Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ποιο χρώμα προτείνετε..? Εγώ θέλω να αγοράσω το μαύρο αλλά δεν το βρίσκω πουθενά σε χαμηλή τιμή! Δεν ξέρω γιατί δεν υπάρχει και το άσπρο δεν μου πολυαρέσει γιατί μου φαίνεται λίγο ψεύτικο. Μπορείτε να βοηθήσετε?? :blink:
Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Και αυτο που λετε με τις αποσυνδεσεις τι ειναι; Το θελω κυριως για ιντερνετ. Δε θελω να μου δημιουργει προβληματα.

Είναι περιορισμένο το πρόβλημα και μάλλον έχει να κάνει με συνδυασμό παραγοντων, εμένα δεν έχει κανένα πρόβλημα και το έχω αρκετό καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιο χρώμα προτείνετε..? Εγώ θέλω να αγοράσω το μαύρο αλλά δεν το βρίσκω πουθενά σε χαμηλή τιμή! Δεν ξέρω γιατί δεν υπάρχει και το άσπρο δεν μου πολυαρέσει γιατί μου φαίνεται λίγο ψεύτικο. Μπορείτε να βοηθήσετε?? :blink:

δύσκολα θα βρεις σε μαύρο, πρέπει να ήταν από τα τελευταία κομμάτια το δικό μου, το έχω περίπου από αρχές Οκτωβρίου, έκτοτε μόνο σε άσπρο βρίσκεις στο σκρουτζ τουλάχιστον.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

δύσκολα θα βρεις σε μαύρο, πρέπει να ήταν από τα τελευταία κομμάτια το δικό μου, το έχω περίπου από αρχές Οκτωβρίου, έκτοτε μόνο σε άσπρο βρίσκεις στο σκρουτζ τουλάχιστον.

 

Τελικά το παρήγγειλα σε λευκό χρώμα, μιας και το χρειάζομαι για τις δουλειές μου άρα θα συμβιβαστώ:happy:

Ελπίζω να μην με απογοητεύσει η συσκευή! Πάντως μόλις έρθει και το Android L πιστεύω θα γίνει ακόμα καλύτερο!

Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος, ευχαριστω πολυ!

 

(δεν ειχα προσεξει τις οδηγιες που ειχε πιο κατω το site

http://www.sammobile.com/firmwares/download/29095/T320XXU1BND3_T320OXA1BND3_BTU.zip/ )

 

Και οπως ειπες, εξαληφθηκε τελειως το προβλημα, ετσι;

 

 

Ναι το προβλημα εξαφανισθηκε. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι και εγώ κάτοχος του tablet εδω και 2 εβδομάδες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω πρόβλημα ούτε με lags, ουτε με wifi ουτε με touch και από μπαταριά βγάζει 7-7μιση ώρες οθονης με φωτεινότητα 10-15%. Το αγόρασα από το open 365.

 

Σήμερα όμως είπα να του κάνω ένα refurbishment check από την εφαρμογη phone info. Το αποτέλεσμα που μου εβγαλε είναι:

It looks like your phone is NOT genuine one.

It looks your phone is a refurbished.

It looks like the firmware has been modified.

.........

........

Invalid IMEI number.

 

Τι μπορει να συμβαίνει?? Μήπως είναι fake η φταιει που η samsung εβαλε το δικο της firmware??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι και εγώ κάτοχος του tablet εδω και 2 εβδομάδες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω πρόβλημα ούτε με lags, ουτε με wifi ουτε με touch και από μπαταριά βγάζει 7-7μιση ώρες οθονης με φωτεινότητα 10-15%. Το αγόρασα από το open 365.

 

Σήμερα όμως είπα να του κάνω ένα refurbishment check από την εφαρμογη phone info. Το αποτέλεσμα που μου εβγαλε είναι:

It looks like your phone is NOT genuine one.

It looks your phone is a refurbished.

It looks like the firmware has been modified.

.........

........

Invalid IMEI number.

 

Τι μπορει να συμβαίνει?? Μήπως είναι fake η φταιει που η samsung εβαλε το δικο της firmware??

 

Και εμένα το ίδιο βγάζει αλλά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Η εφαρμογή είναι φτιαγμένη για κινητά όχι για tablet.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι για αγορα tablet και ειδα οτι εχει βαλει Καποιο κατάστημα το 10.1 σε τιμη 299 και έλεγα να το χτυπήσω μιας και τωρα χρησιμοποιώ ενα ipad 2 απο το 2011 και η οθόνη του με εχει κουράσει λιγάκι...

Ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του 10.1 αν ειναι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένοι και αν εχει παρουσίασει κάποιο πρόβλημα .

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι για αγορα tablet και ειδα οτι εχει βαλει Καποιο κατάστημα το 10.1 σε τιμη 299 και έλεγα να το χτυπήσω μιας και τωρα χρησιμοποιώ ενα ipad 2 απο το 2011 και η οθόνη του με εχει κουράσει λιγάκι...

Ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του 10.1 αν ειναι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένοι και αν εχει παρουσίασει κάποιο πρόβλημα .

 

Ευχαριστώ

 

Εγώ που το έχω αλλα με sim είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και δεν έχω τα προβλήματα μπαταρίας και wi fI .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Οποτε, σχεδον ολοι εχουν το προβλημα με το touch.

Την εφαρμογη SGS Screen Booster την εχω κατεβασει και εγω, αλλα βελτιωθηκαν ελαχιστα τα πραγματα και για λιγο καιρο.

 

Ναι αυτήν έλεγα κι εγώ. Βάζοντας πάντως το sensitivity στο 45 (από το 40 default) είδα σημαντική βελτίωση.

Η εφαρμογη περιορισε ελαχιστα το προβλημα, δεν το ελυσε.

 

Ωραιος, ευχαριστω πολυ!

 

(δεν ειχα προσεξει τις οδηγιες που ειχε πιο κατω το site

http://www.sammobile.com/firmwares/download/29095/T320XXU1BND3_T320OXA1BND3_BTU.zip/ )

 

Και οπως ειπες, εξαληφθηκε τελειως το προβλημα, ετσι;

 

Ναι το προβλημα εξαφανισθηκε. :cool:

 

Πραγματι, εβαλα το καινουριο firmware και το προβλημα εξαφανιστηκε τελειως!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη περιορισε ελαχιστα το προβλημα, δεν το ελυσε.

 

 

 

 

 

Πραγματι, εβαλα το καινουριο firmware και το προβλημα εξαφανιστηκε τελειως!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και την βοηθεια.

αυτο το firmware περι τινος πρόκειται; ειναι αλλης χωρας;

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο βγάζει αλλά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Η εφαρμογή είναι φτιαγμένη για κινητά όχι για tablet.

 

Αυτο να το προσεξεις γιατι εμενα η ιδια εφαρμογη μου βγαζει κανονικα πληροφοριες,το εχω ρουταρισμενο και ειχα την ισπανικη αναβαθμιση το εβλεπε ισπανικο και τωρα με την ελληνικη το βλεπει ελληνικο.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη περιορισε ελαχιστα το προβλημα, δεν το ελυσε.

 

 

 

 

 

Πραγματι, εβαλα το καινουριο firmware και το προβλημα εξαφανιστηκε τελειως!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και την βοηθεια.

 

Το knox έγραψε μπορείς να δεις επίσης έχει βγει και καινουριο αγγλικό firmware το δοκίμασε κάποιος?

Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και εγώ pro 8.4 αλλά με προβλήματα το πηρά από τον κάιζερ την Παρασκευή το σεταρισα αλλά μόλις το έβαλα να φόρτιση στο 19% ενώ έδειχνε ότι φόρτιζε όταν πήγα να το βγάλω από την πρίζα είχε πάει στο 1% και έκλισε τέλειος και δεν ξανά άνοιξε ποτέ επιστροφή το Σάββατο στο μαγαζί το κοίταξαν και εκείνη τίποτα με αποτέλεσμα να μου επιστρέψουν τα χρήματα πίσω γιατί δεν είχαν άλλο. Πήγα και πηρά άλλο από άλλο κατάστημα και όλα καλά για τα λεφτά του νομίζω είναι ότι καλύτερο.:):):) Βολικό στο μέγεθος γιατί πριν είχα ένα Lenovo 10.1 και δεν μπορούσες να το πάρεις εύκολα μαζί σου και πάει ωραίο σετακι με το note 3 που έχω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Καινούριος και θα ήθελα βοήθεια...

Τι λέτε τελικά μετά από τόση κουβέντα? Να το πάρω το tabletάκι? Στα 8.4in

Ποια είναι η χαμηλότερη τιμή της αγοράς?

Σήμερα στα public είδα αυτό: asus vivotab note 8

Είναι windows tablet αλλά κι αυτό με αρκετά καλά χαρακτηριστικά...

Ποιο θα προτείνατε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρωτινά να πάρεις το Samsung λίγες μέρες το έχω είναι φοβερό κανένα πρόβλημα ρίξε μια μάτια στο skrountz
Link to comment
Share on other sites

Tab pro.... θα δεις οτι μολις το δουλεψεις λιγο θα διαπιστωσεις οτι ειναι υπολογιστης.

Επέτρεψε μου να διαφωνήσω, υπολογιστής είναι το vivotab ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι και εγώ κάτοχος του tablet εδω και 2 εβδομάδες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχω πρόβλημα ούτε με lags, ουτε με wifi ουτε με touch και από μπαταριά βγάζει 7-7μιση ώρες οθονης με φωτεινότητα 10-15%. Το αγόρασα από το open 365.

 

Σήμερα όμως είπα να του κάνω ένα refurbishment check από την εφαρμογη phone info. Το αποτέλεσμα που μου εβγαλε είναι:

It looks like your phone is NOT genuine one.

It looks your phone is a refurbished.

It looks like the firmware has been modified.

.........

........

Invalid IMEI number.

 

Τι μπορει να συμβαίνει?? Μήπως είναι fake η φταιει που η samsung εβαλε το δικο της firmware??

Να υποθέσω ότι έχεις τη wifi έκδοση; Αν ναι τότε μην ανησυχείς, imei έχουν μόνο οι συσκευές με SIM. Στις wifi εκδόσεις αυτό το πρόγραμμα είναι άχρηστο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...