Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει για όλα τα κινητά και χτυπάει 5-7 φορές, ανάλογα με το φορτίο του δικτύου και μετά γίνεται εκτροπή.

 

[/color]

 

 

Δλδ εδώ όλοι εμείς λέμε ανακρίβειες?

Τι ενημέρωση να μας κάνεις? Διάβασε μερικές σελίδες πιο πίσω να ενημερωθείς. Εμείς τα ξέρουμε από περισυ:D

Αν δεν είσαι από Αθήνα να στείλουμε στα φιλαράκια σου.

 

Υπάρχει χρέωση για την εκτροπή;

 

 

Δεν θα είναι ενημέρωση θέμα ανακρίβειας αλλα πως παρέλαβαν και αυτοί, έτσι απλά ;$

Αν υπάρχουν σε κάποιον διαθέσιμα τοτε να μην "τρέχουν"... :p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Υπάρχει χρέωση για την εκτροπή;

 

 

Δεν θα είναι ενημέρωση θέμα ανακρίβειας αλλα πως παρέλαβαν και αυτοί, έτσι απλά ;$

Αν υπάρχουν σε κάποιον διαθέσιμα τοτε να μην "τρέχουν"... :p

 

Μάλλον δεν έχεις πάρει και ντρέπεσαι να το πεις. Αλλιώς θα ήξερες την διαδικασία και δεν" θα εριχνες άδεια να πιάσεις γεμάτα".

Λοιπόν αν θέλεις να σου στείλω, μπες στο κανάλι για λεπτομέρειες.

Και άσε τις υπεκφυγές. :lol:

A ναι

.. Η χρέωση εκτροπής είναι κανονικής κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχεις πάρει και ντρέπεσαι να το πεις. Αλλιώς θα ήξερες την διαδικασία και δεν" θα εριχνες άδεια να πιάσεις γεμάτα".

Λοιπόν αν θέλεις να σου στείλω, μπες στο κανάλι για λεπτομέρειες.

Και άσε τις υπεκφυγές. :lol:

A ναι

.. Η χρέωση εκτροπής είναι κανονικής κλήσης.

 

Προφανώς δεν έπιασες το νόημα απο την φράση μου πως αν εχει κάποιος να δώσει... ;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν έπιασες το νόημα απο την φράση μου πως αν εχει κάποιος να δώσει... ;)

 

Το έπιασα το νόημα. Και σου έδωσα λύση. Δευτέρα στέλνω άλλα 5.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από όλα τα ποστς που διάβασα (ως βλακας που είμαι) βγαζω το συμπερασμα ότι

α) Η Wind δεν ήξερε (και εξακολουθει να μην ξέρει σύμφωνα με το cc) τίποτα για το φοιτητικό πακέτο, το όποιο μοίραζαν κοπέλες με μπλουζάκια της εταιρίας, που όμως δεν τους τα έδωσε η Wind, άλλα κάποιος τρίτος (που δεν ξέρουμε). Στα καταστήματα δε, γνώριζαν μόνο το "νόμιμο" φοιτητικό πακέτο ενώ αργότερα κάποια καταστήμτα (Public) έδιναν και τα "παράνομα" πακέτα. Και ενώ όλα αυτά συμβαίνουν το μεγα πρόβλημα είναι αν ήταν παρανομία ή παρατυπία, αν υπάρχει σχετικός ΦΕΚ και νομολογία που προσδιορίζει ποιός είναι φοιτητής και ποιός όχι και ποιά προνόμια έχει, και κατα πόσο αυτά θίγονται. Ελπίζω να έχω καταλάβει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από όλα τα ποστς που διάβασα (ως βλακας που είμαι) βγαζω το συμπερασμα ότι

α) Η Wind δεν ήξερε (και εξακολουθει να μην ξέρει σύμφωνα με το cc) τίποτα για το φοιτητικό πακέτο, το όποιο μοίραζαν κοπέλες με μπλουζάκια της εταιρίας, που όμως δεν τους τα έδωσε η Wind, άλλα κάποιος τρίτος (που δεν ξέρουμε). Στα καταστήματα δε, γνώριζαν μόνο το "νόμιμο" φοιτητικό πακέτο ενώ αργότερα κάποια καταστήμτα (Public) έδιναν και τα "παράνομα" πακέτα. Και ενώ όλα αυτά συμβαίνουν το μεγα πρόβλημα είναι αν ήταν παρανομία ή παρατυπία, αν υπάρχει σχετικός ΦΕΚ και νομολογία που προσδιορίζει ποιός είναι φοιτητής και ποιός όχι και ποιά προνόμια έχει, και κατα πόσο αυτά θίγονται. Ελπίζω να έχω καταλάβει καλά.

 

Δυστυχώς δεν κατάλαβες τπτ. Ψάχνεις να βρεις κάπου να στηρίξεις την θέση σου και διαβάζεις επιλεκτικά, ότι σε συμφέρει.

Η νομολογία αναφέρεται στην φορολογική δήλωση και δεν αναφέρει την λέξη student. F2g student λέγεται και μπροστά γράφει φοιτητικό πακέτο και όχι μόνο για φοιτητές.

Έχω γράψει ότι η ίδια η wind δίνει την προσφορά.

Στην προώθηση δεν συμμετείχαν οοοοοολα τα καταστήματα αλλά μερικά μεγάλα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, που είχαν δυνατότητα

Ο χαρακτηρισμος στον εαυτό σου είναι άσχετος με το θέμα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι 4 διαφορετικες διαφημιστικες εταιριες που κανουν την προωθηση των καρτοκινητων wind ανω στο συνταγμα στη casio ειναι απο το καταστημα της wind στην ομονοια.

Σε καποιες εχουν τελειωσει και δεν εχουν και καποιες εχουν , και καποιες δε δινουν σε πανω απο 40 χρονων αλλα σε μια ταυτοτηατ δινουν και 3 και 4 πακετα και καποιες δε δινουν πανω απο 2 αλλα δεν εχουν θεμα στην ηλικια !!! Εγω προσωπικα εχω τηλ απο κοριτσια απο 2 εταιριες ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ τα φοιτητικα και αυτα που υπογραφουμε ειναι οι μεταβιβασεις γιατι τα κοριτσια αν ΔΕΝ συμπληρωσουν 11 ταυτοτητες ΔΕΝ πληρωνονται !!! Δε πιανουμε κανενα απο το λαιμο , θελουν και μας τα δινουν και ετσι ειναι ολοι ευχαριστημενοι και εμεις που παιρνουμε φοιτητικο, και οι κοπελες γιατι πανε ταυτοτητες και πληρωνονται και οι εταιριες γιατι βαζουν (αφου υπαρχει η προυποθεση της ανανεωσης των 10 ευρω) χρημα στην εταιρια και παιρνουν και αυτες τα ποσοστα τους !!! Εγω δε βλεπω ΚΑΜΜΙΑ παρανομια η παρατυπία !!!

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τα περισσότερα μέλη που έχουν συνδρομή σ' αυτό το θέμα έχουν κουραστεί από αυτή την αντιπαράθεση που γεμίζει σελίδες χωρίς ουσία.

 

Έχω κάνει και εγώ την έρευνά μου και βρήκα την εταιρεία που προωθεί τα πακέτα, εκείνα τουλάχιστον από τα παιδιά που πήρα εγώ στην Ομόνοια.

Έχω επικοινωνήσει μαζί τους και είπαν ότι είναι ενέργεια της Wind για δικούς της σκοπούς.

 

Ας βάλουμε ένα τέλος σ' αυτή την ιστορία που δεν ωφελεί κανένα και δεν προσφέρει κάτι παραπάνω σε κανένα. Όσοι έχουν τις διαφορετικές απόψεις ας τις κρατήσουν. Όσοι έχουν πάρει το πακέτο ας επωφεληθούν από την προσφορά, όσο κρατάει.

Αυτή είναι η πραγματικότητα και ας τη συνειδητοποιήσουν όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τα περισσότερα μέλη που έχουν συνδρομή σ' αυτό το θέμα έχουν κουραστεί από αυτή την αντιπαράθεση που γεμίζει σελίδες χωρίς ουσία.

 

Έχω κάνει και εγώ την έρευνά μου και βρήκα την εταιρεία που προωθεί τα πακέτα, εκείνα τουλάχιστον από τα παιδιά που πήρα εγώ στην Ομόνοια.

Έχω επικοινωνήσει μαζί τους και είπαν ότι είναι ενέργεια της Wind για δικούς της σκοπούς.

 

Ας βάλουμε ένα τέλος σ' αυτή την ιστορία που δεν ωφελεί κανένα και δεν προσφέρει κάτι παραπάνω σε κανένα. Όσοι έχουν τις διαφορετικές απόψεις ας τις κρατήσουν. Όσοι έχουν πάρει το πακέτο ας επωφεληθούν από την προσφορά, όσο κρατάει.

Αυτή είναι η πραγματικότητα και ας τη συνειδητοποιήσουν όλοι.

 

Συγνώμη αλλά κάνεις αυτό ακριβώς που μας κατηγορείς. Το θέμα μας νομίζω δεν είναι να βρούμε ποια διαφημιστικη η promotion εταιρεία ανέλαβε την προώθηση του πακέτου, αλλά να μας ενημερώσει η Wind τι ακριβώς ισχύει για το συγκεκριμμένο πακέτο (δλ. αν έχει ημ/νια λήξης και πότε κλπ.). Και πάλι συγνώμη για την παρέμβαση. ΥΓ. Εφόσον έγω προσωπικά δεν βρήκα απαντήσεις στο παρόν, έστειλα mail στην Wind για διευκρινίσεις.

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Λάθος 1: Δεν κατηγόρησα κανένα. Απλά είπα ότι η αντιπαράθεση κουράζει τους πολλούς που δεν συμμετέχουν.

Λάθος 2: Ψάχνεις εδώ να βρεις απάντηση από την Wind. Τηλεφώνησέ τους ή κάνε οτιδήποτε άλλο νομίζεις για να βρεις απάντηση.

 

Προσωπικά, το σκέφτηκα πολύ, για να γράψω το προηγούμενο μήνυμα, περισσότερο τώρα, και δεν έχω σκοπό να συνεχίσω τη συζήτηση αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά κάνεις αυτό ακριβώς που μας κατηγορείς. Το θέμα μας νομίζω δεν είναι να βρούμε ποια διαφημιστικη η promotion εταιρεία ανέλαβε την προώθηση του πακέτου, αλλά να μας ενημερώσει η Wind τι ακριβώς ισχύει για το συγκεκριμμένο πακέτο (δλ. αν έχει ημ/νια λήξης και πότε κλπ.). Και πάλι συγνώμη για την παρέμβαση. ΥΓ. Εφόσον έγω προσωπικά δεν βρήκα απαντήσεις στο παρόν, έστειλα mail στην Wind για διευκρινίσεις.

 

Θέλεις απάντηση για το αν είναι παράνομοι η όχι?

Περιμένεις να σου που ότι είναι παράνομοι και ότι θα αποσυρθούν τα πακέτα?

Μην μας κάψεις όλους φίλε. Άστο το θέμα. Θα μας τα πάρουν όλα πίσω. Πάνω που χαρήκαμε πας να μας το βγάλεις ξυνο. Εντάξει, παράνομο είναι.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Εφόσον έγω προσωπικά δεν βρήκα απαντήσεις στο παρόν, έστειλα mail στην Wind για διευκρινίσεις.

 

Ωραία! Όταν σου πούνε να μας τα μεταφέρεις αν δεν είναι κόπος. Αν και αμφιβάλω οτι θα σου απαντήσουν. Μια μόνο φορά ρώτησα κάτι τη Γούιντ μέσω μέιλ και ακόμη περιμένω.

 

Αν θες πάντως, δες τι έγραψε ένα παιδί που τους πήρε τηλέφωνο. Το είχε βάλει και σε αυτό εδώ το νήμα κάπου αλλά βρήκα και στο ινσόμνια το αρχικό. Βασικά του είπανε πως από ότι βλέπουν στο σύστημα ισχύει για πάντα.

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι για τα φοιτητικά φ2γ εσάς που τα λέτε παράνομα/παράτυπα κτλ;

 

Είναι επιδοτούμενα από το κράτος; Πληρώνει το κράτος κάποιο % από τα τηλεφωνήματά μου; Δίνω εγώ τα €5 και δίνει το δημόσιο άλλα €5; Δλδ, είναι σαν τα εισιτήρια του Μετρό όπου το μισό το πληρώνει ο φοιτητής και το υπόλοιπο το δίνει το κράτος στο Μετρό; Αν είναι έτσι τότε σίγουρα είναι παράνομο, παράτυπο, ανήθικο και πολλά άλλα. Αλλά και πάλι δε φταίμε εμείς που πήραμε το πακέτο (αλλά αυτό είναι άλλη δουλειά).

 

Ή μήπως είναι μια προσφορά που την ονόμασε η Γούιντ "Φοιτητικό", "Καλοκαιρινό", "300 προς όλους" κτλ. κτλ. και η σχέση είναι μόνο μεταξύ εμένα και της Γούιντ η οποία για τους δικούς της λόγους αποφάσισε να δώσει μια καλή προσφορά αλλά πάλι για τους δικούς της λόγους, αποφάσισε να μη τη δώσει σε όλο τον κόσμο και βρήκε τον "Φοιτητή", τον "Καλοκαιρινό" κτλ. σα μια βολική κατηγορία ανθρώπων με συγκεκριμένο budget, χρήση κτλ; Και μετά είπε, ε ας το δώσω και σε κανέναν μη "φοιτητή", ή "δε θα τα χαλάσουμε και στο όνομα. Ας πάει και μέχρι το φθινόπωρο". Δλδ, μήπως είναι όπως όταν ένα σουβλατζίδικο που έχει €2 το πιτόγυρο αλλά βγάζει μια ταμπέλα και σου λέει για φοιτητές το πιτόγυρο €1. Αλλά εδώ το κράτος δεν έρχεται να δώσει στο σουβλατζή το €1 επιπλέον. Είναι μια προσφορά του καταστήματος και τέλος. Και σου ζητάει και πάσο για να μη "γίνουν" όλοι φοιτητές και μπει μέσα.

 

Εγώ νομίζω ότι η περίπτωσή μας είναι η 2η. Έτσι φαίνεται να θεωρούν και πολλοί άλλοι εδώ που έφεραν το παράδειγμα του "καλοκαιρινού" ή κάπως έτσι αλλά δε το εξήγησαν όσο εγώ τώρα. Αν κάποιος από αυτούς που ρωτάνε έχουν περισσότερες πληροφορίες, ας μας πούνε.

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι τρολαρουμε και έχουμε βγει εντελώς εκτός θέματος.

Καλά θα είναι να σβηστούν όλα τα περί παρανομιών κλπ και τα εκτός στο κανάλι λαιβ να κάνουμε και τη πλάκα μας. :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι τρολαρουμε και έχουμε βγει εντελώς εκτός θέματος.

Καλά θα είναι να σβηστούν όλα τα περί παρανομιών κλπ και τα εκτός στο κανάλι λαιβ να κάνουμε και τη πλάκα μας. :D

 

Καλησπέρα Παυλιτάκης. Συγγνώμη, εγώ δε τρολάρω. Και λίνκ έβαλα από το παιδί που μίλησε τηλεφωνικά με wind και έφερα παραδείγματα για να δούμε τη διαφορά μεταξύ θεσμοθετημένου φοιτητικού προνομίου και προσφορές ιδιωτών/εταιρειών προς καταναλωτές (είτε είναι φοιτητές, είτε συνταξιούχοι, άνεργοι κτλ). Σε παρακαλώ λοιπόν μη με προσβάλλεις.

 

(Και εκτός θέματος δεν είμαστε και τελείως. Πάμε με το ρεύμα και όπως φαίνεται το Hot item στα "καρτοκινητά της Wind" είναι τα φοιτητικά για τους μη φοιτητές.)

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παυλιτάκης. Συγγνώμη, εγώ δε τρολάρω

 

Μην το παίρνεις προσωπικά.

Αλλά τρολαρισμα λέγεται όταν ανταπαντουμε σε κάτι ανύπαρκτο, αναπαραγοντας σχόλια εκτός θέματος.

Έβαλα και τον εαυτό μου μέσα.

Κουβέντα να γίνεται με ανταπαντησεις κλπ χωρίς κανένα λόγο. Αυτός είναι ο ορισμός του τρολ. Γι αυτό πρότεινα να το σταματήσουμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

... γιατι τα κοριτσια αν ΔΕΝ συμπληρωσουν 11 ταυτοτητες ΔΕΝ πληρωνονται !!!

 

Δεν γνωρίζω αν είναι έτσι ακριβώς η κατάσταση... Κουβέντιασα πριν 2 εβδομάδες με 1 κοπέλα της Wind (Ομόνοια, έξω από την Casio) που μου έδωσε 2 φοιτητικά και μου είπε ότι πληρώνονται με στάνταρ μεροκάματο. Επιπλέον, όποιος από όλους (τους συνεργαζόμενους με συγκεκριμένο κατάστημα Wind) πραγματοποιήσει μέσα σε 1 μήνα τις περισσότερες ανανεώσεις με 10 ευρώ (= νέες συνδέσεις/μεταβιβάσεις φοιτητικών πακέτων) κερδίζει +25% bonus στον μισθό του.;)

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις απάντηση για το αν είναι παράνομοι η όχι?

Περιμένεις να σου που ότι είναι παράνομοι και ότι θα αποσυρθούν τα πακέτα?

Μην μας κάψεις όλους φίλε. Άστο το θέμα. Θα μας τα πάρουν όλα πίσω. Πάνω που χαρήκαμε πας να μας το βγάλεις ξυνο. Εντάξει, παράνομο είναι.

 

Δήλωσα βλάκας άλλα ίσως και να μην είμαι τόσο όσο φαντάζεσε. Δεν του έγραψα τίποτα άλλο από το να μου απαντήσουν αν το πακέτο αυτό έχει διάρκεια για ένα χρόνο η έχει αόριστη διάρκεια. Τίποτά άλλο.

 

Επίσης δεν καταλαβαίνω τα troll και λοιπά που γράφουν ορισμένοι. Προφανώς όταν αντιμετωπίζουμε κάποιο πρόβλημα γράφουμε στο forum μπας και κάποιος γνωρίζει κατι περισσότερο από τους (α)διάφορους υπαλλήλους όλως των εταιρειών. Εχει γεμίσει ένα φόρουμ με τις πιό απίστευτες ερωτήσεις του τύπου "παιδιά πως ακυρώνω την προώθηση κλήσεων" και δεν σας ενδιαφέρει κάτι πέρα από αυτό. Μάλλον βρίσκομαι σε λαθος φόρουμ. Συνεχίστε να γράφετε τα ευφυηματα σας.

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Κάνε τροποποίηση ποστ και έλα να τα πούμε λαιβ. Φαίνεσαι ενδιαφέρων τύπος. Να κάνουμε και τα αστεία μας φίλε.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε τροποποίηση ποστ και έλα να τα πούμε λαιβ. Φαίνεσαι ενδιαφέρων τύπος. Να κάνουμε και τα αστεία μας φίλε.

 

Ευχαριστώ για την υπόδειξη. Τώρα το είδα ότι το μήνυμα μου ήταν τεράστιο!

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε μεχρι ποτε θα δινουν φοιτητικα σε μη φοιτητες

Ειμαι απο επαρχια και συντομα θα ερθω αθηνα, οποτε αν ειναι να παρω ενα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, η κανονικη προσφορα (που αγοραζεται απο το καταστημα, κτλ) ειναι διαθεσιμη μονο για φοιτητες που εχουν πασο ή πχ μπορει να την παρει και καποιος που εχει υπερβει το κανονικο οριο φοιτησης με απλη βεβαιωση σπουδων πχ;

 

(Στην κοσμοτε ζητουν μονο πασο αν δεν εισαι πρωτοετης)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, η κανονικη προσφορα (που αγοραζεται απο το καταστημα, κτλ) ειναι διαθεσιμη μονο για φοιτητες που εχουν πασο ή πχ μπορει να την παρει και καποιος που εχει υπερβει το κανονικο οριο φοιτησης με απλη βεβαιωση σπουδων πχ;

 

(Στην κοσμοτε ζητουν μονο πασο αν δεν εισαι πρωτοετης)

 

Η διαδικασία εχει μεταφερθεί σε "ηλεκτρονική αίτηση" μέσα απο τη σελίδα της Wind.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, η κανονικη προσφορα (που αγοραζεται απο το καταστημα, κτλ) ειναι διαθεσιμη μονο για φοιτητες που εχουν πασο ή πχ μπορει να την παρει και καποιος που εχει υπερβει το κανονικο οριο φοιτησης με απλη βεβαιωση σπουδων πχ;

 

(Στην κοσμοτε ζητουν μονο πασο αν δεν εισαι πρωτοετης)

 

Τα απαραίτητα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την απόδοση της προσφοράς είναι: Φοιτητικό πάσο ή Φοιτητική ταυτότητα / Τρίπτυχο ή Βεβαίωση Σπουδών ή Πιστοποιητικό εγγραφής πρωτοετών φοιτητών

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

Link to comment
Share on other sites

Τα απαραίτητα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την απόδοση της προσφοράς είναι: Φοιτητικό πάσο ή Φοιτητική ταυτότητα / Τρίπτυχο ή Βεβαίωση Σπουδών ή Πιστοποιητικό εγγραφής πρωτοετών φοιτητών

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

 

 

Ειχα δει οτι για την αιτηση ελεγε "Φοιτητικό πάσο ή Φοιτητική ταυτότητα / Τρίπτυχο ή Βεβαίωση Σπουδών" αλλα δεν λεει αν αυτα ισχυουν μονο αν εισαι στα βασικα χρονια φοιτησης.

Η διαδικασία εχει μεταφερθεί σε "ηλεκτρονική αίτηση" μέσα απο τη σελίδα της Wind.

 

Το οτι ειναι ηλεκτρονικα τι σημαινει, οτι δεν ελεγχουν καν αν δικαιουσαι πασο; Απλα αν εχει φοιτητικη ιδιοτητα;

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα δει οτι για την αιτηση ελεγε "Φοιτητικό πάσο ή Φοιτητική ταυτότητα / Τρίπτυχο ή Βεβαίωση Σπουδών" αλλα δεν λεει αν αυτα ισχυουν μονο αν εισαι στα βασικα χρονια φοιτησης.

 

 

Το οτι ειναι ηλεκτρονικα τι σημαινει, οτι δεν ελεγχουν καν αν δικαιουσαι πασο; Απλα αν εχει φοιτητικη ιδιοτητα;

 

 

Σημαίνει πως προσπαθούν να απαλλάξουν τα καταστήματα απο αυτη τη διαδικασία και τα δικαιολογητικά τα παραλαμβάνει ο Ταχυμεταφορέας που φέρνει το φάκελο. :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...