Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απαραίτητη προϋπόθεση για να πάρεις το φοιτητικό πακέτο από τις κοπέλες είναι το πάσο; η μπορεί με κάποιον τρόπο να το πάρει και ο οποιοσδήποτε;

 

Μπορεί να το πάρει οποιοσδήποτε αλλά με την ταυτότητά σου, ... στην οποία δεν θα φαίνεται ότι είσαι πάνω από 42 ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν θα ήμουν τόσο απόλυτος για το ότι είναι η πιο συμφέρουσα καρτοκινητή. Π.χ. bonus των 300 λεπτών με την ανανέωση των 10 ευρώ, δεν απευθύνεται πια σε όλους, παρά μόνο σε εκείνους που επωφελήθηκαν από τη συγκεκριμένη προσφορά. Για τον πολύ τον κόσμο, είναι το ίδιο με Cosmoκάρτα αν εξαιρέσεις τα 100' παραπάνω με τα 2 ευρώ.

 

Θα έλεγα ότι ίσως η πιο συμφέρουσα είναι η Q. Το F2G είναι συμφέρον μόνο για όσους έχουν συνδέσεις WIND ή επωφελήθηκαν από τις κατά καιρούς προσφορές του (όπως εσύ ή όπως τωρα με τα φοιτητικά σε Ομόνοια και Θεσ/νίκη)

Οχι δεν είμαι απόλυτος σε αυτό. Επειδή έχω και σταθερό στη wind το έγραψα. Όντως η q ειναι αρκετά συμφέρουσα, αν και σε αυτή η χρέωση, αν δεν κάνω λάθος, είναι ανα λεπτό. Συμφέρει για μικρές κλίσεις. Η wind συμφέρει, κατά τη γνώμη μου, σε σχέση με τις άλλες δύο. Έχει επιπλέον τα more@2€ αλλά και εβδομαδιαία log n win. Βέβαια αυτό που έγραψα πριν έχει να κάνει περισσότερο με το ότι δεν συμφέρουν πια οι συνδέσεις. Όσο υπάρχουν τα πακέτα στις καρτοκινητές θα ειναι πιο συμφέρουσες σε σχέση με σύνδεση. Επιπλέον στις καρτοκινητές έχεις και την ελευθερία του ότι μπορείς ανα πάσα στιγμή να πας αλλού ανάλογα με το τι σε συμφέρει και δεν είσαι υποχρεωμένος να περιμένεις ένα χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχναμε και το πακετο που βαζεις 5 ευρω και για τους επομενους 6 μηνες σου δινει απο 5 ευρω για αγορα πακετου...

μα αυτό δεν είναι διαθέσιμο πλεον...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μα αυτό δεν είναι διαθέσιμο πλεον...

 

Υπάρχει στον δρόμο αλλά όλοι πέσανε με τα μούτρα στα φοιτητικά. Και με το δίκιο τους.

Τώρα θα πάνε σε αυτά πλέον.

Τώρα πλέον ένας με φοιτητικό που βάζει 5 έτσι κι αλλιώς, θα έχει και τσάμπα σμσ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στον δρόμο αλλά όλοι πέσανε με τα μούτρα στα φοιτητικά. Και με το δίκιο τους.

Τώρα θα πάνε σε αυτά πλέον.

Τώρα πλέον ένας με φοιτητικό που βάζει 5 έτσι κι αλλιώς, θα έχει και τσάμπα σμσ.

 

Ποιος χρειαζετε τα sms της wind οταν με 12,5ε εχουμε 3333sms επ αοριστον προς ολα τα δικτυα(rebvoice):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα σήμερα την προσφορά με τα 1000 λεπτά από τις κοπέλες στη Θεσσαλονίκη. Αλλά επειδή έχω iPhone χρειάζομαι νάνο σιμ , αν πάω σε κατάστημα wind και δεν μου την κοψουν αλλα μου την αλλάξουν με νανο σιμ , θα έχω πρόβλημα με την προσφορά;
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα σήμερα την προσφορά με τα 1000 λεπτά από τις κοπέλες στη Θεσσαλονίκη. Αλλά επειδή έχω iPhone χρειάζομαι νάνο σιμ , αν πάω σε κατάστημα wind και δεν μου την κοψουν αλλα μου την αλλάξουν με νανο σιμ , θα έχω πρόβλημα με την προσφορά;

 

Νομίζω πως δεν θα εχεις πρόβλημα, δεν παίρνω όρκο βέβαια.

Το σίγουρο πάντως είναι πως αν την κόψεις θα δουλέψει κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα προβλημα δεν θα εχεις.

Στη κόβουνε επι τόπου.

Απλα, παρατηρήθηκε το φαινόμενο, να αρχίζουν να χρεώνουν 2€ για το κόψιμο. Ενώ ηταν τσάμπα..... Δεν ειναι ευρέως γνωστό ακομη αλλα εχει τύχει....

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα φοιτητικά απο Καμάρα Θεσσαλονικης, ειναι ενεργοποιημένα και γίνεται μεταβίβαση, η ενεργοποιείται επι τόπου;;

Στη τούμπα που πήρα εγώ, τα ενεργοποιούνταν επι τόπου...

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Όταν πήγα να αλλάξω την SIM σε micro στο κατάστημα της Κηφισιας, μου είπαν ότι δεν έχουν μηχάνημα για να την κόψουν(:lol:) και ότι οι υπηρεσίες twin card και 2in1 αφορούν μόνο συμβόλαια, πράγμα που δεν αναφέρεται πουθενά στο site της wind.

Με προέτρεψαν να πάω στα "κεντρικά"...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα προβλημα δεν θα εχεις.

Στη κόβουνε επι τόπου.

Απλα, παρατηρήθηκε το φαινόμενο, να αρχίζουν να χρεώνουν 2€ για το κόψιμο. Ενώ ηταν τσάμπα..... Δεν ειναι ευρέως γνωστό ακομη αλλα εχει τύχει....

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα φοιτητικά απο Καμάρα Θεσσαλονικης, ειναι ενεργοποιημένα και γίνεται μεταβίβαση, η ενεργοποιείται επι τόπου;;

Στη τούμπα που πήρα εγώ, τα ενεργοποιούνταν επι τόπου...

 

Δίνεις 6 ευρώ κ τα περνάνε το βραδάκι απο το σύστημά τους το μονο που γνωρίζω.

Θα περάσω κ σήμερα απο Καμάρα κατα τις 12:00.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα σήμερα την προσφορά με τα 1000 λεπτά από τις κοπέλες στη Θεσσαλονίκη. Αλλά επειδή έχω iPhone χρειάζομαι νάνο σιμ , αν πάω σε κατάστημα wind και δεν μου την κοψουν αλλα μου την αλλάξουν με νανο σιμ , θα έχω πρόβλημα με την προσφορά;

 

Ξέρουμε αν είναι και απόγευμα και που θα είναι;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα σήμερα την προσφορά με τα 1000 λεπτά από τις κοπέλες στη Θεσσαλονίκη. Αλλά επειδή έχω iPhone χρειάζομαι νάνο σιμ , αν πάω σε κατάστημα wind και δεν μου την κοψουν αλλα μου την αλλάξουν με νανο σιμ , θα έχω πρόβλημα με την προσφορά;

 

Προς το παρόν αν πήρες ενεργοποιημένη κάρτα σιμ, δε θα μπορείς μέχρι να γίνει μεταβίβαση στα στοιχεία σου.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ομόνοια μέχρι τις 7 σήμερα (επιβεβαίωσε συμφορουμίτης μέσω Zello).

 

Προσοχή, έχει και άλλους της Wind που σμπρώχνουν κάρτες στην περιοχή αλλά δε δίνουν αυτό το πακέτο. Ρωτήστε πριν πάρετε.

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Στην Καμάρα, πλατεία Αριστοτέλους, Ναυαρίνου τζίφος σήμερα, πέρασα δυο φορές και οι κοπέλες άφαντες.
Link to comment
Share on other sites

Στην Καμάρα, πλατεία Αριστοτέλους, Ναυαρίνου τζίφος σήμερα, πέρασα δυο φορές και οι κοπέλες άφαντες.

 

Εγώ το έχω κάνει δουλειά πλέον. Κάθε απόγευμα γυρνάω να τις βρω.

Link to comment
Share on other sites

Αριστοτελους πανω στην Εγναντια στο περιπτερο 12,10 ηταν εκει ,αλλα φοιτητικα πακετα δεν ειχαν παρα μονο F2G και Q
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω κάνει δουλειά πλέον. Κάθε απόγευμα γυρνάω να τις βρω.

 

Να φανταστείς πως χθες που τις πέτυχα στην Καμάρα στις 12 δεν ειχα την ταυτότητα μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν αν πήρες ενεργοποιημένη κάρτα σιμ, δε θα μπορείς μέχρι να γίνει μεταβίβαση στα στοιχεία σου.

 

δηλαδη μονο με κοψιμο μπορω να την δουλεψω , σωστα? υπαρχει καποιος οδηγος για να την κοψω μονος μου σε νανο σιμ? και ποσο ευκολο ειναι να το κανω?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για δώσε διευκρινήσεις!

 

http://www.rebvoice.com ειναι voip με χρεωση για το sms 0,003e βαζεις 10+2,5ε φοροι και αγοραζης 3333sms για παντα αλλα χρειαζεσαι ιντερνετ για να στειλης

 

http://www.rebvoice.com/sms-rates.html#letter-G

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μονο με κοψιμο μπορω να την δουλεψω , σωστα? υπαρχει καποιος οδηγος για να την κοψω μονος μου σε νανο σιμ? και ποσο ευκολο ειναι να το κανω?

Όταν πήγα εγώ σε κατάστημα WIND για micro sim, μου την έκοψε με κόφτη. Δεν είχε τη συγκεκριμένη στιγμή εκεί το εργαλείο και έτσι πήρε μία άλλη micro sim και αφού την έβαλε πάνω στη δικιά μου, σημείωσε με στυλό περιμετρικά και μετά την έκοψε με χαρτοκόπτη. Δεν ξέρω πως είναι στη συσκευή σου, αλλά εάν έχει θήκη υποδοχής και μπορείς να τη βάλεις στη sim που έχεις, μπορείς με λίγη προσοχή να τη χαράξεις περιμετρικά και μετά να την κόψεις. Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά όπως το έκανε η κοπέλα στο κατάστημα WIND που πήγα, φάνηκε πολύ εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μονο με κοψιμο μπορω να την δουλεψω , σωστα? υπαρχει καποιος οδηγος για να την κοψω μονος μου σε νανο σιμ? και ποσο ευκολο ειναι να το κανω?

 

Σε κατάστημα Wind να πας, θα στην κόψουν αυτοί! Προ 10 ημερών πήγα, είχα μια κάρτα σιμ της Q και την ήθελα για iPhone 4.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...