Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

Αν κανατε τη συναντηση από μεσημερακι και μετα θα το ειχες δει από κοντα ;)

 

μακαρι να μπορουσα αλλα ερχομαι να δω τη γυναικα και ο χρονος ειναι πιεστικος..εφυγα 4 το πρωι για Σπαρτη και εριχνε χαλαζι μεχρι τα διοδια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μακαρι να μπορουσα αλλα ερχομαι να δω τη γυναικα και ο χρονος ειναι πιεστικος..εφυγα 4 το πρωι για Σπαρτη και εριχνε χαλαζι μεχρι τα διοδια..

 

Αν την επομενη φορα μπορεις μεσημερακι, κατι θα κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά... που πάτε για καφέδες γενικά; Στο ντακάπως; Νταμπου; Που είναι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Δες από κάτω :)

https://www.google.gr/maps/@38.2650209,21.7393566,3a,75y,90.73h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1ssR3a9ETXy2cgeuTt7Fde9w!2e0

Οδός : Ηρ. Πολυτεχνείου & Αμερικής

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά... που πάτε για καφέδες γενικά; Στο ντακάπως; Νταμπου; Που είναι αυτό;

 

Συνήθως πηγαίνουμε στο Daboos, αν το γράφω καλά. Είναι το πρώην Ab-Fab και είναι στην Ηρώων Πολυτεχνείου, σχεδόν απέναντι από τη Μαρίνα (Λάγιος τώρα). Και εγώ, συνήθως μεσημεράκι μπορώ. Τα πρωινά μου είναι λίγο δύσκολο γιατί είμαι συχνά πρωινός στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως πηγαίνουμε στο Daboos, αν το γράφω καλά. Είναι το πρώην Ab-Fab και είναι στην Ηρώων Πολυτεχνείου, σχεδόν απέναντι από τη Μαρίνα (Λάγιος τώρα). Και εγώ, συνήθως μεσημεράκι μπορώ. Τα πρωινά μου είναι λίγο δύσκολο γιατί είμαι συχνά πρωινός στη δουλειά.

 

Ααα πες το έτσι να καταλάβω. Πρώην ab-fab... μου πέφτει και λίγο έξω από τα νερά ρε μου να πάρει. Κινούμαι περισσότερο στο κέντρο... anyway!

Link to comment
Share on other sites

Ααα πες το έτσι να καταλάβω. Πρώην ab-fab... μου πέφτει και λίγο έξω από τα νερά ρε μου να πάρει. Κινούμαι περισσότερο στο κέντρο... anyway!

 

Θα κανεις και λιγο γυμναστικη να βγεις παρα εξω.:D

Link to comment
Share on other sites

Ααα πες το έτσι να καταλάβω. Πρώην ab-fab... μου πέφτει και λίγο έξω από τα νερά ρε μου να πάρει. Κινούμαι περισσότερο στο κέντρο... anyway!

 

Έλα βρε, η Πάτρα είναι μικρή και οι αποστάσεις κοντά. Επιλέγουμε καφετέριες λίγο πιο έξω για να βρίσκουμε παρκινγκ. Κατά καιρούς πηγαίνουμε και φάρο. Ή μπορούμε να πάμε και στην καφετέρια που πρώτο είχαμε πάει, στην Τριών Ναυάρχων, το ΝΕΟΝ. Κανόνισε οπότε πάμε πάλι να έρθεις, σε χάσαμε. Εγώ τουλάχιστον, έχω να σε δω από τότε που πήγαμε στην tag, στην Αγ. Ανδρέου.

Link to comment
Share on other sites

Θα κανονίσουμε καφέ την Κυριακή; Αντώνη έχω ψηθεί πολύ άσχημα για το μότο οπότε φέρτα και τα δύο να αποφασίσω για το χρώμα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Θα κανονίσουμε καφέ την Κυριακή; Αντώνη έχω ψηθεί πολύ άσχημα για το μότο οπότε φέρτα και τα δύο να αποφασίσω για το χρώμα.

Αυτή την Κυριακή (15/02/2015) είμαι πρωί, οπότε εάν κανονίσετε το μεσημέρι θα έρθω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Τάσο κατά τις 4 θα πάμε λογικά οπότε θα προλάβεις να έρθεις άνετα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

αν κανονίσετε την κυριακή, στείλτε και στο fb αν το θυμηθεί κανείς!
Link to comment
Share on other sites

θα λείπω μάγκες οπότε Μότο,γιοκ

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Με καταστρέφεις Αντώνη. Όταν βρεις χρόνο στείλε μου ένα πμ γιατί θέλω να πάρω μια απόφαση... :D

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το κλείνουμε για 4;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!δεν το ειχα δει το συγκεκριμενο θεμα για συναντησεις πατρα.ελπιζω να σας γνωρισω απο κοντα αυτη τη κυριακη.μαλλον θα μπορεσω να ερθω.τελικα που θα γινει η συναντηση?στο οπρωην ab-fab?
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη δεν αντεξα...... :lol::lol: σε εβαλα στα The Best of Myphone! :up:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...