Jump to content

Eξεταστική


kallitheotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ μεταπτυχιακό στο πα.πει. πρώτη εξεταστική και μέχρι στιγμής έχω περάσει 2 με 6 το ένα, 7 το άλλο.αναμένω άλλα 2. μέχρι στιγμής επιτυχία 50%
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν κατάλαβα καλά εδώ όποιος γράφει,γράφει για τους βαθμούς του και το πόσα μαθήματα περιμαίνει???

Μα καλά χάθηκε να βάλουμε λίγη έμπνευση και να γράψουμε κάτι που να βοηθήσει και αυτούς που θα διαβάζουν αυτά στο μέλλον.

Για παράδειγμα να πούμε τον καλύτερο τρόπο για να αντιγράψεις..!

'Η τον πιο δύσκολο τρόπο για να αντιγράψεις!Ας βάλουμε όλοι μας

την φαντασία μας να δουλέψει και ας δημιουργήσουμε

κάτι για τους μελλοντικούς φοιτητές..Κανείς δεν ενδιαφέρεται αν χρωστάω 1 'η 2 'η 3 κτλ μαθήματα! :wacko:

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις και άδικο.

Πες μας εσύ πως αντιγράφουν που είσαι και μεγαλύτερος και μάλλον έχεις περάσει πολλές εξεταστικές. Σε μας, με τέτοια επιτήρηση δεν θα μπορούσα να βρω κάποιον τρόπο... μόνο σωματική έρευνα δεν μας κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

σμικρύνσεις στο 17%.εγγυημένο. σε όσες σχολές ήμουν πάντα έπιανε,και κανείς δεν καταλάβαινε τίποτα.το βάζεις κάτω απο την κόλλα ή στα πόδια ,ή κάτω απο τη φόδρα του παντελονιού εκεί που ενώνει με το παπούτσι.και να σε δεί ,δε μπορεί να σου κάνει τίποτα.προλαβαίνεις να το χώσεις μέσα στη κάλτσα άνετα.το πολύ πολύ να σου αλλάξει θέση.εγγυημένο σας λέω.έχω περάσει 58 μαθήματα με αυτόν ακριβώς τον τρόπο σε ελλάδα και αγγλία.
Link to comment
Share on other sites

κάτω απο τη φόδρα του παντελονιού εκεί που ενώνει με το παπούτσι

 

Καλα και πως θα βλεπεις? :p

 

Φιλε και εγω στο Πα.Πει ειμαι 1ο ετος.Αν δεις τα θρανια ειναι καταγραμμενα και δε τα ελεγχουν!Ετσι αν πας λιγο νωριτερα και κολλησεις κανα χαρτακι πανω ισως ειναι μια λυση...

Link to comment
Share on other sites

σμικρύνσεις στο 17%.εγγυημένο. σε όσες σχολές ήμουν πάντα έπιανε,και κανείς δεν καταλάβαινε τίποτα.το βάζεις κάτω απο την κόλλα ή στα πόδια ,ή κάτω απο τη φόδρα του παντελονιού εκεί που ενώνει με το παπούτσι.και να σε δεί ,δε μπορεί να σου κάνει τίποτα.προλαβαίνεις να το χώσεις μέσα στη κάλτσα άνετα.το πολύ πολύ να σου αλλάξει θέση.εγγυημένο σας λέω.έχω περάσει 58 μαθήματα με αυτόν ακριβώς τον τρόπο σε ελλάδα και αγγλία.

Στα πόσα μαθήματα μηδενίζεις το κοντέρ? :blink:

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις και άδικο.

Πες μας εσύ πως αντιγράφουν που είσαι και μεγαλύτερος και μάλλον έχεις περάσει πολλές εξεταστικές. Σε μας, με τέτοια επιτήρηση δεν θα μπορούσα να βρω κάποιον τρόπο... μόνο σωματική έρευνα δεν μας κάνουν.

Το καλύτερο σε μάθημα που συχνά πυκνά επαναλαμβάνονται τα θέματα, είναι να πας με μία απο τις κόλλες αναφοράς (εννοείται γεμάτη με λύσεις :blink: ) που σου δίνουν εκεί,αφού βέβαια πρώτα έχεις καταφέρει να κλέψεις με κάποιο τρόπο.Στις γραμματίες πολύ συχνά κυκλοφορόυν τέτοιες κόλλες :D :D :D :D :D

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ξεκινω τη Δευτερα....:(

 

30/05:Εισαγωγη στην κοινωνιολογικη θεωρια

31/05:Εισαγωγη στο δικαιο της κοινωνικης πολιτικης

2/06:Κοινωνικη και ιστορικη δημογραφια

6/06:Eισαγωγη στην κοινωνικη και οικονομικη γεωγραφια

7/06:Eισαγωγη στη νεοελληνικη κοινωνια

8/06:Κρατος και Κοινωνια

 

Και εσεις σχεδον καθε μερα γραφετε ή εμεις ειμαστε οι ατυχοι?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Δευτέρα ξεκινάω αλλά καμία σχέση:

 

30/05 : Αντικειμενοστρεφής Προγραμματισμός

04/06: Δομές Δεδομένων

11/06: Ανάλυση ΙΙ

18/06: Φυσική Ι

25/06: Διακριτά Μαθηματικά

 

.... Παρόλαυτά λε πουλέ.. :-(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω που έλεγα να δώσω 3 μαθήματα του έτους μου (το 4ο τα άφησα για το Erasmus μου στη Γαλλία) και 1 ή 2 από τα 4 που χρωστάω στο εαρινό εξάμηνο, και τελικά τα 3 από τα 4 πέφτουν το καθένα δίπλα-δίπλα με κάποιο από τα 3 του έτους μου, ενώ το τέταρτο που είναι σε καλή ημερομηνία δεν το δήλωσα; :(

Τελικά μόνο τα 3 μαθήματα του έτους μου θα δώσω... (Διαχείριση Έργων Πληροφορικής, Δίκτυα και Μεταγλωττιστές).

 

Πάω όμως για δεκάρια! :D

(και μετά ξύπνησα)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έλεος. Από τώρα; suxxx

Εγώ έχω ένα μήνα ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπομονη ενας μηνας ειναι θα περασει, ωρα για υπνο :wacko:

 

 

Καλη τυχη σε ολους, μετα ειναι τα ωραια :cool:

Link to comment
Share on other sites

7 Ιουνίου - τέλος :X

 

Έλεος. Από τώρα; suxxx

Εγώ έχω ένα μήνα ακόμα :p

 

 

gkr41 όταν θα δίνεις εγώ θα κάνω διακοπές :w00t: :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

ego to kahmeno edo kai 2 bdomades exo ksekinhsei me ta praktika....doksa to 8eo ola kala pane os tora...ena mou emeine pou to dino mallon tetarth-pempth-paraskeuh

kai meta arxizoun ta 8eorhtika

 

9-6 xeiroyrgikh

16-6 periodontologia

23-6 pros8etikh

30-6 or8odontikh

7-7 paidodontia

14-7 8erapeia

kai meta emeine enas xronos na telioso kai to master kai ouuuufffff de 8a ksanado eksetasth apenanti mou !!!:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στα ΝΕΑ ότι κλείνουν τα ΑΕΙ και ΤΕΙ από Τρίτη για 3 μέρες για την αξιολόγηση.Ακούσατε τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στα ΝΕΑ ότι κλείνουν τα ΑΕΙ και ΤΕΙ από Τρίτη για 3 μέρες για την αξιολόγηση.Ακούσατε τίποτα;

Nαι η είδηση κυκλοφορεί και στο in.gr. Μπορείτε να τη διαβάσετε εδώ

Την γράφουν πράγματι και ΤΑ ΝΕΑ. Οπότε ακυρώνονται οι εξετάσεις για αυτό το 3ήμερο; Είναι καθολική η απεργία ή εξαρτάται από τον καθηγητή; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δίνω 6 μαθήματα, απο 17/1 ~ 28/1

 

ΥΣ: Διάβασα κάποια προηγούμενα πόστ για το πόσα μαθήματα χρωστάτε. Τι να πω κι εγώ δηλαδή που είμαι + 5 μαθήματα (περίπου ένα εξάμηνο) μπροστά απο το τυπικό πρόγραμμα... :D

 

:music: Ωραίος ο agiorgitis!! ;)

Φιλικά dimlou

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Nαι η είδηση κυκλοφορεί και στο in.gr. Μπορείτε να τη διαβάσετε εδώ

Την γράφουν πράγματι και ΤΑ ΝΕΑ. Οπότε ακυρώνονται οι εξετάσεις για αυτό το 3ήμερο; Είναι καθολική η απεργία ή εξαρτάται από τον καθηγητή; :worry:

 

Εξαρτάται από τον κάθε καθηγητή, σε μας κανεί δεν απεργεί τώρα που έχουμε εξετάσεις, σε άλλες σχολές απεργούν οι περισσότεροι.

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Εχω το υπερτατο προγραμμα που θα μου φαει ολο τον Ιουνιο για 3 ψωρομαθηματα (ειμαι τελευταιο εξαμηνο και εχω 4 συνολο αλλα το ενα το δωσαμε με προοδους). Δινω αυριο, μετα στις 22 (2 εβδομαδες κενο αν ειναι δυνατον :mad: ) και μετα στις 30. Ε Λ Ε Ο Σ

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έδωσα το πρώτο μου.

Δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ήταν πολλά και δύσκολα τα θέματα παρόλο που είναι από τα εύκολα μαθήματα. Αν έχω κανένα 7,5 καλά είμαστε.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έδωσα το πρώτο μου.

Δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, ήταν πολλά και δύσκολα τα θέματα παρόλο που είναι από τα εύκολα μαθήματα. Αν έχω κανένα 7,5 καλά είμαστε.

Πλάκα μας κάνεις έτσι; :X Δεν είσαι ευχαριστημένος και λες να πήρες 7,5; :blink: Ακούστε την δικιά μας κλίμακα (Φαρμακευτική)

Χάλια, μηδέν: Βαθμός 0

Μέτρια: Βαθμός 1-2

Αρκετά καλά, ελπίζω να το έχω περάσει: Βαθμός 3-4

Πολύ καλά, είμαι ευχαριστημένος: Βαθμός 4-5.

Άριστα, δε γινόταν καλύτερα: Βαθμός 6-7.

 

Δεν κάνω πλάκα. Αλλά επειδή το έχω ακούσει και από άλλους αυτό που λέει ο lewton, προφανώς δεν αστειεύεται. :rolleyes:

 

Δεν μου αρέσει να μπαίνω σε συγκρίσεις αλλά εμείς για να περάσουμε μάθημα φτύνουμε αίμα κυριολεκτικά. Οι καθηγητές κόβουν αβέρτα. Και μετά λένε ότι φταίνε οι φοιτητές για την αιωνιότητά τους... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...