Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω το INEW V3,τελευταια αρχισε απενεργοποιειται απο μονο του χωρις αιτια,μηπως ξερει καποιος κατι,ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι μπορεί να έχει πάθει και σβήνει ενω είναι φορτισμένο? 1.0.4 χωρίς root.

Ανάβει μόνο αν βγάλω και ξαναβάλω τη μπαταρία.

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και factory reset με power button και volume up αλλά

ανα δυο ημέρες το έχω στάνταρ το κλείσιμο.

 

αλλαξε φορτιστη:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. σε ενα inew v3 εκδοση 1.0.13 ενος φιλου μου, του περασα την supercamera και το sygic. εγιναν εγκατασταση κανονικα αλλα μολις πατησω να τα ανοιξω με πεταει εξω, δεν τρεχει κανενα απο τα 2. καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε υπόψιν κάποιο launcher σαν του HTC One Χ που να σε αφήνει να ομαδοποιήσεις τις εφαρμογές?

(έχω δει το ONE plus one launcher αλλά δεν ειναι ακριβώς το ίδιο..)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το inew με root κ προσεξα οτι το bluetooth εχει προβλημα. Δεν βρισκω αλλα κινητα κ αν με βρουν το δικο μου δεν μπορουν να μου στειλουν τιποτα.τι κανω σε αυτην την περιπωση?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. σε ενα inew v3 εκδοση 1.0.13 ενος φιλου μου, του περασα την supercamera και το sygic. εγιναν εγκατασταση κανονικα αλλα μολις πατησω να τα ανοιξω με πεταει εξω, δεν τρεχει κανενα απο τα 2. καμια ιδεα?

Αν δεν είναι κατεβασμένα απο το playstore η κάποιο επίσημο site δύσκολο να πει κανείς γιατι δεν τρέχουν. Sygic μια χάρα μου έτρεχε εμένα πάντως.

 

παιδιά έχετε υπόψιν κάποιο launcher σαν του HTC One Χ που να σε αφήνει να ομαδοποιήσεις τις εφαρμογές?

(έχω δει το ONE plus one launcher αλλά δεν ειναι ακριβώς το ίδιο..)

Δοκίμασε Nova Launcher

 

Καλησπερα. Εχω το inew με root κ προσεξα οτι το bluetooth εχει προβλημα. Δεν βρισκω αλλα κινητα κ αν με βρουν το δικο μου δεν μπορουν να μου στειλουν τιποτα.τι κανω σε αυτην την περιπωση?

Μήπως δεν βρίσκεις άλλα κινητά γιατι δεν ενεργοποιόυν οι άλλοι το να μπορούν να έιναι εμφανά σε έλεγχο(επειδή μπορεί να μην το λέω καλά εννοώ το να επιλέξεις το κινητό σου και να λεει Visible to all nearby BT devices.)

Και δοκίμασε να κάνεις Pair(δημιουργία ζευγους) με την άλλη συσκευή και μετα να στείλεις/λάβεις κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με τις μανίσιες ρομ και το gps είχα πάντα θέμα. Τι κιτκατ τι jellybean, πάντα. Ειδικά κιτ κατ, δεν έβλεπε τίποτα. Με την τσουναμι ήμουν καλά μόνο. Έβαλα kitkat και έκανα αυτό που ανέβασε ο batsilos. Λοκάρει σε δευτερόλεπτα!! Άψογος! Respect!

 

Δεν βλέπω να έχει μπει στην πρώτη σελίδα και κακώς! Συνέχισε την καλή δουλειά ;)

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι κατεβασμένα απο το playstore η κάποιο επίσημο site δύσκολο να πει κανείς γιατι δεν τρέχουν. Sygic μια χάρα μου έτρεχε εμένα πάντως.

 

 

Δοκίμασε Nova Launcher

 

 

Μήπως δεν βρίσκεις άλλα κινητά γιατι δεν ενεργοποιόυν οι άλλοι το να μπορούν να έιναι εμφανά σε έλεγχο(επειδή μπορεί να μην το λέω καλά εννοώ το να επιλέξεις το κινητό σου και να λεει Visible to all nearby BT devices.)

Και δοκίμασε να κάνεις Pair(δημιουργία ζευγους) με την άλλη συσκευή και μετα να στείλεις/λάβεις κάτι.

 

Και στο δικο μου μια χαρα τρεχουν και οι 2 εφαρμογες. Μηπως εχει καποια ρυθμισει να μην τρεχει εφαρμογες εκτος του play store;

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω να το πετυχω ακομα.ενα χρονο κινητο και ειμαι χωρις gps...ενω θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει...μεχρι και επι πληρωμης εχω ζητησει να με βοηθησουν για το gps αλλα δεν ασχοληθηκε κανεις.μονο ο batsilos ασχοληθηκε, ναναι καλα ο ανθρωπος,αλλα εκανα οτι ειπε αλλα δεν βγαζω ακρη..και συγκεκριμενα οταν παω sto view για να λοκαρει δορυφορους..περιμενω πανω απο ενα 20 λεπτα και δεν κλειδωνει τιποτα.και ξανα απτην αρχη.. Edited by nick222
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα κυκλοφορήσει το iNew V7 το οποίο έχει το ίδιο (μάλλον) καλούπι με το V3 αλλά για την μπαταρία του λέει 2100mah.

Yπάρχει σοβαρή πιθανότητα να ταιριάζει στο ν3.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα κυκλοφορήσει το iNew V7 το οποίο έχει το ίδιο (μάλλον) καλούπι με το V3 αλλά για την μπαταρία του λέει 2100mah.

Yπάρχει σοβαρή πιθανότητα να ταιριάζει στο ν3.

 

κόψανε και το NFC βλέπω .....

Παράξενο το Plus (8πύρηνο) να το κυκλοφορούν με την δικιά μας μπαταρία και το v7 με μεγαλύτερη :worry:

Link to comment
Share on other sites

Περί κινέζου και μάρκετινκ , κολοκυθόπιτα!

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφτασε η ωρα να αποχωριστω το κινητο μου ...ναι κλα καταλαβατε πουλιεται ...

 

ΑΓορασμενο απο μινιντιλ ροοτ 1.0.8 gps fix δυο μηνων

Μαζι με προικα για πληροφοριεσ στειλτε μου μην .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφτασε η ωρα να αποχωριστω το κινητο μου ...ναι κλα καταλαβατε πουλιεται ...

 

ΑΓορασμενο απο μινιντιλ ροοτ 1.0.8 gps fix δυο μηνων

Μαζι με προικα για πληροφοριεσ στειλτε μου μην .

 

γιατι το πουλας ; ειναι αρκετα γρηγορη η συσκευη την εχει ο αδελφος μου αλλα πολυ λεπτο σε φαση οτι μπορει να το σπασεις .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Έχω την πρώτη φουρνιά inew λογικά 850 mhz.

Στην Γαλλία και συγκεκριμένα Παρίσι θα έχω 3g με Vodafone?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα κι άλλη μια ΡΟΜ. Port IOCEAN X7HD.

 

Κατέβαστε απο δώ ... NEEDROM

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω παιδια οτι μια απο τισ δυο μπαταριεσ η του INEW v7 η INEW L1 θα ταιριαζει στο δικο μασ κ θα λυσουμε τ προβλημα τησ μπαταριασ
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω παιδια οτι μια απο τισ δυο μπαταριεσ η του INEW v7 η INEW L1 θα ταιριαζει στο δικο μασ κ θα λυσουμε τ προβλημα τησ μπαταριασ

ο αδελφος μου πηρε την μπαταρια με 2000mah και του κραταει μια ολοκληρη μερα το κινητο , ενω με την αλλη που ειχε μεσα του κουτι του κραταγε λιγοτερο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ο αδελφος μου πηρε την μπαταρια με 2000mah και του κραταει μια ολοκληρη μερα το κινητο , ενω με την αλλη που ειχε μεσα του κουτι του κραταγε λιγοτερο.

 

Ποια εβαλε του thl θεσ να πεισ

Link to comment
Share on other sites

Ποια εβαλε του thl θεσ να πεισ

 

την 2000mah και του βγαζει ημερα το κινητο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

την 2000mah και του βγαζει ημερα το κινητο.

 

Αυτη εχω βαλει τωρα αλλα μου κανει μπερδεμαυα μια φορτιζει 100% σε 20 λεπτα κ μετα μου σβηνει μετα απο λιγο

Link to comment
Share on other sites

Αυτη εχω βαλει τωρα αλλα μου κανει μπερδεμαυα μια φορτιζει 100% σε 20 λεπτα κ μετα μου σβηνει μετα απο λιγο

Οταν σου φορτιζει σε λιγο χρονο και δειχνει 100% θα κλεινεις το κινητο

για λιγο κ μετα θα το ανοιγεις και θα δειχνει κανονινικα ποσο ειναι η μπαταρια

κ εμενα το τρωει αυτο το κολλημα πολλες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...