Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα εβαλα την 141, παντα ανοιγε και περιμενε να του δωσω το ΡΙΝ να ξεκλειδωσει την οθονη, το ιδιο κανει και με την 141.
δεν μιλαω με πιν μιλαω για οθονη που ανοιγει με απλο συρσιμο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πριν λίγο καιρό κάποιος φίλος εδώ είχε αναφέρει ένα Screen Protector τις NILLKIN μια και αυτό που είχα είχε μερικές "ατέλειες" κατά την τοποθέτηση (πράγμα συνηθισμένο για μένα τουλάχιστον :lol:) είπα να δοκιμάσω και αυτό

Το αποτέλεσμα είναι φοβερό, εύκολη τοποθέτηση χωρίς φυσαλίδες και βασικά δεν αφήνει δαχτυλιές στην οθόνη

γενικά αξίζει η διαφορά τιμής απο τα απλά Screen Protector

Όσοι δυσκολεύονται στην τοποθέτηση όπως είχε και πει και ο φίλος ας το δοκιμάσουν για το πόσο απλό είναι δείτε εδώ https://www.youtube.com/watch?v=6Ah1yIO7RDg

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν ειχα κατι χωρις ΡΙΝ, οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω.
ανοιγοκλεινω την οθονη πανω απο 100 φορες την ημερα εαν εβαζα πιν φαντασου ποση ωρα θα εχανα καθε φορα!εχεις βαλει χρονο μετα απο ποση ωρα θα κλειδωνει η δεν εχουν τα huawei οπως τα htc?
Link to comment
Share on other sites

την εχω βαλει να κλειδωνει στα 5 δευτερολεπτα και δεν με ενοχλει να την ξεκλειδωνω και 200 φορες την μερα. Το κινητο ειναι μαγνητης και ΟΛΟΙ θελουν να το σκαλισουν, οποτε ΡΙΝ.
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό κάποιος φίλος εδώ είχε αναφέρει ένα Screen Protector τις NILLKIN μια και αυτό που είχα είχε μερικές "ατέλειες" κατά την τοποθέτηση (πράγμα συνηθισμένο για μένα τουλάχιστον :lol:) είπα να δοκιμάσω και αυτό

Το αποτέλεσμα είναι φοβερό, εύκολη τοποθέτηση χωρίς φυσαλίδες και βασικά δεν αφήνει δαχτυλιές στην οθόνη

γενικά αξίζει η διαφορά τιμής απο τα απλά Screen Protector

Όσοι δυσκολεύονται στην τοποθέτηση όπως είχε και πει και ο φίλος ας το δοκιμάσουν για το πόσο απλό είναι δείτε εδώ https://www.youtube.com/watch?v=6Ah1yIO7RDg

Χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος !

Πολύ καλύτερη Απόδοση χρωμάτων από τα απλά screen protector ε?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει κανείς recovery με το Flash tool, στην Β611?..Όσες φορές δοκίμασα, το τηλ δεν μπουτάρει..
www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Ενδιαφέρομαι για αυτό το τηλέφωνο αλλά έχω κάποιες απορίες.

1) Η οθόνη αφής ανταποκρίνεται καλά στα ιδρωμένα-βρεγμένα χέρια ή κάνει ότι να ναι.

2) Από μπαταρία πώς πάει; Πόσες ώρες βγάζει Οθόνη σε 3g mobile browsing?

3) Από άποψη λειτουργικού φαντάζομαι πάει καλά, δεν κολάει κτλ.

4) Με updates τί γίνεται; Θα πάρει kitkat?

5) Από ποιό site μπορώ να το παραγγείλω?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Ενδιαφέρομαι για αυτό το τηλέφωνο αλλά έχω κάποιες απορίες.

1) Η οθόνη αφής ανταποκρίνεται καλά στα ιδρωμένα-βρεγμένα χέρια ή κάνει ότι να ναι.

2) Από μπαταρία πώς πάει; Πόσες ώρες βγάζει Οθόνη σε 3g mobile browsing?

3) Από άποψη λειτουργικού φαντάζομαι πάει καλά, δεν κολάει κτλ.

4) Με updates τί γίνεται; Θα πάρει kitkat?

5) Από ποιό site μπορώ να το παραγγείλω?

 

1) Μιά χαρά

2) Εμένα μου βγάζει μία ημέρα

3) Έχει ένα lagaki στο youtube όπως τα περισσότερα κινητά με MTK 6582

4) Κάθε 15 ημέρες βγαίνει η dev rom, ανά τακτά χρονικά διαστήματα η official, και θα πάρει Kit Kat σε dev rom την 1/7/2014 σύμφωνα με roadmap που διέρρευσε.

5) Οι περισσότεροι εδώ το έχουμε παραγγείλει από το vickmall και το to2c

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! θα κοιτάξω και το g700 γιατί το βλέπω στα 150ευρω.

Τί λέτε; Αξίζει η διαφορά;

 

Προορίζεται για πολύ ιντερνετ, δηλαδή, facebook, whatsapp messenger, viber, skype, email, browsing, google maps,

Και διάφορα παιχνίδια, ότι σηκώνει δηλαδή.

Θα μου βγάζει 1 μέρα με 4-5ω οθόνη;

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! θα κοιτάξω και το g700 γιατί το βλέπω στα 150ευρω.

Τί λέτε; Αξίζει η διαφορά;

 

Προορίζεται για πολύ ιντερνετ, δηλαδή, facebook, whatsapp messenger, viber, skype, email, browsing, google maps,

Και διάφορα παιχνίδια, ότι σηκώνει δηλαδή.

Θα μου βγάζει 1 μέρα με 4-5ω οθόνη;

 

Για το G700 δεν μπορώ να σου απαντήσω, όπως και γι'αυτά που αναφέρεις παρακάτω καθώς κάνω διαφορετική χρήση.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! θα κοιτάξω και το g700 γιατί το βλέπω στα 150ευρω.

Τί λέτε; Αξίζει η διαφορά;

 

Προορίζεται για πολύ ιντερνετ, δηλαδή, facebook, whatsapp messenger, viber, skype, email, browsing, google maps,

Και διάφορα παιχνίδια, ότι σηκώνει δηλαδή.

Θα μου βγάζει 1 μέρα με 4-5ω οθόνη;

 

Screenshot_2014-06-20-18-59-26.jpeg

Νομίζω ότι αυτό το screenshot α σου λύσει τις απορίες. 2ώρες και 40 λεπτά Οθόνη ενεργοποιημένη με full φωτεινότητα και 1 ώρα και 52 λεπτά ομιλία σήμερα λόγω δουλειάς. Το Xperia SPπου είχα τώρα θα ήταν κλειστό. Οι 2.40 ώρες ενεργοποιημένης οθόνης είναι browsing σε εφαρμογή της εταιρίας μου μέσω Next browser.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Screenshot από το νέο UI του Hi Suite.

 

Πολύ όμορφο, μόνο στα κινέζικα για την ώρα :/

 

http://i.imgur.com/8WatpKe.png

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

με όλες τις μαμά ρομ όταν απεγκαθιστω μια εφαρμογή, στο app drawer του nova launcher ΠΑΡΑΜΈΝΕΙ έστω και ανενεργό το εικονίδιο της! τι να φταίει; νοβα η Huawei?
Link to comment
Share on other sites

με όλες τις μαμά ρομ όταν απεγκαθιστω μια εφαρμογή, στο app drawer του nova launcher ΠΑΡΑΜΈΝΕΙ έστω και ανενεργό το εικονίδιο της! τι να φταίει; νοβα η Huawei?

Δεν έχω ακούσει κάποιον, να έχει τέτοιο θέμα με huawei launcher (EMUI), οπότε....

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει κάποιον, να έχει τέτοιο θέμα με huawei launcher (EMUI), οπότε....
nova prime εχω,,,, που ποτε δεν ειχε θεμα γιαυτο απορω... θα στειλω μηνυμα στον dev
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια οποιος ξερει,πρεπει να εσβησα κατα λαθος καποια εφαρμογη που εχει σχεση με το root του κινητου,το faster gps μου λεει'

either the su binary could not be found or you did not allow permission for faster gps,this can happen when your device is not rooted και φυσικα δεν ανοιγει η εφαρμογη,μπορω να το φτιαξω?

επισης το usb debugging που βρισκεται?

 

ok τα εφτιαξα

Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειναι πολλες οι σελιδες εδω... Ενδιαφερομαι για αγορα του συγκεκριμενου κινητου! τι λετε? τα αξιζει τα λεφτα του? εχει προβληματα η οχι??? Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειναι πολλες οι σελιδες εδω... Ενδιαφερομαι για αγορα του συγκεκριμενου κινητου! τι λετε? τα αξιζει τα λεφτα του? εχει προβληματα η οχι??? Ευχαριστω εκ των προτερων!

Εγώ σκοπεύω να το αγοράσω!

Λένε ότι είναι πολύ καλό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειναι πολλες οι σελιδες εδω... Ενδιαφερομαι για αγορα του συγκεκριμενου κινητου! τι λετε? τα αξιζει τα λεφτα του? εχει προβληματα η οχι??? Ευχαριστω εκ των προτερων!

Αφου σκοπευεις να αγορασεις κινητο, και επειδη πιστευω οτι δεν αγοραζεις νεο καθε δεκα μερες, αφιερωσε λιγο χρονο και διαβασε προηγουμενα μηνυματα ...

Πάντως αφου τα θελεις ετοιμα, εγω δεν το εχω μετανιωσει που το αγορασα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Διάφοροι κωδικοί για το κινητό μας

 

* # * # 0842 # * # * device testing, such as vibration, brightness

* # 06 # to display phone original factory serial number (International Mobile Communications Identifier)

​​* # * # 0 * # * # * LCD test

* # * # 2663 # * # * Touch screen version

* # * # 0283 # * # * Packet loopback

* # * # 2664 # * # * Touch screen test

* # * # 0588 # * # * proximity sensor test

* # * # 3264 # * # * memory version of the phone firmware version of each software code shows

* # * # 1234 # * # * PDA and Phone

* # * # 2222 # * # * FTA HW version

* # * # 1111 # * # * FTA SW version of the rest of the software testing

* # * # 34971539 # * # * Display Camera Camera firmware version or update the camera firmware

* 2767 * 3855 # reset to factory settings will delete all the files in the SD card.

* # * # 273283 * 255 * 663282 * # * # * to open a place you can make backup media files, such as photos, sounds and videos

* # * # 7594 # * # * When long press the shutdown button, there will be a window to switch the phone mode include: Silent mode, Airplane mode and shut down, you can use the above code directly into the off button.

* # * # * # * # 197328640 start the service mode, you can test the phone settings and change the settings part WLAN, GPS and Bluetooth Test code

* # * # 232338 # * # * Display WiFi MAC address

* # * # 1472365 # * # * GPS test

* # * # 1575 # * # * Other GPS test

* # * # 232331 # * # * Bluetooth test

* # * # 232337 # * # Display the Bluetooth device address

* # * # 8255 # * # * Start GTalk Service Monitor

* # * # 4636 # * # * Display cell phone information, battery information, battery history, usage statistics, WiFi information

* # * # 7780 # * # * Factory data reset will not delete the default procedures, and SD card files.

 

Πηγή: http://cn.club.vmall.com/thread-921715-1-1.html

 

ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΑΜΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ. ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικές απορίες...

Επειδή σκέφτομαι να το παραγγείλω,

Απ' ότι βλέπω έρχεται με την 4.2? Είναι η miui?

Θα πάρει αναβάθμιση μόλις το ανοίξω; Σε ποιά;

Κιτκάτ θα πάρει ποτέ;

Έρχεται αρουτάριστο;

Με τα ελληνικά τί γίνεται; Είναι σωστά ή ότι να ναι;

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

όλες οι flip case στο ebay έχουν unlock όταν τις ανοίγεις;

 

Σε αυτή την flip case

http://www.ebay.com/itm/271517730065?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3D0%26_from%3DR40%26_nkw%3D271517730065%26_rdc%3D1

 

Υπάρχει μαγνήτης;

Αν ναι, επηρεάζεται καθόλου το τηλέφωνο;

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...