Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το απογευμα εκλεισε απο κ.δ αεροδρομιου!επιτελους!

 

Σήμερα παραλαμβάνεις

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα παραλαμβάνεις

 

Λίγο δύσκολο :confused:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παραλαμβάνεις

 

 

 

 

 

 

 

Λίγο δύσκολο :confused:

Αύριο πρωί πρωί παω κεντρικό ταχυδρομειο πειραιά νά το πάρω πριν το πάρει ο ταχυδρόμος!

Link to comment
Share on other sites

Στις επαφές , όταν δέχομαι κλήση βγάζει μόνο το νουμερο γιατι δεν αναγνωριζει το +30 , όταν παίρνω εγω , είναι οκ φαίνονται κανονικα οι επαφες, υπάρχει καποια λύση ? η ρομ είναι από to2c
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή το περιμένω και γω από to2c, μπορεί να μου πει κάποιος σε πόσες μέρες ήρθε?
www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

εγω το παράγγειλα στης 10-3-2014 και θα το εχω μαλλον αυριο !!! Αρα κοντα 1 μηνα περιπου
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Στις επαφές , όταν δέχομαι κλήση βγάζει μόνο το νουμερο γιατι δεν αναγνωριζει το +30 , όταν παίρνω εγω , είναι οκ φαίνονται κανονικα οι επαφες, υπάρχει καποια λύση ? η ρομ είναι από to2c

 

Ποια Ρομ ;ποια έκδοση;

Με άλλο dialer δοκιμασίες;

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω το παράγγειλα στης 10-3-2014 και θα το εχω μαλλον αυριο !!! Αρα κοντα 1 μηνα περιπου
ποτε σου εγραψε "κλεισιμο απο κ.δ. αεροδρομιου" εσενα?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 05-04-2014 07:28 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 12-03-2014 13:46 IPS

Αντε επιτελους. Μαλλον απο τριτη θα το εχω και εγω !!!!:rolleyes:

 

Το απογευμα εκλεισε απο κ.δ αεροδρομιου!επιτελους!

 

Σήμερα παραλαμβάνεις

 

Αύριο πρωί πρωί παω κεντρικό ταχυδρομειο πειραιά νά το πάρω πριν το πάρει ο ταχυδρόμος!

 

Για το δικο μου τα ελτα λενε οτι ειναι αεροδρομιο το SIG post οτι ακομα ειναι στην διαδρομη....

 

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή το περιμένω και γω από to2c, μπορεί να μου πει κάποιος σε πόσες μέρες ήρθε?

 

εγω το παράγγειλα στης 10-3-2014 και θα το εχω μαλλον αυριο !!! Αρα κοντα 1 μηνα περιπου

 

ποτε σου εγραψε "κλεισιμο απο κ.δ. αεροδρομιου" εσενα?

 

Εντάξει, καταλαβαίνω την ανυπομονησία σας αλλα γεμιζουμε το νήμα άσκοπα...

Ολα αυτά, είναι χιλιοειπωμένα στο νήμα περι ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ από ΚΙΝΑ

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα τελικα πριν απο μιση ώρα! Πρωτη εντυπωση superrrr!!! Εχω την έκδοση B211 με multilanguage απο το toc2!!!
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Ποια Ρομ ;ποια έκδοση;

Με άλλο dialer δοκιμασίες;

 

Ok με άλλο dialer έφτιαξε.. το μόνο προβλημα τώρα είναι τα 5mp του κινητου , υπαρχει fix χωρίς αλλαγή ρομ?

Link to comment
Share on other sites

... το μόνο προβλημα τώρα είναι τα 5mp του κινητου , υπαρχει fix χωρίς αλλαγή ρομ?

 

Δοκίμασες με άλλο app camera?

πχ MX Camera

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Με κλειστο το τηλ βγαζει ενα περιεργο εικονιδιο οταν το φορτιζω ! Το εχει παρατηρησει κανενας αλλος? Πρεπει να ειναι bug .
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Με κλειστο το τηλ βγαζει ενα περιεργο εικονιδιο οταν το φορτιζω ! Το εχει παρατηρησει κανενας αλλος? Πρεπει να ειναι bug .

 

το δικο μου οταν αφηνω την οθονη να κλεισει μονη της γινεται σαν ουρανιο τοξο ολοκληρη,δεν το εω ξαναδει σε αλλλο κινητο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου οταν αφηνω την οθονη να κλεισει μονη της γινεται σαν ουρανιο τοξο ολοκληρη,δεν το εω ξαναδει σε αλλλο κινητο αυτο.

 

Μήπως έχεις ενεργοποιήσει το daydream?

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι και μενα το κανει αυτο , αλλα με κλειστο το κινητο βγαζει ενα εικονιδιο με μια μπαταρια και οι πρασινες οι μπαρες αντι να φορτιζουν μεσα στο εικονιδιο ειναι απο εξω .
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Ok με άλλο dialer έφτιαξε.. το μόνο προβλημα τώρα είναι τα 5mp του κινητου , υπαρχει fix χωρίς αλλαγή ρομ?

 

Ποιον dialer εβαλες;δουλεύει κ με τις δυο καρτες;όσο για την κάμερα εγω που έχω την multi b111 απο to2c root δουλεύει κανονικά.

Αμα θες δοκίμασε την απτό nandroid μου αν δεν έχεις πρόβλημα που δεν κάνει αναβαθμίσεις (αφού κανεις backup την δικιά σου πρωτα εννοείται)

 

https://www.dropbox.com/s/ccrna24b4tkrff6/nandroid.clockwordmod.zip

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

B120 available today (official)

Δεν υπάρχει ως ΟΤΑ ακόμη...

 

Try at your own risk...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

τι ακουστικα συστηνετε για το κινητο,αυτα που εστειλε το vickmall ειναι αχρηστα,επισης δεν μπορω να μπω στο engineer menu ουτε με το mobileuncle ουτε με τον κωδικο μεσω dialer ...καποια λυση? Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξαφνικά δεν μπορώ να στείλω sms...

textra και άλλες εφαρμογες δε στελνουν καθόλου ενώ με την εφαρμογή της ρομ το στέλνει 2 φορές (1 από καθέ sim και καλά...)

είδα ρυθμίσεις κ.τ.λ. αλλά δε γίνεται τίποτα

έχει κανείς καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

τι ακουστικα συστηνετε για το κινητο,αυτα που εστειλε το vickmall ειναι αχρηστα,επισης δεν μπορω να μπω στο engineer menu ουτε με το mobileuncle ουτε με τον κωδικο μεσω dialer ...καποια λυση?

Xiaomi Piston

Παίδες ξαφνικά δεν μπορώ να στείλω sms...

textra και άλλες εφαρμογες δε στελνουν καθόλου ενώ με την εφαρμογή της ρομ το στέλνει 2 φορές (1 από καθέ sim και καλά...) είδα ρυθμίσεις κ.τ.λ. αλλά δε γίνεται τίποτα έχει κανείς καμιά ιδέα;

Ποια rom φοράς?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...