Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως παράγγειλα απο to2c http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-leather-case-solution.html με 219.9$ κ με περισσότερα δωρα

 

δεν κανουμε διαφημιση καταστηματων,ο καθενας το παιρνει απο οπου θελει,προτιμω σαν δωρο τα ακουστικα του ομως,και με το κουτι του,το to2c σε χρεωνει για να στο στειλει με αυτο αλλα 3 δολλαρια.

Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά το merimobiles.com το γνωρίζεται και αν ναι κατά ποσό είναι αξιόπιστο! επειδή έχω βρει το συγκεκριμένο τηλέφωνο και σκεύτομαι να το παραγγείλω από εκεί!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το merimobiles.com το γνωρίζεται και αν ναι κατά ποσό είναι αξιόπιστο! επειδή έχω βρει το συγκεκριμένο τηλέφωνο και σκεύτομαι να το παραγγείλω από εκεί!

Υπαρχει τοπικ εδω για το merimobiles, δεν εχω αγορασει απο αυτους. Παντος βλεπω οτι εχουν την εκδοση με το 1gb ram http://www.merimobiles.com/huawei-honor-3c_p/meri10254.htm οποτε δεν νομιζω να αξιζει ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το merimobiles.com το γνωρίζεται και αν ναι κατά ποσό είναι αξιόπιστο! επειδή έχω βρει το συγκεκριμένο τηλέφωνο και σκεΦτομαι να το παραγγείλω από εκεί!

 

Δεν νομίζω οτι διάβασες καλά... αυτό που πουλάει το merimobiles (δεν είναι κακό κατάστημα) έχει 1Gb RAM και είναι για το Κινέζικο δίκτυο (TD-SCDMA), γι' αυτό και στα $200... τοσοι που παραγγείλαμε νωρίτερα/^^^παραπάνω, δεν θα θέλαμε να γλυτωσουμε χρήματα?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι διάβασες καλά... αυτό που πουλάει το merimobiles (δεν είναι κακό κατάστημα) έχει 1Gb RAM και είναι για το Κινέζικο δίκτυο (TD-SCDMA), γι' αυτό και στα $200... τοσοι που παραγγείλαμε νωρίτερα/^^^παραπάνω, δεν θα θέλαμε να γλυτωσουμε χρήματα?
χαχα δίκιο έχεις η αλήθεια είναι ότι δεν το παρατήρησα Ευχαριστώ για την βοήθεια!
Link to comment
Share on other sites

απο τα γνωστα καταστηματα το to2c το πουλαει 219.99 με δωρακια,εξτρα 3 δολλαρια αν θελετε και το κουτι του,το vicmall 219.99 με μειον εκπτωση 2.20 με το κουπονι MYPHONE αλλα δινει και ακουστικα συν προστασια οθονης και πισω καλυμα.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω, αλλά με μια αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα τίποτα για sar. Για μένα αυτό είναι και το κυριότερο κριτήριο αγοράς. Μήπως ξέρει κανείς τίποτα; Είδα πως η huawei πιάνει όλη τη γκάμα. Από 0.20 μέχρι και 1.70!!:blink:
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω, αλλά με μια αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα τίποτα για sar. Για μένα αυτό είναι και το κυριότερο κριτήριο αγοράς. Μήπως ξέρει κανείς τίποτα; Είδα πως η huawei πιάνει όλη τη γκάμα. Από 0.20 μέχρι και 1.70!!:blink:

 

Στο ποστ #54, μιλάει για 0.65 (μοντέλο Κίνας)

Εδώ (μιλάει για το μοντέλο που μας ενδιαφέρει -Huawei Honor 3C H30-U10) αναφέρει 0.346W/Kg

Μου φαίνεται λογικό...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα smartphones με Mediatek παίζουν σε χαμηλά SAR

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

σας προβληματιζει το γεγονος οτι φοραει λιγο παλιο επεξεργαστη?ο 6582 ειναι πιο παλιος απο τον 6589(Τ)?θα καταλαβω διαφορα απο τον 6589Τ που εχω τωρα να γυρισω σε 6582 η οχι?
Link to comment
Share on other sites

σας προβληματιζει το γεγονος οτι φοραει λιγο παλιο επεξεργαστη?ο 6582 ειναι πιο παλιος απο τον 6589(Τ)?θα καταλαβω διαφορα απο τον 6589Τ που εχω τωρα να γυρισω σε 6582 η οχι?

 

Δεν είναι πιο παλιός!

Ο 6589Τ κυκλοφόρησε 7ο/2013 και ο 6582 Q3/2013

Πηγή

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ο 6582 ειναι ποιο νεος απο τον 6589t

Τωρα εχω τηλεφωνο με 6589t 1280χ720, καποια στιγμη ειχα μαζι και ενα με τον 6582 960χ540

Εβλεπα διαφορα στη χρηση, ο 6582 δεν εχει το ''ξεσπασμα-εκρηξη'' που εχει ο 6589t.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλημμα....να αφήσω το πολύ καλό ζοπο 980 για το honor για, ας ελπίσουμε, λίγο καλύτερο GPS η Όχι; Ο δέκτης GPS των Huawei είναι καλός;
Link to comment
Share on other sites

Επιδη ξερω οτι το gps ειναι βασικο για εσενα θα ελεγα να περιμενεις να παραλαβουμε οσοι το περιμενουμε και να γραψουμε σχετικα με αυτο ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Επιδη ξερω οτι το gps ειναι βασικο για εσενα θα ελεγα να περιμενεις να παραλαβουμε οσοι το περιμενουμε και να γραψουμε σχετικα με αυτο ;)

 

Ωραία αναμένω!

Link to comment
Share on other sites

Να καταθέσω και εγώ τη μαρτυρία μου: Παράγγειλα από vickmall τις πρώτες πρωινές ώρες και στις 14:00 μου στείλανε tracking number! So far so good που λένε, ελπίζω να παραλάβω το ίδιο γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

το παράγγειλα πριν από 4 ώρες από to2c και πλήρωσα με prepaid master card , με έβγαλε σε μια σελίδα alipaid και η συναλλαγή εκτελέστηκε κανονικά

ordered ,το θέμα τώρα είναι ότι δεν μου έχει έρθει transaction confirmation από alipaid

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλημμα....να αφήσω το πολύ καλό ζοπο 980 για το honor για, ας ελπίσουμε, λίγο καλύτερο GPS η Όχι; Ο δέκτης GPS των Huawei είναι καλός;

 

ΤΟ GPS κλειδωνει σε λιγοτερο απο 30 δευτερα το λεω μιας και ειμαι κατοχος εδω και 3 εβδομαδες και θα το ξαναπω παρτετο με την μαμα rom εχουν κανει μεχρι τωρα 5 αναβαθμησεις.

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

το παράγγειλα πριν από 4 ώρες από to2c και πλήρωσα με prepaid master card , με έβγαλε σε μια σελίδα alipaid και η συναλλαγή εκτελέστηκε κανονικά

ordered ,το θέμα τώρα είναι ότι δεν μου έχει έρθει transaction confirmation από alipaid

 

Μπες στο λογαριασμό σου στο to2c και κοιταξε το status της παραγγελίας σου. Και φυσικα επικοινώνησε μαζί τους και στο νημα τους εδω ;)

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ GPS κλειδωνει σε λιγοτερο απο 30 δευτερα το λεω μιας και ειμαι κατοχος εδω και 3 εβδομαδες και θα το ξαναπω παρτετο με την μαμα rom εχουν κανει μεχρι τωρα 5 αναβαθμησεις.
το αρχικο κλειδωμα δεν εχω θεμα στην πλοηγηση τι λεει?

οι αναβαθμισεις ΟΤΑ γινονται?

Link to comment
Share on other sites

Εχουν διαφορετικo επεξεργαστη και gpu, και τα δυο ειναι 8 GB, 2 GB RAM ;) http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5903&idPhone2=5633

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...