Jump to content

ZTE Nubia Z5S


lakis29
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εντελει,για παραγγελια ειμαστε ενταξει αυτον τον καιρο 'η εχουν και αλλες γιορτες?

καπου σας εχασα...:)

 

Προχώρα ελευθερα :)

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 673
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω για τη διευκρινηση @clicker007.

το θεμα ειναι οτι πρεπει να το κανονισω,γιατι εμενα μου βγαζει μονο με dhl για ιταλια,και δεν ξερω τι παιζει εδω με τελωνεια κλπ.

ξερετε τι ωρες ειναι online(δικη μας εννοω) μηπως και καταφερω να συννενοηθω μαζι τους?

Link to comment
Share on other sites

zenor ποιο τηλεφωνο σου ηρθε σε 4-5 μερες το z5s?

παιδια και κατι αλλο μου ηρθε και σημερα ενα λαχανι πισω ανταλακτικο καπακι z5s mini το μονο θεμα οτι εχω πουλησει το κινητο.αν ενδιαφερει καποιον στειλτε μου πμ.

 

To Xiaomi Mi2s από merimobiles(με EMS).

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τη διευκρινηση @clicker007.

το θεμα ειναι οτι πρεπει να το κανονισω,γιατι εμενα μου βγαζει μονο με dhl για ιταλια,και δεν ξερω τι παιζει εδω με τελωνεια κλπ.

ξερετε τι ωρες ειναι online(δικη μας εννοω) μηπως και καταφερω να συννενοηθω μαζι τους?

 

Ειναι γυρω στις 6 - 7 ωρες μπροστα απο εμάς (Ελλάδα).

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καομη δεν το εχει παρει κανενας στα χερια του?δεν μπορω να βρω καποιο review πουθενα ουτε απο εξωτερικο....

αντε και με ψηνει ανετα το κινητακι:):):)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καομη δεν το εχει παρει κανενας στα χερια του?δεν μπορω να βρω καποιο review πουθενα ουτε απο εξωτερικο....

αντε και με ψηνει ανετα το κινητακι:):):)

 

mazdakia ποιο σε ενδιαφερει?ειχα το z5s mini και τωρα περιμενω το z5s με τον 800αρη και 32gb μνημη.το μινι ηταν παρα πολυ καλο γι αυτο ειπα να παω στο κατι καλυτερο.Το μονο που μου εμεινε αμανατι απο το mini ειναι το πισω καπακι σε λαχανι χρωμα αν το θελει κανεις εδω ειμαι...

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

γιορτες τελος παιδες, ems και dhl εγω δεν το διακυνδινευω γιατι υπαρχει περιπτωση να πληρωσεις τελονειο. εμενα σε μαλον μεστην αλλη βδομαδα το κινιτο θα ειναι εδω οποτε θα γινει το rewiev.
Link to comment
Share on other sites

ποιο παρηγγειλες @HitNrun,το μινι 'η το μεγαλο?

το κινητο απο οτι ειδα το εχει και το spemall,λιγο πιο ακριβο βεβαια.http://www.spemall.com/ZTE-Nubia-Z5S-mini-Quad-Core-Smartphone-with-Dual-Cameras-Android-4-2Snapdrago-600-4-7-Inch-1280-720-pixels-Capacitive-Screen-2G-Ram-16G-Rom_g.html

το λεω γιατι εχουν παραλαβει παιδια απο εδω μεσα με dhl πολυ γρηγορα(4-5 μερες) χωρις να πληρωσουν τελωνειο.ειναι ο τροπος που το στελνουν.

απ'οτι ειδα βαζουν πανω στο πακετο αποδειξη με αναγραφομενη τιμη γυρω στα 27-30 δολλαρια.

Link to comment
Share on other sites

mazdakia ποιο σε ενδιαφερει?ειχα το z5s mini και τωρα περιμενω το z5s με τον 800αρη και 32gb μνημη.το μινι ηταν παρα πολυ καλο γι αυτο ειπα να παω στο κατι καλυτερο.Το μονο που μου εμεινε αμανατι απο το mini ειναι το πισω καπακι σε λαχανι χρωμα αν το θελει κανεις εδω ειμαι...

 

το zte nubia z5s 32giga θελω και μαλλον αυτο θα παρω αλλα κανω λιγο υπομονη γιατι δεν το εχει παρει στα χερια του κανενας ακομα

Link to comment
Share on other sites

ποιο παρηγγειλες @HitNrun,το μινι 'η το μεγαλο?

το κινητο απο οτι ειδα το εχει και το spemall,λιγο πιο ακριβο βεβαια.http://www.spemall.com/ZTE-Nubia-Z5S-mini-Quad-Core-Smartphone-with-Dual-Cameras-Android-4-2Snapdrago-600-4-7-Inch-1280-720-pixels-Capacitive-Screen-2G-Ram-16G-Rom_g.html

το λεω γιατι εχουν παραλαβει παιδια απο εδω μεσα με dhl πολυ γρηγορα(4-5 μερες) χωρις να πληρωσουν τελωνειο.ειναι ο τροπος που το στελνουν.

απ'οτι ειδα βαζουν πανω στο πακετο αποδειξη με αναγραφομενη τιμη γυρω στα 27-30 δολλαρια.

 

το μεγαλο περιμενω με 32γκιγκα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικό μου ακόμα το περιμένω και έχω πολλές πολλές μέρες που το έχω παραγγείλει. Το πράσινο καπάκι με ενδιαφέρει εμένα veni αν δε το θες !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Order Time: 15:38 Jan. 23 2014 (aliexpress)

 

Item in conta IPS 07-02-2014 14:15 IPS (ελτα)

 

που συμαινει οτι θα κανει απο 10-15 μερες (κανονικα) αφου δειτε αυτο το μνμ στον ελτα. Εμενα μου φενεται κανονικα αφου ειχε γιορτες στην κινα οποτε οσοι ειστε καπου κοντα μου να ξερετε οτι ειναι λογικη αργοπορεια... αν σας βγαζει το μνμ αυτο ο ελτα πανω απο 15 μερες τοτε να ξερετε οτι καπου εχει κολλησει...

Link to comment
Share on other sites

VeniVidi το καπάκι από που το είχες πάρει? Έχεις μηπως κάποιο link?
Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Ρεκορ

SP

Item No: RF201935380SG

Despatch No.: 4028

Beat No.: -

 

Status Date Status Description

06-02-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

08-02-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

14-02-2014 Arrived at overseas (Country code: GR)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλοι παραγγείλατε. Ένας χριστιανός δεν έχει να παραθέσει ένα σοβαρό review του τηλεφώνου;;; Έχω ψηθεί άσχημα για το mini (έχω ZTE Blade 3ετίας με custom kitkat!!!) και θέλω να το παραγγείλω. Δεν παίζει να το κάνω από πωλητή χωρίς paypal οπότε δώστε καμία εγγυημένη λόγω εμπειρίας λύση για την κινητάρα!
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλοι παραγγείλατε. Ένας χριστιανός δεν έχει να παραθέσει ένα σοβαρό review του τηλεφώνου;;; Έχω ψηθεί άσχημα για το mini (έχω ZTE Blade 3ετίας με custom kitkat!!!) και θέλω να το παραγγείλω. Δεν παίζει να το κάνω από πωλητή χωρίς paypal οπότε δώστε καμία εγγυημένη λόγω εμπειρίας λύση για την κινητάρα!

 

Νομιζω δε διαβασες καλα το thread,ο φιλος veni εχει κανει review για το z5s mini,αν τωρα αναφερεσαι στο z5s κανενας δεν εχει παραλαβει ακομα,αλλα ελπιζω στις επομενες δυο μερες να εχουμε τα πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

ειχα το z5s mini αν θελει καποιος να με ρωτησει κατι για το τηλεφωνο στειλτε μου μηνυμα.Τωρα περιμενω το z5s πιστευω οτι θα μου ερθει το ενα μεσα στην βδομαδα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούργιος στο φόρουμ, απο το οποίο αντλησα σημαντικές πληροφορίες και κατέληξα στην αγορά του nubia z5s 32gb απο etrnal μέσω aliexpress, το κινητό έφτασε σχετικά γρήγορα με αποστολή singpost στις 10/2 και το παρέλαβα σήμερα το πρωί απο ελτα στο σπίτι μου. Το κινητό ήρθε με multilanguage rom και έχει ελληνικά, playstore και όλες τις εφαρμογές της google χωρίς κινέζικες εφαρμογές. Σαν πρώτη εντύπωση το κινητό είναι πύραυλος, φοβερή οθόνη γρήγορη απόκριση με τέλεια απεικόνιση λευκού και μαύρου, ανώτερη από το προηγούμενο s3 galaxy που είχα. Τρομερά γρήγορο με σκορ στο an tutu 34286 που πιστεύω με αλλη ρομ θα απογειωθεί και άλλο, φωτο και βίντεο εξαιρετικά, φοβερή ποιότητα ήχου Dolby souround, θα μπορούσε να ήταν λίγο ποιο δυνατός. οι επαφές απο gmail συγχρονιστηκαν χωρίς πρόβλημα. Σαν ποιότητα κατασκευής είναι εφαμμιλη της Samsung με μονη ένσταση στο δικό μου το κουμπί της κάμερας είναι λίγο χαλαρό αλλά λειτουργικό Θα επαν έλθω με νεότερα για μπαταρία και λοιπές πληροφορίες όταν θα το δουλεψω κάποιες μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούργιος στο φόρουμ, απο το οποίο αντλησα σημαντικές πληροφορίες και κατέληξα στην αγορά του nubia z5s 32gb απο etrnal μέσω aliexpress, το κινητό έφτασε σχετικά γρήγορα με αποστολή singpost στις 10/2 και το παρέλαβα σήμερα το πρωί απο ελτα στο σπίτι μου. Το κινητό ήρθε με multilanguage rom και έχει ελληνικά, playstore και όλες τις εφαρμογές της google χωρίς κινέζικες εφαρμογές. Σαν πρώτη εντύπωση το κινητό είναι πύραυλος, φοβερή οθόνη γρήγορη απόκριση με τέλεια απεικόνιση λευκού και μαύρου, ανώτερη από το προηγούμενο s3 galaxy που είχα. Τρομερά γρήγορο με σκορ στο an tutu 34286 που πιστεύω με αλλη ρομ θα απογειωθεί και άλλο, φωτο και βίντεο εξαιρετικά, φοβερή ποιότητα ήχου Dolby souround, θα μπορούσε να ήταν λίγο ποιο δυνατός. οι επαφές απο gmail συγχρονιστηκαν χωρίς πρόβλημα. Σαν ποιότητα κατασκευής είναι εφαμμιλη της Samsung με μονη ένσταση στο δικό μου το κουμπί της κάμερας είναι λίγο χαλαρό αλλά λειτουργικό Θα επαν έλθω με νεότερα για μπαταρία και λοιπές πληροφορίες όταν θα το δουλεψω κάποιες μέρες.

 

Καλοδουλευτο,ευχαριστουμε για τις πρωτες πληροφοριες και περιμενουμε με αγωνια και λιγο ποιο αναλυτικα τις εντυπωσεις σου τις επωμενες μερες.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Φαίνεται εξαιρετικό κινητό και σε πολύ καλή τιμή. Εγώ παρήγγειλα το mini κι επειδή με ταλαιπωρεί το ΕΤ με την αποστολή, θα μπορούσες να μου πεις πότε το παρήγγειλες, πότε έλαβες tracking number και από πότε ήταν ενεργό το tracking (εγώ παρήγγειλα στις 2 Φεβρουαρίου, έλαβα tracking στις 6 αλλά έως τις 17 δεν μπορούσα να το βρω στο site της Singapore κι έκτοτε είναι κολλημένο στο Ιnformation Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article). Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο να είναι!Κάποιες φωτό αν μπορείς να ανεβάσεις και βράδυ αν γίνεται, gps αν κλειδώνει γρήγορα να μας πεις!
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Το gps με navigon χωρις wifi η data κλειδωνει σε 6 δευτερα απο την βεραντα που δοκιμασα.φωτο προσπσθησα να επισυναψω απλα ειναι 10mb και δεν την δεχεται ο σερβερ.θα βρω τροπο μετα με imagashack η κατι τετοιο.
Link to comment
Share on other sites

τελικα εχει nfc?υπερυθρες?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...