Jump to content

ZTE Nubia Z5S


lakis29
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

root εκανα, cwm δε μπορω με τιποτα να βαλω ώστε να εγκαταστήσω τη rom.

Αν υπήρχε τρόπος να έχω google play store/services θα καθομουν και εγώ στα αυγά μου με ότι έχει μέσα, αλλά δεν έχει store !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 673
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Δε μπορώ με τίποτα να περάσω την miui !

Όποιος έχει υποψη του ας αναρτήσει έναν οδηγό.

 

Υ.Γ: Το τηλέφωνο τα σπάει κανονικά. Θα το ήθελα λίιιιιγο πιο μικρό αλλά για την οθόνη του είναι λιλιπούτειο

 

Φιλε μου καλοριζικο κ καλη τυχη με το rooting.

Εχω φαγωθει να μαθω το sar value του, εσυ που το εχεις στα χερια σου μηπως μπορεις να μας το πεις απο το manual?

Και κατι τελευταιο... γιατι ολοι το ρουταρετε? Τοσο χαλια ειναι το original?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλοριζικο κ καλη τυχη με το rooting.

Εχω φαγωθει να μαθω το sar value του, εσυ που το εχεις στα χερια σου μηπως μπορεις να μας το πεις απο το manual?

Και κατι τελευταιο... γιατι ολοι το ρουταρετε? Τοσο χαλια ειναι το original?

Ευχαριστω

 

Και χάλια να μην είναι, και τα κινέζικα apps (αν έχει) να βγαίνουν, ένα Titanium/AdAway/Greenify θα το βάλεις. Οπότε root. :)

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι το original. Eγώ χρειάζομαι τα google apps και το store.

Μπορώ να πω ότι απο τη miui, ρολάρει πολύ καλύτερα το αρχικό λογισμικό.

 

Sar Value δεν βλέπω κάτι στα (κινέζικα) manual !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι το original. Eγώ χρειάζομαι τα google apps και το store.

Μπορώ να πω ότι απο τη miui, ρολάρει πολύ καλύτερα το αρχικό λογισμικό.

 

Sar Value δεν βλέπω κάτι στα (κινέζικα) manual !

 

Καταλαβα. Thanx a lot

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μπηκε ελλαδα και το δικο μου αυριο πιστευω θα ναι στα χερια μου!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο να μεγαλωσει η ομαδα του z5s, και εμενα μπηκε σημερα η θηκη nilkin fresh flip που ειχα παραγγειλει με το κινητο, λογικα αυριο παραλαμβανω και θα ποσταρω εντυπωσεις.
Link to comment
Share on other sites

Αύριο μάλλον παραγγέλνω κι εγώ το μίνι. Για να δούμε τι θα δούμε...
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Αύριο μάλλον παραγγέλνω κι εγώ το μίνι. Για να δούμε τι θα δούμε...

 

στο διπλα θεμα κι εσυ,μαζι μας :):)

για να μην μπερδευομαστε,οχι για τπτ αλλο

Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλλα και εγω δευτερα να δουμε ποτε θα ρθει...

οχι τπτ ειμαι και ροδο... το ελτα εδω ειναι αστα να πανε...

ποσο εκανε περιπου σε εσας συνολο ημερων να ρθει?

Katw i apple :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα, θελω μια βοήθεια... Προσπαθώ από τη Δευτέρα να βάλω την παραγγελία μέσω πιστωτικής mastercard και γίνεται συνεχώς cancel.

Στην αρχή μου ζήτησε να κάνω verification στα στοιχεία της κάρτας, τους έστειλα ότι χαρτιά ζητήσαν και στη συνέχεια ξανέβαλα παραγγελία. Ενώ μου βγάζει accept στη συναλλαγή, μετά μου την ακυρώνει...

Μήπως πρέπει να περιμένω το κάνει processing το verification της κάρτας ή είναι κάτι άλλο???

Όποιος έχει ανάλογη εμπειρία ας βοηθήσει. Ευχαριστώ

 

Υ.Γ η παραγγελία γίνεται στην ΕΤernal

Link to comment
Share on other sites

εμενα ακομα δεν το δειχνει στην ελλαδα, οποτε το review δεν θα χρειαστει αφου οσοι το πηρατε θα το εχετε ειδη :)

υπομονη και θα φεξει και για μας :)

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω τον ταχυδρομο σημερα!!!κανονικα θα το περνα χτες αλλα πετυχα τον ταχυδομο σε αδεια χαχαχα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ειναι μονοκαρτο το παρελαβα πριν 10 λεπτα και περιμενω να κανει update!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εχθες παρελαβα και την θηκη nilkin fresh flip cover, αριστη ποιοτητα ταιριαζει αψογα με το κινητο, δεν προσδιδει πολυ ογκο και παρεχει κορυφαια προστασια, την συστηνω ανεπιφυλακτα.
Link to comment
Share on other sites

@venividivici

απο που παρηγγειλες το λαχανι καπακι για το μινι?

αν και νωρις,εχει αρχισει το ψαξιμο για αξεσουαρ οπως καταλαβαινεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.προσπαθησα να κανω το update ενω κατεβηκε παταω να προχωρησει κανει reset και μου γυρναει στο κινεζικο cwm τι πρεπει να κανω για να προχωρησει?με καποιο τροπο να σβησω το cwm?και πως να επαφερω το εργοστασιακο recovery?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το λινκ απο xda εχει την μεταφραση του κινεζικου cwm recovery http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2622645. Και της μανας του να βαλεις στα κινεζικα ειναι, αν θες καπου το ειχα βρει να σου στειλω λινκ.
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα το θεμα ειναι οτι με το μαμισιο factory recovery θα δεχεται τα update
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καμια λυση για το τηλεκοντρολ υπαρχει?οποτε ανοιγω την εφαρμογη remote control κολαει...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Η rom φταιει που το εψαξα στο ιντερνετ για το τηλεκοντρολ, αν βαλεις την τελευταισ 1.30 την επισημη δουλευει οπως βλεπω σε αλλους.
Link to comment
Share on other sites

okeanos82 πως να την κατεβασω απο το κινεζικο λινκ κανει χρονια να κατεβει κ εκει π ξεκιναει κοβετε...δραμα...

Με cwm περνιεται η γνησια?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...