Jump to content

ZTE Nubia Z5S


lakis29
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερει κανεις γιατι σε καποια σαιτ λεει οτι το ζ5ς εχει 28000 αντουτου σκορ και στο γιουτουμπ εχει ενα βιντεο που βγαζει 34000? εχει 2 εκδοσεις?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 673
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις γιατι σε καποια σαιτ λεει οτι το ζ5ς εχει 28000 αντουτου σκορ και στο γιουτουμπ εχει ενα βιντεο που βγαζει 34000? εχει 2 εκδοσεις?

 

Νομιζω οτι 28.000 εβγαζε η πρωτη εκδοση του κινητου που ηταν δοκιμαστικη κ το λογισμικο του σε σταδιο beta. Η τελικη εκδοση απο οτι φαινεται σε πολλα reviews ειναι 34.000 κ νομιζω οτι αυτο ισχυει γιατι δεν ειναι μονο απο Κινεζικα σαιτς αλλα κ απο ενα Ρωσο που το πηρε! Ψαξε utube!

Link to comment
Share on other sites

Στο Ελληνικό fun club της miui υπάρχει η τελευταία σημερινή 4.1.21multi rom με Ελληνικά https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/3981-4-1-24-Nubia-Z5s-mini-ROM-miuiandroid-com/ .Υπάρχουν και οδηγίες εγκατάστασης μεταφρασμένες στα Αγγλικά μέσω Google από το επίσημο Κινέζικο site καθώς & το z5s mini tools αρχείο με drivers & cmw

 

 

Φιλε μου καλημερα εχει σιγουρα ελληνικα η rom?εβαλα το cwm οποτε αν οντως εχει να δοκιμασω.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλημερα εχει σιγουρα ελληνικα η rom?εβαλα το cwm οποτε αν οντως εχει να δοκιμασω.

 

Καλημέρα! Ναι έχει σίγουρα Ελληνικά & είναι πλήρη. Η ίδια ROM υπάρχει και στο ευρωπαϊκό site της miui, xiaomi.eu στην κατηγορία ROM ως multilanguage αλλά είναι καταχωρημένη ως unknown device με τον με το αναγνωριστικό NX403A που είναι βέβαια ο κωδικός του μοντέλου μας... Όταν με το καλό την δοκιμάσεις, πες μας την αποψή σου. Παρακαλώ, πες την αποψή σου για την κάμερα & την μπαταρία του κινητού μας.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα με αυτην την miui to τηλεφωνο δεν αποκρινεται κολαει στο nubia λογοτυπο και ως εκει δεν κανει τιποτα τι να πω ρε γαμοτο.Αφου δεν ταιριαζει γιατι την βγαζουνε.τωρα τι κανουμε?

 

Η δοκιμη εγινε και δευτερη φορα και παλι πληρης αποτυχια!!!

 

Eυτυχως ειχα κανει backup...Τωρα το επανεφερα.

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά λυπάμαι για το θέμα με την miui. Δεν το περίμενα γιατί χρησιμοποιώ miui σε άλλα τηλ. & την έχω σε εκτίμηση... Πάλι καλά με το back up... Δες & τις οδηγίες στο http://www.needrom.com/mobile/nubia-z5s-mini-miui-v5/ για την εγκατάσταση της miui στο z5s mini μπας και ... Edited by g_apostolo
Link to comment
Share on other sites

τελικα εγκατεστησα την 4.1.17 miui και τωρα κανει online update σε 4.1.24 αλλα δεν εχει ελληνικα.Γινεται να του βαλω καποιο πακετο ελληνικων? Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τελικα εγκατεστησα την 4.1.17 miui και τωρα κανει online update σε 4.1.24 αλλα δεν εχει ελληνικα.Γινεται να του βαλουμαι καποιο πακετο ελληνικων?

 

Πες μας λιγα πραγματα για το τηλ.αξίζει τα λεφτά του;

Link to comment
Share on other sites

αξιζει παιδια ενοειται.αν ερθεται καμια βολτα αργος-ναυπλιο ελατε να το δειτε
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εσεις που το εχετε πληρωσει σας το εχει κανει αποστολη tracking number?γιατι

του εχω κανει δυο ερωτησεις απο παρασκευη και ακομα δεν μου εχει απαντησει,φοβαμαι για την

αξιοπιστια του και για αυτο δεν τον εχω πληρωσει ακομα παρολο που το εκανα κρατηση

 

Έμενα μου είχε σταλεί tracking number από τις 20/1 και σήμερα άρχισε να φαίνεται η κίνηση του. Και εγώ είχα στείλει μήνυμα προχθές και μου απάντησε σήμερα.

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

τα ιδια εκανε κι εμενα αλλα τελικα ηρθε πολυ γρηγορα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι πλέον το έχει και σε μαύρο και έχει και φωτό με τις γλώσσες που έχει περιέχοντας τα ελληνικά. Και rooted.
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέχασα να τους πω να το δηλώσουν ως gift και low value. Ελπίζω να μην έχω θέμα με το τελωνείο. Και εμένα σήμερα άρχισε να φαίνεται το tracking number και δε δείχνει κάτι σημαντικό. Ας ελπίσουμε όλα καλά.

 

Veni με το τσιγκέλι στα βγάζουμε. Βαλε καμιά φώτο του ίδιου του κινητού και καμιά περιγραφή !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

zerow απο αυριο φωτο σημερα περασα miui με ελληνικα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο μπαταρια πως να σας πω αφου καθε μερα του αλλαζω τα φωτα δεν το εχω αφησει σε ησυχια.

Δειχνει στο aliexpress οτι υπαρχει ρομ με ελληνικα εχει κανεις link?

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω το ζ5ς απο βδομαδα, το 32γκιγκα οποτε θα κανω ενα ρεβιου οταν ερθει. απο το αλι εξπρες το πηρα αλλα δεν εχει ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το z5s μινι η ετερναλ λέει οτι εχ ει πολύγλωσσο λογισμικό...τους έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση .
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για το z5s μινι η ετερναλ λέει οτι εχ ει πολύγλωσσο λογισμικό...τους έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση .

 

Me to MIUI πως σου φαινεται η συσκευή?

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι αυτή χρησιμοποιώ.antutu 25200. Quandrant 11500
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι αυτή χρησιμοποιώ.antutu 25200. Quandrant 11500

 

Ειχες ζητήσει να σου αλλάξουν κάτι οταν το παρήγγειλες ή στο έστειλαν με την εργοστασιακή ROM? Ποιες γλώσσες υποστηριζε?

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

μου το εστειλαν με την στοκ ρομ ειχε deutch, espanol ,chinese ,english.Το εκανα ρουτ περασα CWM και τωρα εχω miui αλλα τωρα γραφουν στην σελιδα τους οτι το εχουν με multilanguage rom 82 γλωσσες.Τους εστειλα μηνυμα να μου δωσουν την ρομ αλλα τωρα ειναι σε διακοπες νομιζω....
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

μου το εστειλαν με την στοκ ρομ ειχε deutch, espanol ,chinese ,english.Το εκανα ρουτ περασα CWM και τωρα εχω miui αλλα τωρα γραφουν στην σελιδα τους οτι το εχουν με multilanguage rom 82 γλωσσες.Τους εστειλα μηνυμα να μου δωσουν την ρομ αλλα τωρα ειναι σε διακοπες νομιζω....

 

Αν δε κανω λαθος το πειρες απο eternal team;

Σε περιπτωση που παραγγειλω απο εκει πως ειναι καλητερα να γινει η πληρωμη;Εσυ ποια μεθοδο διαλεξες;

Link to comment
Share on other sites

να μην τ μπερδευουμε εγω το πηρα απο etstar ειναι ετερναλ κι αυτο...εγω ομως πηρα z5s mini.Νομιζω οτι και στο z5s καλυτερη τιμη στο ιδιο μαγαζι εχει.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...