Jump to content

ZTE Nubia Z5S


lakis29
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα μου εδωσαν αριθμο αποστολης με singapore post θα σας ενημερωσω για την πορεια...
Στην τιμη αυτη ειναι και ολα εκεινα τα καλουδια?

Τελικα παιδια βρηκε κανεις αν το μινι εχει Glonass?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 673
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλουδια ενοεεις τα 8 δωρα που λεει?Ειναι.Το tracking εως και σημερα δεν εχει δειξει τιποτα.Και μου ειπαν οτι το κινητο μου φευγει κατευθειαν απο το εργοστασιο της zte.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα 8 δωρα εννοουσα. Το κινητο τωρα αρχιζει να κυκλοφορει στα μαγαζια, οποτε λογικο το βλεπω να το παρεις κατ ευθειαν απο το εργοστασιο σφραγισμενο (εξ ου μαλλον και η καλη τιμη).

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

τωρα ψαχνω και για μια θηκη τυπου mofi ωστε να μου ερθουν παρεα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να το χτυπησω κ εγω απο αλι αλλα το μεγαλο μοντελο! Ειναι σε πολυ καλη τιμη 257ε κ μου φαινεται πολυ τουμπανο. Τι λετε να το βαρεσω?!! Τι εχουν ακουστει για αλι?! Εδω φαινεται (αν τελικα το παρω θελω λιγο ψησιμο) οτι ο χρηστης που το δινει ειναι οχι απλα καλος:

 

http://www.aliexpress.com/item/Nubia-Z5s-android-phone-5-0-inch-1080P-443ppi-Snapdragon-800-2-3GHz-16GB-ROM-5/1501694006.html

Edited by johnickz1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να το χτυπησω κ εγω απο αλι αλλα το μεγαλο μοντελο! Ειναι σε πολυ καλη τιμη 257ε κ μου φαινεται πολυ τουμπανο. Τι λετε να το βαρεσω?!! Τι εχουν ακουστει για αλι?! Εδω φαινεται (αν τελικα το παρω θελω λιγο ψησιμο) οτι ο χρηστης που το δινει ειναι οχι απλα καλος:

 

http://www.aliexpress.com/item/Nubia-Z5s-android-phone-5-0-inch-1080P-443ppi-Snapdragon-800-2-3GHz-16GB-ROM-5/1501694006.html

 

Ο καθένας κρίνει από τις εμπειρίες του. Προσωπικά αγοράζω χρόνια από Aliexpress με καλές εμπειρίες. Δύο φορές που είχα θέματα τα έλυσα με τους εμπόρους. Να αγοράζεις από καλούς εμπόρους με καλές και αρκετές αξιολογήσεις. Το Eternal Team είναι από τα μεγάλα και καλά καταστήματα στο Aliexpress. Πάρε άφοβα. Είναι το ίδιο καλό με τα γνωστά (εκτός Aliexpress) καταστήματα.

Θέλει πιστωτική κάρτα. Να αγοράσεις σε δολάρια και άφησε την τράπεζα να κάνει τη μετατροπή (όπως στο PayPal).

Edited by vasilk
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα στο eternal team.Και μου ειπαν οτι kai to etstar που αγορασα ειναι δικο τους οποτε ειμαστε οκ.επισης βλεπω οτι λενε και για multilanguage rom
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα στο eternal team.Και μου ειπαν οτι kai to etstar που αγορασα ειναι δικο τους οποτε ειμαστε οκ.επισης βλεπω οτι λενε και για multilanguage rom

 

Δικό τους είναι. Φαντάζομαι λόγο πολλών παραγγελιών ξεχωρίστηκαν κάποιοι πωλητές αλλά με ίδια αποθήκη. Το κάνουν και άλλα μεγάλα μαγαζιά.

Για το multilanguage rom ρώτησε τους τι γλώσσες έχει αλλά δεν νομίζω να έχει Ελληνικά. Πρέπει να είναι English, German, Spanish, Chinese.

Link to comment
Share on other sites

Οριστε η απαντηση απο ενα μηνυμα που εστειλα με απορίες!

 

1. the phone is in stock. after you place order and pay, we will send the parcel to you within 3 days.

2. the phone is not rooted. You can install greek langauge with the firmware. we will send the firmware to you.

3. it is ok to send the parcel to you via Singapore post air mail for free shipping.

4. it is ok to declare at lower value as gift on the parcel

5. if you choose singapore post air mail, it takes about 15-60 days for you to receive it.

 

Λεω να περιμενω λιγο ακομη για την αποκτηση του για να δω κ κανα αλλο τηλεφωνο αν κ δεν μπορω να κανω αλλο υπομονη!! BTW η τιμη του στο αλι ειναι παρα πολυ καλη, πολυ καλυτερη απο ολα τα μαγαζια στο ιντερνετ που ειδα, πως το εξηγειτε αυτο??! (περιπου 100 δολαρια χαμηλοτερα).

Link to comment
Share on other sites

Οριστε η απαντηση απο ενα μηνυμα που εστειλα με απορίες!

 

1. the phone is in stock. after you place order and pay, we will send the parcel to you within 3 days.

2. the phone is not rooted. You can install greek langauge with the firmware. we will send the firmware to you.

3. it is ok to send the parcel to you via Singapore post air mail for free shipping.

4. it is ok to declare at lower value as gift on the parcel

5. if you choose singapore post air mail, it takes about 15-60 days for you to receive it.

 

Λεω να περιμενω λιγο ακομη για την αποκτηση του για να δω κ κανα αλλο τηλεφωνο αν κ δεν μπορω να κανω αλλο υπομονη!! BTW η τιμη του στο αλι ειναι παρα πολυ καλη, πολυ καλυτερη απο ολα τα μαγαζια στο ιντερνετ που ειδα, πως το εξηγειτε αυτο??! (περιπου 100 δολαρια χαμηλοτερα).

 

Έχω μόνο μια μικρή αμφιβολία για το firmware with Greek που θα σου στείλουν (αν θα σου στείλουν και τι θα είναι) Για τα άλλα αναμενόμενες απαντήσεις.

Οι τιμές στο Aliexpress είναι πιο καλές λόγο ανταγωνισμού. Πολλά τα καταστήματα και άμεση και ορατή σύγκριση τιμών. Αυτή την ευκολία και άμεση σύγκριση δεν την έχεις στα άλλα μαγαζιά. Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι μα μην παρασυρθείς από τις χαμηλές τιμές και αγοράσεις από μη αξιόπιστα μαγαζιά.

Αυτό το λέω γενικός και όχι τώρα για το Eternal

Υ.Γ. Πάντως αν το πάρεις και σου στείλουν rom με Ελληνικά να την μοιραστείς με εμάς τους φίλους σου εδώ στο forum :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το mini εχει και Clonass, το αναφερει εδω http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z5s_mini-5853.php

Οποτε το GPS του θα ειναι σφαιρα..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

το βασικο μου προβλημα με τα mtk ηταν το gps οποτε θα μαστε κομπλε
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

οχι δυστηχως πουθενα!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον λέω να το χτυπήσω και 'γω

 

Έλεγα από pandawill, είδα όμως οτι στο aliexpress υπάρχει seller αξιόπιστος, το eternal team, με καλύτερη τιμή.

 

Στο aliexpress μπορώ να πληρώσω με paypal?

 

Αν όχι δεν ξέρω αν λέει, ίσως καλύτερα Pandawill για το paypal και την υποτιθέμενη εγγύηση.

 

Καλά τα λέω?

Link to comment
Share on other sites

και το aliexpress εχει ενα συστημα προστασιας αναλογο με το paypal.

Πηρα και μια θηκη Nilkin απο το ebay με μαγνητακι,μην μου ερθει και το εχω εντελως χυμα.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Το 5ιντσο οχι δεν παιρνει.

 

Νομιζω ομως πως βγαινει και σε εκδοση με 32GB.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Το z5s mini?

 

το Ζ5S MINI παιρνει καρτα μνημης κανονικα.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια προσοχη στις αγορες απο eternal team aliexpress λενε για αποστολη μετα απο 3 μερες...δηλαδη επρεπε να στειλουν στις 6 του μηνα εχει φτασει 15/1/2014 και singapore post γραφει Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) tracking RF197017097SG η παραγγελια μου ηταν z5s mini
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...