Jump to content

Προτάσεις παιχνιδιών για Windows Phone 8


Rey_619
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ούτε εγώ με το 625 με Windows 10TP το βρίσκω με αγγλικό region.

 

Δεν ξέρω τι παίζει με 625 αλλά στο 930 μάλλον δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο

http://forums.windowscentral.com/nokia-lumia-930/304812-lumia-930-cannot-find-download-modern-combat-5-a.html

Link to comment
Share on other sites

Πως γινετε να μην μπορουν να ''το δουν'' τα 930 μας ??

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Το περιεργο ειναι οτι υπαρχουν βιντεος με το 930 που παιζει κανονικα το Modern Combat 5 Nokia.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως γινετε να μην μπορουν να ''το δουν'' τα 930 μας ??

Aν ο developer βαλει καποια στανταρτ που δε τα πληρει η συσκευη,δε σου βγαινει!

Αν για καποιο λογο το παιχνιδι εβγαζε προβληματα με το 930,το εβγαλε απο την λιστα με το να ορισει μη συμβατον τον sd 800 ,μεχρι να λυσει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Το περιεργο ειναι οτι υπαρχουν βιντεος με το 930 που παιζει κανονικα το Modern Combat 5 Nokia.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aν ο developer βαλει καποια στανταρτ που δε τα πληρει η συσκευη,δε σου βγαινει!

Αν για καποιο λογο το παιχνιδι εβγαζε προβληματα με το 930,το εβγαλε απο την λιστα με το να ορισει μη συμβατον τον sd 800 ,μεχρι να λυσει το θεμα.

 

Μονο που το πρόβλημα με τον 800 είναι απο όταν βγήκε το παιχνίδι, εκτός κάποιον εξαιρέσεων

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ με το 625 με Windows 10TP το βρίσκω με αγγλικό region.

To Lumia 625 εχει 512ΜΒ ram και δε πληρει το χαρακτηριστικο του 1GB ram και πανω,γι'αυτο και δεν στο εμφανιζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μονο που το πρόβλημα με τον 800 είναι απο όταν βγήκε το παιχνίδι, εκτός κάποιον εξαιρέσεων

Δε ξερω τι συνεβει και αν ευθυνεται ο SD 800.Απλα εκανα μια υποθεση,στο γιατι μπορει να αφαιρεθηκε μια εφαρμογη.

Αν προκαλουσε προβληματα η υλοποιηση,λογικο ειναι αντι να κατεβασει το παιχνιδι απο το store και να μην εχει προσβαση κανεις,απλα απεκλεισε τις συσκευες που εχουν την υλοποιηση που εχει προβλημα.Ετσι αποφευγει το κακο rate και τα refunds!

Ξανα λεω,δεν εχω ιδεα τι πραγματικα συμβαινει και τι εγινε!

Link to comment
Share on other sites

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ευχάριστα νέα απο το Subway Surfers που σήμερα έγινε το νέο update GREECE!!! Και όχι μόνο είναι αφιερωμένο στην Ελλάδα αλλά έχει και νέο χαρακτήρα Nikos με outfit που απλά τα σπάει! :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενημέρωση για το Candy Crush Saga με προσθήκη 15 νέων επιπέδων.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
έχει βγει εφαρμογή για wp ; δεν την βρίσκω;

 

αν μπεις στο link που έστειλα, μπορείς να παίζεις από τον internet explorer, δε χρειάζεται εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο game που δεν βρησκω στα WM και μου λειπει ειναι το best fiends ,ελπίζω να το βγάλουν έστω και σαν πορτ τώρα με τα mobile 10αρια .
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει βγει το clash of clan για τα wp; Edited by niotheros
Προσθήκη ερωτηματικού στο τέλος της πρότασης
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν καταλαβες ρωταω αν εχει βγει.

 

Όχι, δεν είναι διαθέσιμο για Windows Phone

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι διαθέσιμο για Windows Phone

Δυστυχώς σε οσους αρέσει ουτε προκειτε.....

http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/19298_Clash_of_Clans_is_not_coming_t.php

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σε οσους αρέσει ουτε προκειτε.....

http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/19298_Clash_of_Clans_is_not_coming_t.php

 

Αυτό είναι παλιά νέα (θέλω να πιστεύω). Με τα Windows 10 και την δυνατότητα μετατροπής των APK σε XAP (?), δεν νομίζω να τους είναι τόσος κόπος να το μεταφέρουν. Ελπίζω μέχρι την επόμενη Windows Phone συσκευή που θα πάρω να έχουν βγει όλα. :)

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να παίξει κάποιος Clash of clans στα WP εαν κάνει sideload το apk της android εφαρμογής σύμφωνα με την διαδικασία που είχε διαρρεύσει πριν κανα δυό μήνες.

 

ΥΓ. Αφαιρέθηκαν μηνύματα που ήταν εκτός θέματος!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι παλιά νέα (θέλω να πιστεύω). Με τα Windows 10 και την δυνατότητα μετατροπής των APK σε XAP (?), δεν νομίζω να τους είναι τόσος κόπος να το μεταφέρουν. Ελπίζω μέχρι την επόμενη Windows Phone συσκευή που θα πάρω να έχουν βγει όλα. :)

Αν προσεξεις το υφος της ανακοινωσης,ειναι σαν να μην γουσταρουν τα windows,γι'αυτο δε τo βγαζουν,σ'αυτα.

Πιθανος να τους πειραξε αυτο που εγινε με την Nokia και να το πηραν πατριωτικα.

 

Τελος παντον,περισσοτερος χωρος για την Gameloft να εκμεταλευεται τα windows τοσο στα τηλεφωνα ,οσο και στα PC.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...