Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στα τελωνεια γινεται χαμος..υπομονη..

 

αυτο δεν εχουμε..χαχαχαχα!!!κοντευουμε 20 μερες και ακομη στο περιμενε ειμαι...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ****το ειναι οτι ερχεται γρηγορα απο κινα και καθυστερει εντος Ελλαδας @#$%^&

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

το ****το ειναι οτι ερχεται γρηγορα απο κινα και καθυστερει εντος Ελλαδας @#$%^&

 

Ναι τα καφενεία εδώ πέρα ##@##@#%

 

ετσι ακριβως...μπλεξαμε χριστουγενιατικα...!!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ 16gb ελληνικό 459 ευρώ. Η τιμή; άψογη!!!!:)
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Μεγεια και να το χαρεις!για τη τιμη...μμμμ http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html?from=catspan

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια και να το χαρεις!για τη τιμη...μμμμ http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html?from=catspan

 

Σε ευχαριστώ. Έχεις pm...για να μην κάνουμε διαφήμιση...

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρες ρε φιλε ελληνικο 459 γιουργια

 

Έχεις pm....

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

βρε παδια μια βοήθεια.

πέρασα από πολύ γνωστό σκρουτζομάγαζο το απόγευμα και στην ερώτηση μου για doa Μου απάντησε

- ΝΑΙ εαν είναι εντελως νεκρό

- ρωτάω εάν έχει καμένα pixel, βλάβη μικρόφωνο, ακουστικό κλπ η απάντηση

- ΟΧΙ να πάτε στην αντιπροσωπία :!::!::!:

τι ισχύει τελικά ξέρουμε ???

 

επίσης

κυκλοφορούν ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ και ΕΛΒΕΤΙΚΑ ποιο προτιμάμε ???

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

βρε παδια μια βοήθεια.

πέρασα από πολύ γνωστό σκρουτζομάγαζο το απόγευμα και στην ερώτηση μου για doa Μου απάντησε

- ΝΑΙ εαν είναι εντελως νεκρό

- ρωτάω εάν έχει καμένα pixel, βλάβη μικρόφωνο, ακουστικό κλπ η απάντηση

- ΟΧΙ να πάτε στην αντιπροσωπία :!::!::!:

τι ισχύει τελικά ξέρουμε ???

 

επίσης

κυκλοφορούν ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ και ΕΛΒΕΤΙΚΑ ποιο προτιμάμε ???

ευχαριστώ

Και έμενα το ίδιο μου είπανε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ! δεν πρόκειται να αγοράσω ξανά από αυτούς...ξέρουμε εμείς για ποιο μαγαζι...

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Οσοι περιμένετε παραλαβή από DWI με παραγγελία μέχρι 9-10/12 λογικά έφτασε κι εσάς τελωνείο σήμερα το βράδυ. Ελέγξτε το από elta courier.

 

Αντε να δούμε. Στο πλέον κρίσιμο σημείο είμαστε, μη μας έρθει κανένα φιρμάνι.:ninja:

.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από mobile14 (16gb black) είναι όντως unbranded ή λένε άλλα γι άλλα ; :confused:

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις το παρήγγειλα από birdphone :)

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από mobile14 (16gb black) είναι όντως unbranded ή λένε άλλα γι άλλα ; :confused:

 

Είναι unbranded με εγγύηση και με πρίζα Ευρωπαϊκή που σημαίνει προφανώς Ερωπαίκό

Link to comment
Share on other sites

επίσης

κυκλοφορούν ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ και ΕΛΒΕΤΙΚΑ ποιο προτιμάμε ???

ευχαριστώ

Ρωτήστε στην LG Hellas αν καλύπτουν τα Ελβετικά με εγγύηση, γιατί η Ελβετία δεν ανήκει στην Ευρωπαϊκή Ένωση. Αν τα καλύπτουν κανονικά, τότε προτιμάμε το unbranded, αν όχι τότε προτιμάμε το Γερμανικό.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Είναι unbranded με εγγύηση και με πρίζα Ευρωπαϊκή που σημαίνει προφανώς Ερωπαίκό

Η ευρωπαϊκή πρίζα δε σημαίνει και ευρωπαϊκό μοντέλο, και τα ασιατικά ευρωπαϊκές πρίζες έχουν, και γράφουν και στο κουτί ότι προορίζονται για Ευρώπη. Αυτό που πρέπει να ελέγχει κανείς είναι ο τριψήφιος κωδικός που υποδηλώνει τη χώρα, όχι η πρίζα.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Η ευρωπαϊκή πρίζα δε σημαίνει και ευρωπαϊκό μοντέλο, και τα ασιατικά ευρωπαϊκές πρίζες έχουν, και γράφουν και στο κουτί ότι προορίζονται για Ευρώπη. Αυτό που πρέπει να ελέγχει κανείς είναι ο τριψήφιος κωδικός που υποδηλώνει τη χώρα, όχι η πρίζα.

 

Σαφώς, απλά το είπα.

Και στην τελική για να δώσουμε την απάντηση ΕΙΝΑΙ UNBRANDED ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ! καθώς καλύπτεται απο την LG HELLAS! και δεν χρειάζεται να το στείλουν έξω όπως το 32άρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ 16gb ελληνικό 459 ευρώ. Η τιμή; άψογη!!!!:)

 

Από που φίλε και είναι ελληνικό?

Link to comment
Share on other sites

Από που φίλε και είναι ελληνικό?

 

Μόνο η mls βγάζει Ελληνικά κινητά...Προφανώς εννοεί Ευρωπαϊκό και το οποίο θέλουμε να είναι!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η mls βγάζει Ελληνικά κινητά...Προφανώς εννοεί Ευρωπαϊκό και το οποίο θέλουμε να είναι!

 

Όχι, εννοεί "ελληνικό", δηλαδή ελληνικής αντιπροσωπείας και εισαγωγής, και το οποίο είναι μόνο 16αρι. Όπως έχουμε ήδη πει, για "ευρωπαϊκά" 16αρια και προφανώς για 32αρια, η εγγύηση από την ελληνική LG παίζεται...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εννοεί "ελληνικό", δηλαδή ελληνικής αντιπροσωπείας και εισαγωγής, και το οποίο είναι μόνο 16αρι. Όπως έχουμε ήδη πει, για "ευρωπαϊκά" 16αρια και προφανώς για 32αρια, η εγγύηση από την ελληνική LG παίζεται...

 

Α συγγνώμη, εντάξει τα ελληνικά τα φέρνουν τα μεγάλα καταστήματα που τα πουλάνε 600 ευρώ και δεν ξέρω τι παίζει με <ε-σοπ>

αν φέρνουν τα ελληνικά, μάλλον ναι γιατι τέτοια τιμή 460-470 παίζει εκεί

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα και εγώ μια παραγγελία για λευκό 32GB από το Digivire :)

Δυστυχώς για το λευκό έγραφε 4-7 working days και Order status: Awaiting to stock :(

Γιώργος

Ericsson: GA 628 | Nokia: 3210, 6210, 6600 | Sony Ericcson: P990i | HTC: Touch Cruise, Hero, HD7 | Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S9+, Galaxy Tab S2, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Tab S8+ | Acer: Iconia A500 | ASUS: Nexus 7 (2013) | LG: G2 (32GB)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα και εγώ μια παραγγελία για λευκό 32GB από το Digivire :)

Δυστυχώς για το λευκό έγραφε 4-7 working days και Order status: Awaiting to stock :(

 

Και εγώ για το λευκό πήγαινα, αλλά μου είπαν στο chat ότι διαθεσιμότητα θα υπάρχει μετά τα Χριστούγεννα, και πήρα το μαύρο. Παράδοση σε μία ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...