Jump to content

iPad Mini 2 (2013)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σαι καλα φίλε ευχαριστώ πολύ. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο Μήπως μπορείς να με παραπέμψεις εκεί από όπου πήρες πληροφορίες για να κανείς jailbreak?
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σαι καλα φίλε ευχαριστώ πολύ. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο Μήπως μπορείς να με παραπέμψεις εκεί από όπου πήρες πληροφορίες για να κανείς jailbreak?

Φιλε μου το καλύτερο που έχεις να κανείς είναι να μπεις στο http://www.iphonehellas.gr και εκεί θα βρεις όλες σου τις απαντήσεις..

Είναι το αντίστοιχο φόρουμ για μηλαρακια

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν το κανείς jailbreak θα μπορείς να κατεβάζεις και με έναν player να βλέπεις ότι θες

 

Μπορείς να κατεβάσεις τον VLC player από το App Store και να παίξεις ό,τι format επιθυμείς στη συσκευή σου.

 

Αξίζει να μοω στη διαδικασία; Τι κερδίζω και τι χάνω αν κάνω jailbreak? Θα έχω θέμα με την εγγυηση ας πούμε η με τις αναβαθμίσεις;

 

Να κάνω jailbreak στη συσκευή μου; Ποια είναι η άποψή σας;

 

Φιλε μου το καλύτερο που έχεις να κανείς είναι να μπεις στο http://www.iphonehellas.gr και εκεί θα βρεις όλες σου τις απαντήσεις..

Είναι το αντίστοιχο φόρουμ για μηλαρακια

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να προωθείς χρήστες Apple συσκευών, σε άλλα forums. To myphone.gr είναι εξίσου αν όχι καλύτερα, ενημερωμένο. :down:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κατεβάσεις τον VLC player από το App Store και να παίξεις ό,τι format επιθυμείς στη συσκευή σου.

 

 

 

Να κάνω jailbreak στη συσκευή μου; Ποια είναι η άποψή σας;

 

 

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να προωθείς χρήστες Apple συσκευών, σε άλλα forums. To myphone.gr είναι εξίσου αν όχι καλύτερα, ενημερωμένο. :down:

Μήπως έχεις να μου προτεινεις και κανένα καλο- οικονομικό Bluetooth keyboard φίλε;

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις να μου προτεινεις και κανένα καλο- οικονομικό Bluetooth keyboard φίλε;

EBay is your best friend..

Θα βρεις αρκετά πληκτρολόγια που γίνονται και σαν θηκη

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα παιδιά, χθες λοιπόν ήμουν στην παραλία και μου επεσε το ipad από μικρό ύψος βεβαια αλλα η οθόνη ραγισε λίγο στην γωνια. Η αφη ειναι ενταξει μονο ενα μικρο μερος της οθόνης έσπασε και πρεπει να το φτιάξω γιατι δεν ειναι δικο μου. Έριξα μια ματιά στις τιμες επισκευης και ειδα οτι λιγο πολυ ολοι ζητανε 100 περιπου χωρις φπα. Εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι για επισκευή? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, χθες λοιπόν ήμουν στην παραλία και μου επεσε το ipad από μικρό ύψος βεβαια αλλα η οθόνη ραγισε λίγο στην γωνια. Η αφη ειναι ενταξει μονο ενα μικρο μερος της οθόνης έσπασε και πρεπει να το φτιάξω γιατι δεν ειναι δικο μου. Έριξα μια ματιά στις τιμες επισκευης και ειδα οτι λιγο πολυ ολοι ζητανε 100 περιπου χωρις φπα. Εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι για επισκευή? Ευχαριστώ.

 

Μην περιμένεις να βρεις φθηνότερα. Εκεί παίζονται οι τιμές. Αυτό που πρέπει να προσέξεις εάν το digitizer είναι OEM και εάν το κατάστημα που θα το επισκευάσει δίνει εγγύηση ανταλλακτικού και εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.....το πήρα τελικά το εργαλείο..... Ερώτηση παιδιά..... Έχει μέσα την 7.0.4

Να το κάνω αναβάθμιση στην 8.4.1 που είναι διαθέσιμη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.....το πήρα τελικά το εργαλείο..... Ερώτηση παιδιά..... Έχει μέσα την 7.0.4

Να το κάνω αναβάθμιση στην 8.4.1 που είναι διαθέσιμη;

Καλοριζικο!

Ναι, κανε.

Σε 1 μηνα θα εχουμε την 9.0

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.....το πήρα τελικά το εργαλείο..... Ερώτηση παιδιά..... Έχει μέσα την 7.0.4

Να το κάνω αναβάθμιση στην 8.4.1 που είναι διαθέσιμη;

Αν σε ενδιαφέρει το jailbreak να δεις μέχρι ποια έκδοση γίνεται πριν κανείς update

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να προτείνει κάποιο keyboard για το mini σε τιμή που να μην ξεπερνάει τα 35€. Ενσύρματο ή ασύρματο,αρκεί να είναι και θήκη μαζί.
Link to comment
Share on other sites

παρατηρώ το εξής: Το ipad είναι συνδεδεμένο στο ίδιο wifi με το mac και όταν είναι σβηστή η οθόνη του ipad, το mac το βρίσκει μέσω του itunes και συγχρονίζει (χειροκίνητα, δηλαδή πατάω εγώ το κουμπί να συγχρονιστούν).

Δεν θα έπρεπε αυτό να γίνεται μόνο ΟΤΑ το άιπαντ είναι στην πρίζα??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έβαλε κανείς iOS 9? Είμαι με 8.3 jailbreak

Και τι ψαχνεσαι να χασεις το jailbreak? Όταν βγει jb στη 9 τότε θα πάμε και κατά κει ααχαχχαχα

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Και τι ψαχνεσαι να χασεις το jailbreak? Όταν βγει jb στη 9 τότε θα πάμε και κατά κει ααχαχχαχα

 

Να δούμε τι παίζει αν είναι εντάξει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα iOS 9.0.2 δεν άντεξα με την 8.3. Είναι σε κάποια πράγματα καλύτερο. Και μπαταρία ίσως καλύτερο γιατί με το jailbreak νομίζω έχει παραπάνω κατανάλωση
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα iOS 9.0.2 δεν άντεξα με την 8.3. Είναι σε κάποια πράγματα καλύτερο. Και μπαταρία ίσως καλύτερο γιατί με το jailbreak νομίζω έχει παραπάνω κατανάλωση

Και στην 9 βγήκε εχτες jailbreak

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Και στην 9 βγήκε εχτες jailbreak

 

Ακόμα είναι πολύ νωρίς έχει αστάθειας.

Δεν νομίζω όμως να το χρειαστώ. 2-3 πράγματα που έλειπαν τώρα τα έχει το iOS 9.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Με την 9 το νιώθετε λίγο σαν να λαγκαρει;

Ειδικά στο app switcher...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά στο app switcher...

Ναι ακριβώς εκεί έχω το θέμα.. Επειδή το έκανα jb θα δω μήπως βαλω κάνα άλλο αν έχει βγει συμβατο

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Mini 2 (2013)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...