Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1520


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικά υποστηρίζεται το promo απλά κατεβάστε την εφαρμογή της Nokia "Κουπόνι Δώρου". Πήρα 25€ για αγορές στο windows store!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γνωριζεται κανα site που να κανει warranty check στα Lumia ?

 

Μονο για ινδια, αυστραλια και αμερικη βρηκα. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεται κανα site που να κανει warranty check στα Lumia ?

 

Μονο για ινδια, αυστραλια και αμερικη βρηκα. :confused:

 

http://www.nokia.com/gr-el/support/warranty-check/

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Πας εφαρμογές βοήθεια και συμβουλές lumia και πατάς έλεγχος εγγύησης και σου λέει για την συσκευή σου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο μενα.....

ειμαι πλεον και εγω κατοχος ενος Lumia 1520 κιτρινου χρωματος ;)

εχω παθει την πλακα μου και ενω το ειχα παρει για να το πουλησω (εχω ενα note 3) τωρα κρατησα και της 2 συσκευες!!!!!!

να σας κανω 1-2 ερωτησεις για να μαθαινω και εγω......

εβαλα την 8.1 developer υπαρχει περιπτωση οταν θα βγει η official να μην μπορω να την περασω?

υπαρχει κανα καλο προγραμμα που να μετραει τα 3g.....wifi και μπαταρια?

αυτο το mix radio τελικα δεν υπαρχει τροπος να δουλεψει???

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις χωρίς πρόβλημα την αναβάθμιση.

 

Για 3g, wifi υπάρχει το data sense, για μπαταρία υπάρχουν apps αλλά και το battery sense με τις εφαρμογές παρασκηνίου.

 

Το mixradio θέλει ρύθμιση περιοχής πχ Ην.Βασίλειο στο nokia account για να δουλέψει το streaming μουσικός.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

εχω παθει την πλακα μου και ενω το ειχα παρει για να το πουλησω (εχω ενα note 3) τωρα κρατησα και της 2 συσκευες!!!!!!

 

Φαντάζομαι τσέπες που θα 'χεις... :lol:

 

http://2.bp.blogspot.com/-A0cJDp5eub8/UEhvgEaL1YI/AAAAAAAAAQM/L6LRNXppZcs/s320/largest_pair_jean_around-wd_1.jpg

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τσέπες που θα 'χεις... :lol:

 

http://2.bp.blogspot.com/-A0cJDp5eub8/UEhvgEaL1YI/AAAAAAAAAQM/L6LRNXppZcs/s320/largest_pair_jean_around-wd_1.jpg

 

 

:lol: εντάξει αν όντως δεν ήμουν 2:05 θα ειχα θεμα........

ειναι κινητα για λιγους και ευτυχώς ειμαι ενας απο αυτους ;)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνει 5άρι ο ΠΑΟ στο μπασκετ... :shifty:

 

Να χαιρεσαι το Lumia. Το Samsung... :X

 

:lol:

 

:lol: :lol: :lol: να σε καλα τωρα ειμαι μεγαλος πλεον........το πολυ να επαιζα τεσσαρι με αυτο το υψος ;)

οσο για το note μην το υποτιμας ειναι και αυτο πολυ δυνατο κινητο......καμμια σχεση με την χαλια σειρα S...... :X

Edited by Dimagic
Link to comment
Share on other sites

Έχω προσέξει (2-3 φορές) για κάποια δεύτερα, η οθόνη του κινητού εμφανίζει την παλέτα χρημάτων της μόνο σε 16bit. Αυτό γίνεται μόνο όταν ενεργοποιείται από αδράνεια, και μετά επανέρχεται στο σωστό βάθος χρημάτων.

Είναι κάποια ένδειξη για βλάβη του πάνελ, η συμβαίνει και στους υπόλοιπους και είναι θέμα software?

Τι ακριβώς πρόκειται?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις WP8.0 ;

Ήταν ένα από τα bug των 8.0 και μάλλον διορθώθηκε στα 8.1 (ή τουλάχιστον δεν το έχω ξαναδεί όσο καιρό έχω dp 8.1 χωρίς το fw ).

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Το χει κάνει και σε άλλους... Είναι σαν να κολλάει η Glance...

Μην φοβάσαι προς το παρών. Ούτε εμένα μου το παρουσίασε από τότε που έβαλα τα 8.1...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Όσο είμαστε εντός εγγύησης όλα καλά.

Παρατήρησα ότι ποιο συχνά γίνεται όταν είμαι στις επαφές.

Με την 8 είμαι ακόμη, ελπίζω για λίγο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω προσέξει (2-3 φορές) για κάποια δεύτερα, η οθόνη του κινητού εμφανίζει την παλέτα χρημάτων της μόνο σε 16bit. Αυτό γίνεται μόνο όταν ενεργοποιείται από αδράνεια, και μετά επανέρχεται στο σωστό βάθος χρημάτων.

Είναι κάποια ένδειξη για βλάβη του πάνελ, η συμβαίνει και στους υπόλοιπους και είναι θέμα software?

Τι ακριβώς πρόκειται?

 

Μην ανησυχείς δεν έχει υπάρξει ούτε ένα wp που να μη το έχει κάνει είτε 8 είτε 8.1.

Η διαφορά είναι οτι στα 8 πολλές φορές χρειαζόταν on off για να επανέλθει ενώ στα 8.1 απλώς on off την οθόνη.

Τώρα έχει πολύ καιρό να μου το κάνει πάντως. Ίσως με cyan να μη το ξανακάνει και ποτέ.

Πάντως μην ανησυχείς.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς δεν έχει υπάρξει ούτε ένα wp που να μη το έχει κάνει είτε 8 είτε 8.1.

Η διαφορά είναι οτι στα 8 πολλές φορές χρειαζόταν on off για να επανέλθει ενώ στα 8.1 απλώς on off την οθόνη.

Τώρα έχει πολύ καιρό να μου το κάνει πάντως. Ίσως με cyan να μη το ξανακάνει και ποτέ.

Πάντως μην ανησυχείς.

 

4 μηνες με 1020 δε το εχει κανει ουτε 1 φορα! Ουτε το 925/920 που ειχα πριν ;)

Link to comment
Share on other sites

4 μηνες με 1020 δε το εχει κανει ουτε 1 φορα! Ουτε το 925/920 που ειχα πριν ;)

 

Παρομοίως.......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 μηνες με 1020 δε το εχει κανει ουτε 1 φορα! Ουτε το 925/920 που ειχα πριν ;)

Εμένα μου το χε κάνει και το 925 που είχα και ένα 625 και το 1020.

 

Στα 8.1 πάντως δε το θυμάμαι κι αν το χει κάνει άντε μια φορά και χωρίς να χρειαστεί να ανοιγοκλείσω συσκευή. Τώρα πλέον πάει καιρός. Προφανώς με κάποιο update έφυγε..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια να κανω μια ερωτηση......

εχω βγαλει κατι φωτογραφιες με το 1520 και θελω να τις στειλω με bluetooth στο note 3 και δεν το βρισκει?

εχουν θεμα σαν τα iphones?

η δεν κανω εγω κατι σωστα? :lost:

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια να κανω μια ερωτηση......

εχω βγαλει κατι φωτογραφιες με το 1520 και θελω να τις στειλω με bluetooth στο note 3 και δεν το βρισκει?

εχουν θεμα σαν τα iphones?

η δεν κανω εγω κατι σωστα? :lost:

 

Ενεργοποιείς πρώτα το bluetooth από τις ρυθμίσεις και μετά αφού επιλέξεις την φωτογραφία που θέλεις να στείλεις πατάς κοινοποίηση και επιλέγεις bluetooth.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιείς πρώτα το bluetooth από τις ρυθμίσεις και μετά αφού επιλέξεις την φωτογραφία που θέλεις να στείλεις πατάς κοινοποίηση και επιλέγεις bluetooth.

 

 

βρε την ξερω την διεδικασια.....το θεμα ειναι οτι μου βγαζει στο lumia οταν παω να το στειλω το εξης "δεν ειναι δυνατη η αποστολη"

και "η συσκευη στην οποια προσπαθειτε να κανετε αποστολη δεν υποστηριζει κοινη χρηση μεσω bluetooth" :mad:

 

και το παραξενο ειναι οτι ενω το lumia το εχει βρει το note δεν το δειχνει.......

Edited by Dimagic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...