Jump to content

myphone REVIEW: Έξι launchers στο μικροσκόπιό μας


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nova Prime σε οποιαδήποτε συσκευή. Smooth όσο δεν πάει αποδεικνύοντας οτι τα όποια λαγκαρίσματα σε scrolling δεν έχουν να κάνουν με το λειτουργικό αυτό καθ'ευατό.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δούλευα με nova, με αρέσει πολύ ο themer αλλα αγαπω action launcher!! Με βολευει πολυ το search αν και στο ταπεινό sgs δεν τραβάει πολυ...
Link to comment
Share on other sites

MiHome ! δεν μου φαίνεται να αργεί , χωρίς καθόλου Συρτάρι εφαρμογών.

Πολύ απλός και όμορφος.

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Οταν ακομα ειχα την στοκ ρομ χρησιμοποιουσα τον 3d next launcher ο οποιος απο εμφανιση ηταν κορυφαιος τωρα που εχω περασει καποιες custom roms με τελευταια την carbon rom και κυνηγαω την καλυτερη αυτονομια χρησιμοποιω τον nova prime.

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

στοκαρία τελειως εγω, γιατι τους βαριεμαι αλλά μου κινησες την περιεργια mr βλαχακη με τον themer και τον κατεβαζω τωρα :)

 

edit: Στην ουρα λοιπον κι εγω πισω απο 60.000 κοσμο χαχαχαχα

 

Αύριο θα το έχεις. Εγώ είχα σειρά 154.000 και το πήρε σε 3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ο themer τα σπάει αλλά το μεγαλύτερο πρόβλημα που πιστεύω ότι έχει είναι πως δεν υποστηρίζει android 4.0 τουλάχιστον αλλά μόνο 4,1+....Μεγάλη γκάφα αυτή
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για τον themer beta ας δοκιμάσει τον κωδικό MSTRCD .

Ήμουν και εγώ στην αναμονή μέχρι που έβγαλαν τον κωδικό αυτό για 40.000 ενεργοποιησεις.

 

Έχει αρκετές μέρες που βγήκε αλλά μέχρι χθες λειτουργούσε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

αν κατεβάσω έναν launcher το τηλ. θα ξεκινάει αυτόματα με αυτόν όταν θα το ανοίγω;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν κατεβάσω έναν launcher το τηλ. θα ξεκινάει αυτόματα με αυτόν όταν θα το ανοίγω;

 

Ναι από τη στιγμή που θα έχεις ορίσει αυτόν σαν προεπιλεγμένο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για τον themer beta ας δοκιμάσει τον κωδικό MSTRCD .

Ήμουν και εγώ στην αναμονή μέχρι που έβγαλαν τον κωδικό αυτό για 40.000 ενεργοποιησεις.

 

Έχει αρκετές μέρες που βγήκε αλλά μέχρι χθες λειτουργούσε ακόμα.

 

λειτουργει ο κωδικος.. μολις τωρα τον εβαλα... :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ο themer τα σπάει αλλά το μεγαλύτερο πρόβλημα που πιστεύω ότι έχει είναι πως δεν υποστηρίζει android 4.0 τουλάχιστον αλλά μόνο 4,1+....Μεγάλη γκάφα αυτή

 

Φίλε μου η πλάκα είναι ότι ακόμα και στην 4.1.+ υποστηρίζει συγκεκριμένες αναλύσεις οθόνης και δεν παίζει σε όλα τα κινητά. Ας πούμε στο δικό μου optimus G δεν παίζει διότι δεν υποστηρίζει την ανάλυση του, αν είναι δυνατόν μεγάλο Χ από μένα μέχρι να έρθουν στο σημείο να μην γελοιοποιούνται !!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου η πλάκα είναι ότι ακόμα και στην 4.1.+ υποστηρίζει συγκεκριμένες αναλύσεις οθόνης και δεν παίζει σε όλα τα κινητά. Ας πούμε στο δικό μου optimus G δεν παίζει διότι δεν υποστηρίζει την ανάλυση του, αν είναι δυνατόν μεγάλο Χ από μένα μέχρι να έρθουν στο σημείο να μην γελοιοποιούνται !!!!!!

 

Εμένα στο νεξους 4 παιζει ίδια ανάλυση δεν έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Nova paid. Έχοντας δοκιμάσει τους περισσότερους, κατέληξα ότι ο Nova paid τα κάνει όλα και πάνω από όλα τα κάνει ΣΩΣΤΑ. Βέβαια δεν είναι free, αλλά πάντα πληρώνω για την πλήρη έκδοση των εφαρμογών που χρησιμοποιώ, αξίζει. Θα ήθελα να δοκιμάσω και τον themer αλλά μόνο από περιέργεια. Κάτι το διαφορετικό και αρκετά καλός (μου αρέσει πολύ η ασθητική και η εργονομία των windows phone), είναι και ο Launcher8 free, αλλά το scroll του δεν είναι όσο smooth θα έπρεπε και αυτό δεν μπορώ να το αποδεχτώ σε htc oneX.
Link to comment
Share on other sites

nova launcher σε smartphone 2.3 - tablet 4.0 - google tv stick 4.1

παντού δουλεύει αψογα !!!

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα με go, για λιγότερο από μισή μέρα είχα τον tsf:p, ακολούθησε ο next μέχρι που βαρέθηκα τα πολλά εφετζίδικα κόλπα του, και τώρα κατέληξα κι εγώ στην ζεστή και ήρεμη αγκαλιά του nova :D:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει κατα καιρους Trebuchet, Apex , Nova ... Προσωπικά πιστευω ο Nova Prime ειναι οτι καλυτερο Edited by stefanos_79
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ασχολούμαι με MIUI από τη πρώτη ημέρα και επειδή έφαγα το MIUI με το κουτάλι για διάφορους λόγους :whistle:

Οπότε λόγω κολλήματος ψηφίζω MILauncher.

Γιατί είναι από τους λίγους που ενσωματώνουν *και* custom lockscreen (χωρίς το κατέβασμα έξτρα εφαρμογών) και άμα ξέρεις τι να ψάξεις στο μάρκετ (και έχεις ψυχραιμία (αυτό στανταράκι)) δέν ξεκολάς..

Έχει θέματα lockscreen που συνεργάζονται μέχρι και με το genie widget και "τραβά" απο εκεί τον καιρό και έχεις τον καιρό και στη lock screen με custom theme.

 

Σαν Δεύτερη επιλογή φυσικά GoLauncher (Αλλά έχει αρχίσει να βαραίνει επικίνδυνα και έχει και adware μιξ μαζί με google analytics) οπότε δεν τον πολυπροτιμώ

 

Τρίτη επιλογή φυσικά τον εκάστοτε μαμά launcher, γιατί..... mama είναι μόνο μία! :p

 

Στα υπ'όψιν ο themer .... ;)

 

SPB launcher δεν είδα να αναφέρετε.... καλώς βέβαια γιατί τον βαρέθηκα από τα windows mobile!:lol:

Edited by sugardad

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται για τον themer beta ας δοκιμάσει τον κωδικό MSTRCD .

Ήμουν και εγώ στην αναμονή μέχρι που έβγαλαν τον κωδικό αυτό για 40.000 ενεργοποιησεις.

 

Έχει αρκετές μέρες που βγήκε αλλά μέχρι χθες λειτουργούσε ακόμα.

Σωστος ο παικτης :) ο κωδικος δουλευει :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...