Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαχαχαχα....οκ φιλαράκι δεν διαφωνώ για αυτό που λες αλλά από που ή πώς θα γνωρίζουν κατά πόσο θα είναι αυτή η πραγματική τιμή αγοράς?

και ρωτάω εντελώς φιλικά για να με βοηθήσεις να καταλάβω τον τρόπο λειτουργίας τους....

XIAOMI MI8 LITE/ XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα παντως που ενα δεμα περασε τελωνειο ,μπηκαν στο ιντερνετ ειδαν τις τιμες και το χρεωσαν οσο το πηρα

Έπανω στο κουτι εγραφε ΤΙΜΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

 

Η διαφορα μας ειναι οτι εμενα στο τρακινγκ εγραφε εισαγωγη στο τελωνείο και οχι να τους στείλω εγω αποδείξεις

Link to comment
Share on other sites

Αποστολή 12/10 με EU express από gearbest δείχνει ότι έφθασε Αγγλία και έφυγε σήμερα για Ελλάδα πόσες ημέρες κάνει περίπου να έρθει εδώ?

 

Καμία βδομάδα

Link to comment
Share on other sites

είναι κανείς άλλος με unregistered (SB & δέκα ψηφία) σε αναμονή από 9/9 ;

ή να ξεκινήσω ερωτήσεις στο κατάστημα από βδομάδα;

σήμερα παρέλαβα συστημένο φάκελο με tn της μορφής RF***SG με πράσινο αυτοκόλλητο, ο οποίος ήταν κολλημένος Ελλάδα από 02/09.

 

Στάλθηκε από το αυτοκίνητο μου χρησιμοποιώντας τα δάκτυλα μου.

Link to comment
Share on other sites

είναι κανείς άλλος με unregistered (SB & δέκα ψηφία)
Που κάνεις track τα SB? Έχω ένα που έφυγε πριν 2-3 μέρες αλλά δεν ξέρω ποια εταιρεία είναι και σε ποιο σάιτ να κάνω τράκινγκ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παραγγελία από banggood με priority μου έδωσαν νούμερο εντοπισμού RUΧΧΧΧΧΧΧΧΧNL ενώ μέχρι τώρα ήταν RSΧΧΧΧΧΧΧΧΧNL φυσικά ακόμα δεν φαίνεται πουθενά αλλά ξέρει κάποιος τι έχει αλλάξει;;;
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά....

 

έχω κάνει μια παραγγελία από geekbuying στις 15/9 μετά από πολλές καθυστερήσεις έγινε αποστολή στις 12/10,όλα καλά μέχρι εδώ,χθες είδα ενημέρωση στην εφαρμογή που χρησιμοποιώ στο κινητό μου (trackchecker mobile), ότι μπήκε τελωνείο το δέμα μου...και μου λέει εν αναμονή απόδειξης αγοράς/αξίας από τον παραλήπτη Κ.Δ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ. ....και ρωτάω εγώ τώρα ....

1ον πώς θα τους ενημερώσω για αυτό εγώ? ακόμη δεν με έχει ενοχλήσει κανείς για αυτό το θέμα...

2ον μπορ.ω να τους στείλω αποδεικτικό άλλης αγοράς από το ίδιο κατάστημα κοντινής ημερομηνίας για να μην έχω μεγάλο τελωνείο?

Η αξία του ήταν $188.99....έχω κάνει όμως και μια αγορά μερικές ημέρες πρίν με αξία αγοράς στα $48.97...βέβαια διαφέρουν οι ημέρες αγοράς και αποστολής..που είναι : 9/11/2017 για την αγορά και 9/30/2017 για την αποστολή.....

 

 

Ναι μωρε, δωσε εκει οποιο νομιζεις, δεν θα δουν το νουμερο αποστολης.:wacko: Απο την μια λεμε για τα Ελτα, αλλα απο την αλλη και εμεις δινουμε δικαιωματα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 0,0001 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

χαχαχαχα....οκ φιλαράκι δεν διαφωνώ για αυτό που λες αλλά από που ή πώς θα γνωρίζουν κατά πόσο θα είναι αυτή η πραγματική τιμή αγοράς?

και ρωτάω εντελώς φιλικά για να με βοηθήσεις να καταλάβω τον τρόπο λειτουργίας τους....

Θα το ανοιξουν, και θα κοιταξουν στο ιντερνετ τι τιμη εχει. Τοσο απλο.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω με SΒ είναι με ταχυδρομείο από τα νησιά Σολομώντα ,για να δείς που βρίσκεται το δέμα σού στο sky56 βλέπεις την πορεία , έχω παραλάβει με το συγκεκριμένο ταχυδρομείο , έρχεται γρήγορα αλλά αργεί πολύ από το αεροδρόμιο .

http://www.sky56.cn/english/track/index

http://ww2.cjah.co/tracking

Edited by pagouras7
Link to comment
Share on other sites

ότι έγραψε ο @pagouras7 συν αυτή την εφαρμογή για κινητό με λειτουργικό Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metalsoft.trackchecker_mobile

 

μήπως να ενημερώναμε κάποιον mod να προσθέσει τα προηγούμενα λινκ στο πρώτο ποστ;

 

Στάλθηκε από το αυτοκίνητο μου χρησιμοποιώντας τα δάκτυλα μου.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μοντάκι κατασχέθηκε σαν απαγορευμένο αντικείμενο. Ήταν χωρίς ατμοποιητή και μπαταρίες. Αξία 40 ευρώ.

Το περίμενα με αυτά που γίνονται αλλά πόνεσε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχετε με αυτα τα απαγορευμενα, ενα φιλο μου τον επιασαν με μικροποσοτητα γλυκερινης, εναν αλλο με φακο με γεματες μπαταριες. Μονο τσιγαρο κανονικο, κανενα χασισακι τωρα που θα νομιμοποιηθει...

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μοντάκι κατασχέθηκε σαν απαγορευμένο αντικείμενο. Ήταν χωρίς ατμοποιητή και μπαταρίες. Αξία 40 ευρώ.

Το περίμενα με αυτά που γίνονται αλλά πόνεσε λίγο.

 

Μας έκανες την καρδιά περιβόλι.

 

In other news:

7/9/2017, 14:50:00 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Μίλησα με fasttech για να μου κάνουν refund, επειδή έχουν περάσει 60 μέρες από τη μέρα αποστολής 1/9, και δεν ψήνονται. Λένε ότι θα μιλήσουν με το local post office, για να δουν αν χάθηκε το αντικείμενο, και αυτό μπορεί να πάρει έως 60 μέρες, ενώ στο policy τους λέει ότι αν μείνει ακίνητο για 18 μέρες με SG Post, τότε δηλώνεται σαν χαμένο,και σου δίνουν full refund. Μπορώ να στείλω στην Paypal για full refund,κι αν ναι πώς? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

από εδώ:

https://support.fasttech.com/faq/?section=Shipping

επιλέγοντας το 1 (can a refund...) σε κάποιο σημείο κάτω κάτω, γράφει :

"if you believe your package is lost. We will contact the carrier for the whereabouts of the package, and if it cannot be found, the package will become*verified lost.

 

For postal carriers including airmail, registered airmail and e-packets, it takes 1 to 4 weeks for postal carriers to determine whether a package is lost."

 

οπότε, τους λες ότι πιστεύεις ότι έχει χαθεί το πακέτο, να επικοινωνήσουν με τη μεταφορική και να σε ενημερώσουν εντός 4 εβδομάδων.

τράβα και κανένα screenshot να υπάρχει. από PayPal θα βγάλεις άκρη, αλλά θα χρησιμοποιήσει η FT όσο περισσότερο διαθέσιμο χρόνο έχει στη διάθεσή της για να σου απαντήσει και να κερδίσει λίγο χρόνο μέχρι να εμφανιστεί κίνηση.

γνωρίζοντας την κατάσταση που επικρατεί τους τελευταίους μήνες στο ταχυδρομείο/τελωνείο, υποθέτω ότι το δέμα σου έχει έρθει Ελλάδα και ξεκουράζεται. καλό κουράγιο και καλά αποτελέσματα να έχεις!

 

Στάλθηκε από το αυτοκίνητο μου χρησιμοποιώντας τα δάκτυλα μου.

Link to comment
Share on other sites

από εδώ:

https://support.fasttech.com/faq/?section=Shipping

επιλέγοντας το 1 (can a refund...) σε κάποιο σημείο κάτω κάτω, γράφει :

"if you believe your package is lost. We will contact the carrier for the whereabouts of the package, and if it cannot be found, the package will become*verified lost.

 

For postal carriers including airmail, registered airmail and e-packets, it takes 1 to 4 weeks for postal carriers to determine whether a package is lost."

 

οπότε, τους λες ότι πιστεύεις ότι έχει χαθεί το πακέτο, να επικοινωνήσουν με τη μεταφορική και να σε ενημερώσουν εντός 4 εβδομάδων.

τράβα και κανένα screenshot να υπάρχει. από PayPal θα βγάλεις άκρη, αλλά θα χρησιμοποιήσει η FT όσο περισσότερο διαθέσιμο χρόνο έχει στη διάθεσή της για να σου απαντήσει και να κερδίσει λίγο χρόνο μέχρι να εμφανιστεί κίνηση.

γνωρίζοντας την κατάσταση που επικρατεί τους τελευταίους μήνες στο ταχυδρομείο/τελωνείο, υποθέτω ότι το δέμα σου έχει έρθει Ελλάδα και ξεκουράζεται. καλό κουράγιο και καλά αποτελέσματα να έχεις!

 

Στάλθηκε από το αυτοκίνητο μου χρησιμοποιώντας τα δάκτυλα μου.

 

Αυτό που μου πόσταρες στο είπα ήδη :P Αυτό που μου δείχνεις είναι το policy τους, το θέμα είναι, ότι έχω δει άλλους σε προηγούμενες σελίδες, να μιλάνε για dispute στο paypal μετά τις 60 μέρες, για αυτό ρωτάω μπορώ να το κυνηγήσω από εκεί, γιατί με τη Fasttech που μίλησα δεν έβγαλα άκρη. Υποτίθεται ότι λέει, ότι στις 18 μέρες που δεν έχει γίνει update το status ξεκινάει investigation για το αν θεωρείται verified lost. Έχουν περάσει 35 μέρες που δεν έχει κουνηθεί, και λένε ότι από δω και πέρα θα μιλήσουν με τα ΕΛΤΑ για να δουν τι παίζει. Το ξέρω ότι έχει καθίσει και ξεκουράζεται στο τελωνείο, αλλά με τόσες μέρες που έχουν περάσει και δεν έχω παραλάβει, μπορούν κάλιστα να το βάλουν στον π*το τους.

 

Υ.Γ: Screenshot από ποιο πράγμα να τραβήξω?

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς διάθεση να υπερασπιστώ κανένα, στο λινκ του insomnia που αναφέρεται παραπάνω (και δείχνει μια φωτογραφία που είχε αναρτηθεί και σε νήμα του παρόντος φόρουμ), 3 ποστ παρακάτω κάποιος λέει:

"Η φωτογραφία με τα δέματα στο parking πάντως μοιάζει με το κτήριο της goldair handling.

Και στα καροτσάκια το λογότυπο της goldair μοιάζει να είναι ".

Αν κάποιος ξέρει το χώρο ή κάτι παραπάνω, ας μας διαφωτίσει, τουλάχιστον για να αποδίδουμε τα του Καίσαρος τω Καίσαρι...

Μην το ψάχνεις. Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα που θέλει από μια φωτογραφία αγνώστου προελεύσεως και θέματος. Ο επόμενος θα ανεβάσει φωτο από τη χωματερή των Λιοσίων και θα τη βαφτίσει φωτο τελωνείου. Αφού όλοι το ξέρουμε, για να το διάβασα στο ίντερνετ είναι αλήθεια!!!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η μονη αληθεια ειναι οτι τα ελτα ειναι μπο@ρδελο δυστυχως εχουμε αυτο που μας αξιζει μας εφαγε καλος πατερουλης και οι αριστερες ******** του τσιπραντρεουσαμαροκουλη

δεν θα γινουμε ποτε χωρα κυριοι ποτε !!

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχετε με αυτα τα απαγορευμενα, ενα φιλο μου τον επιασαν με μικροποσοτητα γλυκερινης, εναν αλλο με φακο με γεματες μπαταριες. Μονο τσιγαρο κανονικο, κανενα χασισακι τωρα που θα νομιμοποιηθει...

:lol::lol::lol:

Ο φίλος σου με τη "μικροποσότητα" γλυκερίνης, μήπως (λέω, μήπως), έχει... νιτρομπουκάλα στο αμάξι;

:lol::lol::lol:

 

Μας έκανες την καρδιά περιβόλι.

 

In other news:

7/9/2017, 14:50:00 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Μίλησα με fasttech για να μου κάνουν refund, επειδή έχουν περάσει 60 μέρες από τη μέρα αποστολής 1/9, και δεν ψήνονται. Λένε ότι θα μιλήσουν με το local post office, για να δουν αν χάθηκε το αντικείμενο, και αυτό μπορεί να πάρει έως 60 μέρες, ενώ στο policy τους λέει ότι αν μείνει ακίνητο για 18 μέρες με SG Post, τότε δηλώνεται σαν χαμένο,και σου δίνουν full refund. Μπορώ να στείλω στην Paypal για full refund,κι αν ναι πώς? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Στο συγκεκριμένο κατάστημα λένε ότι δε μπορούν να κάνουν refund μετά την παρέλευση δίμηνου από την πληρωμή, λόγω... περιορισμού από το paypal (!).

Άνοιξε τίκετ στο paypal, από τη συγκεκριμένη συναλλαγή και πόσταρε τα μηνύματα που ανταλλάξατε στο τίκετ που τους έκανες. Και σε 2-3 μέρες, αν δεν απαντήσουν θετικά (που μάλλον δεν πρόκειται), προχώρα σε claim. Τα περί περιορισμών του paypal και "περίμενε άλλους 2 μήνες, να το ψάξουμε", δε στέκουν.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Ο φίλος σου με τη "μικροποσότητα" γλυκερίνης, μήπως (λέω, μήπως), έχει... νιτρομπουκάλα στο αμάξι;

:lol::lol::lol:

 

θες να μας πανε μεσα;; Αυτο θεωρειται πυραυλικη διαστημικη τεχνολογια και μονο το ελληνικο διαστημικο προγραμμα μπορει να διαθετει.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

2 πακετα μου με τρακινγκ ναμπερ priority Banggood

Σήμερα παραδόθηκαν στην πολη που.μενω, σύμφωνα με το τρακινγκ του ΕΛΤΑ, αλλά δεν παραδόθηκαν σε εμένα!!!!

Πρώτη φορά είμαι αντιμέτωπος με.κατι τέτοιο....

Παράλληλα μίλησα με.το.τηλςφωνικο κέντρο του ΕΛΤΑ και μ είπαν πως παραδόθηκαν όντως τα δέματα(!) Αλλά σε άλλο άτομο και πως το Banggood μου έδωσε λάθος νούμερα τρακινγκ.....

Ήδη έστειλα μήνυμα Banggood.....

 

Τι πρέπει να κάνω;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Ο φίλος σου με τη "μικροποσότητα" γλυκερίνης, μήπως (λέω, μήπως), έχει... νιτρομπουκάλα στο αμάξι;

:lol::lol::lol:

 

 

Στο συγκεκριμένο κατάστημα λένε ότι δε μπορούν να κάνουν refund μετά την παρέλευση δίμηνου από την πληρωμή, λόγω... περιορισμού από το paypal (!).

Άνοιξε τίκετ στο paypal, από τη συγκεκριμένη συναλλαγή και πόσταρε τα μηνύματα που ανταλλάξατε στο τίκετ που τους έκανες. Και σε 2-3 μέρες, αν δεν απαντήσουν θετικά (που μάλλον δεν πρόκειται), προχώρα σε claim. Τα περί περιορισμών του paypal και "περίμενε άλλους 2 μήνες, να το ψάξουμε", δε στέκουν.

 

'Eγινε σε ευχαριστώ πολύ! θα το προχωρήσω!

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ την γνώμη σας...

Παραγγελία από Gearbest, MiTV προϊόν που ήταν και παραμένει διαθέσιμο, μεταφορά και παράδοση με priority mail, επιπλέον εγγύηση για απώλεια και πληρωμή αυθημερόν μέσω PayPal.

Το order status έχει κολλήσει στο processing.

Έχω ζητήσει 3 φορές ενημέρωση και δεν μου απαντούν.

Να ζητήσω refund, ή τι άλλο προτείνετε; Ευχαριστώ.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Ζητώ την γνώμη σας...

Παραγγελία από Gearbest, MiTV προϊόν που ήταν και παραμένει διαθέσιμο, μεταφορά και παράδοση με priority mail, επιπλέον εγγύηση για απώλεια και πληρωμή αυθημερόν μέσω PayPal.

Το order status έχει κολλήσει στο processing.

Έχω ζητήσει 3 φορές ενημέρωση και δεν μου απαντούν.

Να ζητήσω refund, ή τι άλλο προτείνετε; Ευχαριστώ.

 

Ανάλογα πόσο καιρό περιμένεις. Αν δεν απαντούν μέσα από το support του gearbest ή επόμενη λύση είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους μέσω paypal και εν τέλει escalate αν δε βρεθεί άκρη

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: Screenshot από ποιο πράγμα να τραβήξω?

 

από τη συνομιλία σας και το "18 μέρες για SG" και "μέχρι 4 βδομάδες αναμονή" που φαίνονται στο site, μην αλλάξουν ξαφνικά σε 28 μέρες και 8 βδομάδες.

με κάλυψε ο @anonimos_ με τις προτάσεις του.

 

Στάλθηκε από το αυτοκίνητο μου χρησιμοποιώντας τα δάκτυλα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα πόσο καιρό περιμένεις. Αν δεν απαντούν μέσα από το support του gearbest ή επόμενη λύση είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους μέσω paypal και εν τέλει escalate αν δε βρεθεί άκρη
Η παραγγελία δόθηκε στις 14 Οκτωβρίου, 3 εβδομάδες κλείνει αύριο. Η πρώτη προσπάθεια επικοινωνίας ήταν μέσα από το PayPal., οι επόμενες 2 από το support τους. Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Κωδικός Αντικειμένου:

Ημερομηνία & Ώρα Περιοχή Κατάσταση

3/11/2017, 16:06:19 Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

 

3/11/2017, 08:43:00 Μ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ)

 

3/11/2017, 06:46:55 Μ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

 

3/11/2017, 01:34:24 Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Μ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ)

 

2/11/2017, 22:14:55 Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Μ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ)

 

2/11/2017, 22:13:06 Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

 

2/11/2017, 21:37:56 Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

 

2/11/2017, 20:14:55 Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

 

2/11/2017, 18:24:32 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ)

 

2/11/2017, 14:31:01 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΠΑΤΡΑΣ)

 

2/11/2017, 12:31:01 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

2/11/2017, 09:54:28 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

1/11/2017, 00:40:46 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

31/10/2017, 21:14:31 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

31/10/2017, 19:14:31 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) ΑΦΙΞΗ ΣΕ

31/10/2017, 17:12:15 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

28/10/2017, 23:47:08 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

26/10/2017, 10:51:00 ΣΟΥΗΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

Πρόκειται περί γελοιοτητας ή κάνω λάθος;

Edited by elgol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...