Jump to content

Sony Xperia Z1 Compact


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά, άσχετος απο android, αλλα πήρε η κοπέλα μου από smarties (skroutzομαγαζο) το z1 compact. Μου είπε ότι δεν μπορεί να γραψει 160 χαρακτήρες οποτε πως μπορώ να περασω την ελληνική rom. Επαναλαμβάνω είμαι άσχετος με τη διαδικασία καθώς είμαι σε WP8 εγώ.

 

Help.....

 

Για να μη μπλέκεις με ROMs κλπ, πες στην κοπέλα σου να εγκαταστήσει κατά σειρά αυτά τα δύο:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.nextsms&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhandcent+sms&pcampaignid=APPU_l60UVPayFNjWaoT3gYgD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.lang.nextsms.el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhandcent+sms+greek+language&pcampaignid=APPU_l60UVMWpFJGVasCQgPgH

 

Όταν εγκατασταθούν και τα δύο, να χρησιμοποιεί για μηνύματα την εφαρμογή Handcent sms αντί για την εργοστασιακή.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να μη μπλέκεις με ROMs κλπ, πες στην κοπέλα σου να εγκαταστήσει κατά σειρά αυτά τα δύο:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.nextsms&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhandcent+sms&pcampaignid=APPU_l60UVPayFNjWaoT3gYgD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.lang.nextsms.el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhandcent+sms+greek+language&pcampaignid=APPU_l60UVMWpFJGVasCQgPgH

 

Όταν εγκατασταθούν και τα δύο, να χρησιμοποιεί για μηνύματα την εφαρμογή Handcent sms άρι για την εργοστασιακή.

 

Γιατί τόσο βαρύ πρόγραμμα; Να βάλεις textra ή 8sms, εκτός αν χρησιμοποιείς τίποτα έξτρα στο handcent.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου δουλεύει το Shazam ούτε το SoundHound. Τρέχοντας την προεγκαταστημένη εφαρμογή Diagnostics και τσεκάροντας το μικρόφωνο, δεν μου έχει κάπου για να κάνω αναπαραγωγή αυτό που ηχογράφησα. Χρησιμοποιώντας την προεγκατεστημένη εφαρμογή για εγγραφή ομιλίας Recorder δεν κάνει τίποτα, αντίθετα με την εφαρμογή RecForge γράφει κανονικά την ομιλία μου. Καμιά ιδέα;

Υ.Γ1 Είμαι root με stock deodex rom 4.4.4 και περασμένα τα Mod για αύξηση της έντασης του ήχου και Mod για Slow motion & 4k video.

Υ.Γ2 Αν μπορεί κάποιος ας ανεβάσει το stock αρχείο "mixer_paths.xml" που βρίσκεται στην διαδρομή "/Device/etc/"

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Για να μη μπλέκεις με ROMs κλπ, πες στην κοπέλα σου να εγκαταστήσει κατά σειρά αυτά τα δύο:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.nextsms&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhandcent+sms&pcampaignid=APPU_l60UVPayFNjWaoT3gYgD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.lang.nextsms.el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhandcent+sms+greek+language&pcampaignid=APPU_l60UVMWpFJGVasCQgPgH

 

Όταν εγκατασταθούν και τα δύο, να χρησιμοποιεί για μηνύματα την εφαρμογή Handcent sms αντί για την εργοστασιακή.

 

κι εγω το εχω αλλα τα μηνυματα δεν στελνονται με 160 χαρακτηρες

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια βοηθεια ενω το φορτιζα και πηγα να το βγαλω εχει κολησει και δεν ξεκλειδωνει ουτε βλεπω ποιος με καλει τι να κανω να το ξεμπλοκαρω

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ενω το φορτιζα και πηγα να το βγαλω εχει κολησει και δεν ξεκλειδωνει ουτε βλεπω ποιος με καλει τι να κανω να το ξεμπλοκαρω

Αν κολήσει το z1 compact, πρώτα το on/off για 10-15" και αν δεν αλλάξει κάτι με το reset από πλάγια και έχει ξεκολλήσει αμέσως, είναι το ίδιο με το να έβγαζες μπαταρία.

Υπάρχει κουμπάκι reset το οποίο βρίσκεις αν ανοίξεις το καπάκι της microSIM. Αν κολλήσει, πατάς παρατεταμένα το πλήκτρο λειτουργίας και ουσιαστικά το κάνεις force power off, μετά από κάποια δευτερόλεπτα κλείνει. Αν δεν πετύχει αυτό, τότε πατάς το πλήκτρο reset.

Link to comment
Share on other sites

Αν κολήσει το z1 compact, πρώτα το on/off για 10-15" και αν δεν αλλάξει κάτι με το reset από πλάγια και έχει ξεκολλήσει αμέσως, είναι το ίδιο με το να έβγαζες μπαταρία.

Υπάρχει κουμπάκι reset το οποίο βρίσκεις αν ανοίξεις το καπάκι της microSIM. Αν κολλήσει, πατάς παρατεταμένα το πλήκτρο λειτουργίας και ουσιαστικά το κάνεις force power off, μετά από κάποια δευτερόλεπτα κλείνει. Αν δεν πετύχει αυτό, τότε πατάς το πλήκτρο reset.

 

οκ πατησα το κοκκινο κουμπακι διπλα στη σιμ και εκλεισε και το ανοιξα, ομως απορια μου γιατι εγινε αυτο> φορτιζε και πηγα να δω ποσο% ειναι και το εβγαλα, το φορτιζα με το μαγνητακι ετσι κανω απο οταν το πηρα και ειδα να μην ξεκλειδωνει και να μην κανει τπτ και ετυχε να με παρουν εκεινη την ωρα και ενω ακουγα οτι με καλουν δεν εδειχνε ποιος ειναι απλα εδειχνε την οθονη αναμονης, δεν μου εχει ξανα συμβει αλλα τωρα οκ ξερω τι να κανω αν ξανα γινει

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος ας ανεβάσει το stock αρχείο "mixer_paths.xml" που βρίσκεται στην διαδρομή "/Device/etc/"

 

Κατ' αρχάς, νομίζω είναι στο φάκελο system/etc το αρχείο που ζητάς.

Δες το δικό μου αν σου κάνει:

https://www.dropbox.com/s/2xnf3jq80n79xfc/mixer_paths.zip?dl=0

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου δουλεύει το Shazam ούτε το SoundHound. Τρέχοντας την προεγκαταστημένη εφαρμογή Diagnostics και τσεκάροντας το μικρόφωνο, δεν μου έχει κάπου για να κάνω αναπαραγωγή αυτό που ηχογράφησα. Χρησιμοποιώντας την προεγκατεστημένη εφαρμογή για εγγραφή ομιλίας Recorder δεν κάνει τίποτα, αντίθετα με την εφαρμογή RecForge γράφει κανονικά την ομιλία μου. Καμιά ιδέα;

Υ.Γ1 Είμαι root με stock deodex rom 4.4.4 και περασμένα τα Mod για αύξηση της έντασης του ήχου και Mod για Slow motion & 4k video.

Υ.Γ2 Αν μπορεί κάποιος ας ανεβάσει το stock αρχείο "mixer_paths.xml" που βρίσκεται στην διαδρομή "/Device/etc/"

 

Κατ' αρχάς, νομίζω είναι στο φάκελο system/etc το αρχείο που ζητάς.

Δες το δικό μου αν σου κάνει:

https://www.dropbox.com/s/2xnf3jq80n79xfc/mixer_paths.zip?dl=0

Πάνο σ' ευχαριστώ πολύ. Αλλά αφού φάγαμε όλο το πρωινό μας είδα ότι πάρα πολλοί αντιμετώπιζαν το πρόβλημα αυτό και δεν το είχα πάρει χαμπάρι ούτε εγώ. Η λύση είναι αυτή που προτείνεται στο XDA (τα γράφω συγκεντρωτικά όπως τα βρήκα από διάφορα threads).

 

The problem:

- No app for song recognition is working (shazam,soundhound) and it's def a problem in the rom something is frozen of missing that all apps use. Soundhound can't hear nothing!

- It's not just about song recognition. Any app which uses sound recording doesn't work (except speach recognition). Recording in notes app is not possible as well.

- After installing this sound increasing mod, 3rd party apps fail to record audio.. Like fb,whatsapp or recorders...can you say, what might cause the problem?

 

The solution:

I compared working and not working xml files and here is what is missing for recording audio in modded xmls (line 1023):

<path name="mono-mic-split-stereo">

<ctl name="AIF1_CAP Mixer SLIM TX7" value="1" />

<ctl name="AIF1_CAP Mixer SLIM TX8" value="1" />

<ctl name="SLIM TX7 MUX" value="DEC3" />

<ctl name="SLIM TX8 MUX" value="DEC3" />

<ctl name="DEC3 MUX" value="ADC4" />

<!-- 66 % of 124 (range 0 - 124) Register: 0x231 -->

<ctl name="DEC3 Volume" value="82" />

<!-- 63 % of 19 (range 0 - 19) Register: 0x15F -->

<ctl name="ADC4 Volume" value="12" />

<ctl name="SLIM_0_TX Channels" value="Two" />

</path>

 

After putting it in place (into the system\etc\ folder and set permissions rw-r-r then reboot) recording started to work fine with modded XML.

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πόσο θα μου κοστίσει να αλλάξω το πίσω κάλυμμα του κινητού; Μετά την αλλαγή θα συνεχίσω να έχω εγγύηση σε περίπτωση που δεν γίνει καλή στεγανοποίηση και μπει νερό;

 

Φυσικα και δεν θα εχεις γιατι ειναι φταιξιμο δικο σου.

 

Φίλε μου δεν εννοώ να το αλλάξω εγώ ο ίδιος. Να το πάω στην Arvato εννοώ. Θα χάσω την εγγύηση αν το αλλάξουν αυτοί; Και πόσο θα μου κοστίσει περίπου;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν εννοώ να το αλλάξω εγώ ο ίδιος. Να το πάω στην Arvato εννοώ. Θα χάσω την εγγύηση αν το αλλάξουν αυτοί; Και πόσο θα μου κοστίσει περίπου;

Ενοοείς την γυάλινη πλάτη του Z1f; Δε νομίζω να δεχτούν να σου βάλουν εξάρτημα που προορίζεται για άλλη συσκευή, έστω κι αν το Z1f είναι κατά τα άλλα πανομοιότυπο με το Z1c. Τυπικά είναι άλλη συσκευή. ;)

Αν εννοείς για την ίδια πλάτη που έχει το Z1c, νομίζω ότι θα σου την αλλάξουν, νομίζω όχι δωρεάν όμως.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν εννοώ να το αλλάξω εγώ ο ίδιος. Να το πάω στην Arvato εννοώ. Θα χάσω την εγγύηση αν το αλλάξουν αυτοί; Και πόσο θα μου κοστίσει περίπου;

 

Εγώ στην θέση σου θα τους έκανα ένα τηλέφωνο.Λογικά πάντως δεν θα χάσεις την εγγύηση αφού είναι εξουσιοδοτημενοι

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Αν μπορούν και μου βάλουν το γυάλινο κάλυμμα χωρίς να χάσω την εγγύηση ακόμα καλύτερα. Για το πλαστικό έλεγα γιατί το έχω ενάμιση μήνα περίπου χωρίς θήκη και ζελατίνα πίσω και έχει γίνει χάλια! Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω και θα σας ενημερώσω. Πάντως αν δεν χάνω την εγγύηση έχει πάει για αλλαγή και αμέσως μετά την παραλαβή ζελατίνα και θήκη!
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Αν μπορούν και μου βάλουν το γυάλινο κάλυμμα χωρίς να χάσω την εγγύηση ακόμα καλύτερα. Για το πλαστικό έλεγα γιατί το έχω ενάμιση μήνα περίπου χωρίς θήκη και ζελατίνα πίσω και έχει γίνει χάλια! Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω και θα σας ενημερώσω. Πάντως αν δεν χάνω την εγγύηση έχει πάει για αλλαγή και αμέσως μετά την παραλαβή ζελατίνα και θήκη!

Απλά το πας εκεί... Σου το αλλάζουν με την κανονική πλάτη (εμένα μου πήραν 40€ πριν 2-3 μήνες) και θα εξακολουθείς να έχεις εγγύηση κανονικά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την μικρή μου προσωπική ιστορία για το αδιάβροχο του θέματος... Σήμερα λοιπόν το κινητό ήταν στον καναπέ. Μέχρι να φτιάξω μια πορτοκαλάδα και ένα αυγό στον μικρό, ο μπόμπιρας έχει πάρει το παγουρακι του και πολύ πολύ φυσιολογικά και πλακατζιδικα το αδειάζει πάνω στο κινητό... Σε άλλη περίπτωση απλά θα έτρεχα με ρυζια και λοιπές δυνάμεις να σώσω οτιδήποτε αν σώζεται αφού ο άτιμος έχει καλό σημάδι και το άδειασε όλο πάνω στην συσκευή. Τώρα όμως ο έξυπνος και αδιάβροχος μπαμπάς απλά σκούπισε το ζ1κ και συνέχισε την δουλειά του :-);-)

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο χρωμα ηταν παντα ακριβοτερο, ή τώρα υπάρχει σε έλλειψη και για να πάρει κανείς μαύρο χρώμα πρέπει να πληρώσει και 10€ ακριβότερα από τα άλλα χρώματα;
Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο χρωμα ηταν παντα ακριβοτερο, ή τώρα υπάρχει σε έλλειψη και για να πάρει κανείς μαύρο χρώμα πρέπει να πληρώσει και 10€ ακριβότερα από τα άλλα χρώματα;

εγω σημερα το παρελαβα σε μαυρο χρωμα και μαζι με τα μεταφορικα κοστισε 358 ευρο.το βρηκα επιτελους ετοιμοπαραδοτο και το ειχα σε μια μερα σπιτι μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα το παρελαβα σε μαυρο χρωμα και μαζι με τα μεταφορικα κοστισε 358 ευρο.το βρηκα επιτελους ετοιμοπαραδοτο και το ειχα σε μια μερα σπιτι μου.

 

Απο tokinito.gr?

=================

Παντως, τιμες οπως 330€ όπως πουλανε οι περισσοτεροι σκρουτζομαγαζατορες το z1c τα μπο@@@@λε χρωματα, ή πολυ δε περισσοτερο 358€ που εδωσες εσυ για το μαυρο, και το οποιο μαυρο θελω κι εγω, τα θεωρω παρα πολλα, οταν στο "διπλανο" θεμα του z3 compact, αντικαταστατη του z1c, γραφουν οτι πχ το clove uk που στελνει ελλαδα, ξεκινα να πουλα το z3c σε τιμες γυρω στα 450ευρω(πες 440+μεταφορικα απο uk).

 

Ναι μεν φτηνοτερα τα σκρουτζομαγαζα απο το ebay (αυτο, δεν θα το καταλαβω ποτε πως γινεται...), και γενικα φτηνα-δεν λέω, αλλά δεν μπορει να ειναι η διαφορά του αντικαταστάτη απο την προηγουμενη γενια μονο 100€.

Σαν να λεμε οτι το samsung galaxy s5 εχει 650€, και το s4 550€. Ε οχι, το S4 εχει 330€, και 200 ευρω ειναι μια καλη διαφορα της μιας γενιας απο την αλλη.

Τωρα μονο 100€ διαφορα το z3compact απο το z1compact το θεωρω πλεον αισχροκέδρια υπερ του z1c.

Edited by karib
Link to comment
Share on other sites

Απο tokinito.gr?

=================

Παντως, τιμες οπως 330€ όπως πουλανε οι περισσοτεροι σκρουτζομαγαζατορες το z1c τα μπο@@@@λε χρωματα, ή πολυ δε περισσοτερο 358€ που εδωσες εσυ για το μαυρο, και το οποιο μαυρο θελω κι εγω, τα θεωρω παρα πολλα, οταν στο "διπλανο" θεμα του z3 compact, αντικαταστατη του z1c, γραφουν οτι πχ το clove uk που στελνει ελλαδα, ξεκινα να πουλα το z3c σε τιμες γυρω στα 450ευρω(πες 440+μεταφορικα απο uk).

 

Ναι μεν φτηνοτερα τα σκρουτζομαγαζα απο το ebay (αυτο, δεν θα το καταλαβω ποτε πως γινεται...), και γενικα φτηνα-δεν λέω, αλλά δεν μπορει να ειναι η διαφορά του αντικαταστάτη απο την προηγουμενη γενια μονο 100€.

Σαν να λεμε οτι το samsung galaxy s5 εχει 650€, και το s4 550€. Ε οχι, το S4 εχει 330€, και 200 ευρω ειναι μια καλη διαφορα της μιας γενιας απο την αλλη.

Τωρα μονο 100€ διαφορα το z3compact απο το z1compact το θεωρω πλεον αισχροκέδρια υπερ του z1c.

οχι δεν το πηρα απο εκει.περιμενα 1 βδομαδα αλλα δεν ηρθε ποτε το κινητο.το πηρα απο το qelectronics 350 ευρο + 4 αντικαταβολη + μεταφορικα και το χα σε 1 ημερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο tokinito.gr?

=================

Παντως, τιμες οπως 330€ όπως πουλανε οι περισσοτεροι σκρουτζομαγαζατορες το z1c τα μπο@@@@λε χρωματα, ή πολυ δε περισσοτερο 358€ που εδωσες εσυ για το μαυρο, και το οποιο μαυρο θελω κι εγω, τα θεωρω παρα πολλα, οταν στο "διπλανο" θεμα του z3 compact, αντικαταστατη του z1c, γραφουν οτι πχ το clove uk που στελνει ελλαδα, ξεκινα να πουλα το z3c σε τιμες γυρω στα 450ευρω(πες 440+μεταφορικα απο uk).

 

Ναι μεν φτηνοτερα τα σκρουτζομαγαζα απο το ebay (αυτο, δεν θα το καταλαβω ποτε πως γινεται...), και γενικα φτηνα-δεν λέω, αλλά δεν μπορει να ειναι η διαφορά του αντικαταστάτη απο την προηγουμενη γενια μονο 100€.

Σαν να λεμε οτι το samsung galaxy s5 εχει 650€, και το s4 550€. Ε οχι, το S4 εχει 330€, και 200 ευρω ειναι μια καλη διαφορα της μιας γενιας απο την αλλη.

Τωρα μονο 100€ διαφορα το z3compact απο το z1compact το θεωρω πλεον αισχροκέδρια υπερ του z1c.

 

φιλε karib, το να τρολαρεις δεν ειναι ωραιο πραγμα το εχουμε ξαναπει..

Αν δε σαρεσει η τιμη του Ζ3c μπορεις να το παρεις στα 600 ευρω..αν σε χαλαει που το Ζ1c κανει 350 και οχι 200..

ή μπορεις να παρεις κατι αλλο με 200 ή να μην παρεις τιποτα..εμεις σου ειχαμε πει οτι αυτη θα ειναι η τιμη του κινητου, εσυ απλα αντι να το απολαμβανεις τοσους μηνες καθεσαι και το κοιτας..αν δεν μπορεις να το παρεις...οσο και να το γραφεις εδω μεσα, δεν σε ακουνε στη σονυ, και δε θα πεσει τοσο ευκολα και τοσο πολυ η τιμη, τι να κανουμε.

 

Το να καθεσαι να συγκρινεις ομως ασχετα μεταξυ τους πραγματα προσθετει σελιδες ασχετες με το νημα. Το S4 με το S5 απεχουν χρονολογικα το διπλασιο απο ο,τι απεχει το z1c με το Ζ3c και απεχουν τεχνολογικα επισης πολυ περισσοτερο..απο εκει και περα, παρε ενα S4 με snapdragon 600 στα 320να τελειωνεις..αφου δε σου αρεσει η τιμολογηση της σονυ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απο tokinito.gr?

=================

Παντως, τιμες οπως 330€ όπως πουλανε οι περισσοτεροι σκρουτζομαγαζατορες το z1c τα μπο@@@@λε χρωματα, ή πολυ δε περισσοτερο 358€ που εδωσες εσυ για το μαυρο, και το οποιο μαυρο θελω κι εγω, τα θεωρω παρα πολλα, οταν στο "διπλανο" θεμα του z3 compact, αντικαταστατη του z1c, γραφουν οτι πχ το clove uk που στελνει ελλαδα, ξεκινα να πουλα το z3c σε τιμες γυρω στα 450ευρω(πες 440+μεταφορικα απο uk).

 

Ναι μεν φτηνοτερα τα σκρουτζομαγαζα απο το ebay (αυτο, δεν θα το καταλαβω ποτε πως γινεται...), και γενικα φτηνα-δεν λέω, αλλά δεν μπορει να ειναι η διαφορά του αντικαταστάτη απο την προηγουμενη γενια μονο 100€.

Σαν να λεμε οτι το samsung galaxy s5 εχει 650€, και το s4 550€. Ε οχι, το S4 εχει 330€, και 200 ευρω ειναι μια καλη διαφορα της μιας γενιας απο την αλλη.

Τωρα μονο 100€ διαφορα το z3compact απο το z1compact το θεωρω πλεον αισχροκέδρια υπερ του z1c.

 

Κάτσε και βλέπε το τώρα να ανεβαίνει ...καλά να παθεις τόσο καιρό μας έχεις τρελανει...

Περίμενε τώρα να βγει το Z3c και να φτάσει αυτό τα 350

 

ΥΓ και το S4 με το S5 100 ευρώ διαφορά έχουν περίπου

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε Raven, πολύ καλή επιλογή και καλώς ήρθες στην παρέα! Θα σε τρελάνει το μικρούλι ... :D
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα το παρελαβα σε μαυρο χρωμα και μαζι με τα μεταφορικα κοστισε 358 ευρο.το βρηκα επιτελους ετοιμοπαραδοτο και το ειχα σε μια μερα σπιτι μου.

Μεγειές και καλομίλητο αδερφέ. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το πηρα απο εκει.περιμενα 1 βδομαδα αλλα δεν ηρθε ποτε το κινητο.το πηρα απο το qelectronics 350 ευρο + 4 αντικαταβολη + μεταφορικα και το χα σε 1 ημερα.

 

Εντυπωση μου κανει που περιμενες μια βδομαδα και δεν σου ηρθε. Ακυρωσες την παραγγελια μετα;

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωση μου κανει που περιμενες μια βδομαδα και δεν σου ηρθε. Ακυρωσες την παραγγελια μετα;

ναι την ακυρωσα.τους εστειλα εμαιλ.και παραλληλα εψαχνα να βρω ετοιμοπαραδοτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...