Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν λένε δωρεάν εννούνε δωρεάν τα πάντα. Σε κάθε περίπτωση τα δωρεάν mb δεν μετράνε ούτε και όταν αρχίσει ν αχρεώνεται η υπηρεσία.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος karpenisi (21 Ιούλ. 2004 , 15:43)

 

Όταν λένε δωρεάν εννούνε δωρεάν τα πάντα. Σε κάθε περίπτωση τα δωρεάν mb δεν μετράνε ούτε και όταν αρχίσει ν αχρεώνεται η υπηρεσία.

 

Εμένα πάντως δύο μέρες τώρα που το έχω ενεργοποιήσει τίποτα. Δεν συνδέεται. Ολες οι ρυθμήσεις είναι οκ. Εχω το 6600. Συμβαίνει και σε σας? (Sorry αν είμαι off topic)

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (21 Ιούλ. 2004 , 12:23)

 

παραδοσιακά πλέον αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι τέτοιες ''παπαρο-υπηρεσίες'' που απλά σου πιάνουν τον κώλο...τηλεόραση βλέπω στο σπίτι μου και όχι στον δρόμο που είμαι για δουλειά ή διασκέδαση...και η Sony 29'' κάνει μια χαρά την δουλειά της... :)

 

Είναι τζάμπα ρε εβραίο :D

Αν κάνεις καμιά δοκιμή στείλε SMS να μου πεις :)

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Global moderator (22 Ιούλ. 2004 , 10:06)

 

Είναι τζάμπα ρε εβραίο :D

Αν κάνεις καμιά δοκιμή στείλε SMS να μου πεις :)

 

 

καλά πιστεύεις ότι υπάρχει περίπτωση να εγκαταστήσω εγώ ποτέ στο τηλέφωνό μου το imagine...??? :cool: :p

άρα...?? :o

νο φακινκγ γουει... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ST_EL (22 Ιούλ. 2004 , 03:01)

 

Εμένα πάντως δύο μέρες τώρα που το έχω ενεργοποιήσει τίποτα. Δεν συνδέεται. Ολες οι ρυθμήσεις είναι οκ. Εχω το 6600. Συμβαίνει και σε σας? (Sorry αν είμαι off topic)

 

Egw amesws molis esteila to minima mou energopoihthike kai vlepw kanonika thleorash..Ase pou eimai kai entypwsiasmenos exo 7610 kai n-gage leitourgei kanonikotata...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (21 Ιούλ. 2004 , 12:23)

 

παραδοσιακά πλέον αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι τέτοιες ''παπαρο-υπηρεσίες'' που απλά σου πιάνουν τον κώλο...τηλεόραση βλέπω στο σπίτι μου και όχι στον δρόμο που είμαι για δουλειά ή διασκέδαση...και η Sony 29'' κάνει μια χαρά την δουλειά της... :)

 

Mporei na mhn sou aresei h en logw yphresia alla den xreiazetai na ekfrazesai etsi gia afthn.Egw thn vriskw poly xrhsimh kai thelw na vlepw ston dromo otan eimai gia douleia h gia diaskedash... ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cambas (22 Ιούλ. 2004 , 16:38)

 

Mporei na mhn sou aresei h en logw yphresia alla den xreiazetai na ekfrazesai etsi gia afthn.Egw thn vriskw poly xrhsimh kai thelw na vlepw ston dromo otan eimai gia douleia h gia diaskedash... ;)

 

 

καλά οκ ...δεν σου έβρισα και το χωριό... :rolleyes:

και φαντάζομαι μέχρι πριν λίγες μέρες υπέφερες για να πας στην δουλειά εε..?? :worry: ενώ τώρα...δεν βλέπεις την ώρα να ξεκινήσεις γι'αυτήν..

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενω τα εχω ενεργοποιησει και ρυθμισει ολα τα σχετικα στο sx1 μου,μετα απο αναμονη μιας μερας,δεν μπορουσα να μπω,μιλωντας με το 1231 μου ειπαν οτι ειδικα για το sx1 η εκδοση του real player που εχει κατω απο το sv10 δεν υποστηριζει την υπηρεσια
Link to comment
Share on other sites

και εγω 3G συνδεση εχω και δεν μου ειπαν αυτη την δικαιολογια,γιατι οι βασικες προυποθεσεις ειναι να εχεις mms,gprs και φυσικα symbian 60 συσκευη
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cambas (22 Ιούλ. 2004 , 16:35)

 

Egw amesws molis esteila to minima mou energopoihthike kai vlepw kanonika thleorash..Ase pou eimai kai entypwsiasmenos exo 7610 kai n-gage leitourgei kanonikotata...

 

Tελικά ήθελε ρυθμήσεις συσκευής για το tvmobile. Τις βρήκα στο site της ΤΙΜ. Διεύθυνση διακομιστή κλπ. Είναι γ....το παιδιά.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η Υπηρεσία είναι τέλεια... θέλω όμως μια απάντηση... μέχρι 30-8-2004 είναι εντελώς δωρεάν ; οταν λέμε εντελώς δεν χρεώνομαι απολύτως τίποτα;
savras is here:lol:
Link to comment
Share on other sites

Χμ... απο καπου ακουσα οτι αμα εισαι σε παλια προγραμματα χρησης (proXXX, telestet 0-5 &call) δεν σου την ενεργοποιουν... Μπορει κανεις να το επιβεβαιωσει?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths (28 Ιούλ. 2004 , 01:01)

 

Χμ... απο καπου ακουσα οτι αμα εισαι σε παλια προγραμματα χρησης (proXXX, telestet 0-5 &call) δεν σου την ενεργοποιουν... Μπορει κανεις να το επιβεβαιωσει?

 

Oχι πια. Απο 26 του μηνός ενεργοποιήται σε όλα τα πακέτα. Και στα παλιά δηλαδή. :whistle: :)

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ST_EL (28 Ιούλ. 2004 , 03:39)

 

Oχι πια. Απο 26 του μηνός ενεργοποιήται σε όλα τα πακέτα. Και στα παλιά δηλαδή. :whistle: :)

 

 

Επιτελους... :) :p :whistle:

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (29 Ιούλ. 2004 , 14:53)

 

Ναι ο Dromeas έχει την τάση να δημιουργεί νέες λέξεις :p

 

 

Ftou sou Iouda Ikarioti :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dromeas (29 Ιούλ. 2004 , 15:55)

 

Iouda Ikarioti :p

 

Ισκαριώτης είναι.. :p

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Global moderator ( 2 Αύγ. 2004 , 13:12)

 

Ισκαριώτης είναι.. :p

 

 

τςτςτς...κατευθείαν εσύ... :o

τον άλλον εννοούσε βρε το παιδί...αυτόν που είναι από την Ικαρία... :D :cool: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 ( 2 Αύγ. 2004 , 13:53)

 

τςτςτς...κατευθείαν εσύ... :o

τον άλλον εννοούσε βρε το παιδί...αυτόν που είναι από την Ικαρία... :D :cool: :p

 

 

Aytonane aytonane aaax pos me pianeis eno o allos leei gia ton klassiko, tsk tsk tsk... :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...