Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

proton,i ipiresia TIM mobile tv den einai ipiresia 3g.mporei na ginei i xrisi tis kai apo tilefono 2g.

deuteron,to pagio ton 25 euro gia 3g en merei dikaiologitai giati dinei kai 40mb gia wap/web.fusika kalyutera tha itan na min eixe oute 40mb oute 25 euro pagio.

akomi ektos apo tin enimerosi ypoloipou pou tha itan kalo na yparxei,einai polu aparaitito i metafora ypoloipou na isxuei kai gia tous etairikous pelates.episis na ginetai imerologiaki ananeosi tou xronou omilias (opos stin vodafone).na entaksei ston xrono omilias tou kai tin Q (tin opoia exei eksagorasei).sto 2in1 na mporei na mpei kai f2g kai oxi mono tim card kai epitelous as kanei dorean tin proothisi kai oxi me 99% ekptosi.auta einai merika apo ta polla lepta simeia pou kanoun tin diafora kai an den diorthothoun den prokeitai pote i TIM na ftasei tous antagonistes tis,ektos kai an kanei tin blakeia kai balei xeraki stin Q kai tous kanei syndromites TIM.

Link to comment
Share on other sites

Υπηρεσία που να λέει αν ο συνδρομητής είναι δικός της ή έχει φύγει με φορητότητα.

 

Σε όλες τις εταιρείες απευθύνεται αυτό. Δεν χτυπάει μόνο για την ΤΙΜ η καμπάνα.

αυτή τουλάχιστον την υπηρεσία την παρέχει η Vodafone.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

είχα μια κάρτα SIM με ένα εύκολο αριθμό που τον διατηρούσα μόνο και μόνο γι αυτό το λόγο (επειδή ήταν εύκολος) και τον είχα μεταφέρει από Vodafone στην ΤΙΜ. Τώρα θέλω να τον χρησιμοποιήσω πάλι για δεύτερο αριθμό αλλά...έχασα την κάρτα πριν λίγες μέρες και δεν έχω κανένα χαρτί μόνο το PIN και τα στοιχεία μου στην ΤΙΜ.Αν πάω σε ένα κατάστημα θα μπορέσουν να μου κάνουν αντικατάσταση κάρτας SIM?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Επωνυμο ηταν;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ναι.για να το μεταφέρω από την μία εταιρία στην άλλη χρειαζόταν να δηλώσω στοιχεία.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Πας σε ενα καταστημα, δειχνεις ταυτοτητα, πληρωνεις την νεα σιμ και με το που βγεις απο το καταστημα παιζει η νεα σιμ!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

α γίνεται? γιατί δεν έχω τπτ από χαρτιά! μόνο το ΡΙΝ.thnx a lot! :D

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι στα στοιχεια σου φαινεται οτι εισαι εσυ ο κατοχος!!! Μια χαρα θα σε εξυπηρετησουν!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

αυτή τουλάχιστον την υπηρεσία την παρέχει η Vodafone.

Η Vodafone έχει εδώ και καιρό αυτή την υπηρεσία! Στέλνεις τον αριθμό του κινητού που θέλεις στο 1292 να μάθεις σε ποιο δίκτυο ανήκει και ενημερώνεσαι άμεσα!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1114130#post1114130

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά θέλω:

1) Υπηρεσία roaming ανάλογη του vodafone passport

2) υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων που να υποστηρίζει περισσότερους αριθμούς

3) ανανέωση ομιλίας από τα καταστήματά της(όσο θέλει κάποιος,και ένα ευρώ)

4) Λογαριασμός real time από web...

5) πρόσβαση στο tim imagine μέσω μιας apn δωρεάν ώστε να γίνει δυνατόν να έχουμε πλοήγηση και εμείς οι απλοί χρήστες

6) 2ΙΝ1 με υποστήριξη F2G

7) 3g για όλους

πολλά θέλω;όχι! Είναι υπηρεσίες της vodafone...(μόνο που για την πλοήγηση στο live ζητάει 35c εφάπαξ)

Link to comment
Share on other sites

e wraia afou ta 8eloume ayta k eimaste polloi, giati den ta stelnoume me ena epishmo email h fax xrhsimopoiwntas to kyros tou myphone? toulaxiston na paroume mia apanthsh.. egw pantws ayto pou 8a h8ela, kai mporei se merikous na fanei geloio, einai na mporw na vazw karta se symvolaio kai na ta afairei apthn ekdosh tu logariasmou.. mexri na r8ei o logariasmos exw faei to mhniatiko, enw polles fores omws vriskomai se fash pou na mporw aneta na agorasw mia megalh karta.. eilikrina den exei xrhsimothta, apla maresei..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η ΤΙΜ ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει ότι, από 1 Δεκεμβρίου 2005, θα είναι εμπορικά διαθέσιμα τέσσερα νέα πολύ ανταγωνιστικά προγράμματα για τους χρήστες της πρωτοποριακής ΤΙΜ 3G Data Card.

 

Τα νέα προγράμματα τα οποία προσφέρονται σε συνδυασμό με τα οικονομικά προγράμματα B-Best Data & Data Link, διαμορφώνονται ως εξής:

 

Προγράμματα Χρήσης - Δωρεάν ΜΒ - Μηνιαίο Πάγιο - Χρέωση για κάθε επιπλέον Κb

 

TIM 3G DC 15MB - 15MB - 15€ - 0.0016€

 

TIM 3G DC 60MB - 60MB - 30€ - 0.0013€

 

TIM 3G DC 150MB - 150MB - 60€ - 0.0012€

 

TIM 3G DC 3GB - 3072MB - 130€ - 0.0010€

 

 

Όλοι οι πελάτες των οικονομικών προγραμμάτων GPRS 10, 40, 100 & 300 θα μεταφερθούν στα νέα αντίστοιχα προγράμματα χρήσης στα οποία με το ίδιο ακριβώς μηνιαίο πάγιο θα απολαμβάνουν μεγαλύτερο όγκο δεδομένων!

 

Στις αναγραφόμενες τιμές δεν περιλαμβάνεται ΦΠΑ 19%.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Geia se oloys.

Kserei kapoios na moy pei pos mporw na kanw ananewsh xronoy sto eksoteriko;

Sorry gia ta greeklish alla o mac poy grafo den exei ellhnika.

Eyxaristw gia tis apanthseis! :)

Link to comment
Share on other sites

Geia se oloys.

Kserei kapoios na moy pei pos mporw na kanw ananewsh xronoy sto eksoteriko;

Sorry gia ta greeklish alla o mac poy grafo den exei ellhnika.

Eyxaristw gia tis apanthseis! :)

 

Μπορει καποιος που ειναι στην Ελλαδα να καλεσει 6935601268 να πληκτρολογησει το νουμερο σου και να σου βαλει καρτα στο κινητο σου!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

στελνεις με μηνυμα τον αριθμο της καρτας στο 1268 και γινεται η ανανεωση.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Και αν στείλεις κενό μήνυμα στο 1269 σου έρχεται ένα sms με το υπόλοιπο που έχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΠΡΟΣΟΧΗ. Φένεται ότι άλλαξε ο τρόπος πίστωσης του δωρεάν ποσού των προσφορών από ανανεώσεις χρόνου στα καρτοκινητά.

 

Συγκεριμένα:

Προχθές μου ήρθε μήνυμα ότι ι ΤΙΜ μου διπλασιάζει το ποσό στη πρώτη κάρτα που θα φορτώσω στο καρτοκινητο.

Χθές έβαλα μια κάρτα των 30 ευρώ και περίμενα όπως γινόταν στο παρελθόν να πιστωθούν αμέσως άλλα 30 ευρώ. Μάταια ...

Πήρα το custmer care και αφού χρεώθηκα κανένα τρίλεπτο ακούγοντας τραγούδια και διαφιμιστικά μια κυρία πήρε τα στοιχεία μου, ζήτησε συγνώμη και μου είπε ότι μέχρι τέλους της μέρα θα έχουν μπεί τα 30 ευρώ.

ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΤΙΠΟΤΕ.

Σήμερα παίρνω πάλι το customer care χρεώνομαι κανένα τρίλεπτο και μετα ο υπάλληλος νευριασμένος με ενημεώνει ότι ΑΛΛΑΞΕ ο τρόπος πίστωσης του δωρεάν ποσού. Γίνεται την ΕΠΟΜΕΝΗ μέρα, οπότε να το περιμένω σήμερα.

Περιμένω λοιπόν να δω τι θα γίνει ...

 

Συμπέρασμα:

 

1) Η ΤΙΜ αποδεικνύει για μια ακόμα φορά πόσο σοβαρή εταιρία είναι.

2) Νομίζω είναι ενα καλός τρόπος η ΤΙΜ να πάρει πίσω ένα μέρος του ποσού που χαρίζει μέσω των χρεώσεων των κλήσεων στο customer care. Η TELESTET ποτέ δεν πεθαίνει ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλάξει κάτι, απλά από προχτές Τρίτη υπάρχει τεχνικό πρόβλημα. Το πρόβλημα θα αποκατασταθεί μέχρι το τέλος της εβδομάδας και θα μπουν κανονικά τα χρήματα σε όλους όσους ήρθε το μήνυμα της προσφοράς και έκαναν ανανέωση χρόνου ομιλίας. Περιμένουμε λοιπόν μέχρι το τέλος της εβδομάδας και... αν δεν γίνει τίποτα, αρχίζουμε το κράξιμο :p :lol:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε προχθές 20/12 το μήνυμα για διπλασιασμό της πρώτης κάρτας, έβαλα μία των 30, αλλά μέχρι σήμερα δεν έχει γίνει κανένας διπλασιασμός. Ελπίζω πάντως να αποκατασταθεί το τεχνικό πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

ε συγνωμη,αν δεν μπηκαν τα χρηματα οπως καλεσες εσυ στο cc ετσι ας καλεσουν ολοι οσοι την παθαν...λαθη γινονται παντου.

εγω προσωπικα δεν ειχα προβλημα οσες φορες εκανα διπλασιασμο.

λογικα τωρα λογω εορτων κατι παιζει.

και κατι ασχετο:

και τα μμς δεν ερχονται παλι προβλημα εχει.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι ενα καλός τρόπος η ΤΙΜ να πάρει πίσω ένα μέρος του ποσού που χαρίζει μέσω των χρεώσεων των κλήσεων στο customer care. Η TELESTET ποτέ δεν πεθαίνει ...

 

εχει ειπωθεί πολλες φορες....

 

για παιρνεις ΧΩΡΙΣ να χρεωνεσε το cc...παιρνεις 1260 και πατας το 8 :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

O διπλασιασμός έγινε και μάλιστα μου ήρθε μήνυμα "o χρόνος ομιλίας από την κάρτα που ανανεώσατε προστέθηκε στο υπόλοιπο του χρόνου σας".

Τελικά πρέπει να υπήρξε τεχνικό πρόβλημα, ίσως λόγω των εορτών.

Μπορεί να άργησαν λίγο, αλλά ενημέρωσαν αμέσως μόλις έγινε ο διπλασιασμός. Μπράβο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to Περί... Nova γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...