Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,

ο κυριος λογαριασμος μπορει να αλλαξει με καποιον αλλον λογαριασμο;Δηλαδη εχω ενα λογαριασμο που ηταν ο πρωτος που φτιαχτηκε και ο πατερας μου εχει εναν αλλον,αλλα εχουμε φτιαξει ο καθενας τις εφαρμογες του και τους λογαριασμους..Γινεται να γινει ο λογαριασμος του πατερα μου κυριος και εμενα να ειναι σαν απλου χρηστη;Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω παιδια επειδη δεν προλαβαινω να διαβασω ολες τις σελιδες.ειστε ευχαριστημενοι με αυτο?το θελω για δουλεια (excel,word,dropbox,εταιρικα mail) αλλα να μπορω να τραβαω και φωτο καλες που και που.διαβασα καλα σχολια αλλα επειδη ειμαι αναμεσα καi στο samsung galaxy αλλα ειναι πιο ακριβό τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω παιδια επειδη δεν προλαβαινω να διαβασω ολες τις σελιδες.ειστε ευχαριστημενοι με αυτο?το θελω για δουλεια (excel,word,dropbox,εταιρικα mail) αλλα να μπορω να τραβαω και φωτο καλες που και που.διαβασα καλα σχολια αλλα επειδη ειμαι αναμεσα καi στο samsung galaxy αλλα ειναι πιο ακριβό τι λετε?

 

Αφου το θες για τη δουλεια σου (αρα δεν θα ασχοληθεις με customization-root) και θες να βγαζεις και καλες φωτογραφιες ( αν αναφερεσαι στο tab pro 8.4) , εκεινο εχει καλυτερη καμερα με flash.

Οχι οτι το gpad ειναι κακο αλλα με εκεινο θα κανεις πιο ανετα αυτα που θες.

Αξιζουν τα παραπανω χρηματα γιατι μιλαμε για ενα σαφως ανωτερο μηχανημα

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω παιδια επειδη δεν προλαβαινω να διαβασω ολες τις σελιδες.ειστε ευχαριστημενοι με αυτο?το θελω για δουλεια (excel,word,dropbox,εταιρικα mail) αλλα να μπορω να τραβαω και φωτο καλες που και που.διαβασα καλα σχολια αλλα επειδη ειμαι αναμεσα καi στο samsung galaxy αλλα ειναι πιο ακριβό τι λετε?

 

Γιατι δεν ανοιγεις ενα νεο τοπικ εδω:

 

http:// http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

 

ρωτώντας αυτο που θελεις;

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις σας.ειπα να ρωτησω εδω απο υπαρχων χρηστες για το ποσο ικανοποιημενοι ειναι

 

Εγω φιλε μου το πουλησα και πηρα το samsung galaxy tab pro 8.4 και μετα απο μια εβδομαδα το μετανοιωσα γιατι ηταν φοβερο εργαλειο και το ξαναπηρα μεταχειρισμενο ενος μηνος σε αριστη κατασταση. Τωρα εχω 2 τερατακια!!!:D

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου ενω το κατεβασα κανονικα, παω να το ανοιξω και μου λεει δεν ειναι δυνατη η αναλυση του πακετου ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα και κάνει εγκατάσταση κανονικά. Έβγαλες την ταυτοποίηση google-πως την λενε- και έβαλες τικ στο άγνωστες πηγές;

Κατέβασε το άλλη μια μήπως είχες corruption στο κατέβασμα.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω επειδη διαβασα αρκετες σελιδες...πλεον τι παιζει με υπερθερμανση και μπλε γραμμες??το χω 2 μερες και δε προλαβα να το δω καθολου. μονο ενα antutu ετρεξα την πρωτη και εσβησε απο υπερθερμανση.αλλα στα καπακια το ανοιξα και το εκανε κανονικα ολοκληρο.....τα φωτα σας μην ψαχνω τσαμπα, ειναι πολυ καλο αλλα αν ειναι να εχω θεμα να προλαβω το doa...

 

Υ.γ: οποιος μπορει ας απαντησει σε αυτο που ρωταω και ας μην μου πει να διαβαζω 180 σελιδες μια και διαβασα τις σελιδες μεχρι τον Ιανουαριο και μπουκωσα...Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έκανα install το flash αλλά στον στοκ browser δε λέει δουλέψεις το flash πρέπει. Να κάνω και κάτι αλλο?

 

Φιλε μου βαλε αλλον browser (uc-dolphin κ.λ.π). Δεν δουλευει ο flash σε στοκ browser.

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου το πουλησα και πηρα το samsung galaxy tab pro 8.4 και μετα απο μια εβδομαδα το μετανοιωσα γιατι ηταν φοβερο εργαλειο και το ξαναπηρα μεταχειρισμενο ενος μηνος σε αριστη κατασταση. Τωρα εχω 2 τερατακια!!!:D

 

Επειδή νομίζω αρκετούς μας τρώει η απορία, θέλεις να μας κάνεις μια γρήγορη σύγκριση? Έστω και σε άλλο θέμα εάν προτιμάς...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή νομίζω αρκετούς μας τρώει η απορία, θέλεις να μας κάνεις μια γρήγορη σύγκριση? Έστω και σε άλλο θέμα εάν προτιμάς...

 

+1 μιας και τα εχεις και τα δυο μπροστα σου

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Επειδή νομίζω αρκετούς μας τρώει η απορία, θέλεις να μας κάνεις μια γρήγορη σύγκριση? Έστω και σε άλλο θέμα εάν προτιμάς...

 

Παιδια να σας πω απο τη χρηση που κανω και στα δυο(που ειναι η ιδια) κυριως browsing δεν παιζω παιχνιδια κ.λ.π το tab pro εχει πιο ζωντανα χρωματα και ειναι λιγο πιο γρηγορο. Για μπαταρια επειδη ειναι στην 3 φορτιση δεν μπορω να πω ακομα αλλα καλα τα παει με βγαζει 2 μερες με τη χρηση που κανω. Ειναι πιο λεπτο απο το lg αλλα η οθονη του οπως ειπα ειναι φοβερη. Πολυ ζωντανα τα χρωματα. Το lg ομως δεν το ξαναδινω. Ειναι φοβερο κι αυτο σε ολα. Τωρα για εφαρμογες πρεπει να μας πει καποιος αλλος γιατι δεν το πολυφορτωνω και δε βλεπω καμμια διαφορα στα δυο. Και επισης δεν λαγκαρει κανενα απο τα δυο με στοκ launchers.

Link to comment
Share on other sites

...Για μπαταρια επειδη ειναι στην 3 φορτιση δεν μπορω να πω ακομα αλλα καλα τα παει με βγαζει 2 μερες με τη χρηση που κανω.

 

Όταν θα έχεις χρόνο postαρε αν μπορείς χρόνο μπαταρίας + χρόνο οθόνης.

Από bloat πως πάει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα και κάνει εγκατάσταση κανονικά. Έβγαλες την ταυτοποίηση google-πως την λενε- και έβαλες τικ στο άγνωστες πηγές;

Κατέβασε το άλλη μια μήπως είχες corruption στο κατέβασμα.

 

Λοιπόν, το εγκατέστησα φίλε μου αλλά παρόλο που έκανα όσα λες στις φωτός, συνεχίζει να ζητάει flash player όταν πάω να δω σελίδες με τέτοιο περιεχόμενο. Πριν την κιτ κατ δεν είχα τέτοιο θέμα (δούλευε κανονικά ο flash) .

Link to comment
Share on other sites

εκανα δοκιμη να κατεβασω αρχειο τορρεντ και αναγνωριζει μονο την εσωτερικη μνημη.

υπαρχει τροπος να δει την sd καρτα μνημης?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το εγκατέστησα φίλε μου αλλά παρόλο που έκανα όσα λες στις φωτός, συνεχίζει να ζητάει flash player όταν πάω να δω σελίδες με τέτοιο περιεχόμενο. Πριν την κιτ κατ δεν είχα τέτοιο θέμα (δούλευε κανονικά ο flash) .

 

Μήπως σταμάτησε να δουλεύει με κκ; Δεν είχα κανένα θέμα με 4.2.2

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/help/guide-how-to-play-flash-video-android-4-t2548001

 

To έχω κάνει και δουλεύει. Απλά το λινκ στην πρώτη σελίδα είναι οφ. Κάπου προςψτο τέλος έχει μιρρορ.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δοκιμασα ορισμενα 720p x264 αρχεια και το ταμπλετ κομπιαζει να τα παίξει ακομα και απο το sd...καμια ιδεα τι να φταίει

 

Update:

Έκανα αλλαγή από art σε davilk και νομιζω εστρωσε...

Edited by emperor_gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...