Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Του εβαλα την Otterbox Defender μαζι με iloome 9H γυαλινη προστασια οθονης. Ενεργοποιησα και τον χειρισμο με γαντια (εχει 2 προστασιες τωρα η οθονη) και ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Αψογη εφαρμογη. Αυξανει σε μεγεθος το κινητο βεβαια, αλλα και ο χειρισμος ειναι πολυ πιο ικανοποιητικος (δε γλυστραει με τιποτα απο το χερι) και η ψυχολογια μου πολυ καλυτερη... Εχει ενα μικρο θεμα με την αποκριση αφης, (και λογικο ειναι με μια πλαστικη και μια γυαλινη προστασια οθονης) αλλα πολυ λιγα πραγματα και οπωσδηποτε οχι ενοχλητικο. Με παρομοια θηκη ειχα και το S3 και το εδωσα προχτες σαν να ειχε βγει μολις απο τη συσκευασια του. Η θηκη ηταν σα να περασε απο πολεμο. Πραγματικα κανουν δουλεια...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να μην ανοίγει έχει βγάλει η spigen αυτό που θα έπρεπε να έχει η s view cover από μόνη της. Πολύ ακριβό όμως..

 

 

Φιλαράκι μου είσαι ένας μικρός θεούλης. Το ερωτεύτηκα το μαγνητάκι.

Το χτυπάω χαλαρά αύριο

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε με αυτα τα μαγνητακια και καλό είναι να μην βάζετε μαγνητικά υλικά σε note συσκευές γιατί είναι δίκοπο μαχαίρι για τον digitizer,έχουν αναφερθεί αμέτρητα προβλήματα στην οθόνη με τέτοια υλικά
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε με αυτα τα μαγνητακια και καλό είναι να μην βάζετε μαγνητικά υλικά σε note συσκευές γιατί είναι δίκοπο μαχαίρι για τον digitizer,έχουν αναφερθεί αμέτρητα προβλήματα στην οθόνη με τέτοια υλικά

 

 

Elaborate..........

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Την έχω και την δίνω αν θες. Κόκκινη με μαύρο είναι αν θες να ρωτήσεις κάτι μου λες.

Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά έχεις επιλέξει να μην δέχεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω και την δίνω αν θες. Κόκκινη με μαύρο είναι αν θες να ρωτήσεις κάτι μου λες.

Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά έχεις επιλέξει να μην δέχεσαι.

Εντυπωσεις θελω, ειναι τεραστια ? προστατευει απο νερο ?

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις θελω, ειναι τεραστια ? προστατευει απο νερο ?

Ναι προστατεύει ναι είναι τεράστια και βαριά αλλά θα έλεγα πως είναι από τις καλύτερες λύσεις. Πρόσεχε τις απομίμησεις

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς σας κάτι τέτοιο που μπαίνει στην είσοδο για το CD;

2014 Newest Universal 360° Easy Touch Car CD Slot Mount Holder for Cellphone

Θα το αντέξει το note 3;

Αντέχει γενικά;

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει μπαταρία anker Η zerolemon στα 3200 mAh για το Note?..Εσεις ποια προτιμήσατε και πως πάει από διάρκεια σε σχέση με την μανίσια?..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει μπαταρία anker Η zerolemon στα 3200 mAh για το Note?..Εσεις ποια προτιμήσατε και πως πάει από διάρκεια σε σχέση με την μανίσια?..

Anker υπάρχει. Θα την βρεις στο eBay. Η Zerolemon βγάζει μόνο μεγάλες μπαταρίες. Από μια 6400 Anker που έχω, έχω να λέω μόνο τα καλύτερα. Φαντάζομαι και η 3200 θα είναι ίδιας ποιότητας;

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

Ένα περιέργο που έχω παρατηρήσει: Έστω ότι η μπαταρία είναι στο 87% (τυχαίο νούμερο) μετά απο reboot (όχι πάντα) πέφτει 2 μονάδες.

Τα παίζει η μπαταρία; Το έχετε παρατηρήσει εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Ένα περιέργο που έχω παρατηρήσει: Έστω ότι η μπαταρία είναι στο 87% (τυχαίο νούμερο) μετά απο reboot (όχι πάντα) πέφτει 2 μονάδες.

Τα παίζει η μπαταρία; Το έχετε παρατηρήσει εσείς;

Η διαδικασία του reboot τρώει πολύ ενέργεια. Είναι φυσιολογικό

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα ενα power bank απο το ebay απο Κινα.Ολα καλα στην φορτιση μπαταριας φακου και του tablet tab pro 10 αλλα οταν φορτιζω το κινητο μου note 3 κανει εναν θορυβο.Ξερει κανεις κατι σχετικα?
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια της incipio στα 20ευρώ είμαι πολύ ευχαριστημένος από την εφαρμογή και το feedback κουμπιών δίνει και ένα feeling Μέταλου στο πίσω μέρος και φαίνεται ανθεκτικη.επίσης δεν γλιστράει καθόλου [ATTACH]50339[/ATTACH][ATTACH]50340[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος το wireless charging s cover? Όχι το s view, το απλό που είναι μονο το back cover. Απο οτι διαβάζω το παχαινει λίγο το κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος το wireless charging s cover? Όχι το s view, το απλό που είναι μονο το back cover. Απο οτι διαβάζω το παχαινει λίγο το κινητό?

 

 

Εγώ είχα πάρει ένα ασύρματο τσιπάκι φόρτισης και του είχα βάλει και δε του πρόσδιδε καθόλου πάχος πάντως

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε να προτεινετε ενα καλο usb adapter μαζι με usb για το Note 3???να εχει και μπρελοκ να το εχω με τα κλειδια μου?
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος το wireless charging s cover? Όχι το s view, το απλό που είναι μονο το back cover. Απο οτι διαβάζω το παχαινει λίγο το κινητό?

το εχω παρει.ελαχιστα το παχαινει αλλα για μενα το προβλημα ειναι οτι δεν ταιριαζει καμια θηκη.

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει ένα ασύρματο τσιπάκι φόρτισης και του είχα βάλει και δε του πρόσδιδε καθόλου πάχος πάντως

 

Ναι τα εχω δει αυτα. Τα φοβαμαι λιγο να σου πω την αληθεια. Γενικά οτι έχει να κανει με φόρτιση, μπαταρίες κλπ προτιμώ τα original αξεσουάρ. Παρολα αυτά θυμάσαι ποιο είχες πάρει?

 

 

 

 

το εχω παρει.ελαχιστα το παχαινει αλλα για μενα το προβλημα ειναι οτι δεν ταιριαζει καμια θηκη.

 

Ναι το φαντάζομαι αλλά έτσι κιαλλιως δεν χρησιμοποιώ θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα εχω δει αυτα. Τα φοβαμαι λιγο να σου πω την αληθεια. Γενικά οτι έχει να κανει με φόρτιση, μπαταρίες κλπ προτιμώ τα original αξεσουάρ. Παρολα αυτά θυμάσαι ποιο είχες πάρει?

 

 

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος φόβου. Της qi ήταν το τσιπάκι που είναι brand name όσο αφορά την ασύρματη φόρτιση.[ATTACH]50389[/ATTACH]

Αυτή είναι και μία φωτό από το τσιπάκι

Edited by makis_m
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τη ζελατίνα που πουλάει η Vodafone αλλά τρίζει το πενάκι όταν γράφει και με φοβίζει.

 

Παρήγγειλα αυτές http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00F5E26IA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1. Τις έχει πάρει κανένας; Εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τη ζελατίνα που πουλάει η Vodafone αλλά τρίζει το πενάκι όταν γράφει και με φοβίζει.

 

Παρήγγειλα αυτές http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00F5E26IA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1. Τις έχει πάρει κανένας; Εντυπώσεις;

 

Θα σου πρότεινα tempered glass. αξίζει όσο 100 ζελατίνες.

Link to comment
Share on other sites

νεα κατοχος του τηλεφωνου ζηταει τα φωτα σας:). θελω κατρτα μνημης αλλα να μην κανει το κινητο αργο,να μη κανει προβληματα. καιμεχρι τι χωρητικοτητα ειναι οκ? ευχαριστω.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...