Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό με την οξείδωση το ποσταρε και κάποιος άλλος, καινούριο κόλπο είναι η μηπως κσποια στιγμη σου ειχε παρει τιποτα νερα?

Η κιτ κατ που εχεις περασει, ειναι η δικιά του? Για το region δηλαδη της συσκευής σου ή απλά περασες μια τυχαία official?

Η συσκευη αγοράστηκε το Νοέμβριο.Απο τότε πέρασε απο πολλά...

Δεν έπεσε μέσα στη θάλασσα αλλα πολλές φορές αναγκαζόμουν να την πιάσω με βρεγμενα χέρια όπως κάνουμε όλοι καποια στιγμή.Γενικα την πρόσεχα αλλα δεν την είχα και άγχος με το παραμικρό...

Η κιτκατ που είχα περάσει ήταν η οφισιαλ Ουγγρικη (ΧΕΗ)...αυτή είχε απο την αρχή (σαν 4.3 ομως).Στο recovery/Odin mode όλα ήταν οφισιαλ πλην του Knox που ήταν 0x1 και αν εξαιρέσει κανεις ότι δεν δούλευε το τηλέφωνο,όλα τα αλλα δούλευαν κανονικοτατα!!!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε το air command

 

Το είχα ενεργοποιημένο. Όπως είχα γράψει, ηθελα μάλλον restart.

Link to comment
Share on other sites

Note 3 γαλλικό μετά την αναβάθμιση τα προγράμματα δεν έχουν write access στην sd. Η μόνη επιλογή είναι ο file manager της samsung. Αλλά το πρόβλημα ειναι με προγράμματα φωτογραφίας. Edited by hlias26
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη αγοράστηκε το Νοέμβριο.Απο τότε πέρασε απο πολλά...

Δεν έπεσε μέσα στη θάλασσα αλλα πολλές φορές αναγκαζόμουν να την πιάσω με βρεγμενα χέρια όπως κάνουμε όλοι καποια στιγμή.Γενικα την πρόσεχα αλλα δεν την είχα και άγχος με το παραμικρό...

Η κιτκατ που είχα περάσει ήταν η οφισιαλ Ουγγρικη (ΧΕΗ)...αυτή είχε απο την αρχή (σαν 4.3 ομως).Στο recovery/Odin mode όλα ήταν οφισιαλ πλην του Knox που ήταν 0x1 και αν εξαιρέσει κανεις ότι δεν δούλευε το τηλέφωνο,όλα τα αλλα δούλευαν κανονικοτατα!!!

 

Αν καθίσεις να ασχοληθείς λιγο θα το φτιαξεις το τηλέφωνο αλλά θέλει χρόνο .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν καθίσεις να ασχοληθείς λιγο θα το φτιαξεις το τηλέφωνο αλλά θέλει χρόνο .

Θα ασχοληθώ σίγουρα.

Έχω κατεβάσει τα πάντα (twrp,cf root κλπ)

Btw να το κάνω root με τον κλασσικό τροπο Odin cf auto root ή με το towel root?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασία πλέον , έτσι και αλλιώς εγγύηση δεν εχεις άρα όπως και να το κάνεις δεν σε νοιάζει .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασία πλέον , έτσι και αλλιώς εγγύηση δεν εχεις άρα όπως και να το κάνεις δεν σε νοιάζει .

Εννοώ απο θεμα σταθερότητας root...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ απο θεμα σταθερότητας root...

Δεν έχει διαφορά στο θέμα root, κάνε με towel που είναι πιο εύκολο και άμεσο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ασχοληθώ σίγουρα.

Έχω κατεβάσει τα πάντα (twrp,cf root κλπ)

Btw να το κάνω root με τον κλασσικό τροπο Odin cf auto root ή με το towel root?

Δες φίλε μου αυτό το script μήπως σε σώσει.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2507403

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την οξείδωση το ποσταρε και κάποιος άλλος, καινούριο κόλπο είναι η μηπως κσποια στιγμη σου ειχε παρει τιποτα νερα?

Η κιτ κατ που εχεις περασει, ειναι η δικιά του? Για το region δηλαδη της συσκευής σου ή απλά περασες μια τυχαία official?

 

Αυτό με τις μητρικές ειναι γενικά κόλπο μάλλον... Στο Ε72 και στον mac για ανυπαρκτα θέματα που είχα μου είπαν για αλλαγη μητρικής... Σαφώς ειχα πει όχι και τα προβλήματα έφτιαξαν μονα τους.

αν δοκιμάσεις για efs και δεν γίνει τπτ, δες σε κανέναν αλλο τεχνικό αν ξερει να το ανοίξει να ελέγξει αν ειναι οντως πλακέτα. Με 450 παίρνεις καινουρια συσκευη + θηκη... :P

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

είμαι σχετικά καινούργιος στα android και μέσα από το φόρουμ και διαβάζοντας τα μηνύματα βοηθήθηκα πολύ να <<ανοίγω>> σιγά σιγά το κινητό

Έχω κάνει root με towelroot στην 4.4.2 και έχει μερικές μέρες μου ήρθε ένα update που μεταξύ άλλων έχει και αναβάθμιση του knox στην έκδοση 2.0.

Λογικά αν κάνω update χάνεται το root σωστά; Μετά το towelroot υποστηρίζει την καινούργια έκδοση και αν ναι γράφει ο knox ; Θέλω να μείνω λίγο ακόμη στην εγγύηση...

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει πως αν μπορώ αλλάξω την εμφάνιση του περιοδικού με κάτι άλλο ;

Συγγνώμη αν το έχετε αναφέρει νωρίτερα, συνήθως διαβάζω αρκετά μηνύματα πριν γράψω

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά χθες έκανα αναβάθμιση στο note 3 και επειδη το knox μου το έβγαλε από τον φάκελο που το είχα πήγα να το μετακίνησω και κατά λάθος το έσβησα. Πως μπορώ να το ξανά εγκαταστήσω? Όχι ότι το χρησημοποιουσα αλλά απλά για να το έχω.*
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθα και εγώ στο κλαμπ των χαμένων κωδικών wifi...

Τρεις φορές σε δυο μέρες. Το έψαξα αρκετά στο διαδίκτυο και σίγουρη επίλυση δεν υπάρχει. Σε άλλους εμφανίζεται χωρίς καμία προηγούμενη αλλαγή η εφαρμογή. Άλλοι λένε ότι με απενεργοποίηση του backup του Samsung account λύνεται σε άλλους αυτό δεν φτιάχνει τίποτα. Πως τα καταφέρνει ώρες ώρες αυτή η σαμσουνγκ (αν και μάλλον είναι bug της 4.4.2 γενικά) να αφήνει τέτοιες πατάτες να τις ξεφεύγουν δεν μπορώ να καταλάβω...

 

@@@

Για το 4 για μένα η αύξηση της ανάλυσής της οθόνης είναι σαφώς μειονέκτημά. Εκτός και αν του βάλει κανέναν πανίσχυρο επεξεργαστη-καρτα γραφικών για να την υποστηρίζει με άνεση γιατί όλοι λίγο πολύ ξέρουμε τι ζόρια τραβάει το g3 με αυτή την ανάλυσή. Θα μπορούσε να την έκανε full rgb με άλλες βελτιώσεις. Αυτό θα ήταν ουσία. Το QHD είναι απλά πυροτέχνημα όταν δεν θα συνοδεύεται από έναν εξωγήινο επεξεργαστή. Αλλά και από εξωγήινο επεξεργαστή να συνοδεύεται αυτός θα ψηνει μπριζόλες μετά από χρήση. Εδώ το δικό μου που σίγουρα δεν έχει πρόβλημα υπερθέρμανσης μετά από 10-15 λεπτά με hill climp racing τσουρουφλαει (να μην μιλήσουμε φυσικά για real racing 3...).

Το μεταλλικό μπεζελ προσωπικά επίσης δεν μου λέει τίποτα. Αυτά τα κοιτάνε άλλες εταιρίες για αλλά κοινά. Άλλωστε 6 στους 10 με θήκη το έχουμε. Και φυσικά τα s-view κλπ δεν θεωρούνται θήκες ουσίας. Νομίζω σε κάποιο συνφορουμιστα δεν είχε πάθει γερή ζημία μέσα σε τέτοια θήκη ή από άλλο φόρουμ θυμάμαι? Συν το γεγονός ότι το μέταλλο μεταδίδει πολύ περισσότερο θερμότητά οπότε μάλλον δεν θα πιάνεται μετά από ώρα. Συν βεβαία το γεγονός της οποίας αρνητικής επενέργειας πάνω στη λήψη των κεραιών. Σίγουρα θα το έχουν υπολογίσει αλλά και στο iphone4 θεωρητικά το είχαν υπολογίσει...

 

Το μονό που θα ζηλεψω από το 4 μάλλον θα είναι το ois της κάμερας. Το ειχα σε νοκια 1020/1520 και πραγματικά είναι κάτι σημαντικό.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθα και εγώ στο κλαμπ των χαμένων κωδικών wifi...

Τρεις φορές σε δυο μέρες. Το έψαξα αρκετά στο διαδίκτυο και σίγουρη επίλυση δεν υπάρχει. Σε άλλους εμφανίζεται χωρίς καμία προηγούμενη αλλαγή η εφαρμογή. Άλλοι λένε ότι με απενεργοποίηση του backup του Samsung account λύνεται σε άλλους αυτό δεν φτιάχνει τίποτα. Πως τα καταφέρνει ώρες ώρες αυτή η σαμσουνγκ (αν και μάλλον είναι bug της 4.4.2 γενικά) να αφήνει τέτοιες πατάτες να τις ξεφεύγουν δεν μπορώ να καταλάβω...

 

@@@

Για το 4 για μένα η αύξηση της ανάλυσής της οθόνης είναι σαφώς μειονέκτημά. Εκτός και αν του βάλει κανέναν πανίσχυρο επεξεργαστη-καρτα γραφικών για να την υποστηρίζει με άνεση γιατί όλοι λίγο πολύ ξέρουμε τι ζόρια τραβάει το g3 με αυτή την ανάλυσή. Θα μπορούσε να την έκανε full rgb με άλλες βελτιώσεις. Αυτό θα ήταν ουσία. Το QHD είναι απλά πυροτέχνημα όταν δεν θα συνοδεύεται από έναν εξωγήινο επεξεργαστή. Αλλά και από εξωγήινο επεξεργαστή να συνοδεύεται αυτός θα ψηνει μπριζόλες μετά από χρήση. Εδώ το δικό μου που σίγουρα δεν έχει πρόβλημα υπερθέρμανσης μετά από 10-15 λεπτά με hill climp racing τσουρουφλαει (να μην μιλήσουμε φυσικά για real racing 3...).

Το μεταλλικό μπεζελ προσωπικά επίσης δεν μου λέει τίποτα. Αυτά τα κοιτάνε άλλες εταιρίες για αλλά κοινά. Άλλωστε 6 στους 10 με θήκη το έχουμε. Και φυσικά τα s-view κλπ δεν θεωρούνται θήκες ουσίας. Νομίζω σε κάποιο συνφορουμιστα δεν είχε πάθει γερή ζημία μέσα σε τέτοια θήκη ή από άλλο φόρουμ θυμάμαι? Συν το γεγονός ότι το μέταλλο μεταδίδει πολύ περισσότερο θερμότητά οπότε μάλλον δεν θα πιάνεται μετά από ώρα. Συν βεβαία το γεγονός της οποίας αρνητικής επενέργειας πάνω στη λήψη των κεραιών. Σίγουρα θα το έχουν υπολογίσει αλλά και στο iphone4 θεωρητικά το είχαν υπολογίσει...

 

Το μονό που θα ζηλεψω από το 4 μάλλον θα είναι το ois της κάμερας. Το ειχα σε νοκια 1020/1520 και πραγματικά είναι κάτι σημαντικό.

Δεν είναι bug της 4.4.2. Είναι bug της Samsung. Η πιο εύκολη λύση αν δεν είσαι root είναι να κατεβάσεις το instabridge από το Play store. Εγώ από τότε που το πρότεινε ένας φίλος μερικές σελίδες πίσω σώθηκα!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως χρησιμοποιει καποιος την εφαρμογη X-plore?

Απο τοτε που εγινε η αναβαθμιση σε kitkat δεν μπορω να δημιουργησω καποιο folder στην εξωτερικη καρτα και να μεταφερω απο την συσκευη στην εξωτερικη καρτα μνημης καποια αρχεια.

Η εφαρμογη ειναι ενημερωμενη λεει οτι εχει αντιμετωπιστει το προβλημα αλλα δεν μου δουλευει.

Εχει καποιος το ιδιο προβλημα?

Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει με το να μου πει πως να το αντιμετωπισω?

 

Ευχαριστω

 

Θανασης.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησε κάποιον άλλον file manager οπως τον ΕS file ή και τον stock ,διαφορετικά πρέπει να γίνεις root .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω Ευχαριστώ

 

Την ιδια συμπεριφορα εχει και παλι.

Αλλα γιατι ο X-plore δεν δουλευει αφου γραφει οτι το προβλημα αυτο εχει αποκατασταθει?

Επισης την ιδια συμπεριφορα εχει και με την μαμα εφαρμογη του κινητου...τα αρχεια μου.

 

Τελικα φιλε μου χρησιμοποιω την εφαρμογη την μαμα του κινητου(τα αρχεια μου) και κανω την δουλεια μου.Το προβλημα ειναι ομως το εξης:Οταν παω στην εξωτερικη καρτα να κανω μια μετατροπη σε ενα excell αρχειο με την εφαρμογη office suite pro κανω την αλλαγη αλλα δεν την αποθηκευει στο τελος.Οταν κανω την αλλαγη αυτη στην μνημη του κινητου την αποθηκευει την αλλαγη.

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

άργησαν βέβαια αλλά απο αύριο/μεθαύριο κ γω κάτοχος πλεον του3 ..είχα το note 2 αλλά ζω δύσκολα κινητά κάθε 1 με 1/2 χρονο...ελπίζω να κάνα καλη αγορά για τον επόμενο χρόνο
Link to comment
Share on other sites

Θέλω τη βοήθεια σας... το πληκτρολόγιο σταμάτησε να αλλάζει γλώσσες. ... Όταν σέρνω την παύλα δεν πάει στην επόμενη! Δοκίμασα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και εκκαθάριση προσωρινής μνήμης από τη διαχείριση εφαρμογών αλλά τίποτα! Χρησιμοποιώ την εφαρμογή για πληκτρολόγιο της σαμσουνγκ!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι bug της 4.4.2. Είναι bug της Samsung. Η πιο εύκολη λύση αν δεν είσαι root είναι να κατεβάσεις το instabridge από το Play store. Εγώ από τότε που το πρότεινε ένας φίλος μερικές σελίδες πίσω σώθηκα!

Έχεις δίκιο. Το έβαλα και εγώ αυτό και δουλεύει. Πάντως με την αναζήτηση βρήκα αυτό το πρόβλημα και σε φόρουμ της HTC και σε κάποιο νεξους (δεν θυμάμαι μοντέλα ακριβώς) οπότε για αυτό υπέθεσα ότι είναι μάλλον γενικότερο. Αλλά όπως και να έχει η σαμσουνγκ να βάζει ένα καρο σαβούρα ξέρει να τριπλοτσεκαρει τα απολύτως βασικά μάλλον ξεχνάει περιστασιακά. :)

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω τη βοήθεια σας... το πληκτρολόγιο σταμάτησε να αλλάζει γλώσσες. ... Όταν σέρνω την παύλα δεν πάει στην επόμενη! Δοκίμασα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και εκκαθάριση προσωρινής μνήμης από τη διαχείριση εφαρμογών αλλά τίποτα! Χρησιμοποιώ την εφαρμογή για πληκτρολόγιο της σαμσουνγκ!

 

Εχεις το greenify;;; Αν ναι, βγαλτο. Εχει αναφερθεί ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή δημιουργει το συγκεκριμένο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την τελευταία αναβάθμιση σε γαλλικό note 3 και μου τρώει πολύ μπαταρία. Αν μου έτρωγε σε 8 ώρες αναμονή γύρω στα 3-4 % τώρα τρώει σε 6 ώρες 5 %.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Τελικα φιλε μου χρησιμοποιω την εφαρμογη την μαμα του κινητου(τα αρχεια μου) και κανω την δουλεια μου.Το προβλημα ειναι ομως το εξης:Οταν παω στην εξωτερικη καρτα να κανω μια μετατροπη σε ενα excell αρχειο με την εφαρμογη office suite pro κανω την αλλαγη αλλα δεν την αποθηκευει στο τελος.Οταν κανω την αλλαγη αυτη στην μνημη του κινητου την αποθηκευει την αλλαγη.

 

Όπως έχει αναφερθεί πολλάκις πρόκειται για περιορισμό του λογισμικού kit kat - 4.4.2 που προσέθεσε η Google ο οποίος δεν επιτρέπει σε εφαρμογές τρίτων να έχουν πρόσβαση στην εξωτερική κάρτα μνήμης. Δηλαδή αν κάνεις επεξεργασία και αποθήκευση με κάποιο πρόγραμμα που δεν είναι το προεπιλεγμένο της συσκευής σου δεν θα μπορέσεις να το αποθηκεύσεις στην εξωτερική κάρτα μνήμης διότι το λογισμικό του απαγορεύει τη πρόσβαση.

Αυτό όπως ανέφερε ο Μιχάλης παραπάνω μπορείς δυστυχώς να το διορθώσεις μόνο με root.

 

:!: Επίσης να ενημερώσω τους υπόλοιπους πως κάποια μηνύματα σχετικά με το Note4 μεταφέρθηκαν στο Οff-Τopic θέμα και κάποια άλλα στο

- Φήμες και μελλοντικά μοντέλα Samsung - ώστε να μπορεί ο κάθε χρήστης να βρίσκει εύκολα λύσεις και απαντήσεις όσον αφορά τη συσκευάρα σας στο επίσημο της θέμα :>

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει αναφερθεί πολλάκις πρόκειται για περιορισμό του λογισμικού kit kat - 4.4.2 που προσέθεσε η Google ο οποίος δεν επιτρέπει σε εφαρμογές τρίτων να έχουν πρόσβαση στην εξωτερική κάρτα μνήμης. Δηλαδή αν κάνεις επεξεργασία και αποθήκευση με κάποιο πρόγραμμα που δεν είναι το προεπιλεγμένο της συσκευής σου δεν θα μπορέσεις να το αποθηκεύσεις στη κάρτα μνήμης διότι το λογισμικό του απαγορεύει τη πρόσβαση.

Αυτό όπως ανέφερε ο Μιχάλης παραπάνω μπορείς δυστυχώς να το διορθώσεις μόνο με root.

 

:!: Επίσης να ενημερώσω πως κάποια μηνύματα σχετικά με το Note4 μεταφέρθηκαν στο Οff-Τopic θέμα και κάποια άλλα στο - Φήμες και μελλοντικά μοντέλα Samsung - ώστε να μπορεί ο κάθε χρήστης να βρίσκει εύκολα λύσεις και απαντήσεις όσον αφορά τη συσκευάρα σας στο επίσημο της θέμα :> [/quote

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση σου.Χρησιμοποιω την εφαρμογη του κινητου(τα αρχεια μου)για να εχω καποια excell αρχεια.Οταν το αρχειοτο excell το επεξεργαζομαι οταν ειναι αποθηκευμενο στην συσκευη την αλλαγη την αποθηκευει κανονικα.Οταν ομως το αρχειο ειναι στην εξωτερικη καρτα δεχεται την αλλαγη αλλα δεν την αποθηκευει.

Η επεξεργασια γινεται και στις δυο περιπτωσεις με office suite pro.

Δεν ειναι περιεργο αυτο γιατι δεν το επιτρεπει στην εξωτερικη καρτα μνημης?

Μπες αν θες σε ενα κοπο ξανα απαντησε μου μηπως υπαρχει κανενα παραθυρακι.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση σου.Χρησιμοποιω την εφαρμογη του κινητου(τα αρχεια μου)για να εχω καποια excell αρχεια.Οταν το αρχειοτο excell το επεξεργαζομαι οταν ειναι αποθηκευμενο στην συσκευη την αλλαγη την αποθηκευει κανονικα.Οταν ομως το αρχειο ειναι στην εξωτερικη καρτα δεχεται την αλλαγη αλλα δεν την αποθηκευει.

Η επεξεργασια γινεται και στις δυο περιπτωσεις με office suite pro.

Δεν ειναι περιεργο αυτο γιατι δεν το επιτρεπει στην εξωτερικη καρτα μνημης?

Μπες αν θες σε ενα κοπο ξανα απαντησε μου μηπως υπαρχει κανενα παραθυρακι.

 

Όλες οι εφαρμογές του Play Store δεν έχουν πλέον πρόσβαση στην εξωτερική κάρτα μνήμης οπότε δεν μπορούν να αποθηκεύσουν σε αυτήν!

Οπότε ότι αλλαγές κάνεις στη μνήμη του κινητού είναι λογικό να στις δέχεται και να αποθηκεύεται το αρχείο που κάνεις επεξεργασία, όποιες αλλαγές κάνεις σε αρχείο το οποίο βρίσκεται στην εξωτερική κάρτα μνήμης όμως δεν θα περαστούν λόγω του περιορισμού που προανέφερα!

 

Το μόνο παραθυράκι που υπάρχει (που μάλλον μπαλκονόπορτα το λες..) είναι η διαδικασία του root μέσω της οποίας μπορείς να ενεργοποιήσεις ξανά αυτή τη λειτουργία.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...