Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω πως υποτιμά κανείς τίποτα..Το δίκτυο της είναι Για γέλια όσον αφορά το internet..έχει 3g στην Καβάλα,ξεκινάς και ξαναπιανεις μέσα στην Θεσσαλονίκη...Η μισοί συνάδερφοι έχουν wind Όπως είχα και εγώ..Έψαχνα να βρω 3g Αλλά ούτε Για πλάκα..πήγα στην cotte..εδώ ψάχνω που δεν έχει 3g..

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σας.. απλά εγώ εκεί που κινούμε έχω πολύ καλό σήμα 3G..

 

Μάλλον οι μετακινήσεις σου γίνονται σε πολύ περιορισμένες περιοχές... Ακόμα και στην Αθήνα -που όπως γράφτηκε θεωρητικά υπάρχει κάλυψη- εντός κτιρίων υπάρχει πρόβλημα και δεν το βλέπω και πολύ αυτονόητο να πρέπει να βγω κοντά σε παράθυρο ή στο μπαλκόνι για να έχω 3G. Δε συζητώ για επαρχία... Με την ταχύτητα δεν έχει θέμα η Wind (πάνω κάτω τα ίδια με την Cosmote είναι για την ίδια στάθμη σήματος). Το πρόβλημά της είναι στο σήμα όμως και είναι αναμφισβήτητο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βλέπω πως περνάει ο καιρός, οι άλλες εδώ και 1+ χρόνο εκπέμπουν UMTS όπου έχουν σταθμό, ξεκίνησαν επίσης σχετικά δυναμικά το 4G και η Wind ακόμη παλεύει απλά να εκσυγχρονίσει το δίκτυο (δεν μιλάμε καν για πύκνωση ίδιου επιπέδου με τις ανταγωνίστριες). Οκ, μπορεί να θέλει να πλασαριστεί ως φθηνότερη και δίνει έμφαση εκεί, αλλά και πάλι σε συνδρομητές 3η είναι :p

Πώς να μη σου βγει το όνομα όταν ΑΚΟΜΗ δεν έχεις φτάσει το 3G σου (που ξεκίνησες 1η για λόγους εντυπωσιασμού) εκεί που το έχουν φτάσει οι άλλοι;;;

Υ.Γ.: Ίσως θυμόσαστε αρκετοί κάποια εποχή γύρω στα 2006-2008 που η Vodafone πχ ήταν σε κάλυψη 3G χάλια και η Wind έσπερνε...(συγκριτικά). Αυτό δεν το ξαναείδα για την Wind έκτοτε...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά το ξέρουμε...η κοτε έχει καλύτερο 3G και σε κάποιες περιοχές και 4G. Η διαφήμιση όμως που κάνετε εδώ μέσα δεν πείθει κανένα και καταντάει και εκνευριστική. Προφανώς όσοι χρησιμοποιούν την Wind είναι ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες και τις τιμές και δεν έχουν ανάγκη κάτι άλλο. Και με Opel πας στην δουλειά σου και με Ferrari επίσης.
Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Και με ένα smartphone πέρνεις τηλέφωνο και με ένα τον 10 ευρώ..λες να ήμαστε σε τεχνολογικό Φόρουμ και να έχουμε smartphone(Ferrari) και να θέλουμε να πάμε κάπου με 90;; και ας καίει και λίγο παραπάνω..Δεν είναι διαφήμιση....Αν ήθελα να μιλάω πιθανόν θα ήμουν στην wind Όπως ήμουν 10χρόνια.Αλλά όταν θες το smartphone πιο πολυ Για να σερφάρεις από το να μιλάς τότε θες κάτι γρήγορο και όχι μισό μπαρμπα να βρω 3g

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

.Αν ήθελα να μιλάω πιθανόν θα ήμουν στην wind Όπως ήμουν 10χρόνια.Αλλά όταν θες το smartphone πιο πολυ Για να σερφάρεις από το να μιλάς τότε θες κάτι γρήγορο και όχι μισό μπαρμπα να βρω 3g

 

Δεν διαφωνώ, καταλαβαίνεις όμως ότι είσαι σε θέμα της wind κι όσοι είναι εδώ την έχουν επιλέξει με κάποια κριτήρια. Το πιο πιθανό λοιπόν είναι ότι πρώτο τους κριτήριο επιλογής είναι να μιλάνε, να στέλνουν SMS κι όχι τόσο να σερφάρουν. Ή τέλος πάντων να συνδυάζουν τα ανωτέρω με το μικρότερο κόστος. Και στο τιμολογιακό θέμα η Wind είναι άπαικτη, όλοι οι άλλοι είναι χρόνια πίσω.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ, καταλαβαίνεις όμως ότι είσαι σε θέμα της wind κι όσοι είναι εδώ την έχουν επιλέξει με κάποια κριτήρια. Το πιο πιθανό λοιπόν είναι ότι πρώτο τους κριτήριο επιλογής είναι να μιλάνε, να στέλνουν SMS κι όχι τόσο να σερφάρουν. Ή τέλος πάντων να συνδυάζουν τα ανωτέρω με το μικρότερο κόστος. Και στο τιμολογιακό θέμα η Wind είναι άπαικτη, όλοι οι άλλοι είναι χρόνια πίσω.

 

ή χρόνια μπροστά!;

Link to comment
Share on other sites

ή χρόνια μπροστά!;

 

Στον τιμολογιακό τομέα και στις προσφορές οι άλλοι 2 είναι σίγουρα πολλά χρόνια πίσω. Αν δεν ήταν η WIND, η κινητή στην Ελλάδα θα ήταν τελείως διαφορετική( προς το χειρότερο).

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς είναι το νέο υπερσύγχρονο δίκτυο που διαφημίζουν από χτες και που προτείνουν και δοκιμή στα καταστήματα; Edited by motor
Link to comment
Share on other sites

Στον τιμολογιακό τομέα και στις προσφορές οι άλλοι 2 είναι σίγουρα πολλά χρόνια πίσω. Αν δεν ήταν η WIND, η κινητή στην Ελλάδα θα ήταν τελείως διαφορετική( προς το χειρότερο).

 

Δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα!Μέχρι και το 1998 η κινητή τηλεφωνία ήταν πανάκριβη!!!Όταν μπήκε η Cosmote οι τιμές έγιναν πολύ πιο προσιτές!Είχε πιο ας πούμε ξεκάθαρες χρεώσεις κ.α.!Μπορεί να μην το θυμάσαι (ανάλογα και την ηλικία σου)

 

Μετά από αρκετά χρόνια το καρτέλ δυνάμωσε επικίνδυνα!Η Wind (TIM) πέταγε διάφορες προσφορές ΑΛΛΑ ξαφνικά έκανε διάφορες αλλαγές σε υπάρχοντες πελάτες και προγράμματα και δεν την εμπιστευόταν πολύς κόσμος!Σε συνδυασμό και με την κακή κάλυψη σε σχέση με τους άλλους δύο πήρε για τα καλά την κάτω βόλτα!Στην συνέχεια και τώρα τελευταία πάλι κάνει κάτι καλές προσφορές κατά διαστήματα αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι για να μπορεί κάποιος να την εμπιστευτεί απόλυτα!Ναι....θα κοιτάξω την τσέπη μου αλλά θα κοιτάξω και την δουλειά μου!Αν εκεί που κινούμαι το ίντερνετ σέρνεται (μην μου πει κανείς για το τραγικό EDGE) τότε δώρο άδωρο!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα!Μέχρι και το 1998 η κινητή τηλεφωνία ήταν πανάκριβη!!!Όταν μπήκε η Cosmote οι τιμές έγιναν πολύ πιο προσιτές!Είχε πιο ας πούμε ξεκάθαρες χρεώσεις κ.α.!Μπορεί να μην το θυμάσαι (ανάλογα και την ηλικία σου)

 

Μετά από αρκετά χρόνια το καρτέλ δυνάμωσε επικίνδυνα!Η Wind (TIM) πέταγε διάφορες προσφορές ΑΛΛΑ ξαφνικά έκανε διάφορες αλλαγές σε υπάρχοντες πελάτες και προγράμματα και δεν την εμπιστευόταν πολύς κόσμος!Σε συνδυασμό και με την κακή κάλυψη σε σχέση με τους άλλους δύο πήρε για τα καλά την κάτω βόλτα!Στην συνέχεια και τώρα τελευταία πάλι κάνει κάτι καλές προσφορές κατά διαστήματα αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι για να μπορεί κάποιος να την εμπιστευτεί απόλυτα!Ναι....θα κοιτάξω την τσέπη μου αλλά θα κοιτάξω και την δουλειά μου!Αν εκεί που κινούμαι το ίντερνετ σέρνεται (μην μου πει κανείς για το τραγικό EDGE) τότε δώρο άδωρο!

 

Ως ένα βαθμό θα συμφωνήσω μαζί σου. Ξέρω πολύ καλά την ιστορία της κινητής στην Ελλάδα μιας και έχω κινητό από το 1998. Τα τελευταία χρόνια με το F2G2 έχω πάντα πρώτος τις καλύτερες προσφορές της αγοράς και μετά οι άλλες εταιρίες, αλλά ΠΑΝΤΑ δίνουν λιγότερα από την WIND.Δεν νομίζω να αμφιβάλει κανείς για αυτό.Βγάζει κάτι καλό η WIND και μετά τρέχουν οι άλλοι να αντιγράψουν. Επίσης τα τελευταία 2 χρόνια έχει αλλάξει πολιτική και δεν κάνει τα λάθη που αναφέρεις πιο πάνω με τις ξαφνικές αλλαγές στα πακέτα. Δείχνει πιο σοβαρή εταιρία πλέον από τις άλλες 2 και κάνει σοβαρή προσπάθεια να διορθώσει το δίκτυο της γιατί έμεινε πίσω παλεύοντας με την χρεωκοπία οπότε και είχε αλλάξει τις προτεραιότητες της. Στα σημεία που κινούμε υπάρχει το αναβαθμισμένο δίκτυο της WIND και στην κυριολεξία πάει σφαίρα σε σχέση με το εταιρικό μου VODAFONE. Οπότε οι άλλες 2 εταιρίες για μένα είναι σαν να μην υπάρχουν και πραγματικά γελάω με τις προσφορές τους και τα SUPER δίκτυα τους και αναμένω την CYTA να δω τι θα πλασάρει στην αγορά. Δεν είμαι οπαδός καμίας εταιρίας. Πάω σε όποια μου προσφέρει τα περισσότερα με το μικρότερο κόστος!

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ως ένα βαθμό θα συμφωνήσω μαζί σου. Ξέρω πολύ καλά την ιστορία της κινητής στην Ελλάδα μιας και έχω κινητό από το 1998. Τα τελευταία χρόνια με το F2G2 έχω πάντα πρώτος τις καλύτερες προσφορές της αγοράς και μετά οι άλλες εταιρίες, αλλά ΠΑΝΤΑ δίνουν λιγότερα από την WIND.Δεν νομίζω να αμφιβάλει κανείς για αυτό.Βγάζει κάτι καλό η WIND και μετά τρέχουν οι άλλοι να αντιγράψουν. Επίσης τα τελευταία 2 χρόνια έχει αλλάξει πολιτική και δεν κάνει τα λάθη που αναφέρεις πιο πάνω με τις ξαφνικές αλλαγές στα πακέτα. Δείχνει πιο σοβαρή εταιρία πλέον από τις άλλες 2 και κάνει σοβαρή προσπάθεια να διορθώσει το δίκτυο της γιατί έμεινε πίσω παλεύοντας με την χρεωκοπία οπότε και είχε αλλάξει τις προτεραιότητες της. Στα σημεία που κινούμε υπάρχει το αναβαθμισμένο δίκτυο της WIND και στην κυριολεξία πάει σφαίρα σε σχέση με το εταιρικό μου VODAFONE. Οπότε οι άλλες 2 εταιρίες για μένα είναι σαν να μην υπάρχουν και πραγματικά γελάω με τις προσφορές τους και τα SUPER δίκτυα τους και αναμένω την CYTA να δω τι θα πλασάρει στην αγορά. Δεν είμαι οπαδός καμίας εταιρίας. Πάω σε όποια μου προσφέρει τα περισσότερα με το μικρότερο κόστος!

 

Ναι, αλλά αυτήν την αναβάθμιση την ακούμε 2 χρόνια τώρα και την βλέπουμε σε πολύ περιορισμένες περιοχές. Καταρχήν, αφορά τις ταχύτητες κατά πρώτο λόγο και όχι την κάλυψη. Καταλαβαινεις ότι όσο φθηνά και προσιτά πακέτα και αν δώσει, όσον αφορά το Internet, δεν έχει την ίδια αξία με τις άλλες 2, διότι όποιος βρίσκεται ιδίως σε επαρχιακές περιοχές, έχει πιο πολλές πιθανότητες να μην τα χρησιμοποιήσει, λόγω ανεπαρκούς κάλυψης 3G... Προσωπικά, επειδή έχω και έναν F2G αριθμό φοιτητικό, με την Wind ψάχνω να δω αν θα έχει κάπου 3G (μπορεί να έχει, μπορεί όχι) ενώ με τις άλλες 2 μου κάνει εντύπωση αν κάπου δεν έχει 3G...

 

Επομένως για πολλούς, πιο πολύ αξία έχουν τα 500 MB με 5 ευρώ ως (παρατεταμένη) προσφορά, παρά το 1GB με 15 ευρώ ως μόνιμο πακέτο.Τα μεν 500 MB μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σχεδόν παντού, το δε 1 GB όμως.... (Αν και στην τελευταία σύγκριση, πιο συμφέρουσα προσφορά είναι 5 €/500 MB, η οποία τρέχει μήνες τώρα...)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά αυτήν την αναβάθμιση την ακούμε 2 χρόνια τώρα και την βλέπουμε σε πολύ περιορισμένες περιοχές. Καταρχήν, αφορά τις ταχύτητες κατά πρώτο λόγο και όχι την κάλυψη. Καταλαβαινεις ότι όσο φθηνά και προσιτά πακέτα και αν δώσει, όσον αφορά το Internet, δεν έχει την ίδια αξία με τις άλλες 2, διότι όποιος βρίσκεται ιδίως σε επαρχιακές περιοχές, έχει πιο πολλές πιθανότητες να μην τα χρησιμοποιήσει, λόγω ανεπαρκούς κάλυψης 3G... Προσωπικά, επειδή έχω και έναν F2G αριθμό φοιτητικό, με την Wind ψάχνω να δω αν θα έχει κάπου 3G (μπορεί να έχει, μπορεί όχι) ενώ με τις άλλες 2 μου κάνει εντύπωση αν κάπου δεν έχει 3G...

 

Επομένως για πολλούς, πιο πολύ αξία έχουν τα 500 MB με 5 ευρώ ως (παρατεταμένη) προσφορά, παρά το 1GB με 15 ευρώ ως μόνιμο πακέτο.Τα μεν 500 MB μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σχεδόν παντού, το δε 1 GB όμως.... (Αν και στην τελευταία σύγκριση, πιο συμφέρουσα προσφορά είναι 5 €/500 MB, η οποία τρέχει μήνες τώρα...)

 

Θα διαφωνήσω ότι αφορά μόνο την ταχύτητα. Στο σπίτι μου μέχρι και πριν 2 χρόνια είχα μόνο 2,5G 5/5 γραμμές. Ξυπνάω μια μέρα και τα 2 κινητά μου f2g και Q εκτός δικτύου. Την άλλη μέρα παίρνω τηλέφωνο την WIND να δηλώσω το πρόβλημα και μου απαντάνε ότι το γνωρίζουν και ότι στις επόμενες ώρες θα έχετε σήμα. Όντως το σήμα επανήλθε και από τότε είναι 3,5G που το εταιρικό μου Vodafone δεν πιάνει μία μπροστά στην ταχύτητα της WIND. Οπότε εκεί που μπορούν καλύπτουν και την κάλυψη. Σίγουρα θέλει πολύ δουλειά ακόμα αλλά τα πρώτα αποτελέσματα έχουν φανεί. Το βλέπω στην καθημερινότητα μου. Και εννοείτε αν προτεραιότητα σου είναι το internet πας στην εταιρία με το καλύτερο σήμα στις περιοχές που βρίσκεσαι. Στις δική μου περίπτωση είναι η WIND οπότε απολαμβάνω και τις καλύτερες προσφορές :p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

@snapp

Θα συμφωνήσω με τον kotsianis7!

 

Όσον αφορά τις αλλαγές.....μέχρι τώρα η Wind και η Vodafone έχουν τις περισσότερες αλλαγές στις χρεώσεις των προγραμμάτων τους!Η Cosmote (ακόμα!) δεν έκανε τέτοιες αυξήσεις!Μόνο στα καρτοκινητά ακολούθησε το μοτίβο των 6 μηνών!

 

Όσον αφορά την κάλυψη.....δεν κινούμαι μόνο σε 1 μέρος αλλά σε αρκετά, είτε στην Αττική είτε σε επαρχία!Η Wind σε αυτό το κομμάτι χάνει σε μεγάλο βαθμό!Για το ότι αφουγκράζεται τα "παράπονα" των πελατών της στην κάλυψη......θα σου πω 2 παραδείγματα κυρίως στις περιοχές που κινούμαι.......!

1.Δάφνη κοντά στην πυροσβεστική, στο γήπεδο.....ανύπαρκτη!Όλο προβλήματα!Και έχει επισημανθεί αρκετές φορές στο τηλεφωνικό κέντρο! :mad:

2.Κεντρική Πλατεία Νέας Σμύρνης....καθόλου σταθερό σήμα 3G, και κατά βάση EDGE!!!Το γέλιο είναι ότι υπάρχουν κεραίες στο γήπεδο του Πανιωνίου...! :wacko:

 

Υπάρχουν και άλλα σε κεντρικότατα σημεία!Και δεν μιλάω καν για το καινούριο δίκτυο!Για το ότι εσύ πήρες τηλέφωνο και ξαφνικά από 2.5g είχες 3.5g μέσα σε λίγες ώρες δεν σημαίνει ότι πήγαν και εγκατέστησαν καινούρια κεραία!Απλά υπήρχε κάποιο προσωρινό πρόβλημα που δεν το είχαν πάρει χαμπάρι και το έφτιαξαν με συνοπτικές διαδικασίες!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εξυπακούεται ότι μια μικρή βελτίωση στην κάλυψη γίνεται... Ίσως ήμουν απόλυτος πριν! Αλλά είναι πολύ μικρή η βελτίωση και ελάχιστα ορατή... ξαναλέω πως το παράξενο στις ανταγωνιστριες είναι όταν δεν έχουν 3G:p και σαφώς αν στο UMTS είχε έστω ίδια κάλυψη κανείς δεν θα απαιτούσε, προς το παρόν, 4G..Αλλά τώρα έχει πολύ λιγότερο απ'το 1 & καθόλου απ'τ'άλλο...

 

Και όταν κράζουμε δημόσια ή σε forum ή στο FB το κάνουμε μπας & πάρει τίποτα τ'αυτί τους για να κερδίσουμε όλοι... Και εμείς και αυτοί....

Link to comment
Share on other sites

@snapp

 

Υπάρχουν και άλλα σε κεντρικότατα σημεία!Και δεν μιλάω καν για το καινούριο δίκτυο!Για το ότι εσύ πήρες τηλέφωνο και ξαφνικά από 2.5g είχες 3.5g μέσα σε λίγες ώρες δεν σημαίνει ότι πήγαν και εγκατέστησαν καινούρια κεραία!Απλά υπήρχε κάποιο προσωρινό πρόβλημα που δεν το είχαν πάρει χαμπάρι και το έφτιαξαν με συνοπτικές διαδικασίες!

 

Δεν είχα ποτέ μου 3,5G και τώρα έχω λόγω της αναβάθμισης του δικτύου στο σπίτι μου! Δεν λέω ότι έχει παντού σήμα. Έχει πολύ δρόμο ακόμα να καλύψει. Πάντως εκεί που το έχει αναβαθμίσει είναι άψογο!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ μου 3,5G και τώρα έχω λόγω της αναβάθμισης του δικτύου στο σπίτι μου! Δεν λέω ότι έχει παντού σήμα. Έχει πολύ δρόμο ακόμα να καλύψει. Πάντως εκεί που το έχει αναβαθμίσει είναι άψογο!

 

Αυτό είναι όμως που λένε και οι άλλοι!Δηλαδή....όπως λέει η Wind "εκεί που έχει μπει το νέο δίκτυο πετάει", έτσι βγαίνει και η Cosmote-Vodafone και σου λέει την ίδια ατάκα αλλά από την πλευρά του 4G!Όσον αφορά το 3G σου λένε ότι εμείς πιάνουμε σε περισσότερα σημεία στην Ελλάδα όταν οι άλλοι είναι ακόμα με 2G! ;)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στις δική μου περίπτωση είναι η WIND οπότε απολαμβάνω και τις καλύτερες προσφορές :p

Είμαι και εγώ από τους "τυχερούς" που καλύπτομαι από σήμα & ιντερνετ της wind, οπότε κάνω και μεγάλη οικονομία, γιατί έχερι μακράν τις καλύτερες προσφορές ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφού είδα το βιντεάκι του πρόεδρου καμιά αρκετές φορές είδα ότι έχουν αναβαθμίσει σε πάρα πόλες περιοχές στην επαρχία (προς το τέλος του βίντεο περνάνε πολύ γρήγορα και μερικές δεν τις είδα).

 

Μερικές από αυτές είναι (και σε κάποιες μπορώ να το επιβεβαιώσω):

 

Τρίπολη, Γύθειο, Πάτρα, Λαμία, Βόλος, Λάρισα, Καρδίτσα, Τρίκαλα, Ιωάννινα, Κέρκυρα, Λευκάδα, Κεφαλλονιά, Ζάκυνθος, Έδεσα, Κιλκίς, Δράμα, Σάμος, Κάλυμνος, Κως, Ρόδος, Χανιά, Ρέθυμνο, Ηράκλειο, Αγ. Νικόλαος, Πολύγυρος, Αλεξανδρούπολη, Σαντορίνη, Άμφισσα, Ηγουμενίτσα, Κως, Κυπαρισσία, Κομοτηνη, Ξάνθη, Ορεστιάδα, Χίος, Μέτσοβο, Πολύγυρος, Πάρος, Νάξος, Καρδίτσα, κ.λ.π.

 

 

Απορώ γιατί δεν αναβαθμίζουν και τον χάρτη ( http://www.wind.gr/gr/wind...is-kinitis/3g/ ) τόσο καιρό να ξέρουμε τι μας γίνεται γιατί νομίζουμε ότι δεν έχει επεκταθεί η κάλυψη αλλά τελικά έχει συμβεί. Για κάποιο που μπαίνει να δει τον χάρτη απογοητεύεται επειδή δεν βλέπει όλα τα σημεία που έχουν αναβαθμίσει.

 

 

Άντε να δούμε.....

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα και το 3G της Wind τα τελευταία 3 χρόνια που διαθέτω Wind έχει βελτιωθεί αρκετά, άλλωστε δεν είναι τυχαίο που από μόνη της η Wind δίνει την δυνατότητα για δωρεάν δοκιμή δικτύου.
Link to comment
Share on other sites

Το σήμα και το 3G της Wind τα τελευταία 3 χρόνια που διαθέτω Wind έχει βελτιωθεί αρκετά, άλλωστε δεν είναι τυχαίο που από μόνη της η Wind δίνει την δυνατότητα για δωρεάν δοκιμή δικτύου.

Indeed! Προσφέρει δωρεάν δοκιμή (και μάλιστα με ενσωματομένα λεπτά και mb), οπότε δείχνει ότι έχει εμπιστοσύνη στο δίκτυο της, γιατί όντως έχει κάνει δουλεία

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα και το 3G της Wind τα τελευταία 3 χρόνια που διαθέτω Wind έχει βελτιωθεί αρκετά, άλλωστε δεν είναι τυχαίο που από μόνη της η Wind δίνει την δυνατότητα για δωρεάν δοκιμή δικτύου.

 

Indeed! Προσφέρει δωρεάν δοκιμή (και μάλιστα με ενσωματομένα λεπτά και mb), οπότε δείχνει ότι έχει εμπιστοσύνη στο δίκτυο της, γιατί όντως έχει κάνει δουλεία

 

Παιδιά συγνώμη τώρα και εγώ 10 χρόνια wind εχω αλλα είναι απαντήσεις αυτές με επιχειρήματα?Λες και είστε μέλη της εταιρίας γράφετε.Γράψτε απλά, ειμαι στην τάδε περιοχή και παλια δεν είχα 3.5G ενώ τώρα εχω ή εκανα αυτό το ταξίδι και παρατήρησα αυτή την κάλυψη.Αυτό θα βοηθήσει όλους μας να καταλάβουμε αν έχει βελτιωθεί το δίκτυο .Απλά και κατανοητά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...