Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 14/3/2024 at 5:31 ΜΜ, Chrischal1908 said:

Ποτέ δεν είπα τέλος του 2023! Αλλά αρχές του 2025! Τα 2 δις υλοποιούνται αλλά σταδιακά. Φέτος θα φτάσουμε κοντά στο δις για 5G και τις οπτικές ίνες NOVA Fiber. Μετά θα δούμε και τι θα γίνει με την πώληση...

https://www.newsbeast.gr/technology/arthro/10662776/attiki-100-optiki-ina-se-pano-apo-150-000-noikokyria-kai-epicheiriseis-meso-tou-nova-fiber

Χρήστο έλεγες πάντα μεχρι το τέλος του χρόνου. Το λάθος που κάνεις είναι ότι δεν υπολογίζεις την κίνηση που αυξάνεται. Οι επενδύσεις είναι δυναμικές και εννοώ ότι το allocation αλλάζει. Αν για παράδειγμα αρχίζει να μπουκώνει το δίκτυο σε περιοχές υψηλής σημασίας η επαρχία θα έρθει νούμερο 3. Άρα πάει περίπατο η επέκταση. Τα νούμερα των επενδύσεων δε σημαίνουν τίποτα απολύτως. Πρέπει να βλέπεις την αγορά και να προσαρμόζεσαι.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φιλοθέη, σπανίως τέτοιες ταχύτητες με nova 4G. Να πω ότι έχει 5G, δοκιμαστικά εγώ τι γύρισα σε 4G

IMG_5955.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Gv2008 said:

Φιλοθέη, σπανίως τέτοιες ταχύτητες με nova 4G. Να πω ότι έχει 5G, δοκιμαστικά εγώ τι γύρισα σε 4G

IMG_5955.png

Μήνα- μήνα θα το βλέπεις και αλλού. Προς το παρόν περιμένουμε αν δούμε την κίνηση της Μ Εβδομάδας στο δίκτυο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chrischal1908 said:

Μήνα- μήνα θα το βλέπεις και αλλού. Προς το παρόν περιμένουμε αν δούμε την κίνηση της Μ Εβδομάδας στο δίκτυο. 

Νομίζω ότι δεν θα έχει κίνηση, θα φύγει κόσμος παρά τα οικονομικά προβλήματα. Εγώ έχω συμβόλαιο στη nova μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2025. Αν το δίκτυο δεν έχει αλλάξει αισθητά και δεν είναι έστω 2ο και φυσικά αν δεν μου κάνουν καλύτερη προσφορά, θα φύγω. Αλλά μέχρι τότε είναι η διορία που τους δίνω. Είδωμεν 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gv2008 said:

Νομίζω ότι δεν θα έχει κίνηση, θα φύγει κόσμος παρά τα οικονομικά προβλήματα. Εγώ έχω συμβόλαιο στη nova μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2025. Αν το δίκτυο δεν έχει αλλάξει αισθητά και δεν είναι έστω 2ο και φυσικά αν δεν μου κάνουν καλύτερη προσφορά, θα φύγω. Αλλά μέχρι τότε είναι η διορία που τους δίνω. Είδωμεν 

Θα υπάρξει αισθητή βελτίωση μέχρι το χρονικό διάστημα που αναφέρεις. Εγώ έχω μέχρι 3/26. Κίνηση στο δίκτυο κινητής από τους χρήστες με τα δεδομένα!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chrischal1908 said:

Θα υπάρξει αισθητή βελτίωση μέχρι το χρονικό διάστημα που αναφέρεις. Εγώ έχω μέχρι 3/26. Κίνηση στο δίκτυο κινητής από τους χρήστες με τα δεδομένα!

Κατάλαβα τι εννοείς. Αν ο κόσμος φύγει δεν θα έχει κίνηση το δίκτυο! Για να δούμε τι θα γίνει μέχρι τον Αύγουστο του 25. Όλο και κάτι θα κάνουν 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω με ένα φίλο μου που μένει για λίγες μέρες στον παράδεισο  Αμαρουσίου, εδώ και μια βδομάδα σχεδόν, χωρίς καμία διακοπή και πεντακάθαρα, που εδώ στο βόλο δεν συνέβαινε. Νομίζω οδό Δοϊράνης μου είπε. 

όροφο πρώτο 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...