Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,υπάρχει περίπτωση αν χαλάσει η πλακέτα του 5s να αλλαχτεί και να λειτουργεί κανονικά;Η δεν αλλάζει και πάμε για καινούργιο;
Ho bisogno di una vacanza!Vorrei volare via di qui...Ho bisogno di viaggiare.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,υπάρχει περίπτωση αν χαλάσει η πλακέτα του 5s να αλλαχτεί και να λειτουργεί κανονικά;Η δεν αλλάζει και πάμε για καινούργιο;
Από το σέρβις εννοείς? Αν είσαι στην εγγύηση θα σου δώσουν άλλο κινητό, ανακατασκευασμένο.

Έχεις κάποιο θέμα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Γνωριζει κανεις το συγκεκριμενο προγραμμα κ εαν κανει δουλεια γιατι σκεφτομαι να το βαλω.

Υποψιν δεν ειμαι jailbreak.

 

Ευχαριστω πολυ,

 

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Γνωριζει κανεις το συγκεκριμενο προγραμμα κ εαν κανει δουλεια γιατι σκεφτομαι να το βαλω.

Υποψιν δεν ειμαι jailbreak.

 

Ευχαριστω πολυ,

 

Γιαννης

 

Νομίζω το είχα στο symbian και ήταν παντελώς άχρηστο.

Για άιφον δεν ξέρω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το είχα στο symbian και ήταν παντελώς άχρηστο.

Για άιφον δεν ξέρω.

 

οκ.Σε ευχαριστω για την απαντηση.Τιποτα παρομοιο γνωριζεις αν υπαρχει? το κινητο μου ειναι χωρις jailbreak.

Link to comment
Share on other sites

οκ.Σε ευχαριστω για την απαντηση.Τιποτα παρομοιο γνωριζεις αν υπαρχει? το κινητο μου ειναι χωρις jailbreak.

Kάτι παρόμοιο όχι, αλλά τώρα που το λές, δωρεάν είναι. Ας το δοκιμάσουμε, δεν χάνουμε κάτι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Kάτι παρόμοιο όχι, αλλά τώρα που το λές, δωρεάν είναι. Ας το δοκιμάσουμε, δεν χάνουμε κάτι.

 

Καλως.Σε ευχαριστω πολυ κ παλι.Καλο σου βραδυ:)

Link to comment
Share on other sites

Από το σέρβις εννοείς? Αν είσαι στην εγγύηση θα σου δώσουν άλλο κινητό, ανακατασκευασμένο.

Έχεις κάποιο θέμα?

 

Έχω δει μια αγγελία που το δίνει & γράφει πως η πλακέτα χάλασε (λογικά)από πέσιμο... Και αναρωτιέμαι αν αξίζει η αγορά και μετά να το φτιάξω αν φτιάχνεται....Αν είναι να κοστίσει αρκετά θα κοιτάξω για αγορά καινούργιο 4s ή 5....

Ho bisogno di una vacanza!Vorrei volare via di qui...Ho bisogno di viaggiare.. :D
Link to comment
Share on other sites

Μη το σκέφτεσαι. Πήγαινε απευθείας σε καινούριο με εγγύηση. Θα τα βγάλει τα λεφτά του. Αρκεί να το λιώσεις σε ότι σου προσφέρει. Αλλιώς υπάρχουν και άλλες επιλογές με χαμηλότερο κόστος.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασες καινούρια συσκευή?

 

Το 5s όταν κυκλοφόρησε.

Τα έβγαζε δωρεάν αλλά τώρα όχι!

Άλλαξε κάτι ή πρέπει να κάνω κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Το 5s όταν κυκλοφόρησε.

Τα έβγαζε δωρεάν αλλά τώρα όχι!

Άλλαξε κάτι ή πρέπει να κάνω κάτι άλλο;

Κανονικά θα'πρεπε. κάνε ένα login/logout και από τις ρυθμίσεις αλλά και στο Appstore. Και μία επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να τα κατεβάσεις. Μπορεί να μην σου ζητήσει να πληρώσεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η γκαντεμια μου δεν έχει όρια.. Αγόρασα το απόγευμα iPhone 5s από Πλαίσιο και δεν μου αναγνωρίζει την κάρτα σιμ με τίποτα...

 

Βασικά μου έκανε την καλή και την είδε, έκανα ενεργοποίηση και μετά έκανε ένα reset και από τότε τίποτα ... Δοκίμασα και άλλη sim .. Τίποτα..

 

Αύριο πρωί θα το επιστρέψω... Λογικά δεν πρέπει να μου δώσουν άλλο ?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και οφείλουν να σου δώσουν άλλο, καινούριο, σφραγισμένο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και οφείλουν να σου δώσουν άλλο, καινούριο, σφραγισμένο.

 

Το λογικό έτσι είναι ...ελπίζω να μην μου πουν κανά κουλό να το στείλουμε στην Apple να δούμε τι θα μας πουν.

 

Είναι καθαρά hardware πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο δεν έχει DOA στα iphone (δεν ξέρω αν έχει στα αλλά κινητά). Το κινητό σου θα παει στο service και θα πάρεις ανακατασκευασμένο (εκτός κι αν γίνει καμία έκπληξη και στο αλλάξουν επι τόπου που δεν το νομίζω).
:)
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο δεν έχει DOA στα iphone (δεν ξέρω αν έχει στα αλλά κινητά). Το κινητό σου θα παει στο service και θα πάρεις ανακατασκευασμένο (εκτός κι αν γίνει καμία έκπληξη και στο αλλάξουν επι τόπου που δεν το νομίζω).

 

Το ότι δεν έχει το πλαίσιο DOA δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει ο "νόμος" του DOA. Ας του το αλλάξει η εισαγωγική.

Στη θέση σου φίλε alex δεν θα δεχόμουν τίποτα άλλο εκτός από καινούργιο τηλ. Και αν ισχύει κάτι τέτοιο στο πλαίσιο, τότε να το ξέρουμε να μην ψωνίζουμε από εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν έχει το πλαίσιο DOA δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει ο "νόμος" του DOA. Ας του το αλλάξει η εισαγωγική.

Στη θέση σου φίλε alex δεν θα δεχόμουν τίποτα άλλο εκτός από καινούργιο τηλ. Και αν ισχύει κάτι τέτοιο στο πλαίσιο, τότε να το ξέρουμε να μην ψωνίζουμε από εκεί...

 

Φίλοι μου πήγα σήμερα νωρίς νωρίς.

 

Μου είπαν αυτό που φοβόμουν..οτι πρέπει να το στείλουν στην Αρβατο για να το δουν και και και...

 

Και τους λέω εγώ εχθές έσκασα 980 ευρώ και θέλω άλλο τηλ...δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω ούτε 1 ημέρα.

 

Συνέχιζε να μου λέει τα δικά του...και του λέω εγώ το τηλ δεν το θέλω...το κάνω δώρο στο Πλαίσιο, και σηκώνομαι και φεύγω.

 

Κατεβαίνω κάτω στο ισόγειο και με πιάνει ο υπεύθυνος...του εξηγώ την κατάσταση και μου λέει πάμε να στείλουμε αίτημα για αντικατάσταση και θα μας απαντήσουν μέσα στην ημέρα...

 

Οπότε περιμένω...

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω... δεν ξέρω κατα πόσο φταίει το Πλαίσιο..μάλλον η apple τα έχει κάνει #@$%..

 

Κάτι πρέπει να γίνει όμως..δεν γίνεται να σκάς μια μικρή περιουσία και να μην έχεις doa... σε άλλες χώρες το πας στο apple store και αυθημερόν έχεις άλλο.

 

Τώρα θα μου πεις μακάρι ήταν αυτό το μόνο πρόβλημα μας... μαζί σας και εγώ..

 

Αλλά και εγώ σαν καταναλωτής πρέπει να εξυπηρετούμε με τον καλύτερο τρόπο

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω... δεν ξέρω κατα πόσο φταίει το Πλαίσιο..μάλλον η apple τα έχει κάνει #@$%..

 

Κάτι πρέπει να γίνει όμως..δεν γίνεται να σκάς μια μικρή περιουσία και να μην έχεις doa... σε άλλες χώρες το πας στο apple store και αυθημερόν έχεις άλλο.

 

Τώρα θα μου πεις μακάρι ήταν αυτό το μόνο πρόβλημα μας... μαζί σας και εγώ..

 

Αλλά και εγώ σαν καταναλωτής πρέπει να εξυπηρετούμε με τον καλύτερο τρόπο

 

Όχι φίλε μου, δεν φταίει η άπλ καθόλου.

Ο νόμος λέει αυτά που λέει.

Απλά με τα άιφον δεν μπορούν να κάνουν τη γνωστή εξυπνάδα, δηλαδή να πάρουν πίσω τη συσκευή από εσένα, να τη συσκευάσουν ξανά και να την πουλήσουν για καινούρια.

Επειδή θα φαίνεται ότι η συσκευή έχει ενεργοποιηθεί ήδη. Ακόμα και από αυτό σε προφυλάσσει η πρακτική της άπλ. Γι αυτό βλέπεις πολλά μαγαζιά και λένε ότι δεν δίνουν doa στο αιφον. Δεν έχει καμία σχέση με την άπλ, το doa και μάλιστα 14 ημέρες, είναι νόμιμη υποχρέωση του μαγαζιού.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο την επομενη φορα προσεχουμε απο που αγοραζουμε και εαν προσφερουν DOA τα μαγαζια
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...