Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει κανένας περιορισμός στα data, κάποιο Σκάλωμα έχει φαει . Όσο για την οργάνωση των διακοπτών δεν υπάρχει τέτοιο μενού ...επισυναπτω εικόνα.

Ξεκουμπώστε το μυαλό σας τόσο συχνά όσο και το παντελόνι σας

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει κανένας περιορισμός στα data, κάποιο Σκάλωμα έχει φαει . Όσο για την οργάνωση των διακοπτών δεν υπάρχει τέτοιο μενού ...επισυναπτω εικόνα.

Και όμως υπάρχει.... ;)

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=55203&stc=1&d=1420654053

 

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=55204&stc=1&d=1420654053

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν υπάρχει αυτό το μενού ...

Ξεκουμπώστε το μυαλό σας τόσο συχνά όσο και το παντελόνι σας

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

μπες μεσα στο forum κια δες

 

https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Category/371-Xiaomi-Mi-3-WCDMA-TD/

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απ 'οσες rom εχω περάσει δουλευει πολύ καλά , είναι η 4,11,4. τι παραπάνω θα έχω αν του βάλω την 5,1,5 ?

Ξεκουμπώστε το μυαλό σας τόσο συχνά όσο και το παντελόνι σας

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγγνωμη απο ολους τους κατοχους xiaomi m3 και εγω το παρειγγγειλα απο το alliexpress αλλα ποτε δεν μου ηρθε διοτι μου εγραψαν οτιεχουν προβλημα με το τελωνειο.Τα λεφτα μου τα πηρα πισω γρηγορα αλλα τα παρελκομενα xiaomi pistons ii και θηκη aluminum metal with tempered glass μου εμειναν.Φυσικα τα pistons παιζουν τελεια και θα τα χρησιμοποιησω αλλα την θηκη δεν μπορω.Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει προσωπικο μυνημα αξιζει τον κοπο και κανει 8ευρο

http://www.aliexpress.com/snapshot/6326731091.html?orderId=64471465448979

Link to comment
Share on other sites

μπες μεσα στο forum κια δες

 

https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Category/371-Xiaomi-Mi-3-WCDMA-TD/

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απ 'οσες rom εχω περάσει δουλευει πολύ καλά , είναι η 4,11,4. τι παραπάνω θα έχω αν του βάλω την 5,1,5 ?

Έχεις βάλει stable. Σίγουρα η έκδοση αυτή είναι πιο σταθερή, αλλά πιο ελλειπης όπως βλέπεις και μόνος σου. Εγώ πάντως απ' όταν το πήρα είμαι με developer και εκτός από 1-2 φορές που είχε πρόβλημα η έκδοση και το διόρθωσαν αμέσως, εγώ δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παλι προβλημα το σιχαμενο.

Με την τελευταια αναβαθμιση δεν εχει εφαρμογη ρυθμισεων google και δε συγχρονιζει τιποτα. Καμια ρυθμιση google δε μου εμφανιζεται και στις ρυθμισεις. Εκανα απε-και επανεγκατασταση του playstore αλλα τιποτα.

Επισης οταν παω να κατεβασω album στο micloud γραφει "This may take a bit and we recommend winrar to extract the downloaded zip" και δεν κατεβαινει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Παλι προβλημα το σιχαμενο.

Με την τελευταια αναβαθμιση δεν εχει εφαρμογη ρυθμισεων google και δε συγχρονιζει τιποτα. Καμια ρυθμιση google δε μου εμφανιζεται και στις ρυθμισεις. Εκανα απε-και επανεγκατασταση του playstore αλλα τιποτα.

Επισης οταν παω να κατεβασω album στο micloud γραφει "This may take a bit and we recommend winrar to extract the downloaded zip" και δεν κατεβαινει ποτε.

Για ποια αναβαθμιση μιλας;

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ριναι ιδεα μου ή μετα απο το σημερινο update το κινητο πεταει ακομα πιο πολύ, μου φαίνεται απίστευτα γρήγορο σαν να ειναι σε perform Mode, επισης ειμαι ο μονος ή βελτιωσαν και τα χρωματα της οθόνης , δεν ξέρω για δειτε και εσεις

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Την αγγλοκινεζικη 2παρασκευων πριν

 

Κανε αναβάθμιση εμενα δεν μου εμφανιζε τους λογαριασμούς γενικα αλλα μετα το update ολα κομπλε☺

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Oλα τελεια με το update αλλα ρε γαμ.. Αλλαξαν τον ηχο των πληκτρων και δεν μου αρεσει καθολου

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το θέμα της μπαταρίας πόσο σας κρατάει ; με την 4.3 jb που είχε οταν το αγόρασα μου κρατo;yσε σε power saving mode με αρκετό internet σίγουρα μια μερα και πολλές και ολο το επόμενο πρωι .. με το miui 6 , μόλις γυρίσω σπίτι μετά τη δουλεια ειναι γυρω στα 20-35 % η μπαταρία.

Ξεκουμπώστε το μυαλό σας τόσο συχνά όσο και το παντελόνι σας

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι εντοπισα ενα bug απο το τελευταίο update δεν μπορω να στειλω sms

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Παιδία μετά τα τελευταία κρασαραρισματα που είχα σε κάμερα κτλ έβαλα την smiui και πραγματικά την έχω ευχαριστιθει, αξίζει να την δοκιμάσετε . επίσης μπορώ να έχω και το οικονιδιο του viber που παλιά δεν μπορούσα
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταια ROM οταν πηγαινω στα Themes για να αλλαξω

τον ηχο εκκινησης του κινητου,οπως εκανα με τις προηγουμενες ROM,δεν βλεπω την

επιλογη browse στο κατω μερος της οθονης και μεσω αυτης να επιλεξω τον ηχο που θελω.

Αν ξερει καποιος κατι.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την ομορφη παρεα!!!

Ενδιαφέρομαι για αυτό ο κινητό παιδιά ,είμαι σε δίλημμα βασικά αλλά τέσπα.

Ηερώτηση μου ειναι η εξής, εάν αφήσω μαμά το κινητό με την αγγλοκινέζικη ρομ και αναβαθμίσεις μέσω ΟΤΑ θα είμαι εντάξει?...

Και μια γνώμη σχετικά για αυτό το κινητό και για το vibe x2, είναι στα ίδια χρήματα, κατώτερος επεξεργαστής σχετικα με σναπντρακον (για μένα τουλάχιστον) αλλά πιο καινούριο!!!

Με συγχωρήτε αν βγαίνω εκτος θέματος!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Η

Χαιρετω την ομορφη παρεα!!!

Ενδιαφέρομαι για αυτό ο κινητό παιδιά ,είμαι σε δίλημμα βασικά αλλά τέσπα.

Ηερώτηση μου ειναι η εξής, εάν αφήσω μαμά το κινητό με την αγγλοκινέζικη ρομ και αναβαθμίσεις μέσω ΟΤΑ θα είμαι εντάξει?...

Και μια γνώμη σχετικά για αυτό το κινητό και για το vibe x2, είναι στα ίδια χρήματα, κατώτερος επεξεργαστής σχετικα με σναπντρακον (για μένα τουλάχιστον) αλλά πιο καινούριο!!!

Με συγχωρήτε αν βγαίνω εκτος θέματος!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :cool:

Πάρε το άφοβα φίλος. Δεν έχω άποψη για το Vibe αλλά το xiaomi το έχω 6 μήνες πλέον οπότε στο λέω θα μείνεις σίγουρα ευχαριστημένος. Γιατί να μην βάλεις την ελληνική είτε stable είτε την εβδομαδιαία? Έχουν κάνει τρομερή δουλειά τα παιδιά. Και με την αγγλοκινεζικη πάντως κομπλε θα είσαι λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Τι ανακοινωσε σημερα η χιαομι ρε μαγκες, τριβω τα ματια μου

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Η

Πάρε το άφοβα φίλος. Δεν έχω άποψη για το Vibe αλλά το xiaomi το έχω 6 μήνες πλέον οπότε στο λέω θα μείνεις σίγουρα ευχαριστημένος. Γιατί να μην βάλεις την ελληνική είτε stable είτε την εβδομαδιαία? Έχουν κάνει τρομερή δουλειά τα παιδιά. Και με την αγγλοκινεζικη πάντως κομπλε θα είσαι λογικά.

 

Τρομερη? ηδη 2 φορες στους 2 μηνες που το ειχα εκαναν πολλα λαθοι και αναγκαστήκανε να βγαλουν κιαλλη ρομ μετα σαν FIX..

οχι ευχαριστω δεν θα παρουμε..προτιμηστε official, ακριβος επειδη ειναι official και δεν θα χρειαστείτε περαιτέρω fixιματακια καθε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Τρομερη? ηδη 2 φορες στους 2 μηνες που το ειχα εκαναν πολλα λαθοι και αναγκαστήκανε να βγαλουν κιαλλη ρομ μετα σαν FIX..

οχι ευχαριστω δεν θα παρουμε..προτιμηστε official, ακριβος επειδη ειναι official και δεν θα χρειαστείτε περαιτέρω fixιματακια καθε λιγο!

 

ναι πες την τους κιολας... Περι ορεξεως.. κολοκυθοπιτα!

Link to comment
Share on other sites

ναι πες την τους κιολας... Περι ορεξεως.. κολοκυθοπιτα!

 

δεν τους τν λεω :wacko: αντιθέτως μπραβο που ασχολουντε αλλα αν θες κατι πιο stable και δεν σε ενδιαφερουν τα ελληνικα τοτε η καλητερη επιλογη ειναι η official..

Link to comment
Share on other sites

δεν τους τν λεω :wacko: αντιθέτως μπραβο που ασχολουντε αλλα αν θες κατι πιο stable και δεν σε ενδιαφερουν τα ελληνικα τοτε η καλητερη επιλογη ειναι η official..

 

 

οκ ετσι συμφωνουμε!:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...