Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Gorilla Glass δεν εχει σιγουρα,αν εχει κατι επωνυμο θα ειναι dragontrail οπως το mi2s(αν δε κανω λαθος).

Προστασια εχει σιγουρα επωνυμη η μη.

 

Αν πεσει σε σκληρη επιφανεια(πχ τσιμεντο) με την οθονη,και ενα παραπανω με τη σχεδιαστικη γραμμη που ακολουθει δηλαδη να προεξεχει η οθονη,θα γινει κομματια οπως και καθε αλλη συσκευη.

Λιγες ειναι οι περιπτωσεις που τη γλυτωνουν.

 

Το σημαντικο ειναι να μη γρατζουνιετε ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καποιες ερωτησεις θα ηθελα.

 

1.Ποιο site επιλεγουμε για να μην φαμε καμια μαιμου;

2.Εχει πυξιδα;

3.Εχει otg για το usb;

4.Υποστηριζει lte 4g;

wifi planet
Link to comment
Share on other sites

Καποιες ερωτησεις θα ηθελα.

 

1.Ποιο site επιλεγουμε για να μην φαμε καμια μαιμου;

2.Εχει πυξιδα;

3.Εχει otg για το usb;

4.Υποστηριζει lte 4g;

 

1. merimobiles

2. Ναι

3. Υποστιριζει αλλα δεν εχει καλωδιο μαζι

4. Οχι

Link to comment
Share on other sites

1. merimobiles

2. Ναι

3. Υποστιριζει αλλα δεν εχει καλωδιο μαζι

4. Οχι

Για μαίμού ναι, αλλά από ταλαιπωρία να φάνε ένα κοτέτσι κότες!!!! :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Για μαίμού ναι, αλλά από ταλαιπωρία να φάνε ένα κοτέτσι κότες!!!! :mad: :mad: :mad:

 

Ακομα να παραλαβεις φιλε; εχω παρει τοσες φορες ποτε δεν ειχα προβλημα, κατι παιζει με τις μεταφορικες η τα ελτα εδω

Link to comment
Share on other sites

Ακομα να παραλαβεις φιλε; εχω παρει τοσες φορες ποτε δεν ειχα προβλημα, κατι παιζει με τις μεταφορικες η τα ελτα εδω

Το κινητό έχει κολλήσει Ζυρίχη από 27/5 !!! :mad:

Τα ΕΛΤΑ σηκώνουν τα χέρια ψηλά και μου είπανε σήμερα ότι πρέπει το merimobiles να δει γιατί έχει κολλήσει, αφού αυτό το στέλνει. :( :( :(

Και όλα αυτά με EMS .... :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει κολλήσει Ζυρίχη από 27/5 !!! :mad:

Τα ΕΛΤΑ σηκώνουν τα χέρια ψηλά και μου είπανε σήμερα ότι πρέπει το merimobiles να δει γιατί έχει κολλήσει, αφού αυτό το στέλνει. :( :( :(

Και όλα αυτά με EMS .... :blink: :blink: :blink:

 

Μην τους αφηνεις σε ησυχια, ελπιζω να λυθει συντομα το θεμα, εγω το mi3 παραγγελια 7 μαιου και παραλαβη 17 μαιου και αλλο ενα hongmi που πηρα για εναν φιλο παραγγελια 20 μαιου και ηρθε σημερα με χωρις ems με απλο, δεν ξερω τι να πω :X

Link to comment
Share on other sites

απο το 1:40 και μετα!δεν ξερω εαν ειναι αληθινο..

 

λιγο μουφα μου φαινεται, σαν να εχει παιξει μονταζ γιατι αν παρατηρησεις με το που περναει και η δευτερη ροδα του αυτοκινητου φαινεται σαν να εχει ραγισει το κινητο και μετα μολις το σηκωνει ο τυπος δεν φαινεται τιποτα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έχει κολλήσει εδώ και μέρες στο ίδιο status.. Δεν έχει ανοικτεί ακόμη ο "σάκος" στο αεροδρόμιο (Despatched to overseas (Country code: GR)). Το ίδιο status από 30/05....
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην ψωνισουμε απο vickmall και minideal;Ειχα παλια προβληματα με το merimobiles...στις παραγγελιες.
wifi planet
Link to comment
Share on other sites

ωραια ποιο ειναι το πιο γρηγορο στην αποστολη εαν μπορει καποιος να μας πει που εχει παραλαβει.
wifi planet
Link to comment
Share on other sites

ωραια ποιο ειναι το πιο γρηγορο στην αποστολη εαν μπορει καποιος να μας πει που εχει παραλαβει.

εγω επειτα απο αρκετο διαβασμα εδω φορουμ οπως και στο φορουμ της xiaiomi εδω στην ελλαδα απο αξιοπιστιας -τιμης και γρηγορη αποστολη παραγγειλα στις 5/6 απο ibuygou me postnl..τωρα περιμενω..

Link to comment
Share on other sites

Μην βγαίνετε εκτός θέματος. Για τα καταστήματα υπάρχει ξεχωριστό θέμα.

 

Νομίζω ότι το νήμα αυτό φτιάχτηκε για να παρακολουθούμε το Xiaomi-mi3 για την εξέλιξη του, εάν η πλειοψηφία των ενδιαφερομένων που γράφουν εδώ, ασχολούνται μόνο με τις αποστολές των καταστημάτων, τότε είμαστε όλοι σε λάθος νήμα.

Μας το είπε και ο Moderator ο navi55 , ότι υπάρχουν άλλα νήματα εξειδικευμένα μέσα εδώ στο myphone.gr , που ασχολούνται με τα προβλήματα αυτά.

Αυτό που επισημαίνω ισχύει πιο πολύ για τους νεοεισερχόμενους σ΄αυτό εδώ το νήμα , που δεν διάβασαν τις προηγούμενες σελίδες από την αρχή.

Το πρόβλημα του maddoctor , είναι κατανοητό και σεβαστό και εξαιρείται της κριτικής μου.

Αυτά και ζητώ την κατανόηση σας.

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το νήμα αυτό φτιάχτηκε για να παρακολουθούμε το Xiaomi-mi3 για την εξέλιξη του, εάν η πλειοψηφία των ενδιαφερομένων που γράφουν εδώ, ασχολούνται μόνο με τις αποστολές των καταστημάτων, τότε είμαστε όλοι σε λάθος νήμα.

Μας το είπε και ο Moderator ο navi55 , ότι υπάρχουν άλλα νήματα εξειδικευμένα μέσα εδώ στο myphone.gr , που ασχολούνται με τα προβλήματα αυτά.

Αυτό που επισημαίνω ισχύει πιο πολύ για τους νεοεισερχόμενους σ΄αυτό εδώ το νήμα , που δεν διάβασαν τις προηγούμενες σελίδες από την αρχή.

Το πρόβλημα του maddoctor , είναι κατανοητό και σεβαστό και εξαιρείται της κριτικής μου.

Αυτά και ζητώ την κατανόηση σας.

 

Συμφωνώ και συγνώμη για τα νεύρα μου και για την παρεκτροπή. :(

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το νήμα αυτό φτιάχτηκε για να παρακολουθούμε το Xiaomi-mi3 για την εξέλιξη του, εάν η πλειοψηφία των ενδιαφερομένων που γράφουν εδώ, ασχολούνται μόνο με τις αποστολές των καταστημάτων, τότε είμαστε όλοι σε λάθος νήμα.

Μας το είπε και ο Moderator ο navi55 , ότι υπάρχουν άλλα νήματα εξειδικευμένα μέσα εδώ στο myphone.gr , που ασχολούνται με τα προβλήματα αυτά.

Αυτό που επισημαίνω ισχύει πιο πολύ για τους νεοεισερχόμενους σ΄αυτό εδώ το νήμα , που δεν διάβασαν τις προηγούμενες σελίδες από την αρχή.

Το πρόβλημα του maddoctor , είναι κατανοητό και σεβαστό και εξαιρείται της κριτικής μου.

Αυτά και ζητώ την κατανόηση σας.

 

Αληθεια ειναι οτι πιο πολυ μιλαμε για μαγαζια παρα για το κινητο το ιδιο και τις δυνατοτητες του, αν θελει καποιος μπορει να δει σε προηγουμενες σελιδες, εχουν γινει πολλες προτασεις και αναφορες σε μαγαζια

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και μερικούς κλώνους του κινητού, εάν ψάχνει κάτι που να φαίνεται ΜΙ3, αλλά να μην είναι...

 

Kimi 3, a MTK powered Xiaomi Mi3 Clone, Pricing at $169.99

Xiaomi Mi3 Clone HSEM S6, Pricing Less Than $82

Xiaomi Mi3 Clone?Goophone M3 start to sell

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το κινητό τελικά τι παίζει με το MHL, έχει; Κι αν ναι λειτουργεί κανονικά και για ποια έκδοση πρόκειται;;
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν δοκιμασα αλλα νομιζω ότι άλλη είναι η λειτουργια του HDR...θα το δοκιμασω όμως οκ.

 

 

 

δεν είμαι σιγουρος αν εχει gorilla glass 3 αλλα εχει σιγουρα προστασια, το ειχα διαβασει καπου.Αλλα κ σε βιντεο αντοχης του κιν η οθονη δεν σπαει ευκολα που σημαινει ότι δεν είναι σκετο γυαλι!;)

 

Ορίστε ένα βιντεάκι με τεστ του τήλεφώνου σε GPS και αντοχή οθόνης.

(

)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το κινητό τελικά τι παίζει με το MHL, έχει; Κι αν ναι λειτουργεί κανονικά και για ποια έκδοση πρόκειται;;

 

Απ΄ ότι έχω ακούσει δεν υπάρχει το MHL, γι αυτό χρησιμοποιούμε τα παρακάτω , που κάνουν σχεδόν τις ίδιες λειτουργίες.

Πως μπορώ να κάνω σύνδεση με τηλεόραση, γίνεται απευθείας ή με κάποιο καλώδιο ;

 

Χρειάζεσαι (mini USB 2 HDMI καλώδιο) , ή εαν έχει η TV σου WiFi μπορείς να παίζεις από το τηλέφωνό σου μέσω WiFi

οτιδήποτε θέλεις χωρίς καλώδια και χρησιμοποιώντας το Bubble UPNP από το Google play

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...