Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραγγελία από Eternal Aliexpress 1 τηλ. αξίας 200€ με DHL χωρίς τελωνειο, επόμενη παραγγελία 2 τηλ. 100€ το καθένα από το ίδιο κατάστημα 60 € τελωνείο και 80 € εκτελωνιστικα DHL.

 

Είναι να μη σου τύχει.Εγώ όσες φορές την έχω πατήσει (2 για την ακρίβεια) τα έστειλα πίσω και ευτυχώς έπεσα σε καλό άνθρωπο και ενώ του είπα τα μεταφορικά να μου τα χρεώσει και να μου γυρίσει πίσω μόνο την καθαρή αξία του προιόντος,αυτός μου τα γύρισε όλα.Από τότε λέω πάντα απλό ταχυδρομείο ώστε να έρθει με ΕΛΤΑ απλά πληρώνω κάτι έξτρα για να είναι συστημένο και ας περιμένω λίγο παραπάνω μα όποιος καεί με το χυλό φυσάει και το γιαούρτι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παραγγελία από Eternal Aliexpress 1 τηλ. αξίας 200€ με DHL χωρίς τελωνειο, επόμενη παραγγελία 2 τηλ. 100€ το καθένα από το ίδιο κατάστημα 60 € τελωνείο και 80 € εκτελωνιστικα DHL.
Προφανως δεν σου εβαλαν αποδειξη των 30 δολλαριων για αυτο και πληρωσες.

νομιζω οτι απο 30 ευρω και πανω πληρωνεις τελωνειο.Παντως απο aliexpress και αλλος την εχει πατησει στο θρεντ του hongmi και μαλιστα με ems.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τωρα το ειδα σου ζητω συγνωμη.Απο το μαγαζι που ψωνιζω εχω παρει 13 κινητα και ταμπλετς ολα με DHL και δεν ειχα ποτε προβλημα.

Σε 2-3 μερες απο την παραγγελια το εχεις στα χερια σου.Το να σε πιασει το τελωνειο δεν ειναι θεμα DHL αλλα του μαγαζιου που θα στο στειλει.

Πρεπει να εσωκλειουν αποδειξη εως 30 δολλαριων και να το επισημαινουν σαν δωρο.Ετσι δεν περνας τελωνειο με οτι και να το στειλουν.

Οι φημες οτι πληρωνεις με κουριερ και οχι με ταχυδρομειο,ειναι αρβυλες που περασαν απο τον εναν στον αλλον.Ειναι να μην σου κατσει

η κακια στιγμη καθαρα.Αν αποφασισεις να το παρεις απο spemall μην ξεχασεις να βαλεις το κουπονι που ειχα δωσει πριν λιγες σελιδες.

Παιδιά προσοχή σε αυτά που λέμε.

Το οτι δεν έχει πιάσει κάποιον το τελωνίο δεν σημαίνει οτι δεν είναι υπαρκτός ο κίνδυνος.

 

Προσωπικά για tablet 150€ απο το spemall,πλήρωσα τελωνείο 120€.

Με αποδειξη μέσα που φυσικά δεν την έλαβαν καν υπόψην..

 

Για αυτό προσοχή γιατί άλλος θα πληρώνει μετά και όχι εμείς που συμβουλεύουμε με σιγουριά περι αρβύλων..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι μεταξύ του mi3, lg g2, Nexus 5. Αλλά το mi3 μια και είναι φθηνότερο από τα άλλα δύο τείνω προς αυτό. Το μόνο που με προβληματιζει είναι ότι δεν ξέρουμε αν πραγματικά είναι όντως τόσο τούμπανο και αν όντως είναι το καλύτερο κινητό στον κόσμο αυτή τη στιγμή. Όσοι το έχουν ας πούμε για εμπειρία χρήσης και τυχόν προβλήματα.

Ξέρουμε μέχρι ποια έκδοση θα πάρει το mi3?

Το spemall τελικά είναι έμπιστο?

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή σε αυτά που λέμε.

Το οτι δεν έχει πιάσει κάποιον το τελωνίο δεν σημαίνει οτι δεν είναι υπαρκτός ο κίνδυνος.

 

Προσωπικά για tablet 150€ απο το spemall,πλήρωσα τελωνείο 120€.

Με αποδειξη μέσα που φυσικά δεν την έλαβαν καν υπόψην..

 

Για αυτό προσοχή γιατί άλλος θα πληρώνει μετά και όχι εμείς που συμβουλεύουμε με σιγουριά περι αρβύλων..

 

Ναι είναι αυτό που είπαμε να μη σου κάτσει η στραβή,το είπε και ο φίλος vgls35 άλλωστε. Εννοείτε ότι πάντα θα υπάρχει αυτός ο κίνδυνος.Για αυτό το ebay (δεν ξερω αν το έχουν κανει και άλλα site) έχει πλέον international shipping που εκτός από τα μεταφορικά πληρώνεις και τους φόρους απευθείας όταν κάνεις checkout.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι μεταξύ του mi3, lg g2, Nexus 5. Αλλά το mi3 μια και είναι φθηνότερο από τα άλλα δύο τείνω προς αυτό. Το μόνο που με προβληματιζει είναι ότι δεν ξέρουμε αν πραγματικά είναι όντως τόσο τούμπανο και αν όντως είναι το καλύτερο κινητό στον κόσμο αυτή τη στιγμή. Όσοι το έχουν ας πούμε για εμπειρία χρήσης και τυχόν προβλήματα.

Ξέρουμε μέχρι ποια έκδοση θα πάρει το mi3?

Το spemall τελικά είναι έμπιστο?

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις.

 

φίλε μου και πολύ φτηνότερο δεν το λες,μας έχουν παρει χαμπάρι εκεί στο China και βαράνε τις τιμές λίγο. Το miniDeal.net έχει το 16αρι με τον Snapdragon 459.99 USD (340 ευρώ). Η γνώμη μου,να δώσεις κάτι παραπάνω να πας για nexus 5 μα αν το ψάξεις θα βρεις ελαφρώς μεταχειρισμένα (ημερων κιόλας), ελληνικά να μην τρέχεις αν κάτι στραβώσει,δεν θα έχεις και το αγχος του τελωνείου.Επίσης θα είσαι ήσυχος σε ότι έχει να κάνει με το software,μιας και εγώ μπερδεύτηκα λίγο με τα πολλά forum που έχει η xiaomi και με τις διάφορες roms που βγάζει.Είδα επίσης ότι για να εγκαταστήσεις το Play Store θέλει μια διαδικασία,το ίδιο και με τα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή σε αυτά που λέμε.

Το οτι δεν έχει πιάσει κάποιον το τελωνίο δεν σημαίνει οτι δεν είναι υπαρκτός ο κίνδυνος.

 

Προσωπικά για tablet 150€ απο το spemall,πλήρωσα τελωνείο 120€.

Με αποδειξη μέσα που φυσικά δεν την έλαβαν καν υπόψην..

 

Για αυτό προσοχή γιατί άλλος θα πληρώνει μετά και όχι εμείς που συμβουλεύουμε με σιγουριά περι αρβύλων..

Φιλε μου αν διαβαζες προσεκτικοτερα τι ελεγα,θα καταλαβαινες οτι περι αρβυλων εννοουσα οτι κινδυνευει μονο με κουριερ και οχι με ταχυδρομειο.Απο τελωνειο περναει ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

μας στελνουν εκτος χωρας ευρωπαικης ενωσης.Ειτε το στελνουν με κουριερ ειτε με ταχυδρομειο.

Οπως ειπα πιο πριν ειναι να μην σου τυχει.Κινδυνος υπαρχει παντα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι μεταξύ του mi3, lg g2, Nexus 5. Αλλά το mi3 μια και είναι φθηνότερο από τα άλλα δύο τείνω προς αυτό. Το μόνο που με προβληματιζει είναι ότι δεν ξέρουμε αν πραγματικά είναι όντως τόσο τούμπανο και αν όντως είναι το καλύτερο κινητό στον κόσμο αυτή τη στιγμή. Όσοι το έχουν ας πούμε για εμπειρία χρήσης και τυχόν προβλήματα.

Ξέρουμε μέχρι ποια έκδοση θα πάρει το mi3?

Το spemall τελικά είναι έμπιστο?

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις.

Αδελφε εγω ειχα στα χερια μου και iphone 5 και galaxy s4,το mi3 ειναι ετη φωτος ανωτερο.Τα αλλα 2 που αναφερεις δεν τα εχω δοκιμασει και δεν ξερω τι παιζει.

Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι το mi3 αξιζει με το παραπανω την ταλαιπωρια και τα λεφτα του.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστός ο alien από πάνω!

Κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να τον ευχαριστείς για την απάντησή του και όχι να του τη λες...

Τεσπα, γνώμες ήθελες, οπότε να και η δική μου:

 

Είχα το mi2s και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος!

Σε σημείο που απλά δεν υπήρχε άλλη εταιρία για μένα και το επόμενο μοντέλο θα ήταν 100000% το mi3!

Τώρα μάντεψε πιο κινητό έχω!

Το LG G2 32GB!

Θα σου πω τους λόγους!

1ον) Για ΜΕΝΑ το bezel και γενικά το μέγεθος του Mi3 είναι απαράδεκτο από τη στιγμή που μπορώ με σχεδόν τα ίδια λεφτά να πάρω το LG G2 (340 το mi3 από Κίνα, 360 το LG G2 16αρι από Κίνα ασχέτος που πήρα το 32άρι γιατί HIGH END κινητό με 16GB είναι επίσης απάτη!

2ον) Καθυστερήσανε ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολύ (Ακόμα δεν υπάρχει καλά καλά διαθέσημο το mi3) για να πλασάρουν στην αγορά ένα κινητό με χαρακτηριστικά που η LG έχει πλασάρει στην αγορά εδώ και πάνω από μισό χρόνο! (Ακόμα και Note 3 και Nexus 5 βγήκαν πριν την έκδοση του mi3 με Snapdragon)

3ον) Μπορεί οι Κινέζοι να πιστεύουν ότι είναι μάγκες, αλλά εγώ μ*****ς δεν πιάνομαι! Τι έγινε η χαώδες διαφορά τιμής που είχε το mi2s από τον ανταγωνισμό και μάλιστα ήταν και πολύ μπροστά στα πάντα! Ξαφνικά τα κινητά της ξεκινάνε από 350ευρώ? Και δεν ξέρω αν φταίει η Xiaomi ή τα καπέλα των μεταπωλητών, αλλά σε μένα ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΤΩ από 300 ευρώ που θα έπρεπε!!

4ον) Και για μένα ένα από τα πιο βασικά κριτίρια που δεν πήρα mi3 γιατί νιώθω ότι με δουλεύουν μες στα μούτρα! Πλασάρουν τώρα το μοντέλο των 16GB και μάλιστα ΧΩΡΙΣ LTE σε τόσο υψηλή τιμή! Δηλαδή το 64άρι που θα βγάλουν και θα έχει και LTE θα χτυμήσει 400ευρώ σε μια εποχή που ακόμα και samsung - lg κτλ. ρίχνουν τις τιμές τους??

 

Δηλαδή για κάτσε ρε xiaomi (το λέω εγώ που την είχα φτάσει στο θεό αυτή την εταιρία)!

Το Note 3 κοστίζει 500 ευρώ!

Το LG G2 κοστίζει 380 ευρώ!

Το Nexus κάτω από 400 ευρώ! (Και όλα τα παραπάνω με εγγύηση και χωρίς τελωνείο διότι όλα από ευρώπη!!! Αν ψάξουμε τα ίδια από Κίνα είναι ακόμα πιο φτηνά)

Και έρχονται οι μάγκες οι κινέζοι να μας πλασάρουν ένα 6μηνών καθυστερημένο κινητό σε τιμή σχεδόν ίδια με τον ανταγωνισμό?? Και χωρίς LTE μάλιστα?? Και η τιμή είναι τέτοια ΧΩΡΙΣ να έχουν εξαπλωθεί παγκώσμια! ΧΩΡΙΣ να έχουν τα έξοδα για διαφημήσεις όπως έχουν οι από πάνω κολωσοί! ΧΩΡΙΣ ΧΩΡΙΣ ΧΩΡΙΣ!!!!!

 

Και μη μου πείτε ότι δεν ενδιαφέρεται να εξαπλωθεί!!! ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ενδιαφέρεται αλλιώς ας καθόταν στα αβγά της με τον TEGRA 4 και να πουλούσε Ασία και λίγο παραπέρα!

Εμένα προσωπικά μου φαίνεται ότι δε μας σέβεται!

Αν μας σεβόταν θα έδινε 10 ευρώ παραπάνω να βάλει τον MSM8974 να ήταν τουλάχιστον σε ίδιο επίπεδο με τον ανταγωνισμό!

Δεν το έκανε!

 

Και θα μου πείτε το MIUI... Ωραία, είναι φοβερό!!! Συμφωνώ!

Αλλά όπως λες, αν σου αρέσουν τα smartphones και ασχολείσαι, τότε με μια custom κάνεις καλύτερη δουλειά!

Αλλάζεις και το kernel και ξαφνικά χτυπάς 40αρια στο antutu (πιστεύω ότι από τα λεγόμενά σου αυτό είναι που σε ενδιαφέρει)

Και αυτά δεν τα βγάζω από το μυαλό μου φίλε!

 

Αυτά από μένα! Και άλλη φορά μην θύγεις άτομα που κατά κύριο λόγο χάσανε το χρόνο τους για να σε βοηθήσουν!

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας... Αν και προκάλεσα άθελά μου αντιδράσεις. Τελικά θα συμφωνήσω με τον Ζαχαρία έδωσε ολοκληρωμένη απάντηση κατά την άποψή μου. Αν μπορείς Ζαχαρία να μου στείλεις ένα μήνυμα σε ποιο μαγαζί πήρε το LG g2. Καλό και το Nexus αλλά μας τα χαλάει η μπαταρία. Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας... Αν και προκάλεσα άθελά μου αντιδράσεις. Τελικά θα συμφωνήσω με τον Ζαχαρία έδωσε ολοκληρωμένη απάντηση κατά την άποψή μου. Αν μπορείς Ζαχαρία να μου στείλεις ένα μήνυμα σε ποιο μαγαζί πήρε το LG g2. Καλό και το Nexus αλλά μας τα χαλάει η μπαταρία. Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις

 

Ελπίζω μόνο να σε βοηθήσαμε και όχι να σε μπερδέψαμε.Σε αυτό που λες για την μπαταρία θα συμφωνήσω και εγώ,απλά δεν αναφέρθηκα καθόλου στο G2 γιατί μια φορά το έπιασα στα χέρια μου και αυτό για 5 λεπτά οπότε δεν ξέρω τι και πως,το μόνο που μπορώ να σου πω είναι πως εμένα προσωπικά με βόλεψε πολύ το πλήκτρο στο πίσω μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου από εδώ το είχα πάρει! http://www.dwidigitalcameras.com.au/astore/LG-G2-D802-32GB.aspx

Από αυτό το μαγαζί έχουν πάρει πάρα πολύ το G2 τους εδώ στο φόρουμ!

Βέβαια το παράγγειλα από το μαγαζί τους στο ebay (για να έχω διπλή ασφάλεια, paypal και ebay)! DWI λέγονται και εκεί! Ψάξε λιγάκι και θα το βρεις!

Είναι πολύ αξιόπιστο μαγαζάκι γενικά δεν έχω ακούσει κανένα παράπονο...

Βέβαια συνήθως όλοι είναι φοβεροί μέχρι να παρουσιαστεί το πρώτο πρόβλημα (μακριά από εμάς :D)

 

Τέσπα για να μη στα πολυλέω, αν θέλεις το 32άρι αυτό το μαγαζί είναι δοκιμασμένο και αξιόπιστο και γρήγορο!

Απλά ζήτα να στο στείλουν με SINGAPURE EMS!!! Στέλνουν στην ίδια τιμή με DHL, κάτι άλλους courier κτλ... Εσύ τόνισε το EMS και low value για να το πάρεις με όσο δυνατό λιγότερες πιθανότητες για τελωνείο! (Εμένα έκανε 5 μέρες να έρθει σπίτι μου από τη μέρα που το στείλανε!) Σε άλλους το πολύ 2 εβδομάδες.

 

Πάντως το κινητό δεν παίζεται! Με αλλαγμένο kernel μου βγάζει 3 μέρες με συνεχόμενο bluetooth και μέτρια χρήση για πλάκα! Με Data πολύ 4g που γονατίζει μπαταρία κτλ. μου βγάζει τις 2 μέρες σιγουρότατα!

Γενικά δεν είμαι κατά της xiaomi, αλλά για μένα το G2 αυτή τη στιγμή αν εξαιρέσεις stock Firmware είναι πολύ ανώτερο, κυρίως εμφανισιακά! (και το firmware όπως είπαμε στο g2 αλλάζει for fun αν σου αρέσει και έχεις όρεξη να ασχοληθείς με αποτελέσματα πολλές φορές καλύτερα και από το miui)

 

Τέλος θα ήθελα να κάνεις την εξής ερώτηση στον εαυτό σου! Τα χρειάζομαι πραγματικά τα 32GB? αν ναι πήγαινε από εκεί που σου είπα και είσαι μια χαρά!

Αν όμως δεν τα θες πραγματικά τότε σκέψου και το ενδεχόμενο τον 16GB από ευρώπη!! Το βρίσκεις πλεον με 380 ευρώ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ + εγγύηση κτλ κτλ και έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο!

 

Αυτά από μένα!!! Ότι θέλεις μηνυματάκι ή αλλιώς τα λέμε στο αντίστοιχο νήμα του G2!!!

Καλή συνέχεια!!!

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Ο dwi δεν στέλνει Ελλάδα και αν είναι να πάρεις από Κίνα πάρε το xiaomi καλύτερα.

Όπως είπε κι ο Ζαχαρίας, τα χρειαζεσαι τα 32?

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ο dwi δεν στέλνει Ελλάδα και αν είναι να πάρεις από Κίνα πάρε το xiaomi καλύτερα.

Όπως είπε κι ο Ζαχαρίας, τα χρειαζεσαι τα 32?

 

??? Και εγώ πως το πήρα τότε από εκεί? :D

 

Πάντως βλέπω σε γειτονικό φόρουμ πολλά 32άρια σε τιμή των 400ίων με αποδείξεις κτλ... Και είναι λίγων ημερών!

Ρίξε μια ματιά και εκεί, σκέψου τελικά τι πραγματικά θέλεις και αναλόγως πράξε!

 

Εγώ προσωπικά χρειάστηκα 2-3 μέρες για να δω αν τελικά πάρω από Κίνα, πάρω το 32άρι, πάρω από αγγελία κτλ... Το μόνο που είχα καταλείξει ήταν ότι θέλω το μάυρο :D

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ απο κει το είχα πάρει φιλέ μου..αλλά όπως είπα, το είχα... Πλεον δεν στέλνει..πιο συγκεκριμένα είχα θέμα με το τηλέφωνο την προηγούμενη βδομάδα και επειδή δεν μπορούσα την αναμονή και τη σκέψη οτι μπορεί και να μην έρθει πισω το σκότωσα και πήρα 16αρι ευρωπαϊκό.. Σου μιλάει παθών λοιπόν :lol:

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ απο κει το είχα πάρει φιλέ μου..αλλά όπως είπα, το είχα... Πλεον δεν στέλνει..πιο συγκεκριμένα είχα θέμα με το τηλέφωνο την προηγούμενη βδομάδα και επειδή δεν μπορούσα την αναμονή και τη σκέψη οτι μπορεί και να μην έρθει πισω το σκότωσα και πήρα 16αρι ευρωπαϊκό.. Σου μιλάει παθών λοιπόν :lol:

 

Ωχ ωχ ωχ, τότε πάω πάσο... Κρίμα γιατί ήταν καλό μαγαζάκι!! Καταφέραμε πάλι οι Ελληνάρες και φάγαμε πόρτα και από εκεί :P

Στο τέλος θα μας μείνει μόνο το πλαίσιο :D

Αν θέλεις στείλε μου το πρόβλημα του κινητού σου σε pm γιατί είναι πραγματικά κρίμα! (Έτσι από περιέργεια)

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι απο tapatalk θα σου στείλω αύριο να δεις και βιντεακι..δεν ξεχναω..

Πάντως πως τα καταφέραμε και φαγαμε άκυρο κι απο κει τι να πω. Πρεπει να μαστε πολύ σπαζοχλαμπανιες..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να αφήσετε τους μεταξύ σας χαρακτηρισμούς και επιθέσεις και επικεντρωθείτε στο θέμα του κινητού, σεβόμενοι τους υπόλοιπους χρήστες.

Επίσης οτιδήποτε έχει σχέση με αποστολές-αγορές έχει δικό του θέμα εδώ

Δεν είναι δυνατόν να σβήνουμε ή να μετακινούμε άσχετα ποστ καθημερινά.

Σεβαστείτε τους υπόλοιπους χρήστες που μπαίνουν εδώ για πράγματα σχετικά με τη συσκευή και τον χρόνο τον δικό μας :)

Υπενθυμίζω και ότι δημόσια συζήτηση για αναγραφή διαφορετικής τιμής από την πραγματική δεν επιτρέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Μερα με την μερα το κινητο με εντυπωσιαζει ολο και πιο πολυ,η μπαταρια του κραταει 2 μερες,ειναι εξαιρετικα γρηγορο,στα παιχνιδια ειναι σουπερ,

η αναπαραγωγη ταινιων κρυσταλινη.Η μονη βλακεια ειναι οι θηκες που μου εστειλαν.Εχει παρει κανεις κατι καλυτερο;

Link to comment
Share on other sites

Μερα με την μερα το κινητο με εντυπωσιαζει ολο και πιο πολυ,η μπαταρια του κραταει 2 μερες,ειναι εξαιρετικα γρηγορο,στα παιχνιδια ειναι σουπερ,

η αναπαραγωγη ταινιων κρυσταλινη.Η μονη βλακεια ειναι οι θηκες που μου εστειλαν.Εχει παρει κανεις κατι καλυτερο;

 

Προσωπικά το έψαξα και κατέληξα σε αυτην την θήκη εξαιρετική ποιότητα δέρμα και πολυ λειτουργική την εχω 1 μήνα και ειναι μια χαρα!

το μοναδικό μειονέκτημα που μπορεις να μην σου αρέσει.. ειναι οτι δεν εχει κάποιο κούμπωμα δηλαδη δεν κλείνει αλλα εγω ετσι ηθελα να ειναι η θήκη.

http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-mi3-m3-Leather-Case-High-Quality-Protective-Flip-Cover-for-Xiaomi-3-/111168999278?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item19e2304f6e

Edited by Nick84
Link to comment
Share on other sites

 

Συγγνωμη κιολας αλλα ειναι που ειναι μεγαλο το mi3 αν του βαλεις και αυτη τη θηκη μετα θελει πετσετακι. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει αυτή και περιμένω

http://www.ebay.com/itm/271314718577?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

επίσης περιμένω από ibuygou τα piston και προστατευτικό γυαλί για την οθόνη, είναι ένα της nillkin νομίζω.

Δυστυχώς κάτι μεμβράνες που πήρα από το ebay με απογοήτευσαν αφού κατέστρεφαν την αίσθηση της οθόνης (δεν την πάλευα μία με το touchpal και τις έβγαλα καπάκι) Αν κάποιος θέλει να δοκιμάσει την τύχη του, ας περάσει από κέντρο να τους τις χαρίσω

Για την ιστορία ήταν αυτές...

http://www.ebay.com/itm/191047751787?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη κιολας αλλα ειναι που ειναι μεγαλο το mi3 αν του βαλεις και αυτη τη θηκη μετα θελει πετσετακι. :lol:

 

και μπουλντοζα να περασει απο πανω του δεν θα παθει τπτ! :p

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα μία βόλτα από τα μαγαζάκια που υπάρχουν για το κινητό (Merimobiles, Ibuygoo, etotalk, pandawill, to2c, fastcardtech, Xiaomiworld, anybuying, spemall, focalprice, vikmall ) και είδα ότι ρίξανε τις τιμές τους τα Pandawill ( 429.3 -> 424.99$ ) και spemall ( 443.61 -> 424.99$) και λέω να το χτυπήσω από ένα από τα δύο .Αξίζει να δοκιμάσω κάποιο μαγαζί από αυτά!? :wacko: :wacko: :wacko:

Οι άλλοι είναι από 440 - 500$ !!! :mad: :mad: :mad:

 

Υ.Σ. Τώρα είδα ότι και τα δύο χρεώνουν κοντά 30$ για EMS !!!!

 

Υ.Σ.2 Αφού τσέκαρα όλες τις έξτρα χρεώσεις σε όλα τα μαγαζιά, το spemall βγαίνει το πιο φθηνό, 443.61$

Edited by maddoctor
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει να το παραγγείλει στο spemall υπάρχει και σε άσπρο από ασημί που υπάρχει στα άλλα μαγαζιά!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...