Jump to content

Lenovo A760


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να δουλευει καλα με τον gravity sensor για να ανοιγει η θηκη αυτοματα με το ανοιγμα της... δοκιμασα το automaton locker αλλα μια ανοιγει μια δεν ανοιγει - δοκιμασα σε ολες τις ταχυτητες που αναφερει και μονο στο ξεκλειδωμα...?

 

εχει δοκιμασει καποιος κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα παιδιά και μπράβο για την υπομονή σας και τις βοήθειες που δίνετε σε τόσο εξειδικευμένα θέματα (γράφω πρώτη φορά εδώ)

Αγόρασα και γω το Lenovo 760 και έχω κλασσικά πρόβλημα με to wifi (σε δυο ρουτερ το δοκίμασα, linksys και το δικο μou, ένα airties) και δεν μπορούσε να μπεί. Διάβασα όλα τα ποστ και μπλέχτηκα λίγο. Το κινητό μου ήρθε rooted google play (όπως το είχα ζητήσει) και κατά άλλα είναι μια χαρά αλλά μεγάλο θέμα το wifi connection. Τελικά έχουμε καταλήξει στο τι είναι καλύτερο να κάνει κάποιος στη περιπτωση μου για να λύσει το θέμα; (update φυσικα ΔΕ του εκανα). :worry:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά και μπράβο για την υπομονή σας και τις βοήθειες που δίνετε σε τόσο εξειδικευμένα θέματα (γράφω πρώτη φορά εδώ)

Αγόρασα και γω το Lenovo 760 και έχω κλασσικά πρόβλημα με to wifi (σε δυο ρουτερ το δοκίμασα, linksys και το δικο μou, ένα airties) και δεν μπορούσε να μπεί. Διάβασα όλα τα ποστ και μπλέχτηκα λίγο. Το κινητό μου ήρθε rooted google play (όπως το είχα ζητήσει) και κατά άλλα είναι μια χαρά αλλά μεγάλο θέμα το wifi connection. Τελικά έχουμε καταλήξει στο τι είναι καλύτερο να κάνει κάποιος στη περιπτωση μου για να λύσει το θέμα; (update φυσικα ΔΕ του εκανα). :worry:

 

Του εκανες επαναφορα εργοστασιακων ρυ8μισεων??? και εγω ειχα προβλημα με το wifi αλλα οταν εκανα επαναφορα χαρη σε εναν φιλο απο εδω μεσα . μετα δουλεψανε ολα ρολοι!!! εκτος αν εχει γενικα προβλημα μονο το ρουτερ linksys που απο τα πρωτα κιολας ποστ ειχαν ενα θεμα για το linksys

Link to comment
Share on other sites

Του εκανες επαναφορα εργοστασιακων ρυ8μισεων??? και εγω ειχα προβλημα με το wifi αλλα οταν εκανα επαναφορα χαρη σε εναν φιλο απο εδω μεσα . μετα δουλεψανε ολα ρολοι!!! εκτος αν εχει γενικα προβλημα μονο το ρουτερ linksys που απο τα πρωτα κιολας ποστ ειχαν ενα θεμα για το linksys

 

δε ξέρω αν θα είναι εύκολη η διαδικασία να επανέλθω σε rooted google play μετά, γι'αυτο ειμαι διστακτικός :blink: ευχαριστώ παντως!

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω αν θα είναι εύκολη η διαδικασία να επανέλθω σε rooted google play μετά, γι'αυτο ειμαι διστακτικός :blink: ευχαριστώ παντως!

 

 

Διαβασε μερικα ποστ ποιο κατω με εμενα και εναν αλλο χρηστη να δεις πως δεν χανεις τπτ και εγω ειχα αμφιβολιες και μου της ελυσε ενα παλικαρι απο εδω μεσα.. αμα το κανεις παντως να ξερεις πως το google store ktlp θα τα εχεις ολα .. απλα την καρτα σιμ να βγαλεις γτ μπορει να σβηστουν η αριθμοι οπως την πατησα σε αυτο .. αλλα οκ τα βρηκα παλι..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο προγραμμα που να δουλευει καλα με τον gravity sensor για να ανοιγει η θηκη αυτοματα με το ανοιγμα της... δοκιμασα το automaton locker αλλα μια ανοιγει μια δεν ανοιγει - δοκιμασα σε ολες τις ταχυτητες που αναφερει και μονο στο ξεκλειδωμα...?

 

εχει δοκιμασει καποιος κατι τετοιο?

 

σας βολευει η θηκη η Lenovo? η την ανοιγεται και πατατε το οn/off

Link to comment
Share on other sites

Έχει όντως ένα θεματάκι. Προσωπικά έκανα την εξής πατέντα : έκοψα ένα μικροσκοπικό κομματάκι ύφασμα, το τυλιξα στα 2, και το κόλλησα με ένα μικρό κομμάτι σελοτέιπ εσωτερικά στη θήκη στο σημείο που είναι το power button. Έτσι δεν φαίνεται κάτι, αλλά πλέον το εξωτερικό μέρος της θήκης κάνει πολύ καλύτερη επαφή με το πλήκτρο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Ποια θηκη προτεινεται για το κινητο?

Απο ιδιοτητες τα κλασσικα, ανθεκτικη, κλειστη γυρω γυρω.

 

Κανα δυο που ειδα

http://www.aliexpress.com/item/Flip-Leather-Case-Cover-For-Lenovo-A760-with-stand-function-free-screen-protector-flim-4-colors/1373495259.html

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Original-Lenovo-logo-leather-flip-case-for-lenovo-a760-a820-a830-a850-p770-p780/1437171279.html

Αν εχει καποιος αποψη γι'αυτες ή για καποια παρομοια ας βοηθησει. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να ρωτησω μπορουμε να βρουμε 8ηκες κινητου (πορτοφολι ωστε να καλυπτει και την οθονη) ? στην ελλαδα και οχι στο εξωτερικο?? παρομοιες ??γτ προσπα8ω να βρω εδω περα αλλα δεν εχουν 8ηκες για το σουπερ κινητακι μας .αμα ξερετε δωστε κανα link ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται! Νέο μέλος στο φόρουμ και ψήνομαι άγρια για το Α760 ώστε να αποτελέσει το 1ο μου smartphone!

Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από Κίνα αλλά όχι αντικείμενα αξίας γι αυτό είμαι επιφυλακτικός. Λέτε να το τολμήσω?

Φοβάμαι μην κλαίω τα λεφτά μου σε κανά τρίμηνο αν παρουσιαστούν τυχόν προβλήματα. Βέβαια η lenovo έχει όνομα αλλά αν χρειαστεί θα βγάλω άκρη με τους κινέζους?

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται! Νέο μέλος στο φόρουμ και ψήνομαι άγρια για το Α760 ώστε να αποτελέσει το 1ο μου smartphone!

Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από Κίνα αλλά όχι αντικείμενα αξίας γι αυτό είμαι επιφυλακτικός. Λέτε να το τολμήσω?

Φοβάμαι μην κλαίω τα λεφτά μου σε κανά τρίμηνο αν παρουσιαστούν τυχόν προβλήματα. Βέβαια η lenovo έχει όνομα αλλά αν χρειαστεί θα βγάλω άκρη με τους κινέζους?

 

Στα κινέζικα πάντως όχι!:lol::lol::lol::lol:

 

Λεβέντη, το θέμα πρέπει να το βάλεις στη σωστή του βάση. Τότε και μόνο τότε θα είσαι σίγουρος για την επιλογή σου χωρίς να χρειάζεται να συμβουλευτείς κανένα για το τί πρέπει να κάνεις.

 

Πρώτα απ'όλα ορίζεις το ποσό που είσαι αποφασισμένος να διαθέσεις.

 

Μετά ψάχνεις να βρεις τί κινητά μπορείς να βρείς στα καταστήματα της Ελλάδας, στην τιμή που εσύ θες μάξιμουμ να διαθέσεις.

 

Έπειτα, κοιτάς και στα online καταστήματα του εξωτερικού που θεωρείς αξιόπιστα ή έχεις καλή προηγούμενη εμπειρία από αυτά, ή κάποιοι άλλοι έχουν ψωνίσει από αυτά χωρίς παρατράγουδα.

 

Και στο τέλος βλέπεις τί καλύτερο μπορείς να πάρεις και στις 2 περιπτώσεις.

 

Και εκεί πρέπει να αποφασίσεις.

Τί σε καλύπτει? Γουστάρεις το καλύτερο?

Καλύπτει τις ανάγκες σου και ένα κινητό που δεν είναι σούπερ ντούπερ ουάου μεν, αλλά τη δουλειά που θες εσύ την κάνει και με το παραπάνω?

 

Αν είναι το τελευταίο, τότε ψώνισε από εδώ. Θα έχεις ένα φυσικό κατάστημα και ένα σέρβις να απευθυνθείς σε περίπτωση που στραβώσει κάτι και δε φταις εσύ. Και σταμάτα να διαβάζεις παρακάτω χωρίς δεύτερη σκέψη.

 

Αν δεν καλύπτεσαι όμως και θες στα λεφτά που διαθέτεις κάτι καλύτερο, τότε ψώνισε online έχοντας στο νου σου μερικά πράγματα.

1ο και κυριότερο, το γεγονός πως επειδή εγώ και μερικοί ακόμα ψωνίσαμε από ένα κατάστημα χωρίς προβλήματα, δε σημαίνει πως δεν υπάρχει περίπτωση καμία να συμβεί σε εσένα κάποιο παρατράγουδο.Όποιος σου πει "ψώνισε άφοβα" από το τάδε και το δείνα είναι αφελής.Αυτό που μπορούμε να πούμε είναι την προσωπική μας εμπειρία.Υπάρχουν καταστήματα με αρκετά καλή φήμη και πολύ καλή εξυπηρέτηση αλλά μία στραβή μπορεί πάντα να συμβεί χωρίς απαραίτητα να φταίει το κατάστημα.

 

2ο. Και από το mall του Αγίου Πέτρου να ψωνίσεις, πάντα υπάρχει μία μικρή περίπτωση ένα κινητό να βγεί κάπου και κάποτε ελαττωματικό στο hardware. Και στην πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι θέμα κατασκευαστή και όχι πωλητή.

 

3ο. Από καταστήματα του εξωτερικού και ειδικά από κίνα, αν σου συμβεί κάτι μετά από κάποιο καιρό, ακόμα και να βρείς άκρη με το κατάστημα που το αγόρασες και να σου πουν οκ θα σε καλύψουμε γιατί δε φταις, πάλι υπάρχει μία σχετική ταλαιπωρία με το να το στείλεις πίσω, να το λάβουν, να το ελέγξουν και να στο ξαναστείλουν.Και από ότι καταλαβαίνεις και εσύ,η καθυστέρηση είναι στο πρόγραμμα.

 

Υπάρχουν πάρα πολλά ακόμα να σου γράψω αλλά ξεφεύγουμε από το σκοπό του θέματος που φιλοξενούμαστε.

Τα ρίσκα πάντα υπάρχουν και υπάρχουν και πολλά που μπορείς να κάνεις για να τα μειώσεις από τη μεριά σου.

Από κει και πέρα, η απόφαση είναι καθαρά προσωπική δική σου.

Μέτρησέ τα όλα και πάρε την απόφαση που εσύ νομίζεις πως είναι καλύτερη για εσένα.

 

Ότι και να κάνεις, με γειά σου!

Το πιο γ@μάτο πράγμα που έφερε το multitasking είναι πως πολλά μπορούν να πάνε στραβά ταυτόχρονα.:dance:
Link to comment
Share on other sites

Χορταστικός και κατανοητός!

Με ενδιαφέρει να πάρω ότι καλύτερο υπάρχει σε αυτά τα λεφτά και επειή στην ελλάδα με 90€ παίρνεις smartphone της πλάκας, αποφάσισα να δώ και προς τα κεί. Επίσης με ενδιαφέρει να αρχίσω να "σκαλίζω" το android οπότε ένα αξιοπρεπές (αλλά και οικονομικό) κινητό θα ήταν ότι πρέπει!

Νομίζω θα προχωρήσω για Α760!

Link to comment
Share on other sites

Εχθές βράδυ σκέφτηκα να δοκιμάσω να δω αν μπορώ να το κάνω να παίξει flash, με τον stock browser. Τελικά εγκαθιστώντας αυτό που βρήκα εδώ, δείχνει να δουλεύει παρά του ότι είναι για android μέχρι την έκδοση 4.0. 1-2 σελίδες που είχανε κάποια κομμάτια σε flash δουλέψανε κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Τί το θες το παλιοflash?

Άντε να ησυχάσουμε και στο desktop με δαύτο.

Έρχεται η ώρα σου κατάρα του νετ.:protest::protest::protest:

Το πιο γ@μάτο πράγμα που έφερε το multitasking είναι πως πολλά μπορούν να πάνε στραβά ταυτόχρονα.:dance:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα.

Βασικά μ'αρέσει να τρέχω το speedtest της HOL που είναι με flash καμιά φορά (speedtest.hol.gr). Από εκεί και έπειτα επειδή το συναντάς που και που, προτιμώ να έχω την επιλογή να τα δείξει. Έτσι κι αλλιώς έχω βάλει τα πρόσθετα στον browser σε ρύθμιση κατ'επιλογήν, οπότε αν εμφανίσει flash η σελίδα, απλά βγάζει ένδειξη στο χώρο που είναι και αν θέλω να το ενεργοποιήσω πατάω πάνω του.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το Miui 5 rom απο το http://lenovo-forums.ru/topic/2469-custom-rommiui-v5-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-lenovo-a760/ και ολα τα προβληματα λυθηκανε(wifi,αγνωστα δυκτια κλπ):D. ειναι παρα πολυ καλο, το συνιστω σε ολλους. το μονο πρωβλημα ειναι οτι δεν εχει ελληνικα

 

Αν μπορείς δώσε τους συνδέσμους για τα αρχεία που πρέπει να κατεβάσουμε. Θα αποφύγουμε την διαδικασία εγγραφής στο Ρωσικο φόρουμ για να κατεβάσουμε τα αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Δε στην προτεινω την miui τουλαχιστον οχι ακομα..εχει θεμα με τις sd και δε μπορεις να ορισεις την εξωτερικη ως default
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φίλους του MyPhone.gr. Μόλις έκανα και εγώ την εγγραφή μου.

 

Διαβάζοντας τις απόψεις σας για τη δυνατότητα παραγγελίας κινητού από την Κίνα και την καλή σχετική εμπειρία που είχατε, ξεπέρασα τους (δικαιολογημένους άραγε;) φόβους μου και προχώρησα στην παραγγελία του απ' ότι φαίνεται καλού Α760 της Lenovo. Χαρακτηριστικά έχει τουλάχιστον καλά, την τιμή του δεν τη συζητώ, συγκριτικά μόνο θα αναφέρω, πως με τα ίδια χρήματα αγόρασα πριν από 1-2 εβδομάδες ένα κινητό στην κόρη μου (η οποία διέλυσε το παλιό καλό 5580 της Nokia), κινέζικο και αυτό, οπότε η επιλογή μου αυτή φαίνεται λογική. Η παραγγελία πραγματοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα, πλήρωσα με πιστωτική μέσω PayPal και οι του MiniDeal το έστειλαν με απλό ταχυδρομείο στην Ελλάδα. Μόλις το παραλάβω (ελπίζω πριν από τα Χριστούγεννα, η παραγγελία έγινε στις 5/12/13, οπότε μάλλον θα πρέπει να φτάσει μέχρι τότε) και το δω θα επανέλθω με σχόλια. Και αυτό, γιατί το συγκεκριμένο τηλέφωνο θα είναι και το πρώτο μου smartphone, καθώς μέχρι σήμερα απέφευγα να αλλάξω το παλιό καλό μου K750i με μια από αυτές τις "παντόφλες" όπως τις λέω εγώ :) Γιατί είμαι πολύ περίεργος να δω, αν και τεχνολογικός τύπος που είμαι, εάν θα καταφέρω να προσαρμοστώ στον καθ' όλα νέο για μένα τρόπο λειτουργίας και χειρισμού του. Γιατί ακριβώς χθες μου έδειξε μια παρόμοια "παντούφλα" της η δασκάλα πιάνου της κόρης μου (ένα LG με οθόνη 4.5") και πρέπει να σας πω πως τρόμαξα λιγάκι :D Ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όπως ίσως γνωρίζετε, το τηλέφωνό μας είναι ίδιο σχεδόν σε διαστάσεις με το Galaxy S3. Οπότε μιας και ήθελα να παραγγείλω μια θήκη από αυτές που μπαίνει μέσα και έχει "λουράκι" που το τραβάει για να βγει, πήρα μία για S3(αφού για το Lenovo ήταν αρκετά χλωμό να βρω... :lol: ). Συγκεκριμένα πήρα αυτήν. Ήρθε σήμερα, και όπως ήταν αναμενόμενο έκανε μια χαρά για το Α760.

 

Φίλε caddboss, θα δεις πως θα το συνηθίσεις μια χαρά το μέγεθος. Κι εγώ μόλις το άνοιξα το κουτί μου φάνηκε μεγάλο, αλλά τώρα πια λέω πως δε θα με χάλαγε και μισή ίντσα παραπάνω να ήταν η οθόνη του. Όσο για την παραγγελία, θα περιμένεις να δεις στο status πότε έφυγε από Σιγκαπούρη. Από τότε σε περίπου 2 βδομάδες περίπου θα το έχεις. Το δικό μου για παράδειγμα έκανε 15 μέρες να φύγει από εκεί, και άλλες 15 μετά και άργησε. Μια φίλη μου που της το παρήγγειλα ήταν πιο τυχερή. Το στείλανε αμέσως (30/11) και σήμερα είδα πως έφτασε στη χώρα μας και από δευτέρα λογικά θα το έχει. Με το καλό να το παραλάβεις κι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας,

 

Αγόρασα το lenovo a760 πριν κανένα μήνα.. Πολύ καλό είναι δεν έχω παράπονο ωστόσο έχει ένα θεματάκι με την εσωτερική μνήμη (emmc = 4gb), είναι χωρισμένη σε 2 partitions (Internal Storage(=Total space 2.36gb,available 1.2gb από την αρχή) & Build-in Storage(=total space 1.23gb)) από τις οποίες μόνο στην πρώτη μπορείς να αποθηκεύσεις apps εξ ολοκλήρου (μπορείς να τις περάσεις βέβαια στην δεύτερη αλλά σε κάποια φάση γεμίζει η πρώτη). Υπάρχει λοιπόν δυνατότητα να συγχωνευτούν τα δύο αυτά partitions σε ένα, έτσι ώστε να χρησιμοποιείται όλη η emmc για apps (OS,data,cache κτλ) και με μία εξωτερική μνήμη να καλύπτω όλες τις ανάγκες μου σε music, photos κτλ (τα οποία και καλά η lenovo έχει βάλει να αποθηκεύονται στην Build-in Storage μνήμη) ??

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έσω το κινητό εδώ και ένα μήνα χωρίς να μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα.

Εδώ και μια εβδομάδα όμως, όταν πάω να εγκαταστήσω κάτι από το Play Store, ενώ το κατεβάζει κανονικά, μόλις πάει να το εγκαταστήσει, μου λέει invalid download url.

Δεν το έκανε στην αρχή. Επίσης κατεβάζω κανονικά και εγκαθιστώ από το 1Mobile.

 

Καμιά ιδέα?????

Παρακαλώ βοήθεια.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας,

 

Αγόρασα το lenovo a760 πριν κανένα μήνα.. Πολύ καλό είναι δεν έχω παράπονο ωστόσο έχει ένα θεματάκι με την εσωτερική μνήμη (emmc = 4gb), είναι χωρισμένη σε 2 partitions (Internal Storage(=Total space 2.36gb,available 1.2gb από την αρχή) & Build-in Storage(=total space 1.23gb)) από τις οποίες μόνο στην πρώτη μπορείς να αποθηκεύσεις apps εξ ολοκλήρου (μπορείς να τις περάσεις βέβαια στην δεύτερη αλλά σε κάποια φάση γεμίζει η πρώτη). Υπάρχει λοιπόν δυνατότητα να συγχωνευτούν τα δύο αυτά partitions σε ένα, έτσι ώστε να χρησιμοποιείται όλη η emmc για apps (OS,data,cache κτλ) και με μία εξωτερική μνήμη να καλύπτω όλες τις ανάγκες μου σε music, photos κτλ (τα οποία και καλά η lenovo έχει βάλει να αποθηκεύονται στην Build-in Storage μνήμη) ??

 

Ευχαριστώ

 

Δε δουλεύει έτσι το Android φιλε μου.

Δεν είναι 2 partitions.

Εσύ από τις ρυθμίσεις τα βλέπεις σαν 2.

 

Απλά για να στο πω "χοντρικά" και να μη σε μπερδέψω με λεπτομέρειες, αυτό που βλέπεις σαν αποθηκευτικό χώρο χωρητικότητας 1,23 Gb είναι 1 από τα partitions της μνήμης τύπου solid state και μεγέθους 4 Gb που φοράει το κινητό από το εργοστάσιο για να μπορέσει να υπάρχει χώρος για το λειτουργικό και όλα τα καλαμπαλίκια του ώστε να μπορεί να λειτουργεί το κινητό σαν κινητό.

Και το έχουν φτιάξει έτσι ώστε αγοράζοντας εσύ τη συσκευή αυτή, να έχεις και την επιλογή αποθηκευτικού χώρου έστω και περιορισμένης χωρητικότητας χωρίς να χρειαστεί απαραιτήτως να αγοράσεις μία κάρτα.

 

Θα μπορούσαν φυσικά αυτό το διαθέσιμο χώρο να τον είχαν μοιράσει σε άλλα υπάρχοντα partitions που θα είχε νόημα να το κάνουν, όπως στο /system έστω λίγο παραπάνω και στο /data τα υπόλοιπα και να χρειαζόταν να αγοράσεις μία κάρτα για να έχεις την επιλογή ενός αποθηκευτικού χώρου, αλλά και έτσι μια χαρά είναι.

Το πιο γ@μάτο πράγμα που έφερε το multitasking είναι πως πολλά μπορούν να πάνε στραβά ταυτόχρονα.:dance:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έσω το κινητό εδώ και ένα μήνα χωρίς να μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα.

Εδώ και μια εβδομάδα όμως, όταν πάω να εγκαταστήσω κάτι από το Play Store, ενώ το κατεβάζει κανονικά, μόλις πάει να το εγκαταστήσει, μου λέει invalid download url.

Δεν το έκανε στην αρχή. Επίσης κατεβάζω κανονικά και εγκαθιστώ από το 1Mobile.

 

Καμιά ιδέα?????

Παρακαλώ βοήθεια.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

Δοκίμασε τα εξής:

 

Πήγαινε στις Ρυθμίσεις-->εφαρμογές-->διαχείριση εφαρμογών, στην καρτέλα "όλες" και βρες το play store και το play services.

Κάνε κλικ πάνω τους και πάτα εκκαθάριση δεδομένων και στα 2.

 

Μετά αφού ανοίξεις το play store και ξεκινάς να βάζεις το λογαριασμό σου από την αρχή, να ξετικάρεις την επιλογή που σου λέει να κρατάει το κινητό backup στο λογαριασμό σου.

 

Δεν τα θυμάμαι ακριβώς πως τα λέει γιατί έχω αγγλικά στο κινητό αλλά θα τα βρείς.

Το invalid download url βέβαια είναι τρελή ******* και μπορεί να κάνεις μία τρύπα στο νερό.

Συνήθως φτιάχνει με factory reset αλλά αξίζει να δοκιμάσεις όπως σου λέω.

Το πιο γ@μάτο πράγμα που έφερε το multitasking είναι πως πολλά μπορούν να πάνε στραβά ταυτόχρονα.:dance:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...