Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει κανενας τροπος να δουλεψω με OTG στο κινητο??? θελω να χρησιμοποιησω ποντικι και usb κυριως :wacko:

 

απλά σύνδεσε το otg καλώδιο στο κινητο σου με το usb ποντίκι σου και ίσε έτοιμος

αν αυτό δέν δουλέψει τότε θα πρέπει να αρχίσω να ψάχνω αγοραστή να το σπρώξω μόλις το παραλάβω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απλά σύνδεσε το otg καλώδιο στο κινητο σου με το usb ποντίκι σου και ίσε έτοιμος

αν αυτό δέν δουλέψει τότε θα πρέπει να αρχίσω να ψάχνω αγοραστή να το σπρώξω μόλις το παραλάβω

 

Φιλε μου ειδες στα specs του κντ να αναφαιρει καπου οτι υποστιριζει otg λειτουργια?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειδες στα specs του κντ να αναφαιρει καπου οτι υποστιριζει otg λειτουργια?

 

οχι δεν το έψαξα αλλά το θεώρισα σίγουρο. μεγάλο λάθος τόρα θα πρέπει να βρω κάποιον να το πουλήσω και δεν το έχω παραλάβη ακόμα

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το έψαξα αλλά το θεώρισα σίγουρο. μεγάλο λάθος τόρα θα πρέπει να βρω κάποιον να το πουλήσω και δεν το έχω παραλάβη ακόμα

 

Σιγουρο?? Βρε συ εδω κντ διπλασιας κια τριπλασιας τιμης δεν υποστιριζουν otg.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρο?? Βρε συ εδω κντ διπλασιας κια τριπλασιας τιμης δεν υποστιριζουν otg.....:)

 

τοτε γιατι το κινεζικο Star N7189 που πηρα πριν 7 μηνες με 125 ευρω το υποστηρίζει

ok τελος παντον για μενα το otg ειναι απαραιτητο και τορα πρεπι να ψαξω για αλλο κινητο

Link to comment
Share on other sites

τοτε γιατι το κινεζικο Star N7189 που πηρα πριν 7 μηνες με 125 ευρω το υποστηρίζει

ok τελος παντον για μενα το otg ειναι απαραιτητο και τορα πρεπι να ψαξω για αλλο κινητο

Και πολυ καλα θα κενεις.Εγω απο την αλλη,δεν την εχω δουλεψει ποτε την λειτουργια αυτη.

Καλη συνεχεια φιλε μου και καλη αγορα,και την επομενη φορα πιο προσεκτικα διαβαζουμε τα specs,μην ταλαιπωρησε αδικως βρε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το ξανασκεφτομαι δεν μου ειναι και τοσο απαραιτητο το otg επειδη μπορω να συνδεσω ενα bluetooth mouse και να κανω την δουλεια μου αλλα θα πρεπει να δουλευει σωστα γιατι μεχρι τωρα εχω απογοητευτεί με τα bluetooth mouse που εχω δοκιμαση
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

μετα απο την χρηση του τηλ αισθανεσθε ευχαριστημενοι

ειμαι αναμεσα σε αυτο και το amoi 900w

γραφτει καποιο review να διαβασω?

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

μετα απο την χρηση του τηλ αισθανεσθε ευχαριστημενοι

ειμαι αναμεσα σε αυτο και το amoi 900w

γραφτει καποιο review να διαβασω?

Με μια λεξη,απολυτα,για τα λεφτα που ζητα,και ειναι και lenovo.......:)

Eιναι ενα απο τα λιγα κντ που το κρατησα πανω απο 1 μηνα........:lol:

Τωρα σχετικα με το amoi 900w που αναφαιρεις δεν εχω αποψη,εκτος απο τα πιο γνωστα επωνυμα Κινεζικα

zte-lenovo-huawei-zoppo-Xiaomi,εχω δουλεψει ελαχιστα κομματια-μαρκες και δεν θα ειμαι αντικειμενικος σε οτι και να πω-γραψω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

@kostas1

ευχαριστω πολυ ,

μπαταρια? ολη μερα 3g mails λιγο σερφαρισμα 40 λεπτα ομιλια και 30 λεπτα gps βγαζει δυο τετοιες?

wifi ? σημα?

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

@kostas1

ευχαριστω πολυ ,

μπαταρια? ολη μερα 3g mails λιγο σερφαρισμα 40 λεπτα ομιλια και 30 λεπτα gps βγαζει δυο τετοιες?

wifi ? σημα?

1.5 εως 2 μερουλες..εύκολα και λίγο βσζω..όλα μια χαρά!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με μια λεξη,απολυτα,για τα λεφτα που ζητα,και ειναι και lenovo.......:)

Eιναι ενα απο τα λιγα κντ που το κρατησα πανω απο 1 μηνα........:lol:

Τωρα σχετικα με το amoi 900w που αναφαιρεις δεν εχω αποψη,εκτος απο τα πιο γνωστα επωνυμα Κινεζικα

zte-lenovo-huawei-zoppo-Xiaomi,εχω δουλεψει ελαχιστα κομματια-μαρκες και δεν θα ειμαι αντικειμενικος σε οτι και να πω-γραψω.

 

θα συμφωνησω κ γω αν εξαιρεσουμε οτι πρεπει να διαλεξεις ελληνικα η μεταφορα στην καρτα. κατα τ αλλα ΚΙΝΗΤΑΡΑ για τα $$ του!! Το μονο που ειναι λιγο χειροτερο απ οτι περιμενα (μετα απο καμποσες δοκιμες) ειναι οι ποιοτητα των φωτο.. Κ παλι ομως για τα $$ του πιστευω απ τις καλυτερες επιλογες!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως με την s123 εχω και Ελληνικα και μεταφορα στην sd και με το procapture οι φωτο βελτιωνονται αισθητα

για τα λεφτα του ειναι κορυφη δεν το συζηταω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για καινούργιος εδώ. Πήρα το α850 εδώ και 5μερες και μου έπεσε και τέλος οθωνη ξέρετε αν μπορώ να πάω κάπου για επισκευή περιμένω να μου έρθει καινούργια
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για καινούργιος εδώ. Πήρα το α850 εδώ και 5μερες και μου έπεσε και τέλος οθωνη ξέρετε αν μπορώ να πάω κάπου για επισκευή περιμένω να μου έρθει καινούργια

Ψάξε στο Ebay.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για καινούργιος εδώ. Πήρα το α850 εδώ και 5μερες και μου έπεσε και τέλος οθωνη ξέρετε αν μπορώ να πάω κάπου για επισκευή περιμένω να μου έρθει καινούργια

Σε καποιο καταστημα που πουλα κντ καινουργια-μεταχειρισμενα,ως συνηθως επισκευαζουν κιολας εκει.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για καινούργιος εδώ. Πήρα το α850 εδώ και 5μερες και μου έπεσε και τέλος οθωνη ξέρετε αν μπορώ να πάω κάπου για επισκευή περιμένω να μου έρθει καινούργια

 

Που μένεις;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτηςω ειναι bluetooth 4 η 2

v4.0 with A2DP:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εδώ και λίγες μέρες έχω τρελό θέμα με την συσκευή. Κλείνει στα καλά καθούμενα συνέχεια. Τώρα μάλιστα υπάρχουν φορές που δεν μπουτάρει καθόλου. Αν το αφήσω κάποια ώρα και δοκιμάσω αργότερα ανοίγει αλλά αρχίζει τα σβησίματα.

Έχει τύχει σε κανέναν τίποτα παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εδώ και λίγες μέρες έχω τρελό θέμα με την συσκευή. Κλείνει στα καλά καθούμενα συνέχεια. Τώρα μάλιστα υπάρχουν φορές που δεν μπουτάρει καθόλου. Αν το αφήσω κάποια ώρα και δοκιμάσω αργότερα ανοίγει αλλά αρχίζει τα σβησίματα.

Έχει τύχει σε κανέναν τίποτα παρόμοιο?

 

Tην γρηγορη εκκινηση την εχεις εκτος??Ποια rom ρχει επανω?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδεία πήρα ένα κινέζικο lenovo a850 για την γυναίκα μου αλλά δεν έχει ελληνικά.

Διάβασα της παραπάνω σελίδες για άλλες ρομ με ελληνικά αλλά δεν βγάζω νόημα γιατί δεν έχω ασχοληθεί με κινητά .

Θα μπορούσε να μου πει κάποιος της οδηγίες που θα ακολουθήσω για να βάλω μια ρομ με ελληνικά, ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...