Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Α850 βγηκε τον Αυγουστο του 2013 γι' αυτο και δεν υπαρχουν πολλα αξεσουαρ ακομα... Κατι καινουργιο που ανακαλυψα ειναι οτι η οθονη παιζει και με γαντια και με βρεγμενα χερια!!!

 

--

Sent via Lenovo A850

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by panosta
www.panost.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατι καινουργιο που ανακαλυψα ειναι οτι η οθονη παιζει και με γαντια και με βρεγμενα χερια!!!

 

--

Sent via Lenovo A850

 

Κανε βρε συ και μια μικρη παρουσιαση.............ενα κειμενακι,ενα videaκι με τοκντ σε λειτοργια.....απλα καθημερινα πραματα δλδ....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σε μια δυό μέρες θα το παραγγείλω κι εγώ αφού αποφασίσω για το χρώμα. Στο μαύρο θα φαίνονται περισσότερο οι δαχτυλιές πιστεύω σε σχέση με το λευκό.

Από την άλλη σχεδόν σίγουρα θα το έχω με θήκη...

Να δω που θα καταλήξω:confused:

Edited by Yannis_BO
Link to comment
Share on other sites

Κανε βρε συ και μια μικρη παρουσιαση.............ενα κειμενακι,ενα videaκι με τοκντ σε λειτοργια.....απλα καθημερινα πραματα δλδ....:)

 

- Μπαταρια εως 3 μερες με λιγη χρηση WiFi, 3G, κλησεις

- Ταχυτητα αισθητα καλυτερη το τετραπυρηνο με 1 GB Ram

- Οθονη 5,5 IPS ανετη με ωραια χρωματα και πολυ καλη γωνια θεασης (παιζει και με γαντια και με βρεγμενα χερια)

- Οι δυο SIM παιζουν μια χαρα (vodafone και με 3G data, cosmote)

- Εχει Led ειδοποιησης για κλησεις και μηνυματα

- Καλο ηχειο και πολυ καθαρος ηχος στις κλησεις

- Camera μπροστα 0.3 mpx

- Camera πισω 5 mpx με flash

- Video 720p

 

Τελεια και παυλα Lenovo εισαι κ@@@α!!! :)

Edited by panosta
www.panost.com
Link to comment
Share on other sites

@panosta

αρχηγε απο την λακωνια εισαι

@all

γραψτε βρε παιδια για την οθονη το wifi gps bluetooth συμπεριφορα και την μπαταρια ανεβαστε καμμια φοτο γραψτε για το video με το τσιγγελι θα σας τα παρουμε?

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

@panosta

αρχηγε απο την λακωνια εισαι

@all

γραψτε βρε παιδια για την οθονη το wifi gps bluetooth συμπεριφορα και την μπαταρια ανεβαστε καμμια φοτο γραψτε για το video με το τσιγγελι θα σας τα παρουμε?

 

πολυ σωστα... δωστε πιο πολλες πληροφοριες βρε παιδια..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις το παράγγειλα σε λευκό. Θέλω να πάρω φορτιστή αυτοκινήτου αλλά βλέπω στο ebay οτι εχουν διαφορετικη εξοδο σε mA. Πόσα πρέπει να είναι για το δικό μας;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα, μόλις το παράγγειλα σε λευκό. Θέλω να πάρω φορτιστή αυτοκινήτου αλλά βλέπω στο ebay οτι εχουν διαφορετικη εξοδο σε mA. Πόσα πρέπει να είναι για το δικό μας;

 

Επέλεξε τουλάχιστον 1000 και όχι περισσότερο από 2000mah.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις το παράγγειλα σε λευκό. Θέλω να πάρω φορτιστή αυτοκινήτου αλλά βλέπω στο ebay οτι εχουν διαφορετικη εξοδο σε mA. Πόσα πρέπει να είναι για το δικό μας;

 

Το παρήγγειλα σε λευκό και αναμένω.

 

απο που κ ποσο παιδια??? με free μεταφορικα??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

απο που κ ποσο παιδια??? με free μεταφορικα??

 

Από minideal με δωρεάν μεταφορικά. Τιμή: 179 $.

Σε ευρώ θα ξέρω αργότερα μόλις γίνει η χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

134 euro περίπου από το μαγαζί που λέει ο φίλος.

 

ενδιαφέρομαι για δύο πράγματα:

 

1) δεύτερη μπαταρία με εξωτερικό φορτιστή

2) ζελατίνα προστασίας οθόνης

 

Έχετε να προτείνετε κάποιο λινκ;

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο θέμα με την ελληνική γλώσσα?? Το κινητό έρχεται έτοιμο root??γιατί το θέλω εννοείται ρουταρισμενο!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Στο Minideal επεσε και αλλο η τιμη 128Ε τωρα, δεν δινει ομως αρκετα δωρα οπως το Toc2.

Και μια ερωτηση, απο θεμα μπαταριας πως παει?Γινεται να βαλουμε μεγαλυτερη?

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πρωί το παρέλαβα από pandawill με singapore post! Για οποιον θέλει μεγάλη οθόνη για επαγγελματική χρήση email, internet , ειναι σούπερ. Στιβαρό, γρήγορο, ευκολα ρυθμίζεται εκτός απο τον default mail client που δεν γινοταν με τίποτα αλλα οκ έχει πολύ καλούς στο market και κανεις την δουλειά σου. Για τα λεφτά του είναι ΑΡΙΣΤΟ. Τα αρνητικά είναι η αναλυση της οθόνης και η κάμερα. επίσης θέλει λίγη προσαρμογή στο μέγεθος για κάποιον που χρησημοποιούσε 4αρι. για παράδειγμα δεν μπαίνει στο αυτί πρέπει να χρησημοποιήσεις οποσδήποτε ακουστικά, αλλιώς φαίνεται σαν να μιλάς με φτιάρι :).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Οταν λες για την αναλυση επειδη δεν ειμαι καλος σε αυτα τι θες να πεις ?

Οτι κολλαει που και που οταν το αλλαζεις σελιδα ή το παιζεις δεξια αριστερα με το δαχτυλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Οταν λες για την αναλυση επειδη δεν ειμαι καλος σε αυτα τι θες να πεις ?

Οτι κολλαει που και που οταν το αλλαζεις σελιδα ή το παιζεις δεξια αριστερα με το δαχτυλο?

 

οχι σε καμμια περίπτωση απλά σε σύγκριση με FHD είναι λίγο ποιο πίσω. δεν είναι για multimedia σε καμμία περίπτωση. είναι αρκετά φωτεινη η οθόνη πολύ καλύτερη απο S3 που παλέβεις να δείς τι γραφει

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η qHD ανάλυση είναι κάπως για αυτό το μέγεθος της οθόνης, θα έπρεπε να είχε HD, η ιδανική ανάλυση κατά τη γνώμη μου για συσκευές μέχρι αυτού του μεγέθους. Απο την άλλη, τις full hd τις θεωρώ υπερβολικές και περιττές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα αρνητικά είναι η αναλυση της οθόνης και η κάμερα... δεν μπαίνει στο αυτί πρέπει να χρησημοποιήσεις οποσδήποτε ακουστικά, αλλιώς φαίνεται σαν να μιλάς με φτιάρι.. δεν είναι για multimedia σε καμμία περίπτωση...

 

Αν δεν είναι για multimedia (εικόνα, κείμενο, βίντεο, ήχο),

δεν είναι για να μιλάς χωρίς hands free, ούτε για να τραβάς φωτογραφίες,

τότε εσύ τί χρήση του κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...