Jump to content

Samsung Galaxy Core (I8260)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα, πάνω που είπα να το πάρω έχει εξαφανιστεί απο την αγορά.

Δεν το βρίσκω ΠοΥθΕνΑ !!!!!

Οπου και να ρωτήσω δεν έχουν ιδέα για το πότε θα έρθει....

 

:angry::angry:

Keep smiling :-)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα, πάνω που είπα να το πάρω έχει εξαφανιστεί απο την αγορά.

Δεν το βρίσκω ΠοΥθΕνΑ !!!!!

Οπου και να ρωτήσω δεν έχουν ιδέα για το πότε θα έρθει....

 

:angry::angry:

 

στο σκρουτζ παντως υπαρχουν αρκετα

 

http://www.e-expert.gr/ProductDetails.aspx?Product=231fabe7-9cf7-4e2d-97e3-37c6791f5d05

Link to comment
Share on other sites

στο σκρουτζ παντως υπαρχουν αρκετα

 

http://www.e-expert.gr/ProductDetails.aspx?Product=231fabe7-9cf7-4e2d-97e3-37c6791f5d05

 

Ακόμη και στο link που παρέθεσες λέει κατόπιν παραγγελίας... :worry:

Keep smiling :-)
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και στο link που παρέθεσες λέει κατόπιν παραγγελίας... :worry:

 

Χμμμ εψαξες κ τ αλλα μαγαζακια δλδ στο σκρουτζ;

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ εψαξες κ τ αλλα μαγαζακια δλδ στο σκρουτζ;

 

Αυτή τη στιγμή μόνο ένα δείχνει διαθεσιμότητα στην Αθήνα αλλά το τελικό κόστος ανεβαίνει 15+ €

Keep smiling :-)
Link to comment
Share on other sites

σημερα το εκανε και σε μενα,το εχω μολις 1 βδομαδα,εξαφανιστηκε απο μονο του μετα,για να δουμε τι παιζει λοιπον.....

 

σημερα το εκανε και σε μενα,το εχω μολις 1 βδομαδα,εξαφανιστηκε απο μονο του μετα,για να δουμε τι παιζει λοιπον.....

 

ηθελα να απαντησω σε αυτο που ειπε προηγουμενος για την οθονη περι ουρανιου τοξου....τα μπερδεψα λιγο....τελος παντων το εκανε και σε μενα με χρηση 1 βδομαδας.πρεπει να ανυσηχω?εχει κανενας κανενα νεο για το θεμα?ευχαριστω.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! λοιπόν παιδιά εξακολουθώ να είμαι εντυπωσιασμένη απο το κινητό αλλά είχα το πρώτο πρόβλημα. 3 ημέρες μετά την παραλαβή του κινητού έφυγα για το χωριό. Πριν φύγω έβαλα το κινητό να φορτίσει για 20 λεπτά και όλα καλά. Τ ο βράδυ λοιπόν μετά απο πολύ ενασχόληση μαζί του το έβαλα να κάνει ολική φόρτιση. Ελα όμως που δεν φόρτιζε!!!! δοκίμασα σε 3 πριζες να βεβαιωθώ οτι δεν φταιει η πρίζα αλλά τιποτα! εκεί που έχω αρχίσει να απελπίζομαι και να κλαίω την μοιρα μου να σου η αναλαμπή! το συνδέω με το λαπτοπ! τσουπ ανάβει το σημα της μπαταριας και ξεκινα η φόρτιση. Ειχε χαλάσει το πραγματακι ποθ μπαίνει στην πρίζα. Μικρό το κακό! Πάω λοιπόν να το κλείσω για να φορτίσει απο το λάπτοπ κ με το που μαυρίζει η οθόνη τσουπ να σου ένα πράσινο pixel!!!!! 5 μέρες μετά και 2ο pixel!!!! Μόλις γύρισα Αθήνα πάω στον Κωτσόβολο:παλληκαρι μου 15 μέρες κλείνειι σήμαρα το κινητό κ την 3η μέρα μου παρουσίασε αυτά! Δεν λέω αμέσως το παλληκάρι πήγε να μου δώσει αλλο "πραγματάκι" αλλά δεν είχε. οποτε μου λέει θα πας απέναντι στην samsung για τα pixel και θα σου αλλάξουν και τον φορτιστή. τσουκ τσουκ πάω στην samsung στο Χαιδαρι -όπως ανέφερε και κάποιος παραπάνω εξυπηρετικότατοι! Την επόμενη πήγα να το παραλάβω και μου είχαν αλλάξει όλη την οθόνη και το τζάμι!!! Τώρα και πάλι είναι μια χαρά.Τουλάχιστον δεν φάγαμε και 10 μέρες στο περίμενε. Ελπίζω να ήταν το πρώτο κ το τελευταίο πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Στην Smartec που πήγες έχουν και Service μίας ώρας. Αν είχαν το ανταλλακτικό θα στο είχαν αλλάξει σε μία ώρα και δεν θα χρειαζόταν να πας την επόμενη. Όχι βέβαια πως μία μέρα είναι πολύ αλλά λέμε τώρα.

Το κινητό σου έχει δύο χρόνια εγγύηση οπότε αν πάθει πάλι κάτι (το οποίο και απεύχομαι) τα πας με την μία στην Smartec και όχι στο μαγαζί που το αγόρασες γιατί τότε θα το πάρεις στην καλύτερη σε δέκα μέρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

το πήρα για τη γυναίκα μου και το smartphon-ακι είναι μια ευχάριστη έκπληξη.

Σου αφήνει την αίσθηση αρκετά ακριβότερης υλοποίησης.

Γρήγορη απόκριση με σχεδόν μηδενικό lag, καλό wifi και 3g,εξαιρετική μπαταρία για τα κυβικά του και γενικότερα προς το παρόν δείχνει απροβλημάτιστο.

Το θεωρώ μια πολύ καλή επιλογή για την κατηγορία του και σε κάθε περίπτωση πρέπει να το δει κάποιος που προσανατολίζεται σε μια λύση αυτού του budget.

Το μόνο που θα ήθελα να είχε επιπλέον είναι ο αισθητήρας για την αυτόματη φωτεινότητα αλλά και πάλι μπορείς να ζήσεις και χωρίς αυτόν.:)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο αδερφός μου έχει το συγκεκριμένο κινητό και αντιμετωπίζει το εξής πρόβλημα,δεν μπορεί να δεχθεί sms.καμία βοήθεια???
Link to comment
Share on other sites

 

Σου αφήνει την αίσθηση αρκετά ακριβότερης υλοποίησης.

ωραία έκφραση που το περιγράφει καλά.

Εχω 'πάθει' μαζί του και δεν το αφήνω απο τα χέρια μου....:p

Link to comment
Share on other sites

το μονο κακο με το κινητο τελικα ειναι οτι δεν παρεχεται καμια ειδους βοηθεια απο xda μερια για recovery,mods κτλ...αλλα αυτο δεν απασχολει καθολου την γυναικα μου παρα μονο εμενα που θελω εκτος του note να σκαλιζω k το core :p
Link to comment
Share on other sites

http://www.babiwa.com/images/Simcard-Micro-Sim-Connector-Linker/type21-Genuine-Manufacturer-Iphone5-nanosim-to-sim-adapter-convertor-recovery-card-2.jpg

Με μπερδέψατε! :lol:

Τελικά τι από τα παραπάνω παίρνει;

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

http://www.babiwa.com/images/Simcard-Micro-Sim-Connector-Linker/type21-Genuine-Manufacturer-Iphone5-nanosim-to-sim-adapter-convertor-recovery-card-2.jpg

Με μπερδέψατε! :lol:

Τελικά τι από τα παραπάνω παίρνει;

 

microsim τήν μεσαία στήν φωτό.

 

http://mobile.softpedia.com/phones/Samsung/Samsung-Galaxy-Core-I8260.shtml

Edited by weather1967
Link to comment
Share on other sites

microsim τήν μεσαία στήν φωτό.

 

http://mobile.softpedia.com/phones/Samsung/Samsung-Galaxy-Core-I8260.shtml

 

ναι ναι δικιο εχει ο φιλος

Link to comment
Share on other sites

Θενξ παιδιά, έλεος με τις micro πια, ποιος τρέχει να κάνει αντικατάσταση sim τώρα (και καλά με το Ελληνικό νούμερο, με το Ιταλικό τι γίνεται όμως...). Κόψιμο δεν προβλέπεται στην περίπτωσή μου (είμαι λίγο χ3στης).
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Είμαι κάτοχος της συσκευής εδώ και 2 ημέρες.

 

Πρώτο μου smartphone και adroid.

 

Ήθελα να ρωτήσω το εξής, έχετε μια εφαρμογή που λέγετε η τοποθεσία μου (με ένα κόκκινο σημάδι) που είναι μάλλον της google;

 

Το είχα και εγώ στην αρχή αλλά μετά χάθηκε... μάλλον το έσβησα διότι κάνω πειράματα.

 

Ξέρει κανείς πως θα το επαναφέρω ή που θα το βρώ για να το εγκαταστήσω πάλι;

Edited by jpil
Link to comment
Share on other sites

Θενξ παιδιά, έλεος με τις micro πια, ποιος τρέχει να κάνει αντικατάσταση sim τώρα (και καλά με το Ελληνικό νούμερο, με το Ιταλικό τι γίνεται όμως...). Κόψιμο δεν προβλέπεται στην περίπτωσή μου (είμαι λίγο χ3στης).

Εγώ το πήρα από media markt και την έκοψαν εκεί μια χαρά.Νομίζω ότι το κάνουν αρκετά μαγαζιά, τζάμπα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από media markt και την έκοψαν εκεί μια χαρά.Νομίζω ότι το κάνουν αρκετά μαγαζιά, τζάμπα βέβαια.

 

Μια διευκρινηση,την κοβουν στο τμημα που εχουν τα κινητα ,η πηγες κατω στο service (συνηθως στο ισογειο) ?

Δεν το ηξερα οτι στα media κοβουν και καρτες ,νομιζα οτι μονο μερικα Σκρουτζομαγαζα καθονται και ασχολουνται να τις κοψουν μονο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core (I8260)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...