Jump to content

Samsung Galaxy Core (I8260)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα

 

πηρα το core εχθες και απο την στιγμη που το επιασα δεν λεω να ξεκολλησω!!!! ο ενθουσιαμος του νεου αποκτηματος βλεπετε!!!!

 

ο λογος που το προτιμησα ειναι ο σχετικα μεγαλος εσωτερικος αποθ. χωρος, 8 γιγα. οταν ομως παω να δω ποση εσωτερικη μνημη εχω ακομα διαθεσιμη, μου γραφει οτι συνολικη μνημη ειναι 4 γιγα και κατι ψιλα

 

η ερωτηση μου ειναι η εξης: τα υπολοιπα 4 γιατι δεν τα δειχνει διαθεσιμα? ειναι δεσμευμενα απο το συστημα ή υπαρχει καποιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα

 

πηρα το core εχθες και απο την στιγμη που το επιασα δεν λεω να ξεκολλησω!!!! ο ενθουσιαμος του νεου αποκτηματος βλεπετε!!!!

 

ο λογος που το προτιμησα ειναι ο σχετικα μεγαλος εσωτερικος αποθ. χωρος, 8 γιγα. οταν ομως παω να δω ποση εσωτερικη μνημη εχω ακομα διαθεσιμη, μου γραφει οτι συνολικη μνημη ειναι 4 γιγα και κατι ψιλα

 

η ερωτηση μου ειναι η εξης: τα υπολοιπα 4 γιατι δεν τα δειχνει διαθεσιμα? ειναι δεσμευμενα απο το συστημα ή υπαρχει καποιο προβλημα?

ναι ειναι δεσμευμενα δυστηχως 4 ειναι τα ελευθερα

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι δεσμευμενα δυστηχως 4 ειναι τα ελευθερα

 

οκ τοτε. 4 δεν ειναι και λιγα. σε σχεση με τα 350 mb αλλων αντιστοιχων σε τιμη νομιζω οτι ειναι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.codlab.int2ext&hl=el

 

για οσους θελουν να κανουν swap την μνημη του κινητου με την καρτα μνημης τους(που συνηθως ειναι πολυ μεγαλυτερη)απλα καλο θα ειναι η καρτα να ειναι class 6 k πανω για να ¨γραφει "γρηγορα..κ φυσικα να ειμαστε root..δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν πηρε ακομη καρτα η γυναικα μου...με την πρωτη ευκαιρια θα το δοκιμασω

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.codlab.int2ext&hl=el

 

για οσους θελουν να κανουν swap την μνημη του κινητου με την καρτα μνημης τους(που συνηθως ειναι πολυ μεγαλυτερη)απλα καλο θα ειναι η καρτα να ειναι class 6 k πανω για να ¨γραφει "γρηγορα..κ φυσικα να ειμαστε root..δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν πηρε ακομη καρτα η γυναικα μου...με την πρωτη ευκαιρια θα το δοκιμασω

 

δεν μπορώ να βρω στο google play το framaroot

πατάω στην αναζήτηση και δεν μου το βγάζει .

αν το κάνω ροοτ και μετά κατεβασω αυτήν την

εφαρμογή

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.codlab.int2ext&hl=el

η κάρτα μνήμης προστήθετε στην μνήμη του κινητού ?

χρειάζετε να κάνω κάτι άλλο μετά . γίνετε και σε άλλα

κινητά αυτό ? πρέπει να κατεβάσω και κανένα ακόμα πρόγραμμα ?

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να βρω στο google play το framaroot

πατάω στην αναζήτηση και δεν μου το βγάζει .

αν το κάνω ροοτ και μετά κατεβασω αυτήν την

εφαρμογή

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.codlab.int2ext&hl=el

η κάρτα μνήμης προστήθετε στην μνήμη του κινητού ?

χρειάζετε να κάνω κάτι άλλο μετά . γίνετε και σε άλλα

κινητά αυτό ? πρέπει να κατεβάσω και κανένα ακόμα πρόγραμμα ?

 

http://www.galaxynote80.com/neue-version-von-framaroot-framaroot-1-6-0-download/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ταινία 720p έχει βάλει κανένας να παίξει στο κινητό; Την παίζει καλά;

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ταινία 720p έχει βάλει κανένας να παίξει στο κινητό; Την παίζει καλά;

 

Σελιδα 9 εχει απαντηθει αδερφε

Link to comment
Share on other sites

μπορω να αλλαξω το πως θα εμφανιζει τα νουμερα οταν με καλουν?

Για παραδειγμα ενω υπαρχει το κλασσικο 210444444 η το 210 44 44 444 στο κινητο

τα γραφει ως εξης 21 0444 4444 και με μπερδευει η *******!

 

Απορια δευτερη, οταν με καλουν απο καποιο νουμερο που δεν το εχω στις επαφες μου,

κατω απο το νουμερο βγαζει κατι ακυρες περιοχες σε στυλ Αθηνα-Σαλαμινα-Χαλανδρι,

πως μπορω να το σταματησω?

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

μπορω να αλλαξω το πως θα εμφανιζει τα νουμερα οταν με καλουν?

Για παραδειγμα ενω υπαρχει το κλασσικο 210444444 η το 210 44 44 444 στο κινητο

τα γραφει ως εξης 21 0444 4444 και με μπερδευει η *******!

 

Απορια δευτερη, οταν με καλουν απο καποιο νουμερο που δεν το εχω στις επαφες μου,

κατω απο το νουμερο βγαζει κατι ακυρες περιοχες σε στυλ Αθηνα-Σαλαμινα-Χαλανδρι,

πως μπορω να το σταματησω?

Τίποτα από τα δύο δεν έχει ρυθμίσει για να αλλάζει! Πάρε τηλέφωνο την Samsung να βεβαιωθείς.

Ψάξε το τηλ της smartec κατευθείαν

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως έμαθα να διαβάζω και με αυτή τη μορφή τους αριθμούς των τηλεφώνων. :lol:

 

Εντάξει το τηλεφωνάκι. Τα κάνει όλα και συμφέρει σε πολύ καλή τιμή.

Ραδιοφωνάκι, (βασικότατο αυτό για μένα), gps για τις βόλτες και τα ταξιδάκια , καλη οθόνη, η μπαταρία με λογική χρήση οκ, βίντεο απο το youtube με φανταστική εικόνα, πολύ καλές φωτογραφίες και επιτέλους καταφέρνω να πληκτρολογώ σωστά μηνύματα και μικρά κείμενα. Στο τάμπλετ μου έβγαινε η ψυχή για να γράψω μια λέξη. Και με το ένα χέρι ε? Πως το κατάφεραν αυτό στην samsung?Πετάει η ομάδα λέμε...:p

Δεν με κούρασε ή δεν με απογοήτευσε πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως έμαθα να διαβάζω και με αυτή τη μορφή τους αριθμούς των τηλεφώνων. :lol:

 

Εντάξει το τηλεφωνάκι. Τα κάνει όλα και συμφέρει σε πολύ καλή τιμή.

Ραδιοφωνάκι, (βασικότατο αυτό για μένα), gps για τις βόλτες και τα ταξιδάκια , καλη οθόνη, η μπαταρία με λογική χρήση οκ, βίντεο απο το youtube με φανταστική εικόνα, πολύ καλές φωτογραφίες και επιτέλους καταφέρνω να πληκτρολογώ σωστά μηνύματα και μικρά κείμενα. Στο τάμπλετ μου έβγαινε η ψυχή για να γράψω μια λέξη. Και με το ένα χέρι ε? Πως το κατάφεραν αυτό στην samsung?Πετάει η ομάδα λέμε...:p

Δεν με κούρασε ή δεν με απογοήτευσε πουθενά.

 

η γυναικα μου δεν το αφηνει απο τα χερια της...τωρα που τις περασα κ παιχνιδια(κ δεν μασαει ουτε σε απαιτητικα γραφικα)το ζηταω λιγο να δωσω καμια πληροφορια εδω κ δεν το δινει...μονο το βραδυ που το βαζει για φορτιση μενει μονο του...χοχοχοχχοχοχο

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το συγκεκριμένο κινητό (i8260) προχθές και διαπίστωσα πως στο wifi του σπιτιού μου δεν συνδέεται. Βρίσκει το δίκτυο κανονικά απλά δεν παίρνει IP και μετά από κάποια ώρα βγάζει το μήνυμα "ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΦΑΛΜΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ". Υπάρχουν κανονικά συνδεδεμένες άλλες συσκευές πάνω στο συγκεκριμένο wifi χωρίς κανένα πρόβλημα. Δοκίμασα να συνδεθώ σε άλλο δίκτυο wifi και συνδέεται κανονικά. Η κρυπτογράφηση που έχω στο router είναι WEP και το router είναι της Linksys. Καλοδεχούμενες όλες οι προτάσεις.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Φίλεμου γειά σου. Καλοριζικο το καινούργιο σου κινητό. Το κινητό αυτό το εχω τώρα 10 ημέρες στα χέρια μου, είμαι αρκετά ικανοποιημένος αρκετά καλό για τα λευτά του 200 ευρω απο Wind. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα κι εγω, σε όλα τα ρούτερ που είχα δοκιμάσει εμπαινε κανονικά μονο στου σπιτιού μου που ειχα pirelli λευκο απο cyta και σε οποια αλλα του ιδιου τυπου δοκίμασα δεν εμπαινε ενώ αφαιρούσα εντελός και τον κωδικό. Πήρα λοιπόν τηλέφωνο εξυπ.πελατων και samsung και cyta η απάντηση που πήρα και απο τους 2 ητανε ότι εφτεγαν οι αλλοι οχι εμείς , τοτε λοιπόν πέρνω εκ νέου την cyta τηλεφωνο και τους απήλησα οτι αν δεν βρούνε λύση στο πρόβλημα θα αλλάξω εταιρία! την επόμενη μέρα ακριβώς κατα τις 10 το πρωϊ ηρθε ο τεχνικός της cyta, μου αλλαξε το ρούτερ και όλα οκ. το ιδιο πρόβλημα ειχα και με ενα xperia στο ιδιο ρουτερ,το κινητό ομως ητανε ενός φίλου και δεν έδωσα σημασία τότε. Πίστευω να βοήθησα, περιμένω να μάθω αποτελεσμα. ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΌ ΤΟ ΣΥΣΤΉΝΩ!!! Η μπαταρία με μέτρια χρήση κρατάει 2 μέρες αν το σκαλίζεις συνέχεια δεν κρατάει 1 μέρα.

Link to comment
Share on other sites

απο οτι διαβαζω ειστε πολυ ικανοποιημενοι απο το τηλεφωνο.και εγω απο αυτα που προσφερει βλεπω οτι αξιζει τα λεφτα του. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι για την οθονη του,στο φως του ηλιου φαινετε?επισης αισθητηρα φωτεινοτητας εχει?ωστε να το εχω στο auto?(διαβασα καπου οτι δεν εχει και μου εκανε εντυπωση). ευχαριστω.

 

edit. προτεινετε το ασπρο ή το μπλε?

Edited by leftko
Link to comment
Share on other sites

απο οτι διαβαζω ειστε πολυ ικανοποιημενοι απο το τηλεφωνο.και εγω απο αυτα που προσφερει βλεπω οτι αξιζει τα λεφτα του. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι για την οθονη του,στο φως του ηλιου φαινετε?επισης αισθητηρα φωτεινοτητας εχει?ωστε να το εχω στο auto?(διαβασα καπου οτι δεν εχει και μου εκανε εντυπωση). ευχαριστω.

 

edit. προτεινετε το ασπρο ή το μπλε?

δεν εχει αισθητηρα ειναι αληθεια...η οθονη στον ηλιο...ανεκτη!!τωρα το χρωμα ειναι γουστα του καθ ενα...στην γυναικα μου το ασπρο τις φανηκε ψευτικο ενω τις αρεσε το μπλε πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο τηλ.το πηρα στον άντρα μου αλλα έχω και εγώ το πρόβλημα με το wifi.(πραγματικα σπαστικό).αλλού πιάνει και αλλού οχι.πηρα στον οτε και αλλαξα το wpa αλλα τίποτα. Με το δικό μου siii δεν εχω τετοιο θέμα.μια φιλη που ειχε παρει το note της εκανε το ίδιο και τελικά της το αντικατεστησαν με άλλο γιατί ηταν προβληματικό.(birdphone). Εγω Δευτέρα θα το παω πίσω να δω τι παίζει.

 

Αλήθεια μήπως φταιει η εκδοση? Εγω ειμαι στην 4.1.2.εσεις που δεν εχετε το πρόβλημα ποια έκδοση έχετε?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλως σας βρηκα.

νεος στο forum αλλα διαβαζω πολυ καιρο!

 

ειμαι κατοχος ενος galaxy core εδω και μια εβδομαδααπο γερμανο.θα αναφερθω και εγω σε καποια θετικα και αρνητικα...

 

σημερα εγινε αντικατασταση του κινητου λογω εγγυησης 14 ημερων που εχει το καταστημα με αλλο core...!!!μεσα σε μια εβδομαδα κολησε 3 φορες με αποτελεσμα να χρειαστει να βγαλω την μπαταρια!εχθες το βραδυ που κολησε τελευταια φορα η μπαταρια ηταν κατω απο 25%.δεν ξερω αν παιζει ρολο...

 

παντως θεωρω και θελω να πιστευω οτι ηταν εντελως τυχαιο(θα φανει στην πορεια) και πιο πολυ απο τη στιγμη που υπηρχε αυτη η εγγυηση απο το καταστημα δεν ηθελα να το ρισκαρω.

 

τα αρνητικα του τωρα θεωρω πως ειναι η δυσκολη αναγνωση της οθονης στην εκθεση στον ηλιο(μικρο το κακο για εμενα),το μετριο ηχειο του,κακης ποιοτητας υλικα(πλαστικουρα δηλαδη οπως συνηθιζει η samsung) και η μετρια μπαταρια σε αυτονομια 1800mah.αλλα απο την αλλη κινητο android μην θελουμε να κραταει και 5 ημερες!!!χαχααχα

 

τα θετικα ειναι ομως πολυ περισοοτερα...πρωτη εντυπωση δειχνει εντυπωσιακο,μεγαλη οθονη 4.3'',καλη φωτογραφικη,αρκετα γρηγορο και γενικα σε κανει να θες να ασχολεσαι ωρες με το τηλεφωνο.

το πιο καλο ομως ειναι οτι με αυτα τα χρηματα 199 δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.

ισως λιγο το Υ300 της huawei!!!

ασχετο:αγορασα και στην γυναικα μου (επειδη ζηλεψε που πηρα εγω το core χεχεχεχε) ενα huawei Υ300 με 149 ευρω,προσφοα γερμανος...ειναι ενα κλικ πιο κατω απο το core αλλα με σαφως καλυτερη ποιοτητα κατασκευης!το τηλεφωνο μου εκανε παρα πολυ καλη εντυπωση.δεν κανω ουτε διαφημηση αλλα ουτε εχω συμφεροντα αλλα για τα χαρακτηριστικα που δινει σε αυτη την τιμη δεν παιζεται....!!!

 

 

ρε παιδια θα ηθελα απο καποιους γνωστες στο ειδος να γραψει ενα στησιμο σχετικα με καποιες βασικες εφαρμογες που πρεπει να εχει καποιος σε ενα ανδροιδ τηλ.οπως ειναι το core για παραδειγμα.

 

π.χ.

antivirus χρειαζεται και αν ναι πιο?

task cleaner?battery saver??

τι αλλο?

γενικα καποιες ας πουμε απαραιτητες εφαρμογες ωστε να βοηθαει το τηλ να λειτουργει καλυτερα.τι λετε?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Για εφαρμογές καλύτερα να ρωτήσεις στην ενότητα Android.

Πάντως για μένα ο μόνος τρόπος ώστε να λειτουργήσει καλύτερα μία συσκευή Android είναι να την κάνεις Root και μετά να την φέρεις στα μέτρα σου με όποιους τρόπους νομίζεις εσύ καλύτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Πρίν λίγες έγινα κάτοχος ενός core GT-i8260.

Καλή αυτονομία μπαταρίας (κανονική χρήση)

Καλή ανάλυση οθόνης.

Γρήγορος επεξεργαστής.

Καλή ανταπόκριση σε παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων.

Κανένα lag μέχρι στιγμής.

 

Το μόνο θέμα που έχει, είναι ότι δεν μπορείς να μεταφέρεις τις εφαρμογές στην sd.Έχω δοκιμάσει τα πάντα.Framaroot και στη συνέχεια gl to sd, link 2 sd , app 2 sd.....Googleαρα , youtubeπιασα..Τελικά τίποτα.Υπάρχει κάποιος αναλυτικός οδηγός για μπορέσω επιτέλους να το rootάρω?

 

Υ.Γ. Για τα λεφτά του, πολύ καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Πρίν λίγες έγινα κάτοχος ενός core GT-i8260.

Καλή αυτονομία μπαταρίας (κανονική χρήση)

Καλή ανάλυση οθόνης.

Γρήγορος επεξεργαστής.

Καλή ανταπόκριση σε παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων.

Κανένα lag μέχρι στιγμής.

 

Το μόνο θέμα που έχει, είναι ότι δεν μπορείς να μεταφέρεις τις εφαρμογές στην sd.Έχω δοκιμάσει τα πάντα.Framaroot και στη συνέχεια gl to sd, link 2 sd , app 2 sd.....Googleαρα , youtubeπιασα..Τελικά τίποτα.Υπάρχει κάποιος αναλυτικός οδηγός για μπορέσω επιτέλους να το rootάρω?

 

Υ.Γ. Για τα λεφτά του, πολύ καλή επιλογή.

 

Το framaroot ειναι για ρουτ...πολυ απλο στην τελευταια εκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Είχα ενα ΖΤΕ V970 το οποιό πέταγε στην κυριολεξία, αγορασμένο απο Internet απο το etotalk και μου το έστειλαν απο Κίνα... Μιλάμε ότι πέταγε, κανονικα! Περιττο να πώ ότι όταν έκαψα την οθόνη έμαθα οτι παίζει και 3μηνη αναμονη μέχρι να το στείλεις, να το κοιτάξουν και να σου στείλουν άλλο. Αποφάσισα λοιπον να κινηθώ τοπικά πλεόν ώστε να γλυτώσω τέτοιες καθυστερήσεις. Αγόρασα λοιπον το Galaxy S Duos και απογοητευτηκα με τρέλα!! Δεν κοίταξα κάν τα χαρακτηριστικα - μονοπύρηνος επεξεργαστής, 750 ram κτλ. και μου αργούσε αδιανόητα. Ευτυχώς βρήκα φίλο που δεν είναι και τόσο απαιτητικος να το πουλήσω και την γλύτωσα φτηνά, με μικρη επιβάρυνση! Σκέφτομαι λοιπόν να αγοράσω το CORE Duos. Με ανησυχει βέβαια το γεγονός οτι ακούω θεματάκια με το wifi... Γενικά πάντως τα σχόλια ειναι πολυ θετικά και το βιντεάκι με το απαιτητικο παιχνίδι ήταν πολύ ενημερωτικό - στο Galaxy S Duos το Temple Run κόλλαγε απίστευτα.
Link to comment
Share on other sites

τελικα αξιζει το κινητο για τα λεφτα του η οχι? αρχες Σεπτεμβρη βγαινει η επιδοτηση μου κ ειμαι αναμεσα στο galaxy core κ το windows phone 8s by htc εσεις σαν χρηστες του core ειστε ευχαριστημενοι απ την συσκευη? απο θεμετα lag κ καμερας πως τα παει? επισης θα θελα να μου πειτε αν το ηχειο ακουγετε ικανοποιητικα η μολις το ακουμπισεις κατω χωνευει ο ηχος?? επισης καπου διαβασα παραπανω οτι το καπακι της καμερας ειναι απο ευθραυστο πλαστικο ισχυει κατι τετοιο??:worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του i8260 Core εδώ και μια εβδομάδα, πολυ καλές πρώτες εντυπώσεις από αυτονομία, οθόνη, επεγεργαστή, εργονομία & κάμερα. Πάντα για τα χρήματα που κοστίζει. Φαίνεται πάρα πολύ τίμιο τηλέφωνο για τον ελάχιστο χρόνο που το έχω. Αφού τέλειωσα με τις αρχικές ρυθμίσεις, την δευτερη μέρα το έκανα root έκανα τη μεταφορά των επαφών μου παρακάμπτωντας την κοινοποίηση τους στο gmail και συνέχισα με την παραμετροποίηση και την εξατομίκευση του τηλεφώνου. Σήμερα διαπίστωσα ότι η default εφαρμογή "πλοήγηση" είχε εξαφανιστεί. ? Έχει κανείς κάποια ιδέα πώς μπορώ να την επαναφέρω? Έψαξα στο site της Samsung, στο google και σε άλλα sites αλλά δεν βρήκα τίποτα. Κάθε βοήθεια δεκτή.:worry:
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του i8260 Core εδώ και μια εβδομάδα, πολυ καλές πρώτες εντυπώσεις από αυτονομία, οθόνη, επεγεργαστή, εργονομία & κάμερα. Πάντα για τα χρήματα που κοστίζει. Φαίνεται πάρα πολύ τίμιο τηλέφωνο για τον ελάχιστο χρόνο που το έχω. Αφού τέλειωσα με τις αρχικές ρυθμίσεις, την δευτερη μέρα το έκανα root έκανα τη μεταφορά των επαφών μου παρακάμπτωντας την κοινοποίηση τους στο gmail και συνέχισα με την παραμετροποίηση και την εξατομίκευση του τηλεφώνου. Σήμερα διαπίστωσα ότι η default εφαρμογή "πλοήγηση" είχε εξαφανιστεί. ? Έχει κανείς κάποια ιδέα πώς μπορώ να την επαναφέρω? Έψαξα στο site της Samsung, στο google και σε άλλα sites αλλά δεν βρήκα τίποτα. Κάθε βοήθεια δεκτή.:worry:

 

http://www.doctorandroid.gr/2012/04/google-maps.html

 

δοκιμασε αυτον τον τροπο...κανωντας εγκατασταση του mod απο xda περνεις κανονικα ενημερωσεις κ γινεται επαναφορα τις αρχικης εκδοσης των google maps(δεν θα στο προτεινω)αυτος ο τροπος ειναι κ ο καλυτερος απλα θελει λιγο διαβασμα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core (I8260)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...