Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας κ αλλάζεις σε τόσο αραιά διαστήματα θα πρότεινα το v30..

Και λόγω μουσικής...

Είναι πιο ολοκληρωμένο...

Καλησπέρα παιδιά. Με μεγάλη συγκίνηση συνειδητοποίησα ότι σαν σήμερα, το 2014 αγόρασα το πρώτο μου G2 (16GB SWISS). Δέκα μήνες μετά το πούλησα, σε κατάσταση καινούριου για να αγοράσω το 32άρι G2 (DE) το οποίο έχω μέχρι και σήμερα. Και τα 2 κινητά σκυλιά μαύρα. Το τωρινό δουλεύει ακόμα με τη μαμά μπαταρία η οποία έχει μια λογική πτώση στην απόδοσή της, αλλά παραμένει παραπάνω από αξιοπρεπής παρ' όλα αυτά. Τις τελευταίες εβδομάδες προβληματίζομαι για ενδεχόμενη αλλαγή του G2 όχι τόσο γιατί δεν μου κάνει πλέον (άλλωστε δεν το δουλεύω ως power user -απαιτητικά παιχνίδια κλπ) αλλά μόνο για σερφάρισμα και μουσική (γιαυτό και το είχα αλλάξει με το 32άρι το 2015). Περιττό βέβαια να αναφέρω ότι πρόκειται για το μακροβιότερο κινητό που πέρασε από τα χέρια μου (το αμέσως επόμενο ήταν το Sony Ericsson K750 που το δούλευα από τον Ιούνη του 2006 μέχρι το Φλεβάρη του 2010). Σκέφτομαι να κινηθώ πάλι προς LG, το G6, να το τολμήσω;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Με μεγάλη συγκίνηση συνειδητοποίησα ότι σαν σήμερα, το 2014 αγόρασα το πρώτο μου G2 (16GB SWISS). Δέκα μήνες μετά το πούλησα, σε κατάσταση καινούριου για να αγοράσω το 32άρι G2 (DE) το οποίο έχω μέχρι και σήμερα. Και τα 2 κινητά σκυλιά μαύρα. Το τωρινό δουλεύει ακόμα με τη μαμά μπαταρία η οποία έχει μια λογική πτώση στην απόδοσή της, αλλά παραμένει παραπάνω από αξιοπρεπής παρ' όλα αυτά. Τις τελευταίες εβδομάδες προβληματίζομαι για ενδεχόμενη αλλαγή του G2 όχι τόσο γιατί δεν μου κάνει πλέον (άλλωστε δεν το δουλεύω ως power user -απαιτητικά παιχνίδια κλπ) αλλά μόνο για σερφάρισμα και μουσική (γιαυτό και το είχα αλλάξει με το 32άρι το 2015). Περιττό βέβαια να αναφέρω ότι πρόκειται για το μακροβιότερο κινητό που πέρασε από τα χέρια μου (το αμέσως επόμενο ήταν το Sony Ericsson K750 που το δούλευα από τον Ιούνη του 2006 μέχρι το Φλεβάρη του 2010). Σκέφτομαι να κινηθώ πάλι προς LG, το G6, να το τολμήσω;

 

Να μη το αλλαξεις να το κρατησεις τετοια κινητα ΔΕΝ τα αλλαζουν τα κρατανε για δευτερα η εφεφρικα,ΕΓΩ προσωπικα ετσι θα κανω οταν καταφερω να παρω το v30.Παντως και το τζι6 ειναι ποοολυ καλο.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το G2 εννοείται δεν πρόκειται να το πουλήσω. Θα δοθεί στη σύζυγο για κύριο κινητό (τώρα χρησιμοποιεί ένα -άθλιο πλέον- Lenovo A820 του 2012). Πολύ καλό το V30, εννοείται, πλην όμως δεν παίζει με τίποτα να ανέβω στα 580-600 ευρώ που κοστίζει αυτή τη στιγμή. Ήδη και τα 330-350 ευρώ που κοστίζουν τηλέφωνα που κοιτάω αυτές τις μέρες (LG G6, Nokia 8, ΗΤC U Ultra, λίγο φθηνότερο αυτό) είναι στο άνω όριο των χρημάτων που μπορώ/θέλω να διαθέσω για νέα συσκευή.

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Όποιο και να πάρεις απ τα τρία είναι καλό τηλέφωνο. Λόγω LG εξοικειωμένος που είσαι θα σου πρότεινα το g6 μια καλή συσκευή σε όλα της.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το G2 εννοείται δεν πρόκειται να το πουλήσω. Θα δοθεί στη σύζυγο για κύριο κινητό (τώρα χρησιμοποιεί ένα -άθλιο πλέον- Lenovo A820 του 2012). Πολύ καλό το V30, εννοείται, πλην όμως δεν παίζει με τίποτα να ανέβω στα 580-600 ευρώ που κοστίζει αυτή τη στιγμή. Ήδη και τα 330-350 ευρώ που κοστίζουν τηλέφωνα που κοιτάω αυτές τις μέρες (LG G6, Nokia 8, ΗΤC U Ultra, λίγο φθηνότερο αυτό) είναι στο άνω όριο των χρημάτων που μπορώ/θέλω να διαθέσω για νέα συσκευή.

 

Σε ποιότητα οθόνης, ήχο και ειδικά κάμερα μακράν το καλύτερο από τα 3 ειναι το u ultra. Υστερεί όμως σε αυτονομία και φορητότητα.

 

Από την άλλη το nokia 8 εχει τον snapdragon 835 με ότι (θετικο) συνεπάγεται στην απόδοση και μπαταρία. Επιπλέον έχει stock android. Από την άλλα έχει την χειρότερη κάμερα απο τα 3.

 

Το g6 έχει λιγο καλύτερη αυτονομία από ultra (όχι οσο καλή ειναι του nokia 8), αδιαβροχοποίηση και έχει μπόνους την wide κάμερα. Από την άλλη το βρίσκω λιγο ακριβό για snapdragon 821 (τον ίδιο έχει και το ultra) και μικρή οθόνη (λόγω αναλογίας 18:9 στην πραγματικότητα ειναι σαν 5.2 ιντσες).

 

Και οι 3 ειναι καλές επιλογές, κοίτα τις ανάγκες και χρήματά σου και επέλεξε ;)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πολύ παράξενο εν έτη 2018 να κοιτάμε κινητά με τέτοια μεγάλα bezels. Μιλάω για το HTC U ultra και το Nokia 8.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πολύ παράξενο εν έτη 2018 να κοιτάμε κινητά με τέτοια μεγάλα bezels. Μιλάω για το HTC U ultra και το Nokia 8.

 

Η Νόκια έβγαλε και το Sirocco, αλλά με διπλάσια χρήματα... Επομένως εκεί η επιλογή είναι μεγάλα bezels και τσιμπημένο, ή μικρά bezels και πανάκριβο :)

Ως διαδόχους του G2 θα κοιτούσα και G7, P20, αλλά το πρώτο θα αργήσει να πέσει σε λογικό κόστος και το δεύτερο έχει αρκετό bloat για τα γούστα μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το G2 εννοείται δεν πρόκειται να το πουλήσω. Θα δοθεί στη σύζυγο για κύριο κινητό (τώρα χρησιμοποιεί ένα -άθλιο πλέον- Lenovo A820 του 2012). Πολύ καλό το V30, εννοείται, πλην όμως δεν παίζει με τίποτα να ανέβω στα 580-600 ευρώ που κοστίζει αυτή τη στιγμή. Ήδη και τα 330-350 ευρώ που κοστίζουν τηλέφωνα που κοιτάω αυτές τις μέρες (LG G6, Nokia 8, ΗΤC U Ultra, λίγο φθηνότερο αυτό) είναι στο άνω όριο των χρημάτων που μπορώ/θέλω να διαθέσω για νέα συσκευή.

 

Και πολυ καλα θα κανεις εγω αναμενω να κυκλοφορησει το τζι7 για ναπεσει και αλλο το β30 αννν δεν πεσει στα 380 μαξιμουμ εφυγα για τζι 6.ΔΕΝ υπαρχει η σταθεροτητα των ελτζι,πχ εχω και το νοτε 4 ξιαομι με σναπντραγκον 625 3 ραμ και το πι 9 λαιτ και οι σελιδες του myphone κανουν 2 3 δευτερα να ανοιξουν στο γερικο τζι2 αμεσα δε μπορω να το εξηγησω εφαρμογες εχω σε ολα τις ιδιες.:confused:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πολύ παράξενο εν έτη 2018 να κοιτάμε κινητά με τέτοια μεγάλα bezels. Μιλάω για το HTC U ultra και το Nokia 8.

 

Βασικα στο ultra ο κύριος λογος που ειναι τοσο μεγάλο ειναι η δεύτερη οθόνη η οποία ειναι αρκετά χρήσιμη. Δηλαδή δεν ειναι μονο μπέζελ.

 

Κατά τα άλλα, δύσκολα βρίσκεις το ratio του g2 με 16:9 οθόνη. Για να βγάλουν bezeless το μονο που κάναν ηταν να μακρύνουν την οθόνη σε 18:9 που πέρα απο λιγοτερα σκρολαρισματα, δεν προσφέρει κάτι άλλο. Δηλαδή ενα κινητό 5.7 ιντσες σε 18:9 στη πραγματικότητα ειναι 5.15 ίνσες αφου το μεγεθος της μιας πλεύρας παραμένει ίδιο... δεν μπορει να τα μεγαλώσει. Είτε θα αφήσει μαύρες μπάρες (πχ σε φωτογραφίες/βιντεο) είτε θα δείξει απλά περισσότερο υλικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πολυ καλα θα κανεις εγω αναμενω να κυκλοφορησει το τζι7 για ναπεσει και αλλο το β30 αννν δεν πεσει στα 380 μαξιμουμ εφυγα για τζι 6.ΔΕΝ υπαρχει η σταθεροτητα των ελτζι,πχ εχω και το νοτε 4 ξιαομι με σναπντραγκον 625 3 ραμ και το πι 9 λαιτ και οι σελιδες του myphone κανουν 2 3 δευτερα να ανοιξουν στο γερικο τζι2 αμεσα δε μπορω να το εξηγησω εφαρμογες εχω σε ολα τις ιδιες.:confused:

 

Βασικα συγκρίνεις (παλια) ναυαρχίδα με φετινα οικονομικά mid range. Λογικό!

 

Ο 625 σε ταχύτητα δεν διαφέρει πολύ απο τον 800. Τα οφέλη απο το note 4 ειναι η πολύ χαμηλότερη κατανάλωση, οι χαμηλότερες θερμοκρασίες και η μεγαλύτερη ram. Το δε p9 lite έχει πιο αργό soc και σίγουρα πιο αργό και απο τα 2 κινητά (g2, rn4).

 

Πάντως μην συγκρινεις μονο ταχυτητα ανοίγματος συγκεκριμένων σελίδων (οπού εκεί παίζει ρόλο ποιος έχει δυνατότερο το πρώτο ζευγάρι πυρήνων). Δοκίμασε και ανοίγματα εφαρμογών, σκρολαρίσματα κλπ. Σε συνολική εμπειρία χρήσης ειναι ανώτερο το rn4.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βασικα στο ultra ο κύριος λογος που ειναι τοσο μεγάλο ειναι η δεύτερη οθόνη η οποία ειναι αρκετά χρήσιμη. Δηλαδή δεν ειναι μονο μπέζελ.

 

Κατά τα άλλα, δύσκολα βρίσκεις το ratio του g2 με 16:9 οθόνη. Για να βγάλουν bezeless το μονο που κάναν ηταν να μακρύνουν την οθόνη σε 18:9 που πέρα απο λιγοτερα σκρολαρισματα, δεν προσφέρει κάτι άλλο. Δηλαδή ενα κινητό 5.7 ιντσες σε 18:9 στη πραγματικότητα ειναι 5.15 ίνσες αφου το μεγεθος της μιας πλεύρας παραμένει ίδιο... δεν μπορει να τα μεγαλώσει. Είτε θα αφήσει μαύρες μπάρες (πχ σε φωτογραφίες/βιντεο) είτε θα δείξει απλά περισσότερο υλικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βασικα συγκρίνεις (παλια) ναυαρχίδα με φετινα οικονομικά mid range. Λογικό!

 

Ο 625 σε ταχύτητα δεν διαφέρει πολύ απο τον 800. Τα οφέλη απο το note 4 ειναι η πολύ χαμηλότερη κατανάλωση, οι χαμηλότερες θερμοκρασίες και η μεγαλύτερη ram. Το δε p9 lite έχει πιο αργό soc και σίγουρα πιο αργό και απο τα 2 κινητά (g2, rn4).

 

Πάντως μην συγκρινεις μονο ταχυτητα ανοίγματος συγκεκριμένων σελίδων (οπού εκεί παίζει ρόλο ποιος έχει δυνατότερο το πρώτο ζευγάρι πυρήνων). Δοκίμασε και ανοίγματα εφαρμογών, σκρολαρίσματα κλπ. Σε συνολική εμπειρία χρήσης ειναι ανώτερο το rn4.

Τα δοκιμασα και δεν μασαει πουθενα εν αντιθεση με το 4αρι μου εχει παγωσει 2 3 φορες για 3 4 δευτερολεπτα ακομα δεν βρηκα το λογο αλλα δε θα σκασω κιόλας. Παντως ο γεροντας (τζι2) μιααα χαρά παει κανει οτι ζητησω ακοπα, αντε σεπτεβριο παιρνω και το β30 ελπιζω να βαδισει στα χνάρια του. :)

Edited by komias2
ορθογραφια
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα.ειμαι κατοχος του τζι2 από τα τελει του 2013 που κυκλοφορησε.τελευταια αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα αν μπορει καποιος από σας να με βοηθησει.

Όταν συνδεω τη συσκευή στο διαδικτιο ειτε με δεδομενα ειτε με γουαι φαι η συσκευή δεν ανταποκρινετε σε τιποτα απολυτος για περιπου 7 με 8 λεπτα ενώ μετα επανέρχεται σε λειτουργικη κατασταση αλλα και παλι όχι σο 100%.συνεχιζονται καποια μικρο κολληματα.

Εχει αντιμετωπισει καποιος παρομοιο πρόβλημα.γνωριζει καποιος τι μπορει να φταιει?μπορει καποιος να με βοηθησει να το αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα αυτό?

Ευχαριστω πολύ και αναμενω τις συμβουλες σας.

GRIGORIS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.ειμαι κατοχος του τζι2 από τα τελει του 2013 που κυκλοφορησε.τελευταια αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα αν μπορει καποιος από σας να με βοηθησει.

Όταν συνδεω τη συσκευή στο διαδικτιο ειτε με δεδομενα ειτε με γουαι φαι η συσκευή δεν ανταποκρινετε σε τιποτα απολυτος για περιπου 7 με 8 λεπτα ενώ μετα επανέρχεται σε λειτουργικη κατασταση αλλα και παλι όχι σο 100%.συνεχιζονται καποια μικρο κολληματα.

Εχει αντιμετωπισει καποιος παρομοιο πρόβλημα.γνωριζει καποιος τι μπορει να φταιει?μπορει καποιος να με βοηθησει να το αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα αυτό?

Ευχαριστω πολύ και αναμενω τις συμβουλες σας.

 

Παρότι επιδέχεται και πιο προσεκτική διερεύνηση, εάν έχεις την ευχέρεια θα πρότεινα να κάνεις μία επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις. Εάν δεν σε βολεύει αυτό, καλό είναι να αφαιρέσεις εφαρμογές που δεν χρειάζεσαι και να ελευθερώσεις αποθηκευτικό χώρο. Επίσης εξασφάλισε ότι οι εφαρμογές που χρησιμοποιείς είναι ενημερωμένες.

Εάν χρησιμοποιείς facebook, δοκίμασε να κάνεις logout από την εφαρμογή και να δεις εάν κολλάει πάλι όταν συνδέεσαι στο δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Παρότι επιδέχεται και πιο προσεκτική διερεύνηση, εάν έχεις την ευχέρεια θα πρότεινα να κάνεις μία επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις. Εάν δεν σε βολεύει αυτό, καλό είναι να αφαιρέσεις εφαρμογές που δεν χρειάζεσαι και να ελευθερώσεις αποθηκευτικό χώρο. Επίσης εξασφάλισε ότι οι εφαρμογές που χρησιμοποιείς είναι ενημερωμένες.

Εάν χρησιμοποιείς facebook, δοκίμασε να κάνεις logout από την εφαρμογή και να δεις εάν κολλάει πάλι όταν συνδέεσαι στο δίκτυο.

 

Σ ευχαριστω πολύ για την αμεση ενημερωση.

προ 2 μηνων εκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμισεων

και σταδιακα το πρόβλημα επανηλθε σε σχετικα συντομο χρονικο διάστημα

το κινητο εχει περιπου 40% ελευθερο αποθηκευτικο χωρο

και ολες οι εφαρμογες είναι ενημερωμένες

τωρα για το fb να το δοκιμασω κι αυτό

και παλι σ ευχαριστω και επανέρχομαι μετα την δοκιμη με νεοτερα για το θεμα

GRIGORIS
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολύ για την αμεση ενημερωση.

προ 2 μηνων εκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμισεων

και σταδιακα το πρόβλημα επανηλθε σε σχετικα συντομο χρονικο διάστημα

το κινητο εχει περιπου 40% ελευθερο αποθηκευτικο χωρο

και ολες οι εφαρμογες είναι ενημερωμένες

τωρα για το fb να το δοκιμασω κι αυτό

και παλι σ ευχαριστω και επανέρχομαι μετα την δοκιμη με νεοτερα για το θεμα

 

Μετα την αποσυνδεση από το fb είναι πολύ καλυτερη η συμπεριφορά της συσκευης κατά την συνδεση της στο διαδικτιο αφου δεν κολλαει πλεον για πολύ ωρα.

τωρα οσο για τα κολληματα και τα λαγκαρισματα εν ωρα σερφαρισματος στο διαδικτιο εξακολουθουν να υπαρχουν.

θα συνεχισω να το παρακολουθώ να δω πως παει

οσο για τις μη χρησιμοποιούμενες εφαρμογες επειδή δεν μπορω να της απεγκαταστησω (κινητο δεν είναι root) είναι ολες σε κατασταση απενεργοποιημένες

από δω και περα μπορω να τσεκαρω κατι άλλο?κυριως για να εξαφανισω τα λαγκαρισματα που παραμενουν?

ευχαριστω για ακομα μια φορα

GRIGORIS
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με άλλον browser.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αγόρασα καινούριο αυτοκίνητο, και ενώ οι κλήσεις μεταφέρονται κανονικά μέσω bluetouth στο ηχοσύστημα, δεν μπορώ να μεταφέρω μουσική. Χρειάζεται κάποια ειδική ρύθμιση ή η συσκευή μας δεν μπορεί να μεταφέρει μουσική;
Link to comment
Share on other sites

Πάνε στις ρυθμίσεις bt, βρες το αυτοκίνητο, μπες στις επιλογές και διάλεξε εκτός από ήχο κλήσης και τα πολυμέσα

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Μετά από πολλά χρόνια λέω να ξαναπάρω ένα g2 για ενδιάμεσο κινητό για λίγο διάστημα.. Παιδιά ποια έκδοση Android κυκλοφορεί με μαμά ρομ όμως η τελευταία που έχει βγει?? Τώρα τι παίζει?? ;) Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Μετά από πολλά χρόνια λέω να ξαναπάρω ένα g2 για ενδιάμεσο κινητό για λίγο διάστημα.. Παιδιά ποια έκδοση Android κυκλοφορεί με μαμά ρομ όμως η τελευταία που έχει βγει?? Τώρα τι παίζει?? ;)

 

Η τελευταίο διαθέσιμη stock rom είναι η 5.0.2

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταίο διαθέσιμη stock rom είναι η 5.0.2

 

Ευχαριστώ πολύ. φίλε μου !! Εσύ το έχεις ρουτ η όχι ?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. φίλε μου !! Εσύ το έχεις ρουτ η όχι ?? ;)

 

Δεν τα ρωτάνε αυτά... Φυσικά! :p

 

Τον τελευταίο χρόνο όμως το δουλεύει η κοπέλα μου κι αν θυμάμαι καλά το είχα ρουτάρει με το OneClickRootRecoveryV1.1

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας,αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στο WiFi αναβοσβήνει συνέχεια το σημαδακι και δε μπορεί να ενεργοποιηθεί ή άμα μπει αποσυνδέεται ευκολα..τι ξαφνικό είναι αυτό και πως λύνεται;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στο WiFi αναβοσβήνει συνέχεια το σημαδακι και δε μπορεί να ενεργοποιηθεί ή άμα μπει αποσυνδέεται ευκολα..τι ξαφνικό είναι αυτό και πως λύνεται;

 

Έκανες επανεκκίνηση ? το πάθαινα και εγώ, και ετσι έστρωνε...!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...