Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει τυχει σε αλλον οποτε ψαξτο περισσοτερο !

 

δηλαδη αν εμενα μου κιτρινισει η οθονη μετα απο 1.5 χρονο δεν θα το δεχτουν επειδη θα εχει μερικα

σημαδακια ; ή περιμενουν να το εχω οπως το πηρα μετα απο 1.5 χρονο ;

κυνηγησε το , δεν γινεται να σου λενε τετοιες βλακειες !

 

και ειδικα με την ξινη της προκορντια αντε βγαλη ακρη μετα

 

Γίνεται κινητό να μην έχει κανένα σημάδι μετά από 9 μήνες?

Άντε με τους απατεώνες.

Τι άλλο να κάνω πήρα 3 φορές τηλέφωνο στην LG και στην Procordia και με δουλεύανε κανονικά , μου λέγανε μπαρούφες κάτι άσχετες τηλεφωνήτριες που το παίζανε τεχνικοί...

 

ποσες πια συσκευες ειχαν το προβλημα με τη κιτρινιλα απορω!!! εμενα οταν πηγα ειχε γινει ενα σημαδακι σαν να ειχε φυγει ενα κοματι απο το γυαλι αλλα στο μεγετος της μυτης της καρφιτσας ας πουμε και ευτυχως δεν το ειδαν.ειχα το αγχος και εγω μεχρι να το παρω και να φυγω.

 

Αρκετός κόσμος είχε πρόβλημα με το κιτρίνισμα της οθόνης σε όλο τον κόσμο , ψάξε στο google και θα δεις.

Και δεν είναι μόνο το g2 που έχει πρόβλημα με την οθόνη , το gpad είχε σίγουρα.

 

Δεν νομιζω οτι η Samsung βγαζει πιιο απροβληματιστες συσκευες, θεμα τυχης πιστευω οτι ειναι πλεον.

Για παραδειγμα στη δουλεια ειχαν δωσει σε πολλους Galaxy S3 σε ολους ΜΑ ολους εκανε corrupt την καρτα μνημης, θα γουσταρες να χασεις τα αρχεια σου απο την καρτα μνημης;;;(περα απο τα αλλα προληματα που ειχαν)

 

Όμως δεν κιτιρινίσαν οι οθόνες στα galaxy s4 s5 note 3 4 .

Είναι πολύ σοβαρό κατασκευαστικό ελλάτωμα να κιτρινίζει η οθόνη και να το περνάμε στο ντούκου.

Σκεφτείτε αν κιτρνίζαν οι οθόνες στα iphone τι θα είχε γίνει ? Χαμός..

Το ίδιο ισχύει αν κιτρινίζαν τα samsung.

 

Συγνώμη που έχω κουράσει με τα post μου σχετικά με την αντιμετώπιση της LG και της procordia στο service αλλά καλό είναι να το βλέπουν όλοι οι κάτοχοι για να ξέρουν την αντιμετώπιση που θα έχουν σε περίπτωση που θα χρειαστούν service . Αυτός άλλωστε είναι ο ρόλος του forum , η πληροφόρηση και η ανταλλαγή απόψεων.

 

Μακριά από service LG

Edited by achilli
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειμουν στο τσακ να το παραγγειλω αλλα με φοβισαν πολυ με το χαλια σημα που εχει...μπορει να ετυχε να μην ειναι ολες οι συσκευες,τωρα διαβαζω και χαλανε οι οθονες με κιτρινιλες...300ευρω σχεδον...ειναι λιγο πανω απο τον μισο σημερινο μισθο...

μου θυμιζει επισης το προβλημα με την οθονη,το μεγα προβλημα που εχουν οι lg τηλεορασεις δυο μου ειχαν χαλασει και εμαθα απο ατομο μαστορα πως αυτη η μαρκα εχει ημερομηνια ληξης με προβλημα στην πλακετα που ειναι υπευθηνη για τα χρωματα στην οθονη και τα δειχνει ολα μπλε η κοκκινα..στα κινητα κιτρινιζει διαβαζω....μα καλα ενα κινητο χωρις προβλημα εκει γυρω στα 300 μαξ υπαρχει?λενε για το Ζ2.στο φορουμ δεν βλεπω να γραφετε ζημιες για τα Ζ.....

Link to comment
Share on other sites

ειμουν στο τσακ να το παραγγειλω αλλα με φοβισαν πολυ με το χαλια σημα που εχει...μπορει να ετυχε να μην ειναι ολες οι συσκευες,τωρα διαβαζω και χαλανε οι οθονες με κιτρινιλες...300ευρω σχεδον...ειναι λιγο πανω απο τον μισο σημερινο μισθο...

μου θυμιζει επισης το προβλημα με την οθονη,το μεγα προβλημα που εχουν οι lg τηλεορασεις δυο μου ειχαν χαλασει και εμαθα απο ατομο μαστορα πως αυτη η μαρκα εχει ημερομηνια ληξης με προβλημα στην πλακετα που ειναι υπευθηνη για τα χρωματα στην οθονη και τα δειχνει ολα μπλε η κοκκινα..στα κινητα κιτρινιζει διαβαζω....μα καλα ενα κινητο χωρις προβλημα εκει γυρω στα 300 μαξ υπαρχει?λενε για το Ζ2.στο φορουμ δεν βλεπω να γραφετε ζημιες για τα Ζ.....

 

Οι συσκευές που χάλασαν οι οθόνες με κιτρινίλες,είναι ελάχιστες και το έπαθαν κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες(αναφέρθηκε και άλλο μέλος πιο πάνω) ή η οθόνη ήταν ''επιβλαβής'' στη θερμοκρασία από το εργοστάσιο.Τώρα αν το αγοράσεις και σου τύχει κάτι τέτοιο,οκ σου έτυχε,2 χρόνια εγγύηση έχεις.Τώρα για το σήμα εγώ έχω καμπάνα και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα.Για το z2 και για το ''απροβλημάτιστο'' κινητό των 300e δεν έχω άποψη,φαντάζομαι θα πρέπει να απευθυνθείς στα αντίστοιχα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήγα στην procordia ο ίδιος για αλλαγή οθόνης λόγω κιτρινίλας όπως έγραψα λίγα πόστ πρίν.

Περίμενα 2 μέρες(!!) για να με πάρουν να μου πουν ότι θα με χρεώσουν την αλλαγή της οθόνης 139 ευρώ γιατί το κινητό μου έχει λίγα σημάδια στο πλαίσιο γύρω από την οθόνη .

Τους είπα ότι είναι γνωστό πρόβλημα το κιτρίνισμα της οθόνης σε πάρα πολλά G2 αλλά αυτοί απάντησαν ότι εγώ ευθύνομαι και ότι έχει προκληθεί από πτώσεις του κινητού μου!!!!!

 

Τραγική - απαράδεκτη η Procordia και η LG.

 

Ποτέ ξανά LG από εμένα .

 

Τελικά μάλλον η samsung βγάζει πιο απροβλημάτιστες συσκευές

Θα επιστρέψω στη samsung , δεν πειράζει και ας έχει knox και ας είναι ακριβότερη.

Aπό το να μου κιτρινίζει η οθόνη και να με κοροιδεύει η LG το προτιμώ.

 

Δηλαδή άμα σου πω την δική μου εμπειρία που μου άλλαξαν εντός εγγύησης όλο το κινητό μετά από πτώση του θα αρχίσεις να με κυνηγάς πιστεύω.

 

Τι να σου πω. Η εμπειρία μου από procordia και lg είναι τέλεια. 20/12 μου έπεσε το G2(το έριξε ένα φίλος από τα χέρια μου)(για αυτό πήρα το G3 αμέσως γιατί είχα και ταξίδι εξωτερικό). Μετά από triple loop axel(που λένε και στο καλλιτεχνικό πατιναζ) τρώει σαβούρα(έπεσε από τα χέρια μου ενώ ήμουν όρθιος και χόρευα(άρα 1,5 μέτρο περίπου) και κάνει 4-5 κωλοτούμπες και σέρνετε στο πάτωμα. Το σηκώνω και πριν κοιτάξω είμαι σίγουρος για σπασμένη οθόνη. Τελικά τίποτα.

Αλλά πάω να πάρω τηλέφωνο λίγο αργότερα και να μην με ακούνε. Δοκίμασα τα πάντα. Δεν. Είχε σπάσει το μικρόφωνο! Εδώ να προσθέσω ότι από τον δεύτερο μήνα κατοχής του, είχε ξεκολλήσει η οθόνη στην κάτω δεξιά γωνία. Και ήταν λίγο bumpy το συγκεκριμένο σημείο. Χωρίς να χάνει στην απόκριση όμως.

Παίρνω LG λοιπόν, τους λέω ότι η οθόνη είναι καιρό έτσι, και ότι τώρα δεν με ακούνε κιόλας όπου το μικρόφωνο είναι και αυτό κάτω δεξιά. Μου λέει δεν γίνεται σας έπεσε. Όχι κύριοι δεν μου έχει πέσει. Καλά πηγαίνε το στο σημείο ελέγχου μας στην Πάτρα και θα μας το στείλουν αυτοί αφού του ρίξουν οπτική ματιά.

Το αποτέλεσμα για να μην κουράζω άλλο. Αλλαγή συσκευής εντός εγγύησης. Το μόνο που άφησαν ήταν το back cover. Αλλαγή μητρικής 412 σειρά πλέον, καινούριο panel οθόνης, καινούρια περιφεριακά. 8/1 το παρέλαβα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω η να σκεφτω ρε παιδια συμβαινουν αυτα η αλλα σε διαφορες συσκευες,οποιος φοβαται μη του τυχει ας παει σε τζι 3 με μια σχετικη επιβαρυνση στο κοστος κτησης,:(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί έβλεπα ειδήσεις με άσπρο φόντο και παρατηρώ μια κίτρινη γραμμή στο αριστερό όριο της οθόνης, από τη μέση μέχρι πάνω (δεν περίμενα να είναι τόσο ευδιάκριτη)! Τη συσκευή την έχω από τον Ιούλιο του 14, τι να πώ, μάλλον θα βγηκε τώρα ή δεν το είχα παρατηρήσει ποτέ (πολύ δύσκολο να μη τη δεις με τη μία...). Είναι αγορασμένο από cosmote, ξέρει κάνενας αν κάνει η Procordia αντικατάσταση συσκευής? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί έβλεπα ειδήσεις με άσπρο φόντο και παρατηρώ μια κίτρινη γραμμή στο αριστερό όριο της οθόνης, από τη μέση μέχρι πάνω (δεν περίμενα να είναι τόσο ευδιάκριτη)! Τη συσκευή την έχω από τον Ιούλιο του 14, τι να πώ, μάλλον θα βγηκε τώρα ή δεν το είχα παρατηρήσει ποτέ (πολύ δύσκολο να μη τη δεις με τη μία...). Είναι αγορασμένο από cosmote, ξέρει κάνενας αν κάνει η Procordia αντικατάσταση συσκευής? Ευχαριστώ

Μαλλον θα σου κανουν αντικατασταση επειδη ειναι ελληνικη συσκευή, αλλιως αλλαγη οθόνης. .

Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/android_50_lollipop_update_for_the_lg_g2_is_live_in_south_korea-news-10803.php

 

Άρχισε το update από την Νότιο Κορέα.

 

Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται η οθόνη κιτρινίζει από την θερμοκρασία , δηλαδή όσο περνάει ο καιρός το πρόβλημα θα μεγαλώνει.

 

Το συμπέρασμα είναι να μην ζορίζει το κινητό όποιος δεν έχει εγγύηση ή έχει χτυπήματα-σημάδια το κινητό του.

Τα παιδιά που είχαν αγοράσει πρώτοι το g2 να έχουν το νου τους γιατί το καλοκαίρι μπορεί να βρεθούν προ εκπλήξεως.

Όποιος έχει σκοπό να κρατήσει το κινητό πάνω από τα 2 χρόνια της υποτιθέμενης εγγύησης καλύτερα να πάρει μια άλλη συσκευή.

 

Θα μου πείτε θα το πάει στο service για αλλαγή μέσα στην εγγύηση...

Για εμένα δεν είναι λύση αυτή. Γιατί να μπω στην διαδικασία να μπλέξω με το service ?

Ποιος μου λέει εμένα οτι δεν θα βρουν μια αφορμή για να θέσουν την συσκευή εκτός εγγύησης όπως έγινε στην δική μου περίπτωση ?

Θα μπορούσαν να μου που πέρα από τα σημάδια ότι για παράδειγμα το κινητό μου έχει υγρασία άσχετα αν δεν το έχω εκθέσει ποτέ σε επαφή με το νερό ή την υγρασία.

Άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.

Εγώ πάντως δεν κατάφερα να το αποδείξω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω παιχνίδια και γενικά δεν ζορίζω το κινητό, αλλά η κιτρινίλα εμφανίστηκε και σε εμένα :mad:

:eek::eek:! Πραγματικα εχει ποσο.καιρο και γω που παρακολουθω τo θεμα γιατι θελω να αγορασω το G2και το θεμα κιτρινιλα και θερμοκρασια και service δεν υπαρχει σε κανενα αλλο θεμα τοσο εντονα! Ειμαι τερμα μπερδεμενος!

Link to comment
Share on other sites

Δεν καιγεται κανενα πιξελ ( μου αρεσει που το εχετε επισημανει κιολας) , τα πιξελ δουλευουν μια χαρα κανονικοτατα απλα μαλλον η κολλα μεταξυ γυαλλιου και οθονης κατι παθαινει,ισως απο τη θερμοτητα, εγω δεν παιζω παιχνιδια καθολου, δεν βαζω dori kernel αλλα σερφαρω πολυ με 3G και μου εβγαλε ενα σημαδι αριστερα και απο δυο μηνες αρχισε να βγαζει και δεξια.

 

 

 

Δεν νομιζω οτι η Samsung βγαζει πιιο απροβληματιστες συσκευες, θεμα τυχης πιστευω οτι ειναι πλεον.

Για παραδειγμα στη δουλεια ειχαν δωσει σε πολλους Galaxy S3 σε ολους ΜΑ ολους εκανε corrupt την καρτα μνημης, θα γουσταρες να χασεις τα αρχεια σου απο την καρτα μνημης;;;(περα απο τα αλλα προληματα που ειχαν)

 

 

 

Εγω το κινητο το εχω γυμνο ουτε γυαλι, ουτε θηκη, τιποτα, οπως καταλαβαινετε ειχε σημαδια αλλα μολις ειδε την οθονη μου λεει "καλυπτεσαι απο εγγυηση" και ουτε αποδειξη δεν ειχα μαζι.

 

By the way ειμαι 100% σιγουρος οτι η νεα οθονη ειναι πολυ πιο καλη απο την προηγουμενη, ειναι απο αυτες που βλεπεις στο grid οταν ειναι σβηστη, στην αρχη νομιζα οτι ειναι η ιδεα μου αλλα δεν.Εκτος αν η οθονες με τον καιρο χανουν τη ζωηραδα τους οπως οι amoled .

 

το s3 μου έχει κάψει τρεις κάρτες μνήμης όπως επίσης και το note 3 μια... ειδικα με το S3 το θέμα ήταν πολύ γνωστό απλά θάφτηκε και πληρώναμε σαν μλκς τις sd....:wacko:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, όπως είναι γνωστό το κινητό μας G2 έχει miracast.

Η τηλεόραση μου είναι wifi και την έχω συνδέει με το μόντεμ μέσω καλωδίου, γιατί λοιπόν όταν ανοίγω το Miracast στο G2 δεν βρίσκει την τηλεόραση και γενικά δεν μου λειτουργεί η εφαρμογή?

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, όπως είναι γνωστό το κινητό μας G2 έχει miracast.

Η τηλεόραση μου είναι wifi και την έχω συνδέει με το μόντεμ μέσω καλωδίου, γιατί λοιπόν όταν ανοίγω το Miracast στο G2 δεν βρίσκει την τηλεόραση και γενικά δεν μου λειτουργεί η εφαρμογή?

 

To miracast στέλνει directly την εικόνα στο δέκτη (ενσωματωμένο ή εξωτερικό) της τηλεόρασης και δεν χρειάζεται η παρουσία router/access point. Με τον τρόπο που το έχεις τώρα μάλλον μέσω DLNA θα κάνεις δουλειά.

Edited by renesis_87
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται η οθόνη κιτρινίζει από την θερμοκρασία , δηλαδή όσο περνάει ο καιρός το πρόβλημα θα μεγαλώνει.

 

Το συμπέρασμα είναι να μην ζορίζει το κινητό όποιος δεν έχει εγγύηση ή έχει χτυπήματα-σημάδια το κινητό του.

Τα παιδιά που είχαν αγοράσει πρώτοι το g2 να έχουν το νου τους γιατί το καλοκαίρι μπορεί να βρεθούν προ εκπλήξεως.

Όποιος έχει σκοπό να κρατήσει το κινητό πάνω από τα 2 χρόνια της υποτιθέμενης εγγύησης καλύτερα να πάρει μια άλλη συσκευή.

 

Θα μου πείτε θα το πάει στο service για αλλαγή μέσα στην εγγύηση...

Για εμένα δεν είναι λύση αυτή. Γιατί να μπω στην διαδικασία να μπλέξω με το service ?

Ποιος μου λέει εμένα οτι δεν θα βρουν μια αφορμή για να θέσουν την συσκευή εκτός εγγύησης όπως έγινε στην δική μου περίπτωση ?

Θα μπορούσαν να μου που πέρα από τα σημάδια ότι για παράδειγμα το κινητό μου έχει υγρασία άσχετα αν δεν το έχω εκθέσει ποτέ σε επαφή με το νερό ή την υγρασία.

Άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.

Εγώ πάντως δεν κατάφερα να το αποδείξω.

 

Πόσο δηλαδή να μην το ζορίζουμε? Αν είναι να παίρνουμε μόνο τηλεφωνο και να στελνουμε μηνυματα.. Εγω το εχω παντως τοσους μήνες και δεν έχει δημιουργηθει κάτι . Εχω παρατηρησει οτι ζοριζεται στα παιχνιδια γιατι νιωθω να ειναι αρκετα ζεστό πανω πισω , κοντα στην καμερα. Κατα τα άλλα με ιντερνετ κτλ δεν εχω παρατηρησει κάτι και ας έχω παντα ανοιχτο wifi και δεδομενα.

Το έχω μαμα δεν εχω αλλαξει κατι , ισως φταιει και αυτο σε μερικους . Διοτι οπως αναφερθηκε το κινητο πρεπει να εχει thermal control που απο οτι βλεπω και εγω οταν ζεσταινεται η οθονη έχει " λιγότερη" φωτεινότητα να το πω ?? Εχει πάντως μια διαφορά στο χρώμα κάτι που επανερχεται όταν πέσει η θερμοκρασία μετα απο λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έψαξα στο θέμα αλλά είναι λίγο αχανές. όσοι έχετε στείλει για σέρβις στην LG σε πόσες μέρες επικοινώνησαν από όταν παρέλαβαν;

Κανένας να πει κάτι; δεν μπορεί.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό αγορασμένο από wind. Πως μπορώ να δημιουργήσω ή να κάνω edit αρχεία excel,word,etc etc? Το Polaris που ήρθε η συσκευή φαίνεται να είναι μόνο viewer
Link to comment
Share on other sites

Η WIND ΔΕΝ υποστηρίζει 4G!!!!!!! Το 4g Είναι θέμα ΠΑΡΟΧΟΥ ΚΙΝΗΤΗΣ.

ΕDIT***έκανα την παράθεση σε λάθος άτομο!! Sorry!!!!!

 

μολις μου ηρθε καποιο update και ετσι στις συνδεσεις εμφανίζει και 4g

Edited by corolla001975
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό αγορασμένο από wind. Πως μπορώ να δημιουργήσω ή να κάνω edit αρχεία excel,word,etc etc? Το Polaris που ήρθε η συσκευή φαίνεται να είναι μόνο viewer

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.office&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Πόσο δηλαδή να μην το ζορίζουμε? Αν είναι να παίρνουμε μόνο τηλεφωνο και να στελνουμε μηνυματα.. Εγω το εχω παντως τοσους μήνες και δεν έχει δημιουργηθει κάτι . Εχω παρατηρησει οτι ζοριζεται στα παιχνιδια γιατι νιωθω να ειναι αρκετα ζεστό πανω πισω , κοντα στην καμερα. Κατα τα άλλα με ιντερνετ κτλ δεν εχω παρατηρησει κάτι και ας έχω παντα ανοιχτο wifi και δεδομενα.

Το έχω μαμα δεν εχω αλλαξει κατι , ισως φταιει και αυτο σε μερικους . Διοτι οπως αναφερθηκε το κινητο πρεπει να εχει thermal control που απο οτι βλεπω και εγω οταν ζεσταινεται η οθονη έχει " λιγότερη" φωτεινότητα να το πω ?? Εχει πάντως μια διαφορά στο χρώμα κάτι που επανερχεται όταν πέσει η θερμοκρασία μετα απο λίγο.

Συμφωνω τι θα πει δεν θελει ζορισμα! Μεγα φαιλ αυτο! Ωστοσο ισως καποιοι νομιζουν οτι ειναι psp και παιζουν ωρες ατελειωτα heavy games και μετα υπαρχει θεμα(και παλι απαραδεκτο και τραγικο) αλλα αυτο ταυτοχρονα ειναι η μεγαλυτερη υπερβολη να παιζεις τρελα πολλες παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό αγορασμένο από wind. Πως μπορώ να δημιουργήσω ή να κάνω edit αρχεία excel,word,etc etc? Το Polaris που ήρθε η συσκευή φαίνεται να είναι μόνο viewer

 

Αν και σε λάθος θέμα έγραψες, κατέβασε το WPS office της Kingsoft από το Play Store

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό αγορασμένο από wind. Πως μπορώ να δημιουργήσω ή να κάνω edit αρχεία excel,word,etc etc? Το Polaris που ήρθε η συσκευή φαίνεται να είναι μόνο viewer

 

Μαζί με τις άλλες προτάσεις, υπάρχει και το κλασικό QuickOffice της google, ενώ κυκλοφόρησε πρόσφατα η Microsoft και τη νέα έκδοση του Office Mobile για android.

Link to comment
Share on other sites

To miracast στέλνει directly την εικόνα στο δέκτη (ενσωματωμένο ή εξωτερικό) της τηλεόρασης και δεν χρειάζεται η παρουσία router/access point. Με τον τρόπο που το έχεις τώρα μάλλον μέσω DLNA θα κάνεις δουλειά.

 

Θύμισε μου πως παίζει το dlna?

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...