Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα παρακαλουσα να πουνε τις εντυπωσεις τους και αλλα παιδια που το εχουν. . μου αρεσει πολυ το κινητο και σκεφτομαι να το παρω!! Ειμαι μεταξυ αυτου και του galaxy s4, στο μονο που κολλαω ειναι η μνημη των 16 gb. Θα μπορουσα βεβαια να παρω το 32 αρι αλλα δεν ξερω τι γινεται μετα με την εγγυηση (αφου δεν εισαγεται επισημα) και δευτερον το κοστος στο 32 αρι ειναι μεγαλουστικο σε σχεση με το galaxy s4. . για τιμες skroutz παντα μιλαμε!

 

Η μερα με τη νυχτα το g2 με το s4.Η δευτερη φορα που εντυπωσιαζομαι απο συσκευη (πρωτη φορα ηταν το note 2).Πιστευω οτι η lg hellas θα "αναγκαστει" να το υποστηριξει επισημα το 32αρι.Ειναι μονοδρομος, σκεψου ποσα λεφτα εχει χασει απο κοσμο που το παιρνει απο αλλες "οδους"

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα έπαιξα κάμποσο με το G2. Ειχα συνάντηση με τον Θανάση ( Andy Gorgona).

Να πω λοιπόν αυτα που είδα.

Κατ αρχάς μου αρέσει πάρα πολύ σαν εμφάνιση.

Πολυ καλή οθόνη εξαιρετική θα έλεγα.

 

Σε σύγκριση με το S4 το συμπέρασμα μου ειναι οτι το i9505 είναι μάπα σε σχέση με το .......Octa :D

 

Το octa μου τα πηγε πολύ καλά σε σύγκριση με G2. Εγω βέβαια έτρεχα 4.3

 

Ο Θανάσης ειχε βάλει κάποια tweaks απο xda και ίσως κόβουν την συσκευή του.

Αυτά που είδαμε είναι ότι σε καθημερινή χρήση δεν υπάρχουν διαφορές.

Τα κάναμε reboot και ανοίξαμε κάποιες κοινές εφαρμογές και καποια sites.

Στο άνοιγμα του dialer ήταν πρώτο το Octa ενώ στις επαφές πρώτο το G2.

Σε ημερολόγιο και SMS πάλι πρώτο το Octa με ελάχιστη διάφορα.

Στο Browsing μια το ένα και μια το άλλο.

 

Σαφώς καλύτερη η οθόνη του G2.

Στην κάμερα δεν καναμε δοκιμές αλλά απ οτι κουβεντιασαμε το G2 χρειάζεται κάποιες βελτιώσεις στο software της.

 

Εννοείται οτι το G2 λογο 800αρη στα δύσκολα θα ειναι πιο άνετο.

Προφανώς οσοι έκαναν μετάβαση απο το S4 SD εχουν δίκιο αν οσα γράφουν ειναι πραγματικότητα.

Αντιθέτως αν κάποιος έχει το Octa δεν έχει κανένα λόγο να το κάνει.

Αν δεν είχα συσκευή, ναι θα προτιμούσα στην παρούσα φάση το G2.

 

Στο θέμα θερμοκρασίας, στην ελαφριά χρήση που κάναμε, δεν ειδα να ζεσταθεί το G2.

Το Octa έτσι κι αλλιώς ζεσταίνεται πολύ λιγότερο απο τα S4 και Note3 snapdragon.

Έκανα παρουσία του Θανάση 4 συνεχόμενα antutu. Μετα το τέλος του τέταρτου η θερμοκρασία cpu ήταν 49°. Καμία σχέση με τα 70αρια του Note 3.

Μάλιστα στο τέταρτο τεστ, το σκορ ανέβηκε στα επίπεδα του πρώτου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Ηλία, άμεση κατατοπισμενη απάντηση, όπως πάντα. Ακόμα γράφουν οι οδηγοί σου στο note :)

Ένας απ τους λόγους που ήρθα στο G2 και εγώ εκτός της συσκευής, είσαι εσύ και τα άλλα παιδιά από παλιά που τα βλέπω εδώ και μαζεύονται σιγά σιγά.

Και βέβαια η (οποία και για όσο καιρό) ελευθερία του μας δίνει ακόμα η LG σε αντίθεση με την άλλη συντοπίτησα της :)

 

Να σαι καλά Μάνο...:)

Κι εγώ χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους που δεν είναι κολλημένοι με μια εταιρία και προσπαθούν να δουν αντικειμενικά τα πράγματα.

Είμαστε μια παρέα απο παιδιά που το ψάχνουμε πολύ το θέμα.

Εκτός απο μένα ο afilopou απο πάνω, o efthimis31, o pandrits, o pamifal, o costsa41, o Χριστόφορος μιλάμε καθημερινά σε δικό μας γκρουπάκι στο whatssapp και βρισκόμαστε τουλάχιστον 2 φορές τον μήνα για καφέ απλώνοντας τις συσκευές μας.

Επίσης με τον sotmax αλλά και τον motomoto έχω την ίδια σχεδόν επικοινωνία για να δούμε λίγο πιο...εσωτερικά τις συσκευές.

Στο γκρουπάκι τέλος που έχω στο FB για τη Samsung μιλάω καθημέρινα με χρήστες διαφόρων συσκευών, plus ότι δουλεύω σε κατάστημα με κινητά...:)

Η άποψη λοιπόν ότι το G2 είναι ότι καλύτερο κυκλοφορει δεν ήρθε βλέποντάς το 10 λεπτά στο Πλαίσιο.Ήρθέ μετά απο πολλές συζητήσεις και έρευνα.

Λίγοι επιφυλακτικοί μείνανε, αλλά νομίζω ότι σίγουρα θα υποκύψουν...:)

 

Όπως λέει λοιπόν κι ο Αργύρης απο πάνω, το μόνο που πρέπει να γίνει είναι η LG να στηρίξει τη συσκευή της.Αν το κάνει, όχι μόνο θα βγει κερδισμένη (το nexus με 2300mAh μπαταρία???WTF???), αλλά θα ανέβει επίπεδο και θα κρατήσει μεγάλη αβάντα στις επόμενες συσκευές της.

Τώρα αν δε το κάνει, κακό του κεφαλιού της.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έπαιξα κάμποσο με το G2. Ειχα συνάντηση με τον Θανάση ( Andy Gorgona).

Να πω λοιπόν αυτα που είδα.

Κατ αρχάς μου αρέσει πάρα πολύ σαν εμφάνιση.

Πολυ καλή οθόνη εξαιρετική θα έλεγα.

 

Σε σύγκριση με το S4 το συμπέρασμα μου ειναι οτι το i9505 είναι μάπα σε σχέση με το .......Octa :D

 

Το octa μου τα πηγε πολύ καλά σε σύγκριση με G2. Εγω βέβαια έτρεχα 4.3

 

Ο Θανάσης ειχε βάλει κάποια tweaks απο xda και ίσως κόβουν την συσκευή του.

Αυτά που είδαμε είναι ότι σε καθημερινή χρήση δεν υπάρχουν διαφορές.

Τα κάναμε reboot και ανοίξαμε κάποιες κοινές εφαρμογές και καποια sites.

Στο άνοιγμα του dialer ήταν πρώτο το Octa ενώ στις επαφές πρώτο το G2.

Σε ημερολόγιο και SMS πάλι πρώτο το Octa με ελάχιστη διάφορα.

Στο Browsing μια το ένα και μια το άλλο.

 

Σαφώς καλύτερη η οθόνη του G2.

Στην κάμερα δεν καναμε δοκιμές αλλά απ οτι κουβεντιασαμε το G2 χρειάζεται κάποιες βελτιώσεις στο software της.

 

Εννοείται οτι το G2 λογο 800αρη στα δύσκολα θα ειναι πιο άνετο.

Προφανώς οσοι έκαναν μετάβαση απο το S4 SD εχουν δίκιο αν οσα γράφουν ειναι πραγματικότητα.

Αντιθέτως αν κάποιος έχει το Octa δεν έχει κανένα λόγο να το κάνει.

Αν δεν είχα συσκευή, ναι θα προτιμούσα στην παρούσα φάση το G2.

 

Στο θέμα θερμοκρασίας, στην ελαφριά χρήση που κάναμε, δεν ειδα να ζεσταθεί το G2.

Το Octa έτσι κι αλλιώς ζεσταίνεται πολύ λιγότερο απο τα S4 και Note3 snapdragon.

Έκανα παρουσία του Θανάση 4 συνεχόμενα antutu. Μετα το τέλος του τέταρτου η θερμοκρασία cpu ήταν 49°. Καμία σχέση με τα 70αρια του Note 3.

Μάλιστα στο τέταρτο τεστ, το σκορ ανέβηκε στα επίπεδα του πρώτου.

 

Επειδή ο φίλος που λες μένει κοντά μου από οτι ξέρω ντροπή σας που δεν μου το είπατε και εμένα να έρθω. Και ειναι και η γιορτή μου σήμερα. Ντροπή σας. :lol::rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω :) Τα πειράγματα πάντως από ότι φαίνεται,πιο πολύ ζημιά κάνουν παρά κάλο.

 

Χρονιά πολλά φίλε δημητρη,αν το ξέραμε θα σου λέγαμε και εσένα.Δεν υπαρχει πρόβλημα όμως,όποτε θέλετε κανονίζουμε παλι.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο φίλος που λες μένει κοντά μου από οτι ξέρω ντροπή σας που δεν μου το είπατε και εμένα να έρθω. Και ειναι και η γιορτή μου σήμερα. Ντροπή σας. :lol::rolleyes::lol:

 

Παιδιά όποτε θέλετε κανουμε συνάντηση. Θα είμαι Ελλάδα μέχρι και την Πέμπτη.

Χρόνια πολλά Δημήτρη.

 

Ξαναλέω ότι το G2 για όσους ξέρουν είναι μονόδρομος φέτος.

Οι υπόλοιποι θα πάνε στο καθιερωμένο όνομα της samsung. Παράδειγμα ο ανιψιός μου που ετοιμάζεται για το S4. Τον πήρα τηλέφωνο να έλθει να δει το G2 του Θανάση, μήπως αλλάξει γνώμη, αλλά το απέρριψε ασυζητητί λογο ονόματος.

 

Η οθόνη αν μικρύνεις λίγο την μπάρα, αφήνει το ίδιο ύψος με το s4.

Πολύ καλό το double tap και κανένα πρόβλημα τα πίσω hardware button.

Η συσκευή παρότι είναι μεγαλύτερη, δεν το δείχνει και κάθεται λογο σχήματος πολύ καλά μέσα στο χέρι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω πλήρως μετανιώσει για την αγορά μου Δευτέρα πρωί πρωί θα πάω να το δώσω...το μαύρο για να πάρω το άσπρο
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου. Εμένα είναι 16άρι. Διάβασε πιο πίσω έχουν δώσει λινκ τα παιδιά.

 

 

 

 

 

 

 

Προφανώς και δεν το έχουμε το πρόβλημα. Εμένα τουλάχιστον βγάζει και ολόκληρη τη φώτο της επαφής που με καλεί.

Έχεις κάνει συγχρονισμό με το λογαριασμό της Google;

Μήπως έχεις αποθηκεύσει τις επαφές σου στο τηλέφωνο;

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις

βλεπω οτι δεν εχετε προβλημα

λοιπον εγω τις 1100 επαφες μου μου τις περασαν απο το note2 στο g2 στο πλαισιο και υποθετω στο τηλεφωνο

λετε να φταιει αυτο ? γιατι εσεις που τις αποθηκευετε ? διοτι σιγουρα στην sim 1100 επαφες δεν αποθηκευονται :rolleyes:

και πρεπει να κανω συγχρονισμο στο Google ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποτε θέλετε κανουμε συνάντηση. Θα είμαι Ελλάδα μέχρι και την Πέμπτη.

Χρόνια πολλά Δημήτρη.

 

Ξαναλέω ότι το G2 για όσους ξέρουν είναι μονόδρομος φέτος.

Οι υπόλοιποι θα πάνε στο καθιερωμένο όνομα της samsung. Παράδειγμα ο ανιψιός μου που ετοιμάζεται για το S4. Τον πήρα τηλέφωνο να έλθει να δει το G2 του Θανάση, μήπως αλλάξει γνώμη, αλλά το απέρριψε ασυζητητί λογο ονόματος.

 

Η οθόνη αν μικρύνεις λίγο την μπάρα, αφήνει το ίδιο ύψος με το s4.

Πολύ καλό το double tap και κανένα πρόβλημα τα πίσω hardware button.

Η συσκευή παρότι είναι μεγαλύτερη, δεν το δείχνει και κάθεται λογο σχήματος πολύ καλά μέσα στο χέρι.

 

Για συνάντηση είμαι μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω ότι το G2 για όσους ξέρουν είναι μονόδρομος φέτος.

Οι υπόλοιποι θα πάνε στο καθιερωμένο όνομα της samsung. Παράδειγμα ο ανιψιός μου που ετοιμάζεται για το S4. Τον πήρα τηλέφωνο να έλθει να δει το G2 του Θανάση, μήπως αλλάξει γνώμη, αλλά το απέρριψε ασυζητητί λογο ονόματος.

 

κολλητη μου πηρε το S4mini αντι του Optimus G (που εβρισκε πιο φτηνα) απλα γιατι ηταν... LG :ninja:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποτε θέλετε κανουμε συνάντηση. Θα είμαι Ελλάδα μέχρι και την Πέμπτη.

Χρόνια πολλά Δημήτρη.

 

Ξαναλέω ότι το G2 για όσους ξέρουν είναι μονόδρομος φέτος.

Οι υπόλοιποι θα πάνε στο καθιερωμένο όνομα της samsung. Παράδειγμα ο ανιψιός μου που ετοιμάζεται για το S4. Τον πήρα τηλέφωνο να έλθει να δει το G2 του Θανάση, μήπως αλλάξει γνώμη, αλλά το απέρριψε ασυζητητί λογο ονόματος.

 

Η οθόνη αν μικρύνεις λίγο την μπάρα, αφήνει το ίδιο ύψος με το s4.

Πολύ καλό το double tap και κανένα πρόβλημα τα πίσω hardware button.

Η συσκευή παρότι είναι μεγαλύτερη, δεν το δείχνει και κάθεται λόγω σχήματος πολύ καλά μέσα στο χέρι.

Μάλλον ο ανιψιός σου είναι ένας κλασσικός έφηβος.Όλοι -πλην εξαιρέσεων- νομίζουν πως καλά είναι μόνο τα Samsung και τα μηλόφωνα. Αυτές οι διαφημίσεις φταίνε! :( Ευτυχώς είμαι από τις εξαιρέσεις των εφήβων αφού σκοπεύω να αγοράσω το LG G2 και φυσικά να του περάσω κάποια custom rom! :D (Μάλλον του acer73).

Δυστυχώς πρέπει να το παραγγείλω από skroutz και δεν έχει φτάσει το ψυχολογικό (για μένα) όριο των 450 ευρώ.

Phone : Lenovo Vibe P1 M Stock

Tabs : MLS iQTab Atlas 7''

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο ανιψιός σου είναι ένας κλασσικός έφηβος.Όλοι -πλην εξαιρέσεων- νομίζουν πως καλά είναι μόνο τα Samsung και τα μηλόφωνα. Αυτές οι διαφημίσεις φταίνε! :( Ευτυχώς είμαι από τις εξαιρέσεις των εφήβων αφού σκοπεύω να αγοράσω το LG G2 και φυσικά να του περάσω κάποια custom rom! :D (Μάλλον του acer73).

Δυστυχώς πρέπει να το παραγγείλω από skroutz και δεν έχει φτάσει το ψυχολογικό (για μένα) όριο των 450 ευρώ.

 

Να το πάρεις, να το δουλέψεις μια βδομάδα official και μετα βαλτου ότι θες.

Είμαι σίγουρος οτι τιποτα δεν θα ειναι καλύτερο απο rooted official συν μερικά tweaks πχ για βελτίωση κάμερας, μεταφορά μπάρας κλπ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

χαίρομαι που βλέπω πολλούς "samsungακηδες" να μην έχουν πρόβλημα να επιλέξουν κάτι άλλο όταν είναι καλύτερο.

Εμένα το μόνο που με κρατάει είναι ότι κατέβασα την stock rom και έπαθα πλάκα με τα πόσα apk της LG υπάρχουν. που σημαίνει ότι θα μου πάρει πολύ χρόνο να κάνω το Mixed Theme μου. :-):-) :-)

Βρέθηκα Χανιά σήμερα και πήγα από το Public να το δω και μαντέψτε. Δεν δούλευε ο φορτιστής (αυτό στις 10:00) και το τηλέφωνο είχε κλείσει και δεν μπόρεσα να το δω (μόνο την εξωτερική εμφάνιση είδα). Αυτό βέβαια που μου έκανε τρομερή εντύπωση ήταν ότι ενώ είπα σε 3 διαφορετικούς πωλητές ότι το κινητό δεν δουλεύει και ότι θα ήθελα να το δω, κάνεις δεν συγκινήθηκε να κάνει κάτι για να ανοίξει το κινητό. Μετά από κανένα 2ωρο που ξαναπέρασα το G2 ήταν ακόμα στην θέση του κλειστό. Μου φάνηκε πολύ περίεργη η όλη συμπεριφορά και το 1ο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν αν συνέβαινε αυτό με κανένα s4 ή Note 3 αν θα είχαν την ίδια αναισθησία. Μπορεί βέβαια απλά να μην τους άρεσε η φάτσα μου...

Και μένα με νοιάζει η κάμερα... Το αργό focus είναι υποθέτω θέμα software οπότε μπορεί να λυθεί σωστά?

Άκουσα τους υπεύθυνους της LG σε ένα workshop και έλεγαν για το θέμα των αναβαθμίσεων ότι "το μήνυμα ελήφθη".

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

χαίρομαι που βλέπω πολλούς "samsungακηδες" να μην έχουν πρόβλημα να επιλέξουν κάτι άλλο όταν είναι καλύτερο.

Εμένα το μόνο που με κρατάει είναι ότι κατέβασα την stock rom και έπαθα πλάκα με τα πόσα apk της LG υπάρχουν. που σημαίνει ότι θα μου πάρει πολύ χρόνο να κάνω το Mixed Theme μου. :-):-) :-)

Βρέθηκα Χανιά σήμερα και πήγα από το Public να το δω και μαντέψτε. Δεν δούλευε ο φορτιστής (αυτό στις 10:00) και το τηλέφωνο είχε κλείσει και δεν μπόρεσα να το δω (μόνο την εξωτερική εμφάνιση είδα). Αυτό βέβαια που μου έκανε τρομερή εντύπωση ήταν ότι ενώ είπα σε 3 διαφορετικούς πωλητές ότι το κινητό δεν δουλεύει και ότι θα ήθελα να το δω, κάνεις δεν συγκινήθηκε να κάνει κάτι για να ανοίξει το κινητό. Μετά από κανένα 2ωρο που ξαναπέρασα το G2 ήταν ακόμα στην θέση του κλειστό. Μου φάνηκε πολύ περίεργη η όλη συμπεριφορά και το 1ο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν αν συνέβαινε αυτό με κανένα s4 ή Note 3 αν θα είχαν την ίδια αναισθησία. Μπορεί βέβαια απλά να μην τους άρεσε η φάτσα μου...

Και μένα με νοιάζει η κάμερα... Το αργό focus είναι υποθέτω θέμα software οπότε μπορεί να λυθεί σωστά?

Άκουσα τους υπεύθυνους της LG σε ένα workshop και έλεγαν για το θέμα των αναβαθμίσεων ότι "το μήνυμα ελήφθη".

 

Προσωπικά να πω πάντως,ότι πολλές φορές στα μεγάλα μαγαζιά έχει τύχει να βρω κινητά κλειστά και να μην μπορώ να τα τσεκάρω,αλλά ποτέ όμως iphone ή Samsung...περίεργο εε??

Πάντως θα το περιμένουμε το θέμα σου :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω πλήρως μετανιώσει για την αγορά μου Δευτέρα πρωί πρωί θα πάω να το δώσω...το μαύρο για να πάρω το άσπρο

 

Τοσο χαλια το μαυρο.Το εχω δει βιαστικα.Ειμαι απο λευκο s3 και s4 και ελεγα να παω σε μαυρο τωρα?Τι σε χαλασε

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να μαζεύεται η αφρόκρεμα του Android με το G2 :D

 

Κι εγώ λευκό θέλω να το πάρω και τελικά το παρήγγειλα ενώ το S4 πήγα να το πάρω λευκό και μόλις τα είδα δίπλα δίπλα πήγα στο μαύρο χωρίς δεύτερη σκέψη.. Στο G2 το λευκό δείχνει καλύτερα και το μαύρο είναι ίσως υπερβολικά glossy..

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να μαζεύεται η αφρόκρεμα του Android με το G2 :D

 

Κι εγώ λευκό θέλω να το πάρω και τελικά το παρήγγειλα ενώ το S4 πήγα να το πάρω λευκό και μόλις τα είδα δίπλα δίπλα πήγα στο μαύρο χωρίς δεύτερη σκέψη.. Στο G2 το λευκό δείχνει καλύτερα και το μαύρο είναι ίσως υπερβολικά glossy..

 

Ειναι υπερβολικα γυαλιστερο δηλαδη και χανει?Γιατι εγω θα το ηθελα μαυρο για να ειναι πιο κυριλε.?

Θα παω να το δω με ηρεμια σε καποιο μαγαζι

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις, να το δουλέψεις μια βδομάδα official και μετα βαλτου ότι θες.

Είμαι σίγουρος οτι τιποτα δεν θα ειναι καλύτερο απο rooted official συν μερικά tweaks πχ για βελτίωση κάμερας, μεταφορά μπάρας κλπ.

 

Θα το δουλέψω official σίγουρα ! Πάντα ήθελα να δω πώς είναι το UI της LG ! Αλλά το stock Android μου αρέσει πάρα πολύ , όπως και να το κάνουμε ! Τώρα αν με πορώσει το LG UI , θα αφήσω την stock με tweaks για βελτίωση κάμερας,ήχου,μεταφορά μπάρας και θα κλείσω και τα limitations που ανεβάζουν τη διάρκεια της μπαταρίας αλλά κάνουν το κινητό να laggάρει , έστω και ελάχιστα...

Πριν είχα το Asus Padfone το οποίο <φορούσε> μόνο τις κακογραμμένες rom της Asus χωρίς να υπάρχει τίποτα (ή σχεδόν τίποτα) στο xda , γι'αυτό και αποφάσισα να το πουλήσω και να μείνω για λίγο καιρό χωρίς smartphone περιμένοντας να πέσει η τιμή στο μακράν καλύτερο LG G2 !

Phone : Lenovo Vibe P1 M Stock

Tabs : MLS iQTab Atlas 7''

Link to comment
Share on other sites

:)Την καλησπερα μου στην παρεα, εχω δωσει το s4 και στην αναζητηση νεας συσκευης ειδα και το ωραιο θρεντ που εχετε για το G2, το κινητο πηγα να το δω στο media mark πριν λιγες ημερες οπου υπηρχε μονο σε μαυρο και αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ενω ολα τα υπολοιπα κορυφαια smartfhone ηταν σε συνδεση wifi το G2 ηταν εκτος ρωτησα μια πωλητρια οπου δεν ειδα και να ενδιαφερεται ιδιαιτερα....:( Παντως κατα την προσωπικη μου γνωμη παντα πιστευω οτι το λευκο πρεπει να ειναι κουκλα και θα κοιταξω και σε αλλα καταστηματα για να το δω, νομιζω οτι θα ειναι το επομενο κινητο μου και σιγουρα στην 32αρα εκδοση.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι πηρατε το 32αρι πέστε κ σε εμάς απο που κ πόσο το πήρατε.....

 

SHOW US THE WAY!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι υπερβολικα γυαλιστερο δηλαδη και χανει?Γιατι εγω θα το ηθελα μαυρο για να ειναι πιο κυριλε.?

Θα παω να το δω με ηρεμια σε καποιο μαγαζι

Να πας να τα δεις και να αποφασίσεις. Προσωπικά έχω μαύρες ή σκούρες συσκευές από εποχής S2 και θέλω μια αλλαγή, να ανοίξει το μάτι μου λίγο :-)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι πηρατε το 32αρι πέστε κ σε εμάς απο που κ πόσο το πήρατε.....

 

SHOW US THE WAY!!!!!

 

http://www.ebay.com/itm/221285528552?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Αυτό είναι το link που έχουν αγοράσει αρκετοί από το forum !

Phone : Lenovo Vibe P1 M Stock

Tabs : MLS iQTab Atlas 7''

Link to comment
Share on other sites

Το είδα πριν λιγο σε μαύρο στο πλαίσιο...ε μαύρο χάλι που λένε κάπως έτσι :lol: Το συγκεκριμένο κινητο χάνει υπερβολικα πολύ σε μαύρο.Επεισεις εχω δει S4 και note 2 κλειστά σε πολλα μαγαζια.Και αυτο γιατί τα γράφουν στα ....τους γενικά οι υπαλληλοι.Οτι θυμούνται φορτίζουν και όποτε το θυμούνται.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...