Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταλαβα! Δεν μπορεσα να κοιταξω προηγουμενα θεματα γιατι δεν εχω ιντερνετ αυτη τη στιγμη και χρησιμοποιω 3g. Ευχαριστω πολυ παντως!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια με το skype τι γινεται τελικα??

Πηρε και update προχτες...

Τα παιδια στις πιο πισω σελιδες με τα προβληματα μπορουν να μου απαντησουν αν με την 20F και το update ειναι οκ το skype τωρα??

 

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα στην τελευταία έκδοση 20f κ έχω μόνο root τπτ άλλο. Η ρομ είναι ότι καλύτερο έχει περάσει στο κινητό από τις στοκ. Αφαιρεσα bloatware και κάνα 2 μοντακια χωρίς recovery όπως πληκτρολόγιο g3 και κάμερα. Πάει σφερα χωρίς ίχνος κολλήματος σε καμμία εφαρμογή. Ακόμα κ το σπαστικό λαγκ στο σύρσιμο της συνομιλίας του messenger που είχα παρατηρήσει κατά καιρούς ,εξαλειφθηκαν όλα. Μπαταρία εξαιρετική επίσης .
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το firmware αυτο ειναι επισημο? Το κινητο το εχω μια βδομαδα και δεν ξερω αν αξιζει να χασω την εγγυηση. Τι μου προτεινεις?
Link to comment
Share on other sites

Το firmware αυτο ειναι επισημο? Το κινητο το εχω μια βδομαδα και δεν ξερω αν αξιζει να χασω την εγγυηση. Τι μου προτεινεις?

 

Επίσημη είναι η 20f... παρόλα αυτά εγγύηση δεν χάνεις καθώς ανά πάσα στιγμή μπορείς να γυρίσεις σε stock.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις που μπορω να κατεβασω την 20f και αν ε χει οδηγιες για το πως το περνας? Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Το firmware αυτο ειναι επισημο? Το κινητο το εχω μια βδομαδα και δεν ξερω αν αξιζει να χασω την εγγυηση. Τι μου προτεινεις?

 

ε ναι ρε παιδια το 20f ειναι επισημοτατο αφηστε τις συσκευες σας να αναβαθμιστουν αυτοματα.:):):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα εκανε καποιες αναβαθμισεις αλλα δεν μου περασε το 20f . Και στο site της lg που κοιταξα για ελλαδα , εχει φτασει μεχρι 20d.
Link to comment
Share on other sites

komias2 Εσενα την εχει κανει δηλαδη αυτοματα? prioxxx Μπορεις να δωσεις οδηγιες απο που το κατεβασες και πως την περασες? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

komias2 Εσενα την εχει κανει δηλαδη αυτοματα? prioxxx Μπορεις να δωσεις οδηγιες απο που το κατεβασες και πως την περασες? ευχαριστω

Εγώ είχα recovery μιας κ φλασαρω διάφορες ρομ . Τώρα το έχασα το ρικοβερι. Xda δες. Τώρα δεν μπορώ να δώσω λινκ,αύριο θα ποστάρω αν ειναι.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

komias2 Εσενα την εχει κανει δηλαδη αυτοματα? prioxxx Μπορεις να δωσεις οδηγιες απο που το κατεβασες και πως την περασες? ευχαριστω

 

ναι εμενα την εκανε αυτοματα μαλιστα μια μερα εκανε μια και την επομενη μερα εκανε 2 απανωτες.Δεν ξερω πως να ανεβασω και φοτο.:(:(:(

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Θελω παντως να επισημανω οτι η μπαταρια του ειναι το κατι αλλο ειναι σε συνεχη λειτουργια 26 ωρες με τα τηλεφωνηματα μου καμμια 10αρια μνμτα σερφαρισμα στα φορουμ θεαση κανα δυο βιντεο και ειναι στο 85% ακομη και τη νυχτα ζητημα να φαει 1%.κυριολεκτικα εχω εντυπωσιαστει μπραβο στην LG.:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια ενας φιλος εχει ενα lg g2 και στη προσπαθεια του να βγαλει την καρτα sim κατι πρεπει να χαλασε(εσπασε; )καποιο συρματακι μαλλον και πλεον δε του την αναγνωριζει.Λογικα δε πρεπει να καλυπτετε απο την εγγυηση οποτε ξερουμε αν φτιαχνετε και ποσο θα κοστισει;
Link to comment
Share on other sites

Θελω παντως να επισημανω οτι η μπαταρια του ειναι το κατι αλλο ειναι σε συνεχη λειτουργια 26 ωρες με τα τηλεφωνηματα μου καμμια 10αρια μνμτα σερφαρισμα στα φορουμ θεαση κανα δυο βιντεο και ειναι στο 85% ακομη και τη νυχτα ζητημα να φαει 1%.κυριολεκτικα εχω εντυπωσιαστει μπραβο στην LG.:)

να φανταστώ μόνο wifi?

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

να φανταστώ μόνο wifi?

οχι τα δεδομενα δε τα κλεινω ποτε.Απλα οταν ειμαι σπιτι μπαινει στο wi fi αυτοματα.Και αυτη τη στιγμη ειναι στο 74% και εχουν περασει 38 ωρες και 19 λεπτα.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ποιές πληροφορίες/οθόνες θέλεις ακριβώς;

[ATTACH]47826[/ATTACH][ATTACH]47826[/ATTACH]

Ευχαριστώ πολύ κατ' αρχήν. Απ' ότι βλέπω έχει σένσορες από STMicroelectronics. Το Nexus 5 που δοκίμασα και έμεινα ικανοποιημένος με τους σένσορες είχε Invensense και ήλπιζα λόγω της συγγένειάς τους να είχε και το G2 τους ίδιους. Την STMicroelectonics δυστυχώς δεν την έχω δοκιμάσει για να ξέρω αν είναι ΟΚ.

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

οχι τα δεδομενα δε τα κλεινω ποτε.Απλα οταν ειμαι σπιτι μπαινει στο wi fi αυτοματα.Και αυτη τη στιγμη ειναι στο 74% και εχουν περασει 38 ωρες και 19 λεπτα.:)

 

Ώρες οθόνης δώσε. Αυτό μας νοιάζει!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος εχει την θηκη της lg quick window για πατηστε το volume down παρατεταμενα να δειτε τι γινεται.... το πατησα καταλαθος οταν το χα κλειστο κ σκαει η καμερα...φοβερο ειναι..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...