Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να παρουσιαζει drain απο το ξυπνητηρι..20% κατα τη διαρκεια της νυχτας με μονη ενεργη εφαρμογη παρασκηνιου το viber...Το εχει παρατηρησει καποιος?Το εχω διαπιστωσει αρκετες φορες,κατα τη διαρκεια της μερας δε χανει με τετοιο ρυθμο σε αναμονη και η αυτονομια του κυμαινεται γυρω στις 30 ωρες...

 

Θα σταματησω να χρησιμοποιω το ξυπνητηρι για να το παρατηρησω...

 

Το Viber στην τρωει...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Viber στην τρωει...

 

Έτσι πιστεύω και εγώ μιας και την είχα πατήσει και δεν ήξερα τι έφταιγε.

Γενικά το viber έχει θεματάκια αλλά ας όψεται που είναι βασικό app για τα WP

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παρουσιαζει drain απο το ξυπνητηρι..20% κατα τη διαρκεια της νυχτας με μονη ενεργη εφαρμογη παρασκηνιου το viber...Το εχει παρατηρησει καποιος?Το εχω διαπιστωσει αρκετες φορες,κατα τη διαρκεια της μερας δε χανει με τετοιο ρυθμο σε αναμονη και η αυτονομια του κυμαινεται γυρω στις 30 ωρες...

 

Θα σταματησω να χρησιμοποιω το ξυπνητηρι για να το παρατηρησω...

 

Εγω σήμερα πρώτο βράδυ έχασα 3% με ανοιχτό ξυπνητήρι σε 10 ώρες

Link to comment
Share on other sites

1.Επειδή διαβάζω σχόλια για δυνατότητα ηχογράφησης, επισημαινω ότι η ηχογράφηση συνομιλίας, χωρίς την ενημέρωση του άλλου, ή χωρίς την συναίνεσή του, συνεπάγεται ΒΑΡΥΤΑΤΕΣ ποινικές ευθύνες! Προσοχή λοιπόν!

2. Το βράδυ όταν χρησιμοποιείτε φλας έχουν οι φωτο καμία θολούρα, κυρίως δεξιά? Η να επηρρεάζει το φλας η θήκη?

Link to comment
Share on other sites

1.Επειδή διαβάζω σχόλια για δυνατότητα ηχογράφησης, επισημαινω ότι η ηχογράφηση συνομιλίας, χωρίς την ενημέρωση του άλλου, ή χωρίς την συναίνεσή του, συνεπάγεται ΒΑΡΥΤΑΤΕΣ ποινικές ευθύνες! Προσοχή λοιπόν!

2. Το βράδυ όταν χρησιμοποιείτε φλας έχουν οι φωτο καμία θολούρα, κυρίως δεξιά? Η να επηρρεάζει το φλας η θήκη?

 

Η Θήκη ΠΟΛΥ πιθανο μιας και το εχω συναντησει σε αλλο κινητο! Δεν εχω παρατηρησει ακομα κατι εγω ομως

Link to comment
Share on other sites

2. Το βράδυ όταν χρησιμοποιείτε φλας έχουν οι φωτο καμία θολούρα, κυρίως δεξιά? Η να επηρρεάζει το φλας η θήκη?

 

 

 

Πολύ πιθανόν αν ειναι χοντρή θήκη... Πες μας κ ποια θήκη έχεις... Πάντως αυτό το είχα παρατηρήσει κ στο 820 της κοπέλας μου...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

1.Επειδή διαβάζω σχόλια για δυνατότητα ηχογράφησης, επισημαινω ότι η ηχογράφηση συνομιλίας, χωρίς την ενημέρωση του άλλου, ή χωρίς την συναίνεσή του, συνεπάγεται ΒΑΡΥΤΑΤΕΣ ποινικές ευθύνες! Προσοχή λοιπόν!

2. Το βράδυ όταν χρησιμοποιείτε φλας έχουν οι φωτο καμία θολούρα, κυρίως δεξιά? Η να επηρρεάζει το φλας η θήκη?

 

ανεβασε καμια να καταλαβουμε

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ειμαι αναμεσα στο 925 και στο 1020 απλα ξερετε ή εχετε ακουασει για καμια προσφορα να το βρω στα 350 το 1020;;γιατι τα 50-60 ευρω με το 925 δεν ειναι πολλα..
Link to comment
Share on other sites

στο skroutz απο 370 ξεκιναει.γιαυτο ρωτησα μηπως παιζει τπτ σε γερμανο ή vodafone...

 

εγω το πηρα 290 ευρω καινουριο...οχι απο μαγαζι ομως

Link to comment
Share on other sites

στο skroutz απο 370 ξεκιναει.γιαυτο ρωτησα μηπως παιζει τπτ σε γερμανο ή vodafone...

 

Από χθες-προχθές, στο eshop της Voda είναι ξανά και τα δύο (σε λευκό) στα 349 και 249 αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

στο skroutz απο 370 ξεκιναει.γιαυτο ρωτησα μηπως παιζει τπτ σε γερμανο ή vodafone...

 

Στο Σκρουτζ από 349 ξεκινάει... Άλλο σάιτ κοιτάμε ρε φίλε?? :lol::lol::lol:

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο Σκρουτζ από 349 ξεκινάει... Άλλο σάιτ κοιτάμε ρε φίλε?? :lol::lol::lol:

 

εγω μονο το birdphone εμπιστευομαι..εχω παρει 4 κινητα απο κει. και το χει 375...τα αλλα δε τα ξερω και απο αξιολογησεις δεν ειναι και τα καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

εγω μονο το birdphone εμπιστευομαι..εχω παρει 4 κινητα απο κει. και το χει 375...τα αλλα δε τα ξερω και απο αξιολογησεις δεν ειναι και τα καλυτερα..

 

Το smarties ειναι πολυ αξιολογο καταστημα απο οσο διαβαζω ΕΔΩ ΜΕΣΑ απο τα πολλα threads που εχω περασει λογο αλλαγης κινητων συνεχως... Εχουν παρει πολλα κινητα απο εκει διαφορα παιδια & λενε τα καλυτερα.... 30€ δεν ειναι & λιγα...

Link to comment
Share on other sites

εγω μονο το birdphone εμπιστευομαι..εχω παρει 4 κινητα απο κει. και το χει 375...τα αλλα δε τα ξερω και απο αξιολογησεις δεν ειναι και τα καλυτερα..

Μα ρώτησες και συγκεκριμένα για vodafone και σου απάντησα ότι η vodafone τα έχει πάλι και τα δύο στις γνωστές τιμές 350 και 250. Εκτός αν δεν θέλεις λευκό χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο αυτό:

στο skroutz απο 370 ξεκιναει.γιαυτο ρωτησα μηπως παιζει τπτ σε γερμανο ή vodafone...

 

Και άλλο αυτό:

εγω μονο το birdphone εμπιστευομαι..εχω παρει 4 κινητα απο κει. και το χει 375...τα αλλα δε τα ξερω και απο αξιολογησεις δεν ειναι και τα καλυτερα..

 

Στο Σκρουτζ ξεκινάει από 349...

Στο birdphone από 375...

Αλλο το ένα άλλο το άλλο...

Στο λέω εντελώς φιλικά για να μην μπερδεύουμε τους υπόλοιπους χρήστες με ανακρίβειες...

 

Btw το birdphone είναι το καλύτερο μαγαζί... Άρα αν δεν εμπιστεύεσαι κάποιο άλλο πάρτο από εκεί... Ή τσέκαρε στη Vodafone όπως είπε και ο φίλος...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για GPS παιδιά ποια εφαρμογή να χρησιμοποιήσω;; ποια δουλεύει άψογα και απροβλημάτιστα;

 

Η μαμά η οποία τα έχει όλα και συμφέρει, είναι και δωρεάν!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Η μαμά η οποία τα έχει όλα και συμφέρει, είναι και δωρεάν!

 

Όντως το δοκίμασα το here drive και έπαθα πλάκα.... Με το κινητό βασικά... Κλειδώνει δορυφόρο ενω είμαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι μου.... Έλεος... Πρώτη φορά το βλέπω αυτό σε κινητό... Και η πλάκα είναι ότι κλείδωσε σε λιγότερο από 10 δευτερόλεπτα.... Απλά απίστευτο

Link to comment
Share on other sites

Όντως το δοκίμασα το here drive και έπαθα πλάκα.... Με το κινητό βασικά... Κλειδώνει δορυφόρο ενω είμαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι μου.... Έλεος... Πρώτη φορά το βλέπω αυτό σε κινητό... Και η πλάκα είναι ότι κλείδωσε σε λιγότερο από 10 δευτερόλεπτα.... Απλά απίστευτο

 

Με τη βοήθεια του Α GPS πλέον τόσο κάνουν όλα τα τοπ για να κλειδώσουν, μη σου πω αν είναι ζεστό το note 3 ότι με το που το ανοίγω έχει λοκάρει.

Καμιά σχέση με παλαιότερα.

Έχω ακόμα παλιά κινητά όπως το λατρεμένο 6710 navigator αλλά και το εξίσου αγαπημένο htc touch crouz (750€ το 2006 ή 7 αν θυμάμαι καλά)και όταν τα βάζω βρουν σήμα ειδικά χωρίς data έχω φτάσει στο προορισμό πιο γρήγορα!

Έχει γίνει τρομερή πρόοδος και σε αυτό το τομέα.

Πάντως όντως και το 1020 είναι φοβερό και μεγάλο συν οι δωρεάν χάρτες για σχεδόν παντού.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...