Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά για δειτε στο wpcentral ξεκίνησαν να πέφτουν μαζικές αναφορες ότι λαμβάνουν cyan στα 1020 τους αυτη την στιγμή... Προσωπικά δεν μπορώ να τσεκάρω τωρα γιατι είμαι σε 3G...

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά για δειτε στο wpcentral ξεκίνησαν να πέφτουν μαζικές αναφορες ότι λαμβάνουν cyan στα 1020 τους αυτη την στιγμή... Προσωπικά δεν μπορώ να τσεκάρω τωρα γιατι είμαι σε 3G...

 

με προλαβες! λενε πως αυτα που τελειωνουν σε 01 στο product code παιρνουν cyan!

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα στην ενημερωση τηλεφνου και μου κανει!!!

 

δωσε πληροφοριες οπως τι variant και αν εχεις 8.1 Εμενα με 8.1 vodafone ΔΕΝ!

Link to comment
Share on other sites

με προλαβες! λενε πως αυτα που τελειωνουν σε 01 στο product code παιρνουν cyan!

1) Ισχύει τελικά αυτό ή τελικά το παίρνουν κι άλλοι; Kι αν ναι, που τσεκάρουμε το product code? Στα info του τηλεφώνου δεν βλέπω τέτοια περιγραφή...

2) Είμαι σε 8,1 DP χωρίς να έχω περάσει το πρόσφατο update της 8,1. Οπότε -σε κάθε περίπτωση άσχετα με product code- γυρνάω πρώτα στα 8 με το Nokia Software Recovery Tool;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή είμαι Εκτός,μπορεί καποιος να μου πει ποαα μεγκαμπαιτ είναι το απντειτ; μήπως το κάνω με θρι τζι;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται και με 8.1 ή πρεπει να γυρισουμε στα 8;;;

 

μονο με 8....

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια επειδή είμαι Εκτός,μπορεί καποιος να μου πει ποαα μεγκαμπαιτ είναι το απντειτ; μήπως το κάνω με θρι τζι;ευχαριστω

 

1.5gb......

Link to comment
Share on other sites

αν μπει η cyan στο 1020 και καποιος θελει μετα να βαλει την DP,θα υπαρχουνε οι drivers απο την cyan?

 

Ναι κανονικότατα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικότατα!

 

tyvm niotheros

απλα εχω φτιαξει τα live folders και με το restore τα κραταει ολα οπως τα εχω φτιαξει.σκοπευω να βαλω την cyan και μετα καπακια την DP.εκτος αν στη cyan εχει τα live folders..

Link to comment
Share on other sites

tyvm niotheros

απλα εχω φτιαξει τα live folders και με το restore τα κραταει ολα οπως τα εχω φτιαξει.σκοπευω να βαλω την cyan και μετα καπακια την DP.εκτος αν στη cyan εχει τα live folders..

 

Όχι δεν θα υπάρχουν στη Cyan! Θα υπάρχουν στην Lumia Debian Red όπως θα είναι η κωδική ονομασία του επόμενου firmware update των Lumia!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα υπάρχουν στη Cyan! Θα υπάρχουν στην Lumia Debian Red όπως θα είναι η κωδική ονομασία του επόμενου firmware update των Lumia!

 

να βαλεις cyan και να μην εχεις τα live folders ειναι πικρα παντως :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα υπάρχουν στη Cyan! Θα υπάρχουν στην Lumia Debian Red όπως θα είναι η κωδική ονομασία του επόμενου firmware update των Lumia!

 

Ποτε βγαινει αυτο?ξερουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ποτε βγαινει αυτο?ξερουμε?

 

Σε κανα δίμηνο-τρίμηνο λογικά! Έχουμε δρόμο ακόμα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα κατεβαινει αλλα δεν νομιζω οτι ειναι η cyan.... απο την .155 με παει στην .166... εχω τραβηξει screenshot και σε λιγο θα μπορω να το ανεβασω

 

Υγ. δεν ειμαι με DP

Edited by MALLIARAS
Δημήτρης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου έκανε ένα update ήμουν ακόμη στην 8.0 και μου είπε οτι είμαι έτοιμος για την 8.1 και ή να περιμένω να μου έρθει μόνη της ή να πάω στα settings>phone update.

πήγα εκεί και τώρα κατεβάζει...

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι τι ακριβως ελεγε και δεν μπορω να βαλω και το screenshot ακομα... ειναι στο βημα 3 απο 6 (80%)...

Αλλα κατεβηκε πολυ γρηγορα το update... Κατι ελεγε οτι ειναι προετοιμασια για να παρω τα 8.1

 

Παντως και να μην ειναι η cyan δεν εχω προβλημα, μπορω να περιμενω:happy::happy::happy:

Δημήτρης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση;Πρέπει να ξετικάρω την επιλογή στο DP για να την πάρω ή την παίρνω όπως και να'χει;

 

πρεπει να κανεις downgrade στα 8

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...