Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα ακριβά αυτοκίνητα που δεν κοστίζουν χρυσό, αλλά R$.

Εννοώ, το να μπορώ να εκμεταλλεύομαι τις παλαιότερες εκπτώσεις.

Όχι ότι μου έχουν μείνει και πολλά τέτοια αυτοκίνητα. Για την ώρα είναι μόνο το (φτηνότερο) Pagani Zonda F, το οποίο στις 24/9 είχε μια έκπτωση 50%...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα ακριβά αυτοκίνητα που δεν κοστίζουν χρυσό, αλλά R$.

Εννοώ, το να μπορώ να εκμεταλλεύομαι τις παλαιότερες εκπτώσεις.

Όχι ότι μου έχουν μείνει και πολλά τέτοια αυτοκίνητα. Για την ώρα είναι μόνο το (φτηνότερο) Pagani Zonda F, το οποίο στις 24/9 είχε μια έκπτωση 50%...

 

μπορεις ξοδευοντας χρυσο και με το 100% μπονους να παιρνεις 130.000 ευρω σε καποιους αγωνες. σε μια ωρα βγαινει κοντα στο εκοτομμυριο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη πατεντα. Αν μπορουσα να αλλαξω την ωρα στο Asus..... Μια φορα μου πετυχε μονο, μετα αν και δεν εχω τικαρει τις επιλογες για αυτοματη ωρα, διαβαζει την ωρα απο το wifi και την αλλαζει μονο του. Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη πατεντα. Αν μπορουσα να αλλαξω την ωρα στο Asus..... Μια φορα μου πετυχε μονο, μετα αν και δεν εχω τικαρει τις επιλογες για αυτοματη ωρα, διαβαζει την ωρα απο το wifi και την αλλαζει μονο του. Καμια ιδεα?

 

δεν υπαρχει επιλογη για αυτοματη ρυθμιση ημερομηνιας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι την εχω βγαλει και μου την ξαναγυριζει σε φεβρουαριο!!!

 

καντο σε αλλη συσκευη και τραβα στην δικια σου το back up

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οριστε μια εικονα απο το δικο μου rr3 ελπιζω μην ξενερωσετε με το game...

(εννοειτε δεν τα αγορασα με αληθινα λεφτα ολα αυτα δεν τρελαθηκα ακομα)

http://i61.tinypic.com/bgv81v.png

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το bug των 50 χρυσών, κάτι που με μπέρδεψε και ίσως βοηθήσει:

Όταν το δοκιμάζετε, μην έχετε αυτοκίνητα για σέρβις.

Το bug δε θα λειτουργήσει.

 

Νόμιζα πως τσάμπα την έκανα την αναβάθμιση, αλλά η ιστορία είχε καλό τέλος.

Link to comment
Share on other sites

θεωρείτε ότι είναι καλύτερο το rr3 από το asphalt 8 ?? μου αρέσει το δεύτερο αλλά αν δεν πληρώσεις με αληθινά λεφτά, θα πρέπει να περιμένεις πολύ για να πάρεις χρυσό και να ξεκλειδώσεις αυτοκινητα και πίστες και με ξενερώνει απίστευτα.
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω το παιχνίδι, πατάω να βγω στην αρχική οθόνη χωρίς να το κλείσω και όταν ξανά μπαίνω μου πετάει ότι δεν συγχρονίζει η ημερομηνία με τους servers τους.

 

edit.

done!!

Edited by papathvas

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το bug των 50 χρυσών, κάτι που με μπέρδεψε και ίσως βοηθήσει:

Όταν το δοκιμάζετε, μην έχετε αυτοκίνητα για σέρβις.

Το bug δε θα λειτουργήσει.

 

Νόμιζα πως τσάμπα την έκανα την αναβάθμιση, αλλά η ιστορία είχε καλό τέλος.

Από όσο θυμάμαι πήρα τα 50 χρυσά και με σέρβις.

Κατά άλλα εξαιρετικό το bug και μαζεύεις χρυσό για πλάκα!! Μάζεψα πάνω από 1500!!!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

θεωρείτε ότι είναι καλύτερο το rr3 από το asphalt 8 ?? μου αρέσει το δεύτερο αλλά αν δεν πληρώσεις με αληθινά λεφτά, θα πρέπει να περιμένεις πολύ για να πάρεις χρυσό και να ξεκλειδώσεις αυτοκινητα και πίστες και με ξενερώνει απίστευτα.

 

Το RR3 είναι "πραγματική" οδήγηση -simulator- ενώ το Asphalt (όπως και τα NFS) είναι καθαρά arcade παιχνίδια. Προσωπικά μου αρέσουν τα διάφορα NFS/Asphalt κλπ, αλλά καμία σχέση με RR3 ή -το καλύτερο για μένα- GT :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Το RR3 είναι "πραγματική" οδήγηση -simulator- ενώ το Asphalt (όπως και τα NFS) είναι καθαρά arcade παιχνίδια. Προσωπικά μου αρέσουν τα διάφορα NFS/Asphalt κλπ, αλλά καμία σχέση με RR3 ή -το καλύτερο για μένα- GT :cool:

 

Έτσι ακριβώς!!! Δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση τα δύο παιχνίδια!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το rr3 αλλα πολυ cheat παιζει..

 

Το κλέψιμο έχει να κάνει ΜΟΝΟ με το μάζεμα χρυσού. Χωρίς χρυσό δεν κάνεις τίποτε. Οπότε.... Σε όλα τα άλλα πας με το σπαθί στο χέρι και αυτή είναι η ουσία!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το κλέψιμο έχει να κάνει ΜΟΝΟ με το μάζεμα χρυσού. Χωρίς χρυσό δεν κάνεις τίποτε. Οπότε.... Σε όλα τα άλλα πας με το σπαθί στο χέρι και αυτή είναι η ουσία!

 

καλα το χρυσο παει αβερτα...δες την photo που ανεβασα παραπανω τα λεφτα αυτα τα εβγαλα μονο σε 5 λεπτα..

αλλα και απο παιχνιδι κατι δεν παει καλα δεν γινετε σε πιστες time trial ooooλος ο κοσμος ναχει 50sec χρονο μεχρι 55sec ξερω γω και ξαφνικα σκαει καπoιος με 30sec..κατσε ρε φιλε ποτε αρχισες ποτε τερματισες την πιστα!

ειναι τραγικο.. παρολο που εχω απειρα R$ και gold με ξενερωνει το game

Link to comment
Share on other sites

καλα το χρυσο παει αβερτα...δες την photo που ανεβασα παραπανω τα λεφτα αυτα τα εβγαλα μονο σε 5 λεπτα..

αλλα και απο παιχνιδι κατι δεν παει καλα δεν γινετε σε πιστες time trial ooooλος ο κοσμος ναχει 50sec χρονο μεχρι 55sec ξερω γω και ξαφνικα σκαει καπoιος με 30sec..κατσε ρε φιλε ποτε αρχισες ποτε τερματισες την πιστα!

ειναι τραγικο.. παρολο που εχω απειρα R$ και gold με ξενερωνει το game

 

Εγώ έκανα hack για R$/Gold τις πρώτες μέρες που το έβαλα το παιχνίδι, μόλις δηλαδή είδα τις τιμές που έχουν για τα "πακέτα" τους :rolleyes: και αντιλήφθηκα ότι για να προχωρήσω στο παιχνίδι, να βγάλω πίστες και να πάρω αυτοκίνητα πρέπει να παίξω αιώνες....Αυτό που περιγράφεις εσύ είναι hack για τα specs των αυτοκινήτων, δηλαδή μπαίνεις π.χ. στο Agera ή στην Veyron και βάζεις 2g πλευρικές και 500χαω τελική και 0,5" στο 0-100, φτάνεις το rating στο 200 και έτσι βγάζεις τους τρελούς χρόνους. Έχω τρέξει με fully upgraded Veyron δίπλα σε τέτοιο hackιασμένο Agera και στην ευθεία μου άνοιγε λες και ήμουν σταματημένος :rolleyes:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα hack για R$/Gold τις πρώτες μέρες που το έβαλα το παιχνίδι, μόλις δηλαδή είδα τις τιμές που έχουν για τα "πακέτα" τους :rolleyes: και αντιλήφθηκα ότι για να προχωρήσω στο παιχνίδι, να βγάλω πίστες και να πάρω αυτοκίνητα πρέπει να παίξω αιώνες....Αυτό που περιγράφεις εσύ είναι hack για τα specs των αυτοκινήτων, δηλαδή μπαίνεις π.χ. στο Agera ή στην Veyron και βάζεις 2g πλευρικές και 500χαω τελική και 0,5" στο 0-100, φτάνεις το rating στο 200 και έτσι βγάζεις τους τρελούς χρόνους. Έχω τρέξει με fully upgraded Veyron δίπλα σε τέτοιο hackιασμένο Agera και στην ευθεία μου άνοιγε λες και ήμουν σταματημένος :rolleyes:

 

Kαι μονο που δουλευει το freedom μιας και ξερεις αποτι βλεπω, ειναι μαπα το παιχνιδι ειδικα απο ΕΑ που ειναι και "Κορυφαίος προγραμματιστής" τρομαρα τους!

ποσο μαλλον για specs hacks που ειπες, αντε να παιξεις ετσι τωρα εσυ να ταχεις παρει ολα και να σε περναει ο αλλος σαν σταματημενο

Link to comment
Share on other sites

Thanks για τις πληροφορίες..

 

Κατάφερα να ανεβάσω τα gold μου αλλα δε μπορώ να βρω κατι για τα R$...σε iPad..

 

Είμαι σε 2.0.3

 

Υπάρχει σωτηρία;;;;

 

Thanks

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, παρακολουθω καιρο τωρα το θεμα και τα hints που δινετε με εχουν βοηθησει πολυ.

Γνωριζει καποιος αν οι προσφορες των αυτοκινητων που ισχυαν στην 1.5.0 ισχυουν και στη 2.0.3; Σκεφτομαι να αναβαθμισω, θα το κανω ουτως η αλλως καποια στιγμη, αλλα απο την αλλη δεν θελω να χασω και τις προσφορες. Μου εχουν μεινει τα περισσοτερα αμαξια που αγοραζονται με χρυσο και οι Ferrari.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, παρακολουθω καιρο τωρα το θεμα και τα hints που δινετε με εχουν βοηθησει πολυ.

Γνωριζει καποιος αν οι προσφορες των αυτοκινητων που ισχυαν στην 1.5.0 ισχυουν και στη 2.0.3; Σκεφτομαι να αναβαθμισω, θα το κανω ουτως η αλλως καποια στιγμη, αλλα απο την αλλη δεν θελω να χασω και τις προσφορες. Μου εχουν μεινει τα περισσοτερα αμαξια που αγοραζονται με χρυσο και οι Ferrari.

 

τι εννοεις προσφορες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεις ξοδευοντας χρυσο και με το 100% μπονους να παιρνεις 130.000 ευρω σε καποιους αγωνες. σε μια ωρα βγαινει κοντα στο εκοτομμυριο

 

Ποια πιστα δίνει 130000;

Τα περισσότερα μέχρι τωρα τα βρηκα στη suzuka στο accolade και ειναι γυρω στα 70000.

Έχουμε κατι πιο αποδοτικό;;

Link to comment
Share on other sites

Για να κραψει κάποιος επακριβώς πως περνούμε τα χρυσά γιατί μια φορά τα κατάφερα ...είδη έχω ξοδέψει κανένα 40αρι € και είμαι στο Lexus cup το καινούριο..χρήμα 0 Χρύσα 0...

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Για να κραψει κάποιος επακριβώς πως περνούμε τα χρυσά γιατί μια φορά τα κατάφερα ...είδη έχω ξοδέψει κανένα 40αρι € και είμαι στο Lexus cup το καινούριο..χρήμα 0 Χρύσα 0...

 

διαλεγεις μια πιστα να παιξεις, πατας Retire, μετα Continue 3 φορες και μολις Βγεις στην στην Οθονη που λεει Real Racing 3 με μπλε Φοντο πατας το κουμπι του κινητου που σε γυριζει στην Αρχικη Οθονη του Κινητου(αν δεν το κανει με την πρωτη ξαναπατας) αρκει να μην γινει load και προχωρισει στην επομενη οθονη , Μετα αφου εισαι στην αρχικη οθονη του κινητου σου πας και αλλαζεις την ημερομηνία 2-3 Μηνες Μπροστα απο τις ρυθμισεις, μετα μπαινεις παλι στο παιχνιδι και περνεις τα 50 Χρυσα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...