Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Το bug με τα 50 χρυσά δουλεύει στην τελευταία έκδοση 2.0.3 ; Κάνουμε άφοβα την αναβάθμιση;

 

αναβαθμισε αφοβα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερχεται συντομα η καινουρια αναβαθμιση με aston martin και παραμετροποιηση αυτοκινητων
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

διαλεγεις μια πιστα να παιξεις, πατας Retire, μετα Continue 3 φορες και μολις Βγεις στην στην Οθονη που λεει Real Racing 3 με μπλε Φοντο πατας το κουμπι του κινητου που σε γυριζει στην Αρχικη Οθονη του Κινητου(αν δεν το κανει με την πρωτη ξαναπατας) αρκει να μην γινει load και προχωρισει στην επομενη οθονη , Μετα αφου εισαι στην αρχικη οθονη του κινητου σου πας και αλλαζεις την ημερομηνία 2-3 Μηνες Μπροστα απο τις ρυθμισεις, μετα μπαινεις παλι στο παιχνιδι και περνεις τα 50 Χρυσα

 

Αναβαθμισα αλλα μαλλον δεν εκανα καλα τελικα... Ακολουθησα κατα γραμμα τη διαδικασια που γραφει ο Χρηστος με και χωρις wi-fi (το πηγα δυο μηνες και μια μερα μπροστα) και δε γινεται τιποτα... Οπως και με τα time trials... :(

Τη βοηθεια σας σας παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιάνει πάντα. Ξαναδοκίμασε και πρόσεχε να μη φύγει από την μπλε real racing 3 οθόνη.
Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα ξανά από την αρχή το παιχνίδι Γιατί χάθηκε το προηγούμενο save στο παλιό κινητό και μου δημιοργηθηκε μια απορία..Ξέρει κανείς πως επιλέγονται οι υπόλοιποι οδηγοί Γιατί όλο είναι οι ίδιοι και οι ίδιοι..
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμισα αλλα μαλλον δεν εκανα καλα τελικα... Ακολουθησα κατα γραμμα τη διαδικασια που γραφει ο Χρηστος με και χωρις wi-fi (το πηγα δυο μηνες και μια μερα μπροστα) και δε γινεται τιποτα... Οπως και με τα time trials... :(

Τη βοηθεια σας σας παρακαλω...

 

κατι δεν κανεις καλα. λειτουργει 999 στις 1000 φορες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

βγηκε η αναβαθμιση. το bug με τα 50 χρυσα ισχυει κανονικα.

 

εννοεις για την εκδοση 2.1.0 ; αναβαθμιζουμε χωρις φοβο δηλαδη;

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι η συζήτηση για παράνομο λογισμικό καθώς και η ανάρτηση ανάλογων συνδέσμων δεν επιτρέπεται. Διαγράφηκαν ποστ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

εννοεις για την εκδοση 2.1.0 ; αναβαθμιζουμε χωρις φοβο δηλαδη;

 

ναι. αναβαθμισε αφοβα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η αναβάθμιση.

Επιτέλους βάλανε μπάρα για γρήγορη πλοήγηση στο μενού, πολύ καλό και το ότι ανταμείβουν τα achievements.

Η αντιδράσεις των αυτοκινήτων πιο φυσικές πλέον.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η αναβάθμιση.

Επιτέλους βάλανε μπάρα για γρήγορη πλοήγηση στο μενού, πολύ καλό και το ότι ανταμείβουν τα achievements.

Η αντιδράσεις των αυτοκινήτων πιο φυσικές πλέον.

 

αδιαφορη η αναβαθμιση για μενα. ηθελα πιο πολλα σε οτι αφορα αυτοκινητα και σιρκουι. ψιλοαδιαφορη η παραμετροποιηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμισα αλλα μαλλον δεν εκανα καλα τελικα... Ακολουθησα κατα γραμμα τη διαδικασια που γραφει ο Χρηστος με και χωρις wi-fi (το πηγα δυο μηνες και μια μερα μπροστα) και δε γινεται τιποτα... Οπως και με τα time trials... :(

Τη βοηθεια σας σας παρακαλω...

 

Εχω δοκιμασει απο χθες ολους τους πιθανους και απιθανους τροπους (wifi, χωρις wifi, προφιλ πτησης, 2 μηνες μπροστα, 2 μηνες και 1 ημερα μπροστα, 3 μηνες μπροστα...) και δεν δουλευει τιποτα... Και κανω ο,τι γραφουν τα παιδια απο πανω (retire -> continue -> home button μολις βγει η μπλε οθονη -> αλλαγη ημερομηνιας -> επιστροφη μεσω home button). Μηπως ειναι θεμα συσκευης (Galaxy S3);

Link to comment
Share on other sites

http://i1194.photobucket.com/albums/aa369/furious555/Screenshot_2014-03-05-19-56-02_zpsb48r5rnz.png

 

Βρε παιδια εγω χωρις να κανω απολυτως τιποτα βρεθηκα ζαμπλουτος και εκανα και το update!

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάτι που εμφανίστηκε τελευταία. Εμένα ένας φίλος μου έδωσε το data αυτό και έτσι έχω και εγώ τόσα.
Link to comment
Share on other sites

αδιαφορη η αναβαθμιση για μενα. ηθελα πιο πολλα σε οτι αφορα αυτοκινητα και σιρκουι. ψιλοαδιαφορη η παραμετροποιηση

 

Μα εσύ έχεις τελειώσει το παιχνίδι. Για αυτούς που παίζουν ακόμα λέμε.

Αναβάθμιση που δεν ζητάει πολλά σε χρυσό (αντίθετα δίνει) και έκανε το παιχνίδι πιο εύχρηστο και ευχάριστο.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Μα εσύ έχεις τελειώσει το παιχνίδι. Για αυτούς που παίζουν ακόμα λέμε.

Αναβάθμιση που δεν ζητάει πολλά σε χρυσό (αντίθετα δίνει) και έκανε το παιχνίδι πιο εύχρηστο και ευχάριστο.

 

σιγουρα παιζει ρολο το οτι το εχω τελειωσει. αν εδιναν ομως καποια καινουρια πιστα θα ειχε πολυ ενδιαφερον για ολους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει απο χθες ολους τους πιθανους και απιθανους τροπους (wifi, χωρις wifi, προφιλ πτησης, 2 μηνες μπροστα, 2 μηνες και 1 ημερα μπροστα, 3 μηνες μπροστα...) και δεν δουλευει τιποτα... Και κανω ο,τι γραφουν τα παιδια απο πανω (retire -> continue -> home button μολις βγει η μπλε οθονη -> αλλαγη ημερομηνιας -> επιστροφη μεσω home button). Μηπως ειναι θεμα συσκευης (Galaxy S3);

 

Δοκίμασε Μετά την αλλαγή ημερομηνίας να επιστρέψεις με το back button και όχι με το home, Κάνε κ ένα kill Ότι app τρέχει πριν ανοίξεις το RR3 , δεν νομίζω να φταίει το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα ανακάλυψα ''πειραγμένη'' εφαρμογή του παιχνιδιού,με φούλ χρυσό κ χρήματα.Στην αρχή εντυπωσιάστηκα κ χάρηκα αφού θα αποκτούσα όλα τα πανάκριβα αμάξια χωρίς κόπο και άγχος.Έλα όμως που μετά απο 2-3 μέρες βαρέθηκα το παιχνίδι...Ξενέρωσα γιατί πλέον έγινε μια μηχανική συνήθεια,τα είχα όλα έτοιμα,χωρίς ανταγωνισμό,οπότε και το έσβησα...Πλέον παίζω με τον παλιό κλασικό τρόπο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...