Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάλι νήπτω τας χείρας μου. Ότι και να κάνω, το Asus συνεχίζει να μην με αφήνει να αλλάξω ημερομηνία. Όσο είμαι συνδεδεμένος σε wifi η 3G συνεχίζει να διαβάζει από εκεί την ημερομηνία. Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρόσφατα ανακάλυψα ''πειραγμένη'' εφαρμογή του παιχνιδιού,με φούλ χρυσό κ χρήματα.Στην αρχή εντυπωσιάστηκα κ χάρηκα αφού θα αποκτούσα όλα τα πανάκριβα αμάξια χωρίς κόπο και άγχος.Έλα όμως που μετά απο 2-3 μέρες βαρέθηκα το παιχνίδι...Ξενέρωσα γιατί πλέον έγινε μια μηχανική συνήθεια,τα είχα όλα έτοιμα,χωρίς ανταγωνισμό,οπότε και το έσβησα...Πλέον παίζω με τον παλιό κλασικό τρόπο...

 

Σε αυτό έχεις ένα δίκιο. Απλά προσπάθησε αν θέλεις να μην αναβαθμίσεις κατευθείαν. Με μέτρο και όποτε χρειάζεται. Νομίζω πως έτσι τουλάχιστον θα μείνει λίγο ο συναγωνισμός.

Link to comment
Share on other sites

βαλτε Porsche Roadshow 1 και Porsche Roadshow 2

στο enter racing code και απολαυστε

Τι είναι αυτό και ποιος είναι ο κωδικός;;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

βαλτε Porsche Roadshow 1 και Porsche Roadshow 2

στο enter racing code και απολαυστε

 

Είσαι θεός!Ειδικά η RSR που έκανε 600 χρυσά,λουκούμι έκατσε!

Link to comment
Share on other sites

βαλτε Porsche Roadshow 1 και Porsche Roadshow 2

στο enter racing code και απολαυστε

 

Με τον πρώτο δεν έκανε τπτ, με τον δεύτερο όμως.... Και ήθελα 2-3 αγώνες για να πάρω την μεγάλη porsche, μόλις με γλγτωσες 480 Gold :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι θεός!Ειδικά η RSR που έκανε 600 χρυσά,λουκούμι έκατσε!

 

Με τον πρώτο δεν έκανε τπτ, με τον δεύτερο όμως.... Και ήθελα 2-3 αγώνες για να πάρω την μεγάλη porsche, μόλις με γλγτωσες 480 Gold :lol:

 

οσο σκεφτομαι ποσες ωρες ξοδεψα για να παρω αυτα τα αυτοκινητα τρελαινομαι.

τουλαχιστον ας ωφεληθουν οι υπολοιποι συμφορουμιτες.

ριξτε μια γκαζια για μενα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκα να παίξω έναν αγώνα και μου είπε πως είμαι suspended μέχρι 13/3 , με κωδικό 10055. Παίζει ρόλο που έχω το data ενός παιδιού που του είχε δώσει κάτι εκατομμύρια σε χρυσό και χρήματα;. Μάλλον αυτό είναι, άλλα έτσι κατέβηκε το παιχνίδι. Δεν έκανα εγώ κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκα να παίξω έναν αγώνα και μου είπε πως είμαι suspended μέχρι 13/3 , με κωδικό 10055. Παίζει ρόλο που έχω το data ενός παιδιού που του είχε δώσει κάτι εκατομμύρια σε χρυσό και χρήματα;. Μάλλον αυτό είναι, άλλα έτσι κατέβηκε το παιχνίδι. Δεν έκανα εγώ κάτι.

 

σε θεωρουνε cheater γιαυτο. δεν τρεχει τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν μπορώ με τίποτα να πάρω τα 50 χρυσά. Παίζει τίποτα;

 

κατι δεν κανεις σωστα. τα παιρνω κανονικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαλτε Porsche Roadshow 1 και Porsche Roadshow 2

στο enter racing code και απολαυστε

 

Εμένα δεν κάνει τίποτα :p

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κολπο να πηγαινουμε πισω για να ξαναεχουμε παλιες προσφορες δεν ισχυει πια;;

 

πλεον οχι.

 

σε τι level βρισκεστε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

117 και χωρις gold δεν βλεπω να προχωραω. Αυτή την στιγμή μπορώ να αγοράσω τα αυτοκίνητα που μου λείπουν με gold εκτός απο την τελευταία Lamborghini
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
χμμμ για κάποιο λόγο σήμερα δεν με αφήνει να ξεκινήσω το παιχνίδι. λίγο πριν την τελευταία μπλε οθόνη με τα γράμματα με πετάει στην κεντρική. Έσβησα το cache, restart το κινητό αλλά τπτ. καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανονικά σε μένα.

Έχεις wifi ανοιχτό; Καμιά φορά θέλει κάτι να κατεβάσει όταν ξεκινάει.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανονικά σε μένα.

Έχεις wifi ανοιχτό; Καμιά φορά θέλει κάτι να κατεβάσει όταν ξεκινάει.

 

και με wi fi αλλα και με το δικτυο μπορει να κατεβασει τα λιγα mb που χρειαζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπα τπτ, με η χωρίς ιντερνετ τα ιδια.

 

Θα το εκανα παλι install αλλα φοβαμαι μην χασω τα σωσμενα. Εχω να κανω καιρο cloud safe. Ξερετε ποιον φακελο πρεπει να σωσω για να μην χασω τπτ;

Link to comment
Share on other sites

μπα τπτ, με η χωρίς ιντερνετ τα ιδια.

 

Θα το εκανα παλι install αλλα φοβαμαι μην χασω τα σωσμενα. Εχω να κανω καιρο cloud safe. Ξερετε ποιον φακελο πρεπει να σωσω για να μην χασω τπτ;

 

Φάκελο δεν ξέρω αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Helium

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

μπα τπτ, με η χωρίς ιντερνετ τα ιδια.

 

Θα το εκανα παλι install αλλα φοβαμαι μην χασω τα σωσμενα. Εχω να κανω καιρο cloud safe. Ξερετε ποιον φακελο πρεπει να σωσω για να μην χασω τπτ;

 

Μία φορά που χρειάστηκε να το κάνω (μετά από format) και επειδή δε χρησιμοποιώ cloud, πήρα αντίγραφο το:

 

Android/data/com.ea.games.r3_row/

Ενδεχομένως να αρκεί και μόνο το Android/data/com.ea.games.r3_row/doc, πάντως σε εμένα δούλεψε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...