Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γι αυτό ψάχνω για κριτικές, εγώ δεν τολμώ να το ανοίξω :p
Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φίλοι. Εδώ και λίγες μέρες Είμαι ευτυχής κάτοχος του κινητού,το πήρα καινούριο από μέλος που του το έδωσαν αντικατάσταση απο σέρβις.

Έχω αρκετές απορίες και λόγω υποχρεώσεων λίγο χρόνο να ψάξω.

Καταρχάς εφαρμογή στο pc για αναβάθμιση κτλ υπάρχει; το ρωτάω γιατί θέλω να κάνω επανεγκατάσταση λογισμικού. Έψαξα το site της HTC αλλά με μπέρδεψε. Το βρήκα λίγο τραγικό.Θέλω κάτι σαν το pc companion ή το kies.

Επίσης όταν βγάζω μια φωτο μου βγάζει ένα τικ για επιβεβαίωση να την κρατήσω έτσι χάνω λήψεις αν θέλω να βγάλω πολλές χωρίς πατημένο κλειστρο.Πώς βγαίνει αυτο;

Τελος, καποια στιγμή με ρώτησε αν θέλω η αρχική οθόνη να βλέπει σε ποια περιοχή Είμαι και αναλόγως να δίνει πληροφορίες.πάτησα Ναι αλλά τώρα πως κλεινει;;

Συμπερασματα θα πω σύντομα καθώς απο χθες το έχω σαν βασικό για λίγο καιρό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που ξέρω για σύνδεση με pc είναι το HTC sync. Συνήθως δεν χρειάζεται να κάνεις επανεγκατασταση και όλα γίνονται ΟΤΑ. Αν έχεις πρόβλημα Hard reset και στρώνει , άντε και ένα clear cache partition. Αν υπάρχει άλλο επίσημο sw δεν το ξέρω. Για την περιοχή μαλλον κλείσε το location. Αυτό με την επιβεβαίωση για τις φωτογραφίες πρώτη φορά το ακούω. Δες στο μενού της εφαρμογής μήπως έχει κάποια επιλογή. Μήπως έχει custom;

 

 

ΥΓ.: το. Edge τι έγινε?

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα το sync αλλά ήθελα κάποιο πουνα κανει εγκατάσταση λογισμικού.

Όσο για την κάμερα μόλις βγάλω μια φωτο στο κουμπι της λήψης εμφανίζει τικ και πρέπει να το πατήσεις ή ακύρωση ή share στις άκρες.υποχρεωτικά.

Μου φαίνεται εντελώς βλακεία.Και δε βρίσκω τρόπο να το αλλάξω. Την 5.0.2 με HTC sense 6 φοράω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις κάμερας και από εκεί στην διάρκεια εξέτασης και επίλεξε χωρίς εξέταση

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα το sync αλλά ήθελα κάποιο πουνα κανει εγκατάσταση λογισμικού.

Όσο για την κάμερα μόλις βγάλω μια φωτο στο κουμπι της λήψης εμφανίζει τικ και πρέπει να το πατήσεις ή ακύρωση ή share στις άκρες.υποχρεωτικά.

Μου φαίνεται εντελώς βλακεία.Και δε βρίσκω τρόπο να το αλλάξω. Την 5.0.2 με HTC sense 6 φοράω.

5.0.2 και 6 είναι νομίζω τα τελευταία που έχει πάρει το κινητό.

Κάμερα : άνοιξε την εφαρμογή κάτω αριστερά έχει ένα γραναζι. Το πατας και ανοίγει ένα μένου. Εκεί θα βρεις την επιλογή "continuous shooting" και "review duration". Στο δεύτερο επιλέγεις "no review".

 

 

Edit: Για να δεις το γραναζι πάτα τις 3 τέλειες πάνω αριστερά.

Edited by Lippi
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις κάμερας και από εκεί στην διάρκεια εξέτασης και επίλεξε χωρίς εξέταση

 

5.0.2 και 6 είναι νομίζω τα τελευταία που έχει πάρει το κινητό.

Κάμερα : άνοιξε την εφαρμογή κάτω αριστερά έχει ένα γραναζι. Το πατας και ανοίγει ένα μένου. Εκεί θα βρεις την επιλογή "continuous shooting" και "review duration". Στο δεύτερο επιλέγεις "no review".

 

 

Edit: Για να δεις το γραναζι πάτα τις 3 τέλειες πάνω αριστερά.

 

σας ευχαριστω πολυ παιδες, νομιζα πως αφορουσε την εξεταση οπως στις ψηφιακες, για την εστιαση ή την φωτομετρηση..

 

Οσο για το s7 edge, Θα εχω duos συντομα..

Τελος, για το Μ7, το συμπερασμα μου μιας και το εχω με 2η σιμ καμποσες μερες και σαν βασικο απο χθες, ειναι οτι η μπαταρια του πεφτει για πλακα, οτι η φωτεινοτητα της οθονης δουλευει κατα τη γνωμη μου με πολυ λαθος τροπο (στην εκδοση 5.0.2 οι αλλες μαρκες σου εχουν επιλογη στο αυτοματο να το δουλευεις οσο ψηλα ή χαμηλα θες, ή τουλαχιστον εχουν πιο ευκολη-γρηγορη εναλλαγη απο αυτοματο σε χειροκινητο για να τη δυναμωσεις, ασε που δεν εχει καλη φωτεινοτητα σα συσκευη -σιγουρα ειναι παλιο μοντελο και ισως να παιζει ρολο-)

Επισης το μενου του δεν το βρισκω ευχρηστο, τραγικο να μπαινεις στις ρυθμισεις της αρχικης οθονης και να σε πηγαινει στην αρχικη οθονη και να πρεπει να ξαναμπεις στις ρυθμισεις αν θες να αλλαξεις κατι αλλο..και γενικα το βρισκω πολυδαιδαλο το μενου χωρις λογο.

Στα θετικα του, οτι ειναι απιστευτα γρηγορο και προφανως οφειλεται στο sense , ειτε με εξοικονομηση ειτε χωρις, πραγματικα δεν εχει lag, αλλα το ιντερνετ του στο 4G δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο στα καινουρια.

Γενικα θα ελεγα οτι το κινητο αυτο για δευτερο πλεον αξιζει, καθως ειναι ομορφο, αλλα ισως δικαιως δεν σαρωσε τοτε, καθως ηταν πανακριβο και δεν εδινε κατι το τρομερο τελικα, ομως για μενα ειναι ενα κορυφαιο κινητο συνολικα και το πηρα τωρα καθως τοτε θεωρουσα οτι δεν αξιζε τα λεφτα του.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα από τα συμπεράσματα που βγάζεις, με τη μόνη διαφωνία ότι όταν βγήκε πριν 3 χρόνια ήταν πολύ διαφορετικός ο ανταγωνισμός. Δεν υπάρχουν και πολλές συσκευές να είναι 3 ετών και να δουλεύουν τόσο smooth. Και χωρίς update από την 5.0.2, αλλά με μόνο λίγα που αφορούν στην ασφάλεια.

Για εμένα εξακολουθεί να είναι μια καλή συσκευή για 2η πλεον, αφού για 2 χρόνια ήταν σχεδόν απροβληματιστη (έπεσα σε καλή παρτίδα - ήταν πάρα πολλά τα προβλήματα ποιότητας σε πολλές παρτιδες και κυρίως στις αρχικές).

Υστερεί σε κάμερα (όχι πάντα και όχι παντού, σε σχέση με τα αντίστοιχης εποχής ) αλλά σε ταχύτητα είναι ακομα εκεί και από σχεδιασμό από τα πλέον ωραία κινητά (ειδικά σε μαυρο).

Edited by Lippi
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα από τα συμπεράσματα που βγάζεις, με τη μόνη διαφωνία ότι όταν βγήκε πριν 3 χρόνια ήταν πολύ διαφορετικός ο ανταγωνισμός. Δεν υπάρχουν και πολλές συσκευές να είναι 3 ετών και να δουλεύουν τόσο smooth. Και χωρίς update από την 5.0.2, αλλά με μόνο λίγα που αφορούν στην ασφάλεια.

Για εμένα εξακολουθεί να είναι μια καλή συσκευή για 2η πλεον, αφού για 2 χρόνια ήταν σχεδόν απροβληματιστη (έπεσα σε καλή παρτίδα - ήταν πάρα πολλά τα προβλήματα ποιότητας σε πολλές παρτιδες και κυρίως στις αρχικές).

Υστερεί σε κάμερα (όχι πάντα και όχι παντού, σε σχέση με τα αντίστοιχης εποχής ) αλλά σε ταχύτητα είναι ακομα εκεί και από σχεδιασμό από τα πλέον ωραία κινητά (ειδικά σε μαυρο).

 

Πιστευω οτι και εγω επηρεαζομαι απο το γεγονος οτι το κινητο ενω ειναι 3 ετων, δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος γιατι εχω δοκιμασει συγχρονα κινητα και ισως το αδικω λιγο. Πχ τα Ζ και Ζ1 που ειναι της ιδιας εποχης, σε αλλα ηταν καλυτερα σε αλλα χειροτερα. ομοιως και της samsung, αλλα στο θεμα bezel πχ δεν τα πηγαινε καλα η htc (μιας και πλεον το κοιταμε πολυ, και το παρατηρω τωρα στο κινητο).

 

Οταν ειχε βγει μου αρεσε περισσοτερο απο καθε αλλο σαν σχεδιο, ομως πραγματικα ηταν πολυ ακριβο για καιρο, ετσι ειχα πει οτι αν το παρω καποτε θα ειναι οταν θα πεσει αρκετα η τιμη του, και ηρθε η ωρα τωρα. Σαν κυριο τηλεφωνο που το εχω ειναι μια χαρα, δε με χαλαει σε τιποτα περα απο τη μπαταρια καθως το Σαββατο με εβγαλε μεχρι το απογευμα λογω ταξιδιου και δουλειας.

Επισης στο burst mode της καμερας, θα ηθελα να μπορει να κραταει ολες τις φωτο και οχι να πρεπει εκεινη τη στιγμη να διαλεξεις την καλυτερη..

Απο θεμα ταχυτητας το κινητο οντως ειναι απαιχτο, με μειον οτι το 4G του μου φαινεται πιο αργο, μιας και πριν δουλευα στο s7 edge Και βλεπω οτι αργει να ανοιγει τις ιδιες σελιδες. αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο, σε ολα τα αλλα ειναι τρομερα γρηγορο και δικαιως ολοι θαυμαζαν το sense καθως ειναι μεγαλο πραγμα να μην λαγκαρει ενα κινητο και να εχει τοσο αμεση αποκριση, ειδικα τοτε.

 

Τωρα, καμια θηκουλα και κανα tempered εχετε να προτεινετε? καθως θελω να το διατηρησω αριστο..

Θηκη θελω μια απλη σιλικονης, αλλα πολυ πολυ λεπτη, πιο λεπτη απο 0.3mm αν υπαρχει. Τα Public εχουν βγαλει κατι τετοιες για iphone, σαν φλιδες ειναι και ειναι πραγματικα πανεμορφες γιατι ειναι σα να μη φοραει τιποτα το κινητο. Εχετε κατι αντιστοιχο για το One?

Tempered καποιο που να εχει καλη εφαρμογη? ή να βαλω ο,τι βρω στο skroutz?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα το sync αλλά ήθελα κάποιο πουνα κανει εγκατάσταση λογισμικού.

Όσο για την κάμερα μόλις βγάλω μια φωτο στο κουμπι της λήψης εμφανίζει τικ και πρέπει να το πατήσεις ή ακύρωση ή share στις άκρες.υποχρεωτικά.

Μου φαίνεται εντελώς βλακεία.Και δε βρίσκω τρόπο να το αλλάξω. Την 5.0.2 με HTC sense 6 φοράω.

 

Καλημερα, κατι που να κανει εγκατασταση λογισμικου δεν υπαρχει , κοιτας στο htc dev η στο xda αν υπαρχει η rom

θα ειναι σε μορφη exe την κατεβαζεις και την περνας ,σου βγαζει οδηγιες για την εγκατασταση , αλλα οπως σου ειπε

ο φιλος lippi δεν χρειαζεται με ενα hard reset καθαρισες :)

Για την θηκη αν μπορεις να παρεις απο ebay υπαρχουν αρκετες επιλογες ,νομιζω πως πιο slim απο 0.3 δεν θα βρεις.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κατι που να κανει εγκατασταση λογισμικου δεν υπαρχει , κοιτας στο htc dev η στο xda αν υπαρχει η rom

θα ειναι σε μορφη exe την κατεβαζεις και την περνας ,σου βγαζει οδηγιες για την εγκατασταση , αλλα οπως σου ειπε

ο φιλος lippi δεν χρειαζεται με ενα hard reset καθαρισες :)

Για την θηκη αν μπορεις να παρεις απο ebay υπαρχουν αρκετες επιλογες ,νομιζω πως πιο slim απο 0.3 δεν θα βρεις.

 

ok. ευχαριστω πολυ! Ναι θα δω και ebay απλα ελεγα να παρωω απο ελληνικο μαγαζι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι και εγω επηρεαζομαι απο το γεγονος οτι το κινητο ενω ειναι 3 ετων, δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος γιατι εχω δοκιμασει συγχρονα κινητα και ισως το αδικω λιγο. Πχ τα Ζ και Ζ1 που ειναι της ιδιας εποχης, σε αλλα ηταν καλυτερα σε αλλα χειροτερα. ομοιως και της samsung, αλλα στο θεμα bezel πχ δεν τα πηγαινε καλα η htc (μιας και πλεον το κοιταμε πολυ, και το παρατηρω τωρα στο κινητο).

 

Οταν ειχε βγει μου αρεσε περισσοτερο απο καθε αλλο σαν σχεδιο, ομως πραγματικα ηταν πολυ ακριβο για καιρο, ετσι ειχα πει οτι αν το παρω καποτε θα ειναι οταν θα πεσει αρκετα η τιμη του, και ηρθε η ωρα τωρα. Σαν κυριο τηλεφωνο που το εχω ειναι μια χαρα, δε με χαλαει σε τιποτα περα απο τη μπαταρια καθως το Σαββατο με εβγαλε μεχρι το απογευμα λογω ταξιδιου και δουλειας.

Επισης στο burst mode της καμερας, θα ηθελα να μπορει να κραταει ολες τις φωτο και οχι να πρεπει εκεινη τη στιγμη να διαλεξεις την καλυτερη..

Απο θεμα ταχυτητας το κινητο οντως ειναι απαιχτο, με μειον οτι το 4G του μου φαινεται πιο αργο, μιας και πριν δουλευα στο s7 edge Και βλεπω οτι αργει να ανοιγει τις ιδιες σελιδες. αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο, σε ολα τα αλλα ειναι τρομερα γρηγορο και δικαιως ολοι θαυμαζαν το sense καθως ειναι μεγαλο πραγμα να μην λαγκαρει ενα κινητο και να εχει τοσο αμεση αποκριση, ειδικα τοτε.

 

Τωρα, καμια θηκουλα και κανα tempered εχετε να προτεινετε? καθως θελω να το διατηρησω αριστο..

Θηκη θελω μια απλη σιλικονης, αλλα πολυ πολυ λεπτη, πιο λεπτη απο 0.3mm αν υπαρχει. Τα Public εχουν βγαλει κατι τετοιες για iphone, σαν φλιδες ειναι και ειναι πραγματικα πανεμορφες γιατι ειναι σα να μη φοραει τιποτα το κινητο. Εχετε κατι αντιστοιχο για το One?

Tempered καποιο που να εχει καλη εφαρμογη? ή να βαλω ο,τι βρω στο skroutz?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160509/4437814d108c07b02c4c5b657ab14130.jpg

 

 

Για tempered glass είχα αυτό από Αμαζόν. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα αλλά είναι πολύ καλό. Είναι 2.5d και ταιριάζει πολύ καλα.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

....Επισης στο burst mode της καμερας, θα ηθελα να μπορει να κραταει ολες τις φωτο και οχι να πρεπει εκεινη τη στιγμη να διαλεξεις την καλυτερη..

 

Αν πατήσεις το πλήκτρο της επιστροφής όταν σε ρωτάει, δεν τις κρατάει όλες;

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις το πλήκτρο της επιστροφής όταν σε ρωτάει, δεν τις κρατάει όλες;

 

εχεις δικιο, ωρες ωρες νιωθω οτι δεν εχω ξανα πιασει κινητο..ισως επειδη ειχα βαλει και την εξεταστη συνεχως (οπου δεν εφευγε η φωτο που εχω τραβηξει απο μπροστα αν δεν πατουσα οκ), με ειχε μπερδεψει και μου ελεγε να επιλεξω. τωρα ομως οκ..

Για θηκες σε λεπτες σιλικονης βλεπω πολυ μετριες στο σκρουτζ, μαλλον θελει ebay η δουλεια, ειδικα για μια μαζεμενη και λεπτη, οι χοντροκομενες δε μαρεσουν.

Θα χτυπησω και ενα καλο γυαλακι να το εχω τζιτζι το εργαλειο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το μικρόφωνο κατά τις κλήσεις δεν λειτουργεί στα καλά καθούμενα.

Δε με ακούνε καθόλου.

Αλλα στην ανοικτή ακρόαση με ακούνε κανονικά.

Δε πείραξα τίποτα στο κινητό.

Έκανα ένα soft reset και τίποτα.

Καμια ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

Το μικρόφωνο κατά τις κλήσεις δεν λειτουργεί στα καλά καθούμενα.

Δε με ακούνε καθόλου.

Αλλα στην ανοικτή ακρόαση με ακούνε κανονικά.

Δε πείραξα τίποτα στο κινητό.

Έκανα ένα soft reset και τίποτα.

Καμια ιδέα ?

 

To 2010 ειχα κατι παρομοιο με το htc mini ξαφνικα ακουγα μονο με τα ακουστικα ,ηταν καμενο το ακουστικο

και επειδη ημουν εκτος εγγυησης, μου ειχε δωσει link ο φιλος athanaso γιαννης και αγορασα ακουστικο

το ειχα παρει νομιζω 3 ευρω και μου το αλλαξε ενας φιλος που επιαναν τα χερια του, εγω ωσ ειναι γνωστο

ειμαι κουλος δεν το χω :lol:

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

...εχεις δικιο, ωρες ωρες νιωθω οτι δεν εχω ξανα πιασει κινητο...

 

Για αυτό υπάρχει το myphone, για να βοηθάμε όσους δεν έχουν ξανά πιάσει κινητό :p

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πόσο λέτε να πιάνει το κινητό αν το πουλήσω; Είναι refurbished με την καλή κάμερα, μαύρο και σε άριστη κατάσταση.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πόσο λέτε να πιάνει το κινητό αν το πουλήσω; Είναι refurbished με την καλή κάμερα, μαύρο και σε άριστη κατάσταση.

Θα πω 150 max αν είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ να σου πω την αλήθεια κάπου εκεί το υπολόγιζα. Το λυπάμαι κιόλας. Είναι φοβερό το άτιμο.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ να σου πω την αλήθεια κάπου εκεί το υπολόγιζα. Το λυπάμαι κιόλας. Είναι φοβερό το άτιμο.

 

Ειναι... :/. Αλλα τι να κανουμε, εχει παλιωσει αρκετα. Μετα σε ποιο θα πας;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω το Μ7 έλεγα να το σκοτώσω στα 120-130 (ΤοΜ8 σκοτώθηκε στα 180) αλλά το έδωσα στη μάνα μου να πιάσει τόπο.

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μια απορία. Άλλοι τη γκαλερί πως επιλέξεις πολλές φώτο μαζί?? Θέλω να σβήσω ή να στείλω πολλές μαζί αλλά δεν έχει επιλογή...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από τις τρεις τελίτσες πάνω δεξιά

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160527/265b350866e6632ab6c8e2ebd24dae34.jpg

Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...