Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικα flash player θα εννοεί ο φίλος

 

Ναι σωστό, τον player εννοεί :)

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έφτασε και στα ελληνικά :)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να πάρω back up για την κάνω την αναβάθμιση? (φωτο, data)

 

Τίποτα δε θα χαθεί με την αναβάθμιση. Δε χρειάζεται να πάρεις backup

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα. Φεύγω για μάθημα τώρα οπότε θα την κάνω μόλις γυρίσω. Θα μου λείψει το πράσινο χρωματάκι της μπαταρίας. Κρίμα.
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου γερμανικό αν δεν κάνω λάθος και καινούργια παρτίδα δεν έχει έρθει ακόμα.

Για πότε να το περιμένω?

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

παίζει να έχει χαθεί η δόνηση όταν πατάς το back button στο δικό μου:wacko:

 

Εσύ δεν το γλυτώνεις το factory reset απ' ότι φαίνεται :lol: είτε με το root που θες να κάνεις είτε αν συνεχίσουν τέτοια προβλήματα.

Έκανες ένα reboot μετά την αναβάθμιση;

Εμένα πάντως δεν είχε κανένα πρόβλημα μετά την αναβάθμιση κι ας έκανα μετά ένα factory reset.

Όποιος έχει προβλήματα μετά την αναβάθμιση, htc backup και helium οι καλύτεροι του φίλοι.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά;
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι και εγώ από τους τυχερούς (?) Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να κάνω αναβάθμιση! Μου αρέσει η πράσινη μπαταρία και με όλα αυτά τα προβλήματακια που διαβάζω έχω τρομάξει!!! Πως μπορώ να εξαφανισω το εικονίδιο εκεί πάνω που μου θυμίζει να την κάνω?!

My Smarphones after Siemens SX1

ΗTC P3300, HTC HD Mini, Lenovo S1, Lenovo S2, HTC Desire X, Samsung Galaxy S3, Lenovo K900, HTC One, Lenovo S650, Lenovo S860, HTC One E8, HTC One ME

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι και εγώ από τους τυχερούς (?) Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να κάνω αναβάθμιση! Μου αρέσει η πράσινη μπαταρία και με όλα αυτά τα προβλήματακια που διαβάζω έχω τρομάξει!!! Πως μπορώ να εξαφανισω το εικονίδιο εκεί πάνω που μου θυμίζει να την κάνω?!

 

Το μόνο πρόβλημα είναι αν σου τύχει αυτό με το wifi, το οποίο κιόλας δεν ξέρουμε αν ισχύει. Στο άλλο νήμα ο sotnem έδωσε μια λύση και συνδέθηκε μετά από τόσους μήνες στο ρουτερ του.

Αναμένω πάντως να δω τώρα που ήρθε σε όλους αν υπάρχει το πρόβλημα και σε τι βαθμό.

Κατα τ'άλλα δεν έχει αναφερθεί άλλο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά;

 

Τι να γίνει δηλαδή?ακόμα και οι Κινέζοι βαρέθηκαν το σχεδιασμό της samsung και είπαν να πρωτοτυπησουν..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εμφανίζει στον browser τους σελιδοδείκτες του λογαριασμού google...γιατί?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

για το θέμα του wifi δεν μπορώ να πω κάτι. Καμπάνα το σήμα και fast response μόλις συνδεθεί :)

 

Να πας στο αεροδρόμιο να μας πεις αν θα συνδεθεί αμέσως :lol:

Τέλειο είναι το ρημάδι το wifi του, πιάνει πολύ δυνατά και σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ ειμαι πολυ καλομαθημενος απο το ΟΝΕ δουλευει αψογα και το παραμικρο να μην δουλευει οπως θελω θα εκνευριστω! Γενικα με οτι HTC εχω παρει δεν εχω πειραματιστει καθολου! Τα θελω καραστοκ με το Sense τους και να κανουν τα παντα σωστα! Τεσπα μαλλον θα την κανω την αναβαθμιση και βλεπουμε!

 

Για πειραματα αυτη την περιοδο εχω 2 Lenovo ενα S650 και ενα Α766! Σε αυτα καθε βδομαδα τους περναω και απο μια Rom και οταν τα βαρεθω τα αλλαζω αλλα το ΟΝΕ εχω σκοπο να το κρατησω τουλαχιστον 1 χρονο ακομα. Ουτε απο αυτη την αθλια γνησια θηκη του δεν το εχω βγαλει!

My Smarphones after Siemens SX1

ΗTC P3300, HTC HD Mini, Lenovo S1, Lenovo S2, HTC Desire X, Samsung Galaxy S3, Lenovo K900, HTC One, Lenovo S650, Lenovo S860, HTC One E8, HTC One ME

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά το wifi, στο σήμα του υπάρχει και κάτι λιγότερο από το φουλ; :D Με άλλα κινητά έβλεπα και 2 και 1 γραμμή. Εδώ μόνο 3. Ούτε για αστείο λιγότερες. Τρομερό σήμα παντού.
Link to comment
Share on other sites

Τι να γίνει δηλαδή?ακόμα και οι Κινέζοι βαρέθηκαν το σχεδιασμό της samsung και είπαν να πρωτοτυπησουν..

 

Το ένα είναι huawei και τα 2 είναι hp.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Να πας στο αεροδρόμιο να μας πεις αν θα συνδεθεί αμέσως :lol:

Τέλειο είναι το ρημάδι το wifi του, πιάνει πολύ δυνατά και σταθερά.

 

μπορεί να παίζει ρόλο και το router του αεροδρομίου. αν είναι κανά ΖΤΕ από αυτά που δίνουν με το conexx τι περιμένεις? :lol::p

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να παίζει ρόλο και το router του αεροδρομίου. αν είναι κανά ΖΤΕ από αυτά που δίνουν με το conexx τι περιμένεις? :lol::p

 

Δεν έχεις κι άδικο, αυτό έχω σπίτι και το έβαλα δίπλα για να πιάνει φουλ :lol: Κατευθείαν συνδέεται όμως, όλα κι όλα. :p

Όταν το είχα στον πάνω όροφο μόνο το htc one έπιανε σήμα, το nexus 4 μία γραμμή με το ζόρι ή καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα είναι αν σου τύχει αυτό με το wifi, το οποίο κιόλας δεν ξέρουμε αν ισχύει. Στο άλλο νήμα ο sotnem έδωσε μια λύση και συνδέθηκε μετά από τόσους μήνες στο ρουτερ του.

Αναμένω πάντως να δω τώρα που ήρθε σε όλους αν υπάρχει το πρόβλημα και σε τι βαθμό.

Κατα τ'άλλα δεν έχει αναφερθεί άλλο πρόβλημα.

 

Τελικα ισχύει. Στο σπίτι έχω fritzbox 7140 και μετα την αναβάθμιση σς 4.4.2 δεν συνδεεται με τίποτα! Το κινητό το έχω απο 4.1 και πρώτη φορά έχω πρόβλημα με wifi.

Μπορείς σε παρακάλω να ποστάρεις το link?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ισχύει. Στο σπίτι έχω fritzbox 7140 και μετα την αναβάθμιση σς 4.4.2 δεν συνδεεται με τίποτα! Το κινητό το έχω απο 4.1 και πρώτη φορά έχω πρόβλημα με wifi.

Μπορείς σε παρακάλω να ποστάρεις το link?

 

Για δοκίμασε αυτό που λέει ο sotnem

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5226483#post5226483

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...