Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρα από το ##634# που μας δείχνει τα συνολικά λεπτά ομιλίας του τηλεφώνου ακόμα και μετά το reset, υπάρχει τρόπος να δούμε πότε έγινε το τελευταίο reset; Edited by shadower
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τσέκαρα χθες το βράδυ αλλά δεν μου έβγαζε κάτι στο 925 CV IT...

Λένε πάντως γι αρχές του '14 οτι θα πάρουν black οι υπόλοιποι...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσον αφορά τα 20 ευρώ από το store στείλτε τους στο facebook. Άμεση εξυπηρέτηση! To θέμα είναι που τα ξοδεύουμε lol Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η version που έχετε στα 925 σας εγώ είμαι ακόμα εδώ : 3047.0000.1326.2001;

Αυτός είναι ο αριθμός αναθεώρησης υλικολογισμικού. Η έκδοση του λειτουργικού συστήματος είναι ακριβώς από πάνω 8.0.10328.78.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι ο αριθμός αναθεώρησης υλικολογισμικού. Η έκδοση του λειτουργικού συστήματος είναι ακριβώς από πάνω 8.0.10328.78.

 

Έχεις ένα δίκιο, άρα το επόμενο update ποιο θα είναι; Και εάν ξέρεις πότε λένε;

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσον αφορά τα 20 ευρώ από το store στείλτε τους στο facebook. Άμεση εξυπηρέτηση! To θέμα είναι που τα ξοδεύουμε lol

 

Δώστα μου... :shifty:

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ένα δίκιο, άρα το επόμενο update ποιο θα είναι; Και εάν ξέρεις πότε λένε;

Ευχαριστώ:)

Είναι η έκδοση black, εμείς έχουμε την Amber :) Διάβασα ότι ήδη ξεκίνησε να μοιράζεται, οπότε είναι θέμα ημερών.

 

Δώστα μου... :shifty:

Ξεκίνησα να τα τρώω, καμιά χρήσιμη εφαρμογή έχεις να προτείνεις??

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με το πως χρησιμοποιείς το κινητό.

Για φωτογραφικές φάσεις HDR Photo Camera και Timelapse Pro...

 

Η 2η είναι δωρεάν :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι η έκδοση black, εμείς έχουμε την Amber :) Διάβασα ότι ήδη ξεκίνησε να μοιράζεται, οπότε είναι θέμα ημερών.

 

Αρχές του μήνα λογικά θα αναβαθμιζόμαστε! Στο 1020 της ΑΤ&Τ ξεκίνησε η διάθεση της Black χθες. Επίσης χθες ξεκίνησε η διάθεση μόνο της επίσημης GDR3 για τα 925 της T-Mobile όπως ενημέρωσε και ο φίλος MIXOStsi χθές το βράδυ!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα θα παραγγειλω το κινητο απο πλαισιο-multirama-κωτσοβολο-public ποιο καταστημα να επιλεξω? τι παιζει με τα 20 ευρω για εφαρμογες?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα θα παραγγειλω το κινητο απο πλαισιο-multirama-κωτσοβολο-public ποιο καταστημα να επιλεξω? τι παιζει με τα 20 ευρω για εφαρμογες?

Το plaisio έχει άτοκες δόσεις. Επίσης μπορείς να δεις σε αγγελίες. Έχει πάρει το μάτι μου lumia 925 με την προσφορά του plaisiou που τελείωσε (270 ευρώ) στα 250-280. Δηλαδή μις εβδομάδας. Γλυτώνεις 100 ευρώ, σκέψου το.

Όσον αφορά τα 20 ευρώ, εμένα μου έστειλαν το κουπόνι στο email.

Link to comment
Share on other sites

Όποιο λινκ και να δοκιμάσεις, η προσφορά του Πλαισίου μάλλον τελείωσε δυστυχώς.. Τιμή στα 349 πλέον.
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.πως μπορω να κατεβαζω εφαρμογες σε γουιντοους;πρεπει να ορισω ψευδωνυμο μονο;ειναι οπως το αντροιντ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.πως μπορω να κατεβαζω εφαρμογες σε γουιντοους;πρεπει να ορισω ψευδωνυμο μονο;ειναι οπως το αντροιντ;

 

Αφού βάλεις το microsoft account σου στην πρώτη ρύθμιση της συσκευής απλά πατάς το tile του store (ή από την λίστα εφαρμογών αν δεν υπάρχει στην αρχική οθόνη), βρίσκεις την εφαρμογή που θέλεις και πατάς εγκατάσταση.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος πλεον και εγω θελω να πω δυο ψιλοπροβληματακια που παρατηρησα, πρωτον κανα δυο φορες μου ετυχε να με παιρνει καποιος τηλ και να μην μπορω να κανω slideup για να δω τις επιλογες απαντηση ή παραβλεψη όποτε δεν μπορώ να απαντήσω στην κλήση, και το δευτερο η οθόνη μερικές φορές ειναι πολυ σκοτεινη και ξαφνικά γίνεται φωτεινη αυτα. Δεν ξερω αν καποιος αλλος εχει παρατηρησει κατι παρόμοιο.Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλη συσκευη, με πολυ καλη καμερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος πλεον και εγω θελω να πω δυο ψιλοπροβληματακια που παρατηρησα, πρωτον κανα δυο φορες μου ετυχε να με παιρνει καποιος τηλ και να μην μπορω να κανω slideup για να δω τις επιλογες απαντηση ή παραβλεψη όποτε δεν μπορώ να απαντήσω στην κλήση, και το δευτερο η οθόνη μερικές φορές ειναι πολυ σκοτεινη και ξαφνικά γίνεται φωτεινη αυτα. Δεν ξερω αν καποιος αλλος εχει παρατηρησει κατι παρόμοιο.Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλη συσκευη, με πολυ καλη καμερα!

 

Στο πρώτο, ίσως έφαγε κανένα σκάλωμα αλλα με επανεκκίνηση σίγουρα τελειώνει το θέμα.

Στο δεύτερο, παίζει ρόλο η φωτεινότητα του χώρου. Αν πχ μειωθεί ο φωτισμός στο περιβάλλον που βρίσκεσαι, τότε μειώνεται και ο φωτισμός στην οθόνη για λόγους οικονομίας. Αν θέλεις μόνιμα φωτεινή την οθόνη σου, τότε άλλαξε από τις ρυθμίσεις την επιλογή "αυτόματο"

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά που το συνδέω στον υπολογιστή (vista) αναζητά πρόγραμμα οδήγησης και ποτέ δεν το βρίσκει; Πρέπει να κατεβάσω κάποιο συγκεκριμένο λογισμικό;
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα.

Μερικές φορές με σταθερό φωτισμό, αυξομειώνεται ο φωτισμός της οθόνης

Δεν ξέρω μήπως φταίει η θήκη, που ακριβώς βρισκεται ο αισθητήρας;

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα.

Μερικές φορές με σταθερό φωτισμό, αυξομειώνεται ο φωτισμός της οθόνης

Δεν ξέρω μήπως φταίει η θήκη, που ακριβώς βρισκεται ο αισθητήρας;

 

Μπροστά, δεξιά από την κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...