Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αξιζει η μεταβαση απο 820 σε 925;το 820 το εχω ουτε μηνα.

 

Καλύτερη κάμερα και ποιότητα κατασκευής. Αυτές νομίζω είναι οι διαφορές.

Εγώ έδωσα για παράδειγμα το 920 και πήρα το 925 μόνο για το βάρος. Αλλά η διαφορά που έδωσα ήταν μικρή και νομίζω με συνέφερε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παρήγγειλα κι εγώ μόλις τώρα, χρειάστηκε να κάνω πρώτα εγγραφή με τον τρόπο που αναφέρθηκε παραπάνω και θα πρέπει να πάω να το πάρω από το κατάστημα που διάλεξα το Σάββατο. Ελπίζω κάποιος χωρίς εταιρικό ΑΦΜ κλπ που θα το παραλάβει στην συγκεκριμένη τιμή να μας ενημερώσει, μην έχουμε καμία έκπληξη. Μου φαίνεται πολύ περίεργη η εν λόγω τιμή. Δεν είναι υπερβολικά χαμηλή;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα την παραγγελία και εγώ. Και εμένα μου φαίνεται πολύ περιεργο! Και όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω περιμενουμε εναγωνίως κάποιον που δεν έχει εταιρικό αφμ να μας πει αν το παρέλαβε κανονικά στην τιμή προσφοράς.

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα την παραγγελία και εγώ. Και εμένα μου φαίνεται πολύ περιεργο! Και όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω περιμενουμε εναγωνίως κάποιον που δεν έχει εταιρικό αφμ να μας πει αν το παρέλαβε κανονικά στην τιμή προσφοράς.

Δεν νομίζω να τους κακοπέσει το παραδάκι...

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ μόλις τώρα, χρειάστηκε να κάνω πρώτα εγγραφή με τον τρόπο που αναφέρθηκε παραπάνω και θα πρέπει να πάω να το πάρω από το κατάστημα που διάλεξα το Σάββατο. Ελπίζω κάποιος χωρίς εταιρικό ΑΦΜ κλπ που θα το παραλάβει στην συγκεκριμένη τιμή να μας ενημερώσει, μην έχουμε καμία έκπληξη. Μου φαίνεται πολύ περίεργη η εν λόγω τιμή. Δεν είναι υπερβολικά χαμηλή;

 

129€ optimus g από vodafone. Προσφορες για να τραβήξουν κόσμο.;)

Link to comment
Share on other sites

129€ optimus g από vodafone. Προσφορες για να τραβήξουν κόσμο.;)

Μόνο που αυτό δεν ήταν και τόσο προσφορά....εκ του αποτελέσματος....

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η προσφορά του Πλαισίου;

 

Περιμένουμε εναγωνίως να το μάθουμε από κάποιον που να παρέλαβε σήμερα τη συσκευή του μέσω της συγκεκριμένης προσφοράς! :D

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα παραλαβω αυριο απο κατάστημα. για την τιμη αυτη απλα απαικτο!!!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η προσφορά του Πλαισίου;

 

Πλάκα μας κανεις σχιστοματη???....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Περιμένουμε εναγωνίως να το μάθουμε από κάποιον που να παρέλαβε σήμερα τη συσκευή του μέσω της συγκεκριμένης προσφοράς! :D

 

Έχουν ήδη γίνει οι πρώτες παραλαβές... όλα ΟΚ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά σήμερα από πλαίσιο.

Να ανησυχώ που έχει 2 ταινίες ασφαλείας η μια πάνω στην άλλη με την από κάτω να είναι κομμένη;

Είναι αυθεντικές όμως. Είδα και ένα δεύτερο εκεί και ήταν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά σήμερα από πλαίσιο.

Να ανησυχώ που έχει 2 ταινίες ασφαλείας η μια πάνω στην άλλη με την από κάτω να είναι κομμένη;

Είναι αυθεντικές όμως. Είδα και ένα δεύτερο εκεί και ήταν το ίδιο.

 

Το δικό μου πάντως είχε μία.

Link to comment
Share on other sites

Από που να δω αν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας;

 

Edit: ειναι σωστό το πορτάκι της sim να κουμπώνει χαμηλότερα από το πλαίσιο του κινητού;

Edited by honda22
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το πήρατε από το Πλαίσιο, κουπόνι 20€ για αγορές από το Store πήρατε;

Το δικό μου δεν είχε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Από που να δω αν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας;

 

Edit: ειναι σωστό το πορτάκι της sim να κουμπώνει χαμηλότερα από το πλαίσιο του κινητού;

Αν είναι ελλην. αντιπροσωπίας το λέει πάνω στο κουτί του. Δες εκεί που έχει το κολλημένο αυτοκόλλητο τι λέει δίπλα στο CV. Εμένα λέει GR (δηλαδή greece).

Kαι το κουτί μου μια ταινία ασφαλείας είχε.

Ούτε εμένα μου έδωσε το πλαίσιο το κουπόνι των 20 ευρώ και δυστυχώς ξέχασα κι εγώ να το ζητήσω!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με τη nokia και μου είπαν ότι το κουπόνι μόνο από το plaisio μπορώ να το πάρω. Κι ήλπιζα μήπως αν τους έστελνα την απόδειξη θα μου το δίνανε. Στο facebook μου είπανε θα το λάβω σε λίγες μέρες στο email... Στο CV ΛΕΕΙ AL GR RO.
Link to comment
Share on other sites

Ρώτα με το imei σε nokia care. Το μεσαίο gr πάντως παραπέμπει σε ελλ. αντιπροσωπίας.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα με το imei σε nokia care. Το μεσαίο gr πάντως παραπέμπει σε ελλ. αντιπροσωπίας.

 

To πλαίσιο πάντα ελληνικής αντιπροσωπείας έχει. Τουλάχιστον σε όσα κινητά έχω πάρει (και δεν είναι και λίγα).

Link to comment
Share on other sites

Μετά το 920 (παει πια στο ντουλάπι) πήρα κι εγώ το 925 με την προσφορά του πλαισίου...

 

Με λίγα λόγια , έτσι έπρεπε να είχε κυκλοφορήσει το 920 από Την αρχή...

 

Αλλα ρε παιδιά δε μπορώ με τίποτα να περάσω ελληνικά στα πληκτρολογια....

Μένει στην "προετοιμασία λήψης" και δεν προχωρά με τίποτα...

 

Στην επιλογή "δίκτυο +" έχω βάλει ήδη μειωμένο σύνολο χαρακτήρων...

 

Καμία ιδέα;;;;

 

Thanks προκαταβολικά..

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Μετά το 920 (παει πια στο ντουλάπι) πήρα κι εγώ το 925 με την προσφορά του πλαισίου...

 

Με λίγα λόγια , έτσι έπρεπε να είχε κυκλοφορήσει το 920 από Την αρχή...

 

Αλλα ρε παιδιά δε μπορώ με τίποτα να περάσω ελληνικά στα πληκτρολογια....

Μένει στην "προετοιμασία λήψης" και δεν προχωρά με τίποτα...

 

Στην επιλογή "δίκτυο +" έχω βάλει ήδη μειωμένο σύνολο χαρακτήρων...

 

Καμία ιδέα;;;;

 

Thanks προκαταβολικά..

 

Ρυθμισεις->πληξτρολογιο->προσθηκη

ρυθμισεις->ενημέρωση τηλεφωνου->έλεγχος για ενημερωσεις

Έκανες τα παραπάνω και δεν έχεις ελληνικά?

Συμφωνώ πως έτσι έπρεπε να έχει βγει το 920 (αυτο ήταν το πρώτο πράγμα που ήρθε στο μυαλό μου όταν πήρα το 925).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...