Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους denim (Ιταλικό)! Με καθυστέρηση 2 μήνες και κάτι από τη μέρα που ξεκίνησε η διανομή για τα γερμανικά. Παντού ο νότος αδικημένος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις εκανα ενημερωρη αλλα γραψτε μου λιγο ποιες οι διαφορες?

http://lumiaconversations.microsoft.com/2014/09/04/lumia-denim-update/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι :)

έχω την εξής απορία.....

στο 925 ποιο είναι το εικονίδιο για το 4G ?? το L ή το H+

θενκ γιου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι :)

έχω την εξής απορία.....

στο 925 ποιο είναι το εικονίδιο για το 4G ?? το L ή το H+

θενκ γιου

 

To L είναι. Καλημέρα ;)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Με το δικό μου έχω μεγάλο πρόβλημα. Όταν παίζω το παιχνίδι hill climb racing όταν χάνω το κινητό κολλάει και δεν μου αποθηκεύει καμία πρόοδο, επίσης έχω και με άλλα παιχνίδια το ίδια πρόβλημα. Έκανα δύο φορές επαναφορά ρυθμίσεων και δεν αλλάζει αυτό το βιολί.

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Με το δικό μου έχω μεγάλο πρόβλημα. Όταν παίζω το παιχνίδι hill climb racing όταν χάνω το κινητό κολλάει και δεν μου αποθηκεύει καμία πρόοδο, επίσης έχω και με άλλα παιχνίδια το ίδια πρόβλημα. Έκανα δύο φορές επαναφορά ρυθμίσεων και δεν αλλάζει αυτό το βιολί.

Kαι στο δικό μου 925 αλλα και στης συζύγου 630 με το πήραμε τη denin ενα συγκεκριμένο παιχνίδι (Tom) έχει παρόμοια συμπεριφορά και μερικές φορές lagαρει

 

Μάλλον θέλουν τα παιχνίδια κάποιο update γιατι κατα τα αλλά δεν εμφανίζονται άλλα προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Kαι στο δικό μου 925 αλλα και στης συζύγου 630 με το πήραμε τη denin ενα συγκεκριμένο παιχνίδι (Tom) έχει παρόμοια συμπεριφορά και μερικές φορές lagαρει

 

Μάλλον θέλουν τα παιχνίδια κάποιο update γιατι κατα τα αλλά δεν εμφανίζονται άλλα προβλήματα

 

Σε εμένα φιλαράκι λαγκάρει σχεδόν πάντα και που και που παίζει κανονικά.

Υπάρχει κανάς τρόπον να ξαναβάλω την πρώτη έκδοση του λογισμικού?

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καθώς καθάριζα την οθόνη με ένα πανάκι γυαλιών ξαφνικά εμφάνισε στην οθόνη κάτι γραμμές και το κινητό είχε κολλήσει.....! κρατώντας το power και το volume down έκανε reset και άνοιξε ξανά κανονικά..! μετά αφού έβαλα το pin μαύρισε η οθόνη και δεν φαινότανε τίποτα...! αφού το έκλεισα και το άνοιξα όλα ok είναι και πάλι..!

 

επίσης να αναφέρω πριν καιρό μου είχε εμφανίσει ένα άλλο πρόβλημα μόλις άνοιγα την camera γινότανε πράσινη η οθόνη και σκοτείνιαζε... το οποιο πάλι με επανακίνηση τις συσκευής έφτιαξε..!

 

τι ακριβώς συμβαίνει? είναι hardware το πρόβλημα? η από software? ακόμα με cyan είμαι δεν έβαλα το denim..

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις την Denim γι αρχή...

 

του έβαλα σήμερα το denim.. παρατηρώ ότι το κινητό στην ευαισθησία τις αφής είναι αρκετά πιο γρήγορο...!

 

τώρα για το πρόβλημα που ανέφερα πιο πάνω δεν φαίνεται να συμβαινεί ξανά..! βεβαια να αναφέρω πως το κινητό έχει περάσει πολύ βαριά χρήση... μέχρι και από τον πρώτο όροφο έχει πέσει και είχε φύγει το πίσω καπάκι... πάντως μπορώ να πω σκυλί το nokia 925 χαχα...!!

 

και ναι επειδή έχω τρελαθεί! έχω πάθει κάτι... έχω ερωτευτεί..! με τα windows phone λογικά με βλέπω να πηγαίνω στο 930...

 

με εκτίμηση

 

ομορφονιός :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω την κορνατα αλλα το τηλέφωνο να ειναι στα Ελληνικά;δλδ το μενού μου να ειναι στα ελληνικά.ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

...επίσης να αναφέρω πριν καιρό μου είχε εμφανίσει ένα άλλο πρόβλημα μόλις άνοιγα την camera γινότανε πράσινη η οθόνη και σκοτείνιαζε... το οποιο πάλι με επανακίνηση τις συσκευής έφτιαξε..!

τι ακριβώς συμβαίνει? είναι hardware το πρόβλημα? η από software? ακόμα με cyan είμαι δεν έβαλα το denim..

 

Μόλις το έπαθα κι εγώ αυτό με τη πράσινη οθόνη στη λειτουργία της κάμερας.

Με Denim είμαι και με επανεκκίνηση λειτουργεί κανονικά!

Εαν κάποιος, έχει καμιά ιδέα τί μπορεί να φταίει, ας τη ρίξει στο τραπέζι να μας διαφωτίσει!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί και εγώ ,μετά από hard reset, αντιμετωπίζω κολλήματα κατά την διάρκεια αναπαραγωγής βίντεο στο ίντερνετ και κάτι μαυρίσματα της οθόνης όταν παω να βγάλω φωτο. Έχει denim για Vodafone? Εμενα μου λέει ότι το τηλ Είναι ενημερωμένο και έχω την cyan
Link to comment
Share on other sites

Γιατί και εγώ ,μετά από hard reset, αντιμετωπίζω κολλήματα κατά την διάρκεια αναπαραγωγής βίντεο στο ίντερνετ και κάτι μαυρίσματα της οθόνης όταν παω να βγάλω φωτο. Έχει denim για Vodafone? Εμενα μου λέει ότι το τηλ Είναι ενημερωμένο και έχω την cyan

 

Σύμφωνα με τη σελίδα της MS η Denim είναι διαθέσιμη για το τηλέφωνό σου.

 

Availability in Europe

Link to comment
Share on other sites

Γιατί και εγώ ,μετά από hard reset, αντιμετωπίζω κολλήματα κατά την διάρκεια αναπαραγωγής βίντεο στο ίντερνετ και κάτι μαυρίσματα της οθόνης όταν παω να βγάλω φωτο. Έχει denim για Vodafone? Εμενα μου λέει ότι το τηλ Είναι ενημερωμένο και έχω την cyan

 

Simoxe, κι εγώ αυτό αναρωτιόμουν (έχοντας vodafone). Αν έχεις εγκαταστήσει έκδοση preview for developers απλά απενεργοποίησέ τη και θα λάβεις την Denim.

Link to comment
Share on other sites

Simoxe, κι εγώ αυτό αναρωτιόμουν (έχοντας vodafone). Αν έχεις εγκαταστήσει έκδοση preview for developers απλά απενεργοποίησέ τη και θα λάβεις την Denim.

 

Δεν ειχα εγκαταστήσει ποτε την preview... δεν ξερω τι να πω, με φαίνεται περίεργο γιατι τις προηγούμενες αναβαθμίσεις τις πηρα ολες στην ωρα τους. Εντομεταξύ γιατι περιμενα την DENIM ειχα κανει και hard reset για να πεταει το κινητό.. αλλαα... Θα ξανακανω hard reset και θα ξαναδοκιμασω να κανω ελεγχο για ενημερωσεις, αν και δεν νομιζω να γινει κατι. κατι αλλο θα ειναι. Thnks παντος.:)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,

Ποια ειναι η ποιο πρόσφτη έκδοση που έχετε?

Γιατί εμένα μου βγάζει στο Lumia recovery την 3051.0009.1424.004.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

3051.50009.1451.1008 \ 8.10.14226.359 \ CV GBIE

 

Ξέρεις τi product code πρέπει να βάλω για την εγκαταστήσω με το Νokia care suite?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.μια ερώτηση,οταν πας στην μνήμη του τηλεφώνου εκεί που λέει προσωρινά αρχεία πάντα έπιανε κάποιο χώρο και μου έλεγε π.χ 500mb.από τότε που αναβάθμισα σε denim είναι μόνιμα στο 0.τι άλλαξε;κάνει καλύτερη κατανομή μνήμης πια;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...